Senpo

Opinie o Senpo

Jakie narzędzia pracy zapewnia Senpo? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gab

Jak zatrudniasz sie jako kieorwca to mozesz liczyc na auto służbowe ;) a tak serio. To bez przesady ..

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Senpo?

Odpowiedź

Jeśli będziesz przykładać się do pracy i dobrze sprzedawać, szef to zauważy. Dodatkowo organizowane są co jakiś czas konkursy sprzedażowe w których można wygrać pieniądze albo jakoś produkt. Za nic nie robie nagrody nie dostaniesz;)

Klaudia

Kupowaliśmy tu łóżko na wymiar i materac. Nie było problemu, żeby dopasować dobry materac. Śpi się na nim wygodnie, a w sklepie wybór jest dość duży, więc jaki kto chce to wybierze.

Bogdan
@Klaudia

W ktorym salonie Pani byla i kupowala?

Taki

Zgodne z prawem, dobry żart.

@Taki

Nie widzę tu żadnego żartu , Dobrze pracujemy = dobrze zarabiamy. Co to za durne komentarze w tym trudnym czasie? Opamietajcie sie ludzie.. i zacznijcie myśleć serio to nie boli

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Senpo? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Senpo w koronie

Czy któryś z pracowników posiada już jakieś informacje dotyczące wynagrodzenia? Zbliża się koniec miesiąca a firma milczy jak zaklęta. Większość z nas pracuje zdalnie, dostaliśmy nie jasną informację na temat wniosków urlopowych, ale nadal nie wiadomo jak będzie wyglądała pełna wysokość wynagrodzenia. Myślicie ze czekają nas zwolnienia z końcem miesiąca?

Inga
@Senpo w koronie

Szefowie dwoja sie i Troja aby spsostać tej sytuacji. Umówmy sie ze nasza praca zdalna jest na słabym poziomie , ilosc telefonow od nowych klientow jest znikoma.. nie siejemy niepotrzebnego obecnie nikomu zamętu. Cieszmy sie, ze mamy prace. Wystaczy sie rozejrzeć co sie dzieje w okol nas..

Jonasz

@Daria Warto przemyśleć swoje opinie, atmosfera to jest ogólnie słaba ale z powodu koronawirusa. W firmie jest dobra pod warunkiem, że dobrze pracujemy!

Jaka umowa obowiązuje w Senpo podczas okresu próbnego?

Zlecenie

Czarek

Dobry pracodawca ale z pewnością wymagający i nie każdy potrafi sprostać tym wymaganiom.

Zdecydowanie nieprzyjemna atmosfera pracy. Od szefostwa można usłyszeć wiele niemiłych słów i tak jak było niżej wspomniane- gdy coś się nie spodoba można zostać z dnia na dzień bez zatrudnienia, bez żadnej rozmowy nakreślającej problem. Umowa na śmieszne pieniądze, już sama rozmowa rekrutacyjna prowadzona w bardzo napiętej atmosferze, co rzutuje na przyszłą pracę, gdyż będzie całościowo tak wyglądać.

....

Czytam te bzdury i tak sobie myślę..Czy ja pracuje w innej firmie?Pieniądze są zawsze na czas, każda nadgodzina jest wypłacana. Jakby Szef powiedział mi coś chamskiego,psuł atmosferę na pewno bym tu nie pracowała! To samo mogę powiedzieć o naszym kierowniku, z którym mamy bezpośredni kontakt. Ci co psują atmosferę-wylatują.I właśnie Ci piszą te brednie. Szkoda mi was, idźcie psuć atmosferę gdzie indziej i już nie wypisujcie głupot, bo staje się to nudne.

Inna

(usunięte przez administratora)iektorzy potrafia dobrze pracowac w senpo i przy tym dobrze zarabiac. Boli Cie to? Zmień prace i przestan(usunięte przez administratora)

...

Tak tak tak ty wiesz lepiej kto pisze:P Niech ci będzie. Skoro byłeś pracownikiem, polecam spotkać się z Szefostwem i powiedzieć prosto w oczy te (usunięte przez administratora), które piszesz:P Odchodzi się z klasą:P

Matylda

Nie wiem z jakiego miasta ida te negatywne opieniie, u nas jest od dluzszego czasu tak przyjemnie ze czlowiek z radoscia chodzi do pracy :)

katarzyna malinowska

Bardzo duży wybór asortymentu, w Senpo można znaleźć zarówno tańsze materace, jak i modele naprawdę wysokiej jakości od cenionych, znanych producentów. Nie mogłam się zdecydować, dlatego poprosiłam o poradę, obsługa klienta jest ok, znają się na produktach, które mają w swojej ofercie, co nie zawsze jest takie oczywiste, jak się wydaje. Uważam, że warto zrobić w tym miejscu zakupy. Ja jestem zadowolona, wszystko jak należy, warto czekać na promocje, bo co jakiś czas są organizowane, wtedy można trochę zaoszczędzić.

karolina

Kupiliśmy łóżko i materac w tym sklepie, wszystko jak należy. Duży wybór asortymentu, dobre ceny, sprzedawca potrafił doradzić.

proseko

Sklep dobrze zaopatrzony, obsługa klienta na wysokim poziomie. Duży wybór towarów, polecam, zakupy udane.

Hahahaha jedna prawdziwa opinia opisująca sytuację w tej firmie A jaki duży odzew.... widać szefostwo próbuje się wybielić pisząc samemu komentarze - żenada. Praca na śmieszną umowę za 16zl na godzinę bez możliwości zmiany tej umowy w przyszłości. Toksyczna atmosfera tak jak już ktoś napisał wcześniej. Od przełożonych można usłyszeć wiele nie przyjemnych słów, a jak ktoś się postawi to co wyrzuca od tak bez okresu wypowiedzenia... I człowiek zostaje bez pracy z dnia ma dzień. Ktoś też wspominał o nadgodzinach - czegoś takiego w tej firmie NIE MA jak trzeba to jedziesz i 20 godzin bez przerwy

olek
@Anonim

Pracuje tu jako kierowca i w ogóle nie ma takich sytuacji o jakich piszesz.

Rozśmieszona
@Anonim

Ale ściema... Nigdy nie było sytuacji, aby nie zostały wypłacone pieniądze za nadgodziny. Uważam, że kierowcy, którzy mają sporo na sumieniu piszą negatywne opinie. Trzeba było pracować jak ludzie, bez spin, nie tworzyć właśnie tej chorej atmosfery. Zamiast robić antyreklamę, wylewać żale - szukaj nowej, lepszej pracy. Poza tym żaden pracodawca nie żegna się z pracownikiem, który wykonuje prawidłowo swoją pracę. Lenistwo i ściemy nigdzie nie przejdą! :)

Maciej

Jeżeli ktoś zgłasza się do nich na kierowcę w mieście poznan to musi wiedzieć że: umowa 1/4 etatu na najniższą krajową A tak naprawdę godzin w miesiącu robi się od ok (usunięte przez administratora) Urlopu nie ma, każdy wolny dzień jest bezpłatny. Na rozmowie o pracę można usłyszeć Że tak będzie się kierowca w rzeczywistości jednak trzeba układać na magazynie materace A kierowca się jest tylko gdy tego potrzeba. W firmie jest młoda ekipa oraz panuje toksyczna atmosfera. Czasami trzeba pracować dziennie po kilkanaście godzin zdarza się że nie ma czasu na odpoczynek.

jan

Pracuje u nich już rok. Normalnie mam umowę. Nie rozumiem dlaczego tak negatywnie ich oceniacie.

Grzegorz
@jan

A na jakim stanowisku pracujesz ? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w senpo

Doris
@jan

Dokladnie! Ja tez nie rozumiem tych negatywnych opinii! Pracuje dluzej niz rok i również mam umowę. Co do ilości przepracowanych godzin przez kierowcow - nikt nie robi tego za darmo. Przecież kazda nadgodzina jest wyplacana. A szefostwo stara sie o dobra atmosfere, jesli potrzebna jest pomoc czesto piersi wyciagaja reke.

dex
@Maciej

Najlepiej wylać swoje żale w sieci, zamiast pójść do szefa i pogadać twarzą w twarz, moim zdaniem w takich kwestiach szczerość jest najważniejsza, trzeba nauczyć się walczyć o swoje. Ludzie przecież warunki pracy można negocjować nie trzeba się zgadzać od razu na to, co zaproponuje pracodawca. A jak nie pasują Wam warunki współpracy to można szukać dalej, po co się męczyć?! Wbrew pozorom pracy jest dużo. Ja nie zarabiam całkiem przyzwoite pieniądze w tej firmie. A atmosfera w pracy.... no cóż to zależy od Was.

aron
@dex

Dokładnie! Jak stawka i zasady nie odpowiadają, to po co zaczynasz prace? Ja tam nie mam uwag.

olo

Na gowork można również wystawiać opinie o produktach. Regulamin tego nie zabrania a wręcz przeciwnie,

Praca, jak praca, zarobki całkiem przyzwoite, chociaż na początku proponowano mi niższą stawkę, w końcu postawiłem na swoim. Warto negocjować. Pracy jest dużo, czasami trzeba zrobić coś ponad swoje obowiązki, ale moim zadaniem to całkiem normalna sytuacja, nie ma wyzysku.

jan

Też tak uważam. Nie miałem problemów z otrzymaniem umowy czy wypłatą.

Aleksander

Jaką stawkę zaproponowano Ci na początku? Firma oferuje na początek umowę o pracę czy inną umowę zatrudnienia?

Aleksander

Wiadomo czy Senpo poszukuje nowych pracowników? Podpowie ktoś na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Na ten moment brak nowych komentarzy o pracy w tej firmie.

@Aleksander

Bo szefowie wszystkie opinie pracowników kasuja,

Iga

Sklep ma dobrej jakości łóżka i materace. Wybór jest dość spory i cieszę się, że obsługa tak szybko podjęła się realizacji zlecenia dla nas. Bardzo dobry sklep, nastawiony na dobro klienta. Polecam. Materace i łózka najlepiej wybrać tutaj.

Sylwia

Jestem zadowolona z materaca, który tutaj kupiłam, ale ostatnio patrzyłam też na łóżka i rzeczywiście mają tutaj ich brdzo dużo. Można od razu się wyposażyć łóżko i materac. Kupiony w tym sklepie jest bardzo wygodny. Polecam

Ola

W Senpo rzeczywiście można znaleźć dobrej jakości łóżka i materace. Zależało mi na szybkim kupieniu ich i cieszę się, że zdecydowałam się na ten sklep. Jakość produktów zadowalająca, a to właściwie było dla mnie najważniejsze. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Senpo - Poznań

• Jak się pracuje w Senpo?

Zobacz opinie na temat firmy Senpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senpo?

Senpo