Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

T Sz

Szanowni Panstwo Jestescie na 4 miejscu w Polsce pod wzgl. ilosci stacji benzynowych, wspolpracujecie z Orlenem i innymi. To dlaczego na Waszych stacjach nie honorujecie Karty Duzej Rodziny, a warto . Pozdrawiam T Sz

Stały klient 11

Stacja super! miła obsługa :) nie rozumiem negatywnych opinii ,jeżdżę tam od początku istnienia pieprzyka w Opolu :) (kawka pyszna)!!

Klient
@Stały klient 11

Obsługa miła , ale widać że na zapleczu jest problem z traktowaniem pracowników . Lubię tam tankować.

Przyszły pracownik.

interesuje mnie opinia o pracy przy produkcji zwierzęcej w firmie Pieprzyk. Jakie warunki, sprzęt..

Malwa

Wygląda mi na to ,że ktoś tu z pracy wyleciał i desperacko szuka zemsty ???? nieładnie

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zainteresowany?

Witam, jak wygląda praca na stanowisku pracownika produkcji zwierzęcej?

Kaśka

Od dawna jest klientem tej stacji i nie zauważyłam i nigdy nie odczułam by pracownicy byli opryskliwi. Kierowniczka również bardzo miła. Toalety? Nie jest to przecież hotel z pięcioma gwiazdkami ale i tak uważam, że jak na takie miejsce i to darmowe, gdzie przewija się mnóstwo klientów to jest czysto. Każdy stara się jak może, choć zdarza się że w natłoku klientów może to być trudne ale nigdy nie spotkałam się tam z jakimś brudem.

Kaśka

Nie ma mowy o paragonach? Co za bzdury !!!! Podchodząc do kasy za każdym razem jestem pytana paragon czy faktura? O co chodzi? Dlaczego ktoś takie brednie wypisuje? Widać ktoś bardzo zdesperowany chce uprzykrzyć życie ludziom, którzy naprawdę ciężko pracują.

Kaśka

To jakieś brednie wyssane z palca. Od razu widać że piszę to albo jakiś zdesperowany były pracownik albo ktoś kto lubi uprzykrzać komuś życie i zwyczajnie się nudzi. Zawsze podchodząc do kasy jestem pytana paragon czy faktura?

Kaśka

Akurat biorę tylko paragony i warzywa, owoce i ich soki. Też zazwyczaj korzystam z toalet i nigdy mnie nie cofnęło. A poza tym to kto robi tam ten (usunięte przez administratora) Przecież nie pracownicy tylko ludzie, którzy nie do końca wiedzą jak korzystać z WC a pracownik nie stoi przecież tam cały czas pod drzwiami i nie sprawdzą po każdym wyjściu klienta czy prawidłowo skorzystał z toalety. Może i różne rzeczy się zdarzają jak i wszędzie ale proszę nie obrażać pracowników, którzy naprawdę się starają. Nie rozumie dlaczego tak się czepiasz? A jak Ci tak bardzo nie pasuje to kawałek dalej jest BP, płatna toaleta i tam zapewne nawet pracownik poda Ci papier toaletowy, sprawdzi czy trafiłeś i ewentualnie pomoże podetrzeć....

Malwa
@Kaśka

Niestety tam gdzie za darmo zawsze będzie (usunięte przez administratora) . Wystarczy wejść po jakiejś wycieczce do toalety :( deski olane ,papier porozwalany ,podpaski na podłodze . Uważacie ,że pracownik od tego tam jest ?? Nie mają w tego w umowie , a ja im współczuje ,że mimo to, tą masakrę muszą ogarniać . Życze im jak najmniej takich klientów

Bogdan

Szukają teraz prawnika. Weryfikują jakoś umiejętności podczas rekrutacji i ile mógłbym zarobić? No i czy wraz ze stażem rośnie pensja?

Miejscowy

Czy wie ktoś coś na temat pracy w miejscowości Ogrodzona ??

Pracuję od kilku lat i jestem zadowolony. Jak się skupiasz na pracy i sam tworzysz dobrą atmosferę to się dobrze pracuje. Wynagrodzenie na czas i elastyczność w ustalaniu urlopów. Jakieś dodatki też zawsze wpadną. A marudy co to od pierwszego dnia kombinują jak się nie narobić, to potem tu wypisują bzdety. Pozdrawiam całą ekipę!

Lotos
@Marek

Cieszymy się Twoją radością.

Włodzimierz

Posiadam 8 szt pojazdów i często tankowaliśmy na stacjach PIEPRZYK ale po tym co właściciel zaserwował 24 lutego 2022 swoim klientom tj.podwyszki paliw co 20 min. GRATULUJE PASERNOŚCI to bardzo wskazane było by zerwanie umowy przez dostawce paliw który zaopatruje Pieprzyka i mam nadzieję że tak się stanie. A JA NIE ZATANKUJE U NIEGO NIGDY NAWET ZAPALNICZKI

Maniek
@Włodzimierz

Nie dla tych stacji właściciel paserny

Robol

Powinni sie zabrac za kierowniczke na osieku takie walki kreci ze szok ludzie nie chca tam pracowac nazamawia towaru nazamawia a potem po pensji ludziom jedzie za co ludzie maja dostawac po kasie za to ze ta narobila bigosu kto ja zatrudnil kto sie pytam gdzie jest opiekunka nic nie widzi ????

Halina
@Robol

A czemu ludzie nie chcą tam pracować? Co takiego się dzieje? Rozwiniesz? Ciężko z tego wpisu wywnioskować.

Wiktoria

Czemu w ogłoszeniach na sprzedawców na stacjach raz jest stawka od 3,5 tysiąca a raz 3,7 tysiąca brutto? Od czego to zależy, od wielkości miejscowości gdzie stacja jest?

Grupa Firm PIEPRZYK do pracy w pieczarkarni POLGRZYB poszukuje kandydatów do pracy jako Zbieracz/ka grzybów. Praca jest jednozmianowa na umowie o pracę. Oferowane wynagrodzenie jest akordowe, zapewnione są szkolenia oraz możliwość zorganizowania dojazdu i zakwaterowania. Więcej informacji zdobędziecie tutaj: https://www.pieprzyk.pl/Pieczarkarnia_-_zbieraczka_grzybow.html

Ciekawy
@Karolina

Dlaczego Pani nie odpowie na negatywne komentarze?? Na pozytywne , każdy głupi odpowie

anders
@Karolina

polgrzyb to skandal, kto się tym zajmie? która dobra zmiana?

Kunegunda
@Ciekawy

Bo to jest pani z firmy .Każda pliszka swój ogonek chwali

Ciekawski

Witam. Czy potrzebują do pracy na magazynie? Jaką stawkę proponują?

@Ciekawski

Na obecną chwilę nie ma przyjęć do magazynu

Natalia

Szkoda że Regionalna Zieloni Góry i Wilkanowa nie weźmie pod lupę kierownika który pracowników i klientów ma za nic . Dość że (usunięte przez administratora) Pracowników to jeszcze stacje Ale tego nie widzą

Katarzyna

Czy to prawda że sprzedawcy na stacji pieprzyk są sami na zmianie?

Tak

Xr
@Katarzyna

Zalezy od stacji na ktorej pracujesz. U nas nigdy nie ma takiej sytuacji min 2 osoby ;)

Kosyas

Noc tak

Aga
@Xr

Tylko że na stacji muszą pracować 2 osoby na zmianie Tak mówią przepisy

Antek

Chamstwo, (usunięte przez administratora) i nienawiść do robola, robol twój wróg, ma nie mieć roboty i wyjechać do Anglii a nie psuć rynek pracy i robić konkurencje.

klient

A dlaczego gaz jest tak mało wydajny?

Ocalmy Stonkę ziemniaczaną!
@klient

Bo masz kiepskiej jakości instalacje gazową

Klijent

Chamstwo na stacji Nowy Jaworow żeby podnosić paliwo do 6. 20 tonkowalem o 20 Próbuje się zarobić na wojnie powinien zająć się ta sprawa Uok

Włodzimierz

NIE POLECAM. tych stacji właściciel jest niuczciwy podnosi ceny za paliwa co 20 min z powodu wojny w Ukrainie. To jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK