Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

Jarosław K. Opolskie

Witam, Pracuje na SP Pieprzyk od listopada 2019 r. , czyli dziewięć miesięcy i jestem bardzo zadowolony i dumny z tej pracy. Nie rozumie komentarzy które negują pracę w tej firmie, pewnie są to ludzie którzy chcieli by zarabiać kokosy nie dając nic od siebie i hołdować przekonaniu ''czy się robi czy też leży krocie się należy''. Jeśli uczciwie chcecie zarobić i mieć satysfakcję z pracy serdecznie z całego serduszka polecam pracę w Grupie Firmy PIEPRZYK.

Każdy

To wybierając zawód, trzeba brać taki, z ktorego będzie się czerpało satysfakcję. Jak ktoś nie jest do czegoś stworzony to nic nie pomoże. Jeden może być chirurgiem i nie będzie się spełniał w zawodzie, inny będzie pracował na stacji i będzie czuł się spełniony. A są tacy, którzy zawsze będą niezadowoleni...

Pracownik Pieprzyka

Pracuje tu 18 lat, a nadal zarabiam najniższą krajową...

Wojownik trzciny
@Pracownik Pieprzyka

Widocznie lubisz tą pracę

@Pracownik Pieprzyka

Widocznie jest wysoka ta najniższa krajowa skoro nie zmienisz pracy.....

KLIENT FLOTOWY

JAK NA STACJI MOŻE NIE BYĆ LINKI HOLOWNICZEJ, KLUCZA DO KÓŁ ZERO !!!! MIAŁEM AWARIĘ I TRAGEDIA. PANI KIEROWNIK MÓWI ŻE WCZORAJ SPRZEDAŁA LINKĘ I NIE MAJĄ. PUSTKI ,,,, PUSTKI,,,, JAK ZA KOMUNY PÓŁEK DUŻO - TOWARÓW ZERO..

Jacek

Co to za opinie jak są usuwane przez administratora co prawda po przeczytaniu tych opinie które zostały odechciało mi się pracy w tej firmie to jakiś (usunięte przez administratora) ze swoimi prawami

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Js

Ciekawe jak w tak trudnych czasach jakie mamy nasz Bos sie zachowa co do wypłat. Tak jak piszą wszystkie portale pracowniką którzy są narazeni na pierwszym froncie wypłacane bedą znaczne premie. Chciałbym nadmienic, ze to my mamy stycznosc z transportem kierowcami którzy wracają z krajów gdzie jest najwieksza epidemia.

Gg
@Js

I co, dostałeś więcej kasy do wypłaty? Bo ja po za kolejnymi nadgodzinami za ktore mi nie zapłacą, nie mam nic ???? to się Antonio nie popisał bo nie mamy ani żeli, ani masek a zamiast rękawiczek każą nam woreczki jednorazowe używać. (usunięte przez administratora)

AP
@Gg

Za to jest paragraf .zglosic do sanepidu

Majran

Najmniesze wynagrodzenia w WLKP

@Majran

To bardzo śmiałe stwierdzenie. Twierdzisz, że w Grupie Firm PIEPRZYK nie można raczej liczyć na wysokie wynagrodzenie. A nie jest przypadkiem tak, iż wzrasta tam ono razem z przepracowanymi latami? Rzadko kiedy osoby, które dopiero zaczynają pracę otrzymują bardzo wysoką pensję.

Byly_pracownik
@Katarzyna

Na Twoje życzenie mogę Ci wypunktować jakich nieprawidłowości dopuszczała się firma wobec pracowników żeby utwierdzić wszystkich w przekonaniu że to nie jest bardzo śmiałe stwierdzenie

MR
@Katarzyna

Bzdura. Skoro po 11latach nie wzrosla pensja ,wciąż najniższa krajowa to proszę powiedzieć po ilu latach wzrasta??? Ile jeszcze mam czekać ?:D

Baton
@Katarzyna

Pracuje już 7 lat u pieprzyka i Ani razu nie dostałem od niego żadnej podwyżki jedynie co przez lata średnia krajowa wzrosła i tym się szczycicie ze to były przymuszone podwyżki. Zabraliście procent że sklepiku a daliście jakiś ryczałt śmieszny który i tak mniej wychodzi

Wirus
@Baton

Ja byłbym zadowolony gdybym zarabiał średnią krajową ;)

sm0101

mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak wyglądają zarobki jako sprzedawca w 2020? ile godzin pracy tygodniowo, jakie dni i godziny pracy?

Ktoś
@sm0101

Zarobki kiepskie, (usunięte przez administratora) raz nocki raz dniówki od 12h do 15h od pon do niedzieli i tak cały miesiąc. Żeby na l4 iść czy jakiekolwiek wolne to wielki problem. Wszędzie będzie lepiej niż tu.

@sm0101

Po 12 h, średnio 15 dni w miesiącu czasem moze dwa wiecej albo 1 mniej, roznie. Płaca niezmienna czy robisz wiecej czy mniej. Swieta rozne musisz pracować. Czy Ci sie podoba czy nie

Nie polecam. Bierzesz chorobowe czy opiekę na dziecko to jesteś już skreślony. Nie przedłuża ci umowy bo poszedłes na l4 Nie ważne że dziecko chore i nie ma z kim zostać nie ważne że ty jesteś chory masz w pracy być.

Pracująca matka

Szczerze wątpię, żeby w jakiejkolwiek firmie pracodawca był szczęśliwy, gdy pracownik idzie na chorobowe, w dodatku dość często. A niestety ludzie są, jacy są i nadużywają zwolnień.

Były Pracownik

Nie bralem zadnej Lki ani nic, tak nie dostałem umowy w pracy może nie było mnie max 4x, ale uprzedzałem lub zamieniałem sie dniami, nie było problemu u kierownika, umowy nie dostałem i szukali nowej osoby, nie mam pojecia dlaczego. Dziwna firma, zadnej infromacji, chociażby abym zaczał czegos nowego szukać.

Były Pracownik

Nie polecam, nie przedłużyli umowy, nie podając poowdu, czesto jestescie sprawdzani przez osoby z Rawicza czy opiekunów, a jesli cos jest nie tak jak po ich mysli by miało być, to dostajecie ostrzeżenia, pracownicy z Rawicza (z biura), którzy potrafią przyjechać o 2 w nocy i zapytać sie czy nic do roboty nie macie, nawet gdy wszystko jest poprawnie zrobione. Nawet do toalety iśc nie można czasem, gdy czlowiek jest sam na stacji, bo zdarza sie i tak ze niektore dni wypadają samemu, bo drzwi nie idzie zamknać(tych głownych od wejscia do budynku stacji), nie bede mówil na której stacji już. Czasem, to nawet zjebe mozesz dostać, ze nie tankujesz klienta jesli jesteś na zmianie we dwie osoby, bo akurat w tym czasie byłem w toalecie za potrzebą, gdy akurat opiekunka czy opiekun stacji przyjechał, to oczywiscie zjeba i wymyślanie, że kłamiemy, niech opiekunowie sobie lepiej sprawdzają czy klapa od kibla jest ciepła, skoro są tacy rygorystyczni. A tak to trzeba siedziec po 12 godzin, o wolne cieżko jest wnioskować, bo mała szansa że dostaniecie. Nie ważne czy pojdziesz świeta czy bog wie co, nie zapłacą Ci za to więcej, zakres obowiązków troche inny niż rzeczywiscie powinien być, do tego na rozmowie miałem 2500 na reke minumum, a 2500 zobaczylem tylko przy pierwszej wyplacie, dwie kolejne oscylowaly w granicy 2100/2200.Sa lepsze firmy o wiele, a tutaj pracownik stacji dla ludzi z biura, to jak smieć. Nie polecam.

Stacja paliw/Restauracja w Korzeńsku: Zamawiam 2 zestawy obiadowe z surówką i ketchupem-tak jak wyświetla ekran, a dostaje buraczki i ogórka kiszonego z sosem "czosnkowym". Masakra... Kasjer wogole nie poinformował przy zamówieniu, że czegoś brakuje... Myślę że nawet nie wiedzą co w kuchni wydają wydają... Jakośc obiadu słaba...

Odp
@123

W korzensku kierownikiem jest ten matol - analfabeta co nie potrafi nawet maila napisac ? To chyba maz pseudo dyrektorki ?

Paragon

Czy sa już kasy online na stacjach?

Malwa

(usunięte przez administratora) Oficjalnie najniższa krajowa,jak pracownik 'ugra' sobie premię to ma i po co ta ściema że jest dobrze :D (usunięte przez administratora) Z socjalu na święta dostajesz Zero .,podkładają "świnki 'w dostawie,jak w przedszkolu ? Opiekuni tzw ,jak dzieci we mgle starają się zlalezc błąd ,więc czepiają się krzywo wiszącej cenowki na towarze i za to im płacą ,bo.jest jednym z przyszłych zieciow z jednej z córek .hehe .firma kosmos ...długo by pisać

Malwa
@Malwa

Jedno zdanie muszę cofnąć ,bo chyba "góra"przemyslala temat i zmobilizowała się do paczek na święta, dla pracowników, w tym roku .

@Malwa

A jakie świąteczne prezenty w tym roku ?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Krzyś

Zależy od płci

?
@Krzyś

ciekawe...? mozesz rozwinąc swoja wypowiedz ?

Urszula
@?

Też jestem ciekawa co @Krzyś miał na myśli pisząc, że rekrutacja w PIEPRZYK jest zależna od płci? Mam nadzieję, że zaspokoisz naszą ciekawość.

@Urszula

Mile widziane atrakcyjne kobiety :) Wykształcenie nie ma znaczenia ,proste. Za mądrych w tej firmie nie lubią .

Goral

Ile można zarobić na stacji? 3000 da się wyciągnąć, bo tyle mam na Orlenie i nie wiem czy się przenosić???

To idź. Będziesz zadowolony

Ha ha

3000 zł??? U (usunięte przez administratora)?? Chyba za 2 miesiące ha ha ha

Katarzyna

Macie nie najlepsze zdanie o Grupie Firm PIEPRZYK i to mnie trochę martwi, ale i tak chcę się poznać jakieś konkrety o tym pracodawcy. Podobno pracownikom oferuje się tam możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych. Powiedzcie mi, czy to dotyczy wszystkich pracowników, bez względu na obejmowane stanowisko?

sevenum
@Goral

za ile godzin masz te 3000 tys zl.Mysle ,ze to bedzie dwa miesiace w miesiacu zgadza sie

Goral
@sevenum

Nie ma filozofii, 2000 pensja, 500 zł dodatek za prace zmianowa, 500 zł premii. Wychodzi 3000 zł i nie ma mowy o godzinach nadliczbowych(no chyba, ze ktoś chce)

@Goral

A czy na podobne wynagrodzenie można liczyć w firmie Grupa Firm PIEPRZYK wliczając wspomniany przez Ciebie dodatek oraz premię?

Rafal
@Katarzyna

Nie ma takiej możliwości????????????

@Katarzyna

grupa pieprzyk to żenada od każdej strony - i pracobiorcy, i klienta. nigdy więcej nie zatankuję na ich stacjach we wrocławiu, chamska obsługa i podejrzane paliwo. słyszałam też o seksizmie, prymitywnych komentarzach ze strony kierowników i dobieraniu się do pracownic. może faceci mają lepiej w tej firmie. ale 2200 brutto na rękę to i tak poniżej ludzkiej godności. podobno płacą więcej Ukraińcom.

@Katarzyna

Robię tu od lat i z całym przekonaniem stwierdzam że nie ma tu szans rozwoju ,żadnych szkoleń ani nic nie ma . Nie jest to firma rozwojowa.

Polecam prace w tej fimie

M

Dla czego polecasz? Co tam jest dobrego? Jakie są zarobki?

KLIENT

W Krapkowicach są nonstop balangi. Obsługa średnio ma ok 20-kilku lat i wnocy stacja przy moście zamienia się w knajpę. Kierownika Kaśka F. ze Strzeleczek daje na wszystko przyzwolenie i nigdzie tego nie zgłasza. Całe towarzystwo zachowuje się jak gimbazy na przerwach. Palenie papierosów przez obsługę jest na porządku dziennym....normalnie masakra.

Firma jak firma raz jest gorzej raz lepiej (usunięte przez administratora) Ogólnie firma jest fajna i rozwojowa .

@ja

Panie Adamie M. (ja) pracował Pan w Grupie Firm Pieprzyk dwukrotnie i za każdym razem został Pan z niej zwolniony. Wiem, że próbuję się Pan zemścić takimi opisami za nasze prywatne porachunki. To co Pan pisze nie jest prawdą, a wszelkie nieobecności w pracy zgłaszam swojemu przełożonemu. Używa Pan określenia ignorant chyba bez znajomości znaczenia tego słowa, gdyż ja pracuje w tej firmie prawie 16 lat, przeszedłem przez wszystkie stanowiska Firmy i znam się na kierowaniu zakładem. Przez te wszystkie lata zdobyłem zaufanie Pracodawcy i moich Pracowników. To, że firma jest rozwojowa to wiedzą wszyscy, którzy w niej pracują.

?Jnnnnnkk

Kierownicy to zlodzieje. Biora wszystko do siebie. Pisza fv i maja pracownikow w (usunięte przez administratora)

Essa420
@?Jnnnnnkk

Otóż nie U nas tak nie ma

Mona
@?Jnnnnnkk

Nie ma co się dziwić jak zarabiają mniej od sprzątaczki to kombinują ale jak to się mówi wszystko do czasu.Wiele się obiecuje ale realia są inne.

Pixel
@?Jnnnnnkk

Nie zdają sobie sprawy, że fiskus nie śpi góra ma rączki czyste a kierownik dostanie kilkadziesiąt tysięcy po kieszeni to mu odechce.

goral

ta nazwa jest jak za komuny, zresztą stacje też taj wyglądają.

Jacek

jedzenie na stacji benzynowej nowo wybudowanej przy S5 stacja benzynowa pieprzyk totalna porażka zupa gulasz przypomina warzywną bo kawałka mięsa tam nie ma a kotlet schabowy przypalony nie polecam

@Jacek

Opinie konsumentów są tu równie istotne, dlatego dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Czy pierwszy raz spotkała Cię tak nieprzyjemna sytuacja? Jednocześnie pragnę przypomnieć, że Grupa Firm PIEPRZYK nadal szuka kandydata na stanowisko Konstruktora. Idealny kandydat powinien: mieć wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechaniczny i budowlany, znać oprogramowania wspomagające projektowanie (AutoCAD, SolidEdge), dodatkowym atutem będzie podstawowa wiedza w zakresie wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa oraz znajomość języka niemieckiego. Odsyłam Was po więcej szczegółów: https://www.pieprzyk.pl/Oferty_pracy.html Czy ktoś z Was spełnia takie wymagania i zechce aplikować?

@Karolina

"oprogramowania wspomagające projektowanie (AutoCAD, SolidEdge)". chyba nie wiesz, o czym piszesz, wszyscy są tak samo kompetentni w "grupie pipeprzyk"?

Była kierownik

Atrakcyjne Kobiety na stanowisko kierownika stacji paliw!Przypadek?????Kwalifikacje nie mają znaczenia?????

Orko
@Była kierownik

Strasznie rozżalona jesteś. Miej odwagę powiedzieć prosto w oczy. Ale Ty wolisz jątrzyć... Pamiętaj że w sieci nie jesteś anonimowa G... , a pomówienia są karalne.

orko
@Była kierownik

Właśnie że kwalifikacje mają znaczenie dlatego ci podziękowali.

Nicko
@Orko

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini.Ta akurat dobra opinia, że firmę reprezentują Ładne Kobiety. Pytanie czy kwalifikacje mają znaczenie.Trzeba odpowiedzieć ,że powinny mieć.

Nie_interesuj_się
@orko

Wszyscy wiedzą jakie kwalfikacje mają znaczenie ????

Anonimowo
@Była kierownik

Czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować ?

Spa
@Nie_interesuj_się

Więc jakie może powiesz dokładniej?

Nie_interesuj_sie
@Spa

Nie.

@orko

a kto u nich ma kwalifikacje, żeby oceniach kwalifikacje innych?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK