Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

X

Dobra firma nie szuka ciągle ludzi do pracy!

@X

Jak się rozwija to szuka. Otwierają ciągle nowe stacje.

Mirosław

Wiadomo że jak się rozwija to ręce do pracy potrzebne. Ty pracujesz na stacji? Jak tam teraz płacą nowym osobom? Zarobi się przyzwoicie czy raczej najniższa krajowa?

A jak jest otwarta 5 lat i dalej szuka

Tim
@obserwator

Trzeba omijać szerokim łukiem, jeżeli jest dobrze ludzie pracują.Jak co chwilę sa inni pracownicy to nie jest dobrze...

klient

dlaczego na stanowisku tankowania gazu nie ma rękawiczek ochronnych ? dziękuje proszę dzień dobry miły usmiech na tej stacji tego nie uświadczysz czy tam pracownicy pracują za karę

@klient

tankuje, zawsze sa rekawiczki, na obsluge tez nie narzekam :)

Xx
@:)

Nigdy niema rękawiczek

@Xx

to moze po prostu trzeba sie rozejrzeć

Pracował ktoś na stacji w Tomaszowie mazowieckim? Ciągle szukają ludzi ?

@Kasia

Nie polecam no chyba, że lubisz niska pensje, dużo godzin i ciągle sprzątanie i dźwiganie ekogroszku bo P. A tak chce. Pojedyncze zmiany oraz wieczne braki.

Bomba

Ogólnie to na każdej stacji jest tak samo. Przez 12h musisz być caly czas na nogach, poza krótką przerwą na posiłek czy skorzystanie z WC. Traktowanie pracownika jak robota to norma w tej firmie.

@Bomba

zgodnie z mottem firmy moc jakość (usunięte przez administratora)

Kate van de Kate

Głupoty sfrustrowanych ludzi. Kasy fiskalne są on-line więc możecie sobie pomarzyć o lewiznach. Długo pracujesz i nie robisz kariery? Ciekawe. W Krzeszycach koleżanka była kelnerką, tak zaczynała, pozniej sprzedawcą. I została kierownikiem. Każdy ma szansę. Bo dziewucha ma wyższe wykształcenie i dużo oleju w głowie. ( nie czepiać się wykształcenia bo Pieprzyk ma stację w małych miejscowościach gdzie raczej trudno o pracę) Trzeba chcieć. Zaraz ktoś napisze, że seksizm. Gdzieś obok w Skawarzynie koleś też był sprzedawcą a został kierownikiem, ale w armii był w jednostkach specjalnych, więc też ma pewnie dużo oleju w głowie. Mogła bym wymieniać z naszej pólnocnej grupy dużo takich przykładów...Marta, Ola, bliźniaki itp. Są tacy którym nawet się oferuje posadę kierownika ale nie chcą bo przy tym systemie pracy można mieć drugą równoległą i często i gęsto tak jest. Ciągle piszecie, że trzeba siedzieć 12 albo 15 godzin. Otóż nie, przez te 12 godzin powinnaś pracować z należną przerwą oczywiście. Co do zięciów itp. Pieprzyka to życie ich raczej szybko weryfikuje :) Fakt, powinni zaczynać pracę od sprzedawcy a pozniej zostawać na stanowiskach bo zazwyczaj więcej psują a pozniej trzeba wracac do starych zasad ;)

@Kate van de Kate

Szkoda bo Natalia już nie pracuje na Krzeszycach tak samo dotyczy Grześka ze Skwierzyny

@Kate van de Kate

Szkoda bo pani Natalia już nie pracuje tak samo dotyczy Grześka też go już nie ma tak że nie ma się czym chwalić

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy Grupa Firm PIEPRZYK zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia studentów, którzy studiują zaocznie.

Mirosław

A jak z grafikiem w takim przypadku? Można go ułożyć na tyle elastycznie żeby połączyć naukę z robotą? Kierownik idzie na rękę bez problemu?

Lolu

Hej jakie są zarobki netto w tej firmie? Czy to prawda, że za rozbity towar przez klienta placi kasjer?

Bomba
@Lolu

Zarobki netto przy przerobieniu munimum 200h to niecałe 2,5 koła. I płacisz niestety za wszystko, klient zatankuje i odjedzie płacisz, wyjdzie manko po inwenturze płacisz, terminy płacisz itd...

Jak wygląda praca w bhp ? zarobi zadania itd

@Kandydat

Praca na pełen etat. Wstępnie umowa na okres 3 mc próbny, później umowa na czas określony 12 mc. Zakres zadań wynikający z rozporządzenia o służbie bezpieczeństwa i higieny pracy w siedzibie firmy w Rawiczu. Możliwość wyjazdów.

Uciekajcie! Jak jak znajdę coś innego odchodzę, ty jako pracownik odpowiadasz za wszystko nawet za kradzieże. Nadgodziny to ryczał czyli czy zrobisz normę czy ponad dostajesz tyle samo. Zawsze robi się więcej.

Tomy

Prawda,płacą ochłapy za Full godzin ,żałosne

xxx

Rozumiem, że jak pracujesz mniej niż te ryczałt wynosi to problemu z tym nie masz? Ludzi nigdzie nie jest idealnie, ja pracuje już 2 lata na innej stacji i uwierz, że inaczej nie będzie.

Hej potrzebują do Główna? Jak atmosfera i zarobki? Kierownictwo w porządku?

Kuba
@Tomek

Płacą tyle co wszędzie, co miesiąc wypłacają premie za sprzedaż warzyw, soków, gastronomii po kilka procent od obrotu. Kierownicza z tego co wiem to od kilku lat ta sama a z tego co mówią znajomi to jest w porządku.

Romo

Premie to bierze kierownik ,reszta dostaje ochłapy ,siedzisz non stop w pracy a on się z Ciebie nabija.

X

A najwięcej bierze kierownik, posadka pasuje ,żyją tylko dla kasy reszta niema znaczenia,przykre...

Viki
@Romo

Zgadza się, widać po kierowniku kto tu zarabia pieniądze auta zmienia jak rękawiczki a wysługuje się pracownikami

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa Firm PIEPRZYK? Można dołączyć rodzinę?

Hej

A to jest w tej firmie coś więcej niż ubezpieczenie grupowe? No nie ma. A dopisać do ubezpieczenia kogoś z rodziny możesz

kierowca

Witam jak zarabiają kierowcy na cysternie w pieprzyku i czy są zadowoleni z pracy?

Klient

Obsługa na stacji w Przyprostynia to jedna wielka porażka

May
@Klient

Dokładnie,jeden głupszy od drugiego nigdy nic nie wiedzą ...stoisz przy kasie i nie wiesz czy sam się masz obsłużyć, totalna porażka.Pytanie skąd oni biorą takich pracowników ?margines społeczny...

On
@May

A ta z tymi tatuażami to w ogóle nie interesuje się klientem, co tam jestem to tylko nosem w telefonie siedzi.

On
@On

Dokładnie bardzo niemiła osoba w stosunku do klienta.

Viki
@On

Zgadza się, do tego nieodpowiedni ubiór do pracy! To nie plaża! Wszystko na wierzchu, jeszcze żeby miała co pokazać. Na innych stacjach by to nie przeszło chociażby Orlen itp. pracownicy odpowiednio są ubrani do pracy tak jak to wymagają stacje na poziomie, widocznie ta taka nie jest! Kadra zarządzająca do wyrzucenia.

@Viki

Pracodawca nie płaci nawet za pranie i dają po jednej max dwie koszulki :) sory taki mamy klimat

Edzia

Witam o firmie pieprzyk nie wiem za dużo.Jedno jest pewne składałam cv do pracy Pani kazala czekac na telefon po czym dowiaduje się ze kadra już jest .Uważam, że jeśli firma byłaby w porzadku zadzwoniła by poinformować ,że do pracy się nie dostałam. Jestem zawiedziona podejście chcą uczciwości a sami uczciwi nie są.

Li
@Edzia

Niema czego żałować.Firma pod żadnym względem nie jest w porządku,pracowałem w tej mafii to jedno A drugie mają pracowników za nic, szkoda fatygi ,jeżeli chcesz mieć jeszcze do tego życie prywatne to lepiej pracować po 8h,w tej firmie siedzisz tylko w pracy,.To raczej praca dla ludzi znudzonych życiem, bez żadnych ambicji,nie polecam.

bodzio

Witam chcę się zatrudnić na stacji paliw przy ul. ogrodowej w Wałbrzychu słyszałem że ta stacja paliw jak i droga dojazdowa do stacji są zbudowane bez pozwolenia czy ktoś coś wie

Bardzo polecam prace w tej firmie, stabilna praca bez obaw ze można ja stracić w pandemii. Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty. Niech każdy otworzy działalność i będzie idealnym pracodawca.

Dawid

@x a oni Ciągle szukają ?

Czy Grupa Firm PIEPRZYK zapewnia kartę multisportu?

Byla pracownica

Takie dodatkowe benefity to nie w tej firmie. Ciężko o to aby ludziom podniesc pensje a co dopiero karta multisport

K8ero

Stacja okmiany/krzywa nie polecam serdecznie. Stan stacji w opłakanym stanie. Jestem tutaj częstym bywalcem i widać wszystko. Częste awarie wody śmieci dookoła stacji popsuty pistolet od ad Blue. A do prysznica to tylko sanepid wpuścić. Pozdrawiam

Miu
@K8ero

Aż tak zły kierownik?

Ile średnio zarabia się na stacji Pieprzyk? Czy jest szansa na umowa na czas nieokreślony?

Zuzanna
@Ania

Znalazłam jedynie informację, że w Grupie Firm PIEPRZYK oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę no i po prostu stabilne warunki zatrudnienia. Tak piszą na swojej stronie: https://www.pieprzyk.pl/Oferty_pracy.html A czym konkretnie chciałabyś się tam zajmować? Na ten moment szukają jedynie Konstruktora.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK