Opinie o Senetic S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Senetic S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Senetic S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senetic S.A. w Katowice

Aga

A sobie cenię pracę w Seneticu i polecam innym :)

True

Pracuję w tej firmie ponad rok i serio zdążyłem sobie wyrobić opinię. Praca jak każda i wszędzie, ma plusy i minusy, które nigdy nie będą dla kazdego znaczyły to samo. Firma szuka stale nowych pracownikow, bo rozwija się bardzo szybko, firma dziala nie tylko w PL, ale też na rynkach międzynarodowych, co jakiś czas są otwierane nowe zagraniczne spółki. Poza tym ciągle pojawiają się nowe projekty do realizacji, nowe usługi wiec chyba logiczne, ze jest otwarta na zatrudnianie ludzi do zespołu. Jak ktoś ma wątpliwości, niech spyta, umówi się na rozmowę, a nie wierzy w te bzdury o jakiś rotacjach pisane tutaj przez anonimów. Ja tam złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć.

Nowy Pracownik

Cześć, pracuję w Senetic od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest świetna, młodzi, a jednocześnie mądrzy ludzie, ogarnięci, wypłata na czas (nie słyszałam by były z tym jakieś problemy), duża samodzielność w działaniu a jednocześnie wsparcie przełożonych. Na pewno nie jest to korporacyjna firma. Ja na razie polecam! Co będzie dalej - zobaczymy :)

nowa

A ja pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolona, atmosferą, ludźmi samą pracą. Nie spotkałam się również z negatywnymi opiniami wśród pracowników. Także osobiście mogę gorąco polecić prace w Senetic.

logo firmy Account Manager
logo firmy Serwisant rowerowy
zak

Odradzam tą firmę.

PodkarpackiCar

holebas jeśli są negatywne opinie w Google to śmiało wstaw tu linki do nich - wszyscy będzie poczytamy :) Rotacji nie ma praktycznie wcale - w ciągu ostatniego roku policzyłbym na palcach jednej ręki osoby, które - z różnych wzgledów - odeszły z pracy, a w tym czasie pojawiło się kilkadziesiąt nowych. (usunięte przez administratora)

anty
@PodkarpackiCar

Zastanów się, jaki miałbym cel pisać o firmie, o której nic bym nie wiedział co? Nie pracuje tam, nie pracowałem. To informacje z pierwszej ręki, od osoby, która tam pracuje. Może jeszcze miałbym podać dane osób, które się zwolniły, a najlepiej osoby, która mi to mówiła? Nonsens. Staram się tylko zwrócić uwagę na to, że działania Employer Branding nie polegają na usuwaniu nieprzychylnych komentarzy. Bądź jak to widać w Twoim przypadku podszywanie się pod super zadowolonego pracownika broniącego swojego Pracodawcę. Nie pisałem, że Firma jest zła, tylko napisałem, żeby dwa razy się zastanowić. Pozdrawiam

Wilo

Powiedzcie mi czy Senetic uważany jest rzeczywiście jako sprzedawca nr 1 oprogramowania Microsoft w Polsce? Przyznam szczerze, że w Katowicach nie jedna firma sprzedaje oprogramowania, ale nie mam dostępu do danych na podstawie których można wyciągnąć takie a nie inne wnioski. Jeżeli ktoś byłby w stanie przedstawić jakieś statystyki to będę zobowiązany.

konrado

też właśnie nie wiem jak ludzie odbierają ich firmę, bo z jednej strony może być opinia o nich ogólna wśród przedsiębiorców i partnerów, a inna wśród wspópracowników, ale wydaje mi się, że własnie oni dobre warunki oferują ogólnie z tego co się orientuje konkretnie, bo znajomy mi troche opowiadał o nich, ze warto pracować.

holebas

oczywiście że się zdarza i tutaj , ale niektórych rzeczy po prostu nie warto roztrząsać i tyle w temacie... Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tutaj i komentarze na forum przekonały go do Senetica to polecam aplikować. Obecnie szukają nowych ludzi na stanowsika chociażby dell product managera oraz it account managera

sahar
@holebas

właśnie widziałem co oferują dla IT acoount managera: Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja), stabilną pracę w zespole entuzjastycznych, młodych ludzi, udział w budowaniu i wzmacnianiu prężnie rozwijającej się firmy w branży IT, duży zakres samodzielności i odpowiedzialności, liczne szkolenia techniczne i handlowe, możliwość ciągłego rozwoju oraz długoterminowej współpracy. brzmi nieźle

Witam serdecznie, odniosę się do powyższych komentarzy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości wszystkich bardziej lub mniej zainteresowanych pracą w firmie Senetic S.A.. Stałe procesy rekrutacyjne w naszej firmie, to przede wszystkim wynik wzrostu i rozwoju Spółki, a nie przyczyna bądź następstwo rotacji, czy też nieodpowiedniego doboru pracowników. Na przestrzeni ostatnich lat, mogliśmy cieszyć się ciągłym wzrostem zatrudnienia. Gorąco zachęcam tutaj do zapoznania się z raportami Computerworld Top200. Stale poszukujemy osób na nowe stanowiska, co napawa nas zadowoleniem, a nie powodem do zmartwień. Bardzo często poszukujemy również pracowników na stanowiska, które już są obsadzone w naszej firmie, jak np. PHP Developer i to może Was dziwić. W takich jednak przypadkach powiększamy skład naszych działów np. działu developerskiego ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na wytworzenie nowego oprogramowania i jego utrzymanie oraz rozbudowę. Mogę też z całą odpowiedzialnością stwierdzić, iż nasza firma nie zanotowała nigdy przypadków odejść/zwolnień czy rotacji, o których wspominacie wyżej. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania dotyczące zatrudnienia, pracy w firmie Senetic S.A. zapraszam do bezpośredniego kontaktu, chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na wszystkie pytania :) Aneta Cymara HR Specialist

anonym

szczerze polecam. firma jest super, bardzo perspektywiczna, dynamicznie się rozwija. jest dużo pracy, ale zarobki tez są ok. Atmosfera super, ludzie na poziomie, z każdym można się dogadać.

grox

Pracuje w Seneticu od kilku miesięcy. Ludzie bardzo mili, otwarci. Zarobki i premie rosną proporcjonalnie do umiejętności i efektów. W ostatnim roku firma zorganizowała także 2 spotkania integracyjne, w tym jedno wyjazdowe w górach. Ogólnie polecam :)

Wojtek

Idealnie miejsce pracy dla osób młodych, ambitnych, chcących osiągnąć coś więcej. Z góry mogę powiedzieć, że nie jest to praca dla każdego. Pracowitość jest adekwatnie wynagradzana, a bogaty pakiet socjalny pozwala na przyjemną pracę. Jedynym mankamentem może być dojazd do siedziby, który z drugiej części Katowic może zająć nawet godzinę.

Kruko

Co prawda sam nie pracuję w Seneticu jednak mam znajomego, który kilka miesięcy temu został zatrudniony. Z tego co mi mówił firma bardzo szybko się rozwija (praktycznie cały czas dochodzi ktoś nowy). Atmosferę w firmie ocenił jako bardzo dobrą. Ogólnie polecał mi bardzo niestety to nie moja branża.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie kariera.senetic.pl - prezentujemy tam wszystkie aktualnie prowadzone rekrutacje. Wkrótce będziemy też na Inżynierskich Targarch Pracy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Zapraszamy!

robert

Firma bardzo stablina jak sadze, zastanawia mnie tylko dlaczego ludzie pisza, przepracowalem rok, przepracowalem 15 miesiecy itp. Skad taka duza rotacja?

opew

Miałem okazję przez ponad rok pracować w firmie Senetic. Nie mogę mieć większych zastrzeżeń. Ze wszystkim dało się dogadać. Wymagania są wysokie, jednak to jest praca a nie przedszkole dlatego nie rozumiem żali niektórych osób tutaj. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Senetic jako pracodawcę.

mike

miałem okazję uczestniczyć tylko w procesie rekreacyjnym w firmie senetic,ale pierwsze wrażenie na prawdę bardzo pozytywne, można było wyczuc miła i fajnąatmosfere,no szkoda trochę że się nie udało zobaczyć jak wygląda to wewnątrz, skoro tyle pozytywnych opinii.

Mądry

Co myślisz o Seneticu ?

lpp

Niezła wtopa. Szkoda się zwalniać, bo nie mam nic innego, a na lodzie nie zostanę, ale jak tylko pokaże się okazja - żegnam.

ricardo

Co jest na plus, to na pewno firma szybko rośnie, zdobywa nowe rynki, jest elastyczna i jest wiele planów na przyszłość. Dobrze w takiej firmie pracować, a nie w takiej gdzie nie ma perspektyw. Na mały minus chyba zaliczę dosyć spore wymagania od kandydatów, jednak jeśli to się przeskoczy to później można się wiele nauczyć i doszkolić.

Zostaw merytoryczną opinię o Senetic S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Senetic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Senetic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senetic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Senetic S.A.?

Kandydaci do pracy w Senetic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Senetic S.A.

Senetic S.A.