Opinie o Altar w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Altar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altar w Kielce

Tao

Ja mam tylko taką małą prośbę do działu PR - czy możemy skończyć z tym "1 wrzesień", "4 październik", "8 styczeń"? Wygląda to mało profesjonalnie, powiedziałbym nawet, że śmiesznie. I te zdjęcia też mają mało wspólnego z działanością firmy. No, chyba że działalność firmy do tego tylko się sprowadza - wtedy OK. Ja wiem, że taki jest szablon Wordpressa, ale szablon zawsze można zmienić. W firmie informatycznej na pewno znajdzie się osoba, która to umie. Przynajmniej powinna.

!%@$#%#^%#

Dajcie spokój!!! Po co to bicie piany? Co to da? Nikogo nie bronię, nikogo nie popieram, mierzi mnie to po prostu, Brudy powinno się prać we własnym domu!!!

team leader

Naucz się czytać ze zrozumieniem, czego dotyczyło słowo "kazdy". A co do zarobków w IT w Kielcach to idź się spytaj ile zarabiają w tych super hiper firmach np, w parku technologicznym do których ludzie uciekają. A jak uciekają, to chyba głównie dla kasy, a może z innych powodów?

@team leader

Pytałem o działy, w których są opóźnienia płacowe. Nie widzę odpowiedzi więc to musi być tajemnica. Mało ważne do czego odnosiło się słówko "każdy". Skoro każdy wie jak jest to musi być prawdą, nie? Taka tania sztuczka socjotechniczna. Nie znam nikogo, kto odszedł pracować za mniej oraz dokładnie tyle samo osób, które poszły pracować do parku technologicznego. Zatem kolejny raz mijasz się z prawdą. Powody odejść są różne ale nie mam zamiaru o nich tutaj dyskutować. Nie jestem także adwokatem firmy żeby ją bronić. Szkoda, że sama nie stara się tego robić. Co do wysokości pensji padło jawne kłamstwo więc się doczepiłem. Poza tym dobrej nocy i spokoju wszystkim życzę.

@someone

O Boże..... Ręce mi opadły:( Człowieku, ile ty masz lat? Naprawdę nie umiesz czytać po polsku?! Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i tak z 10 razy. Ale i tak pewnie nie zrozumiesz. Dlatego właśnie będziesz pracował w tej firmie do u.... śmierci - albo swojej, albo jej. Nie mam zamiaru więcej z Tobą konwersować, bo zaniżasz poziom tego forum. Bez odbioru.

@team leader

Opisuję fakty i Ciebie także o nie pytam. Brakuje argumentów w temacie to trzeba zaatakować rozmówcę? Kolejna mało wyszukana sztuczka. Naprawdę żenujące, podobnie jak większość tego anonimowego ujadania. Zaniżam poziom tego forum? Bardzo śmieszne. Chyba, że myślisz o poziomie jadu. Szkoda mojego czasu na tę szopkę. Mam swoje zdanie na temat tej firmy i zapewniam Cię, że nie musisz się martwić u kogo i do kiedy pracuję.

someone

Dobrze, że stoisz na posterunku, wykryłeś podstęp i jesteś zawsze gotów błyskawicznie zareagować na płatną, kłamliwą propagandę. Może napisz, w którym dziale są opóźnienia. Sam jestem ciekaw. Osobiście nigdy opóźnienia mnie nie dotknęły ani nigdy o nich nie słyszałem. Skoro więc każdy wie, to najwyraźniej nie jestem "każdy". Kwoty 5 tys. brutto niestety nie zarabiam bo jestem tylko propagandzistą i to słabym. Jednak inni mogą zarabiać więcej niż ja i jest to kwota realna. Przypominam, że 5 tys. brutto to 3.5 tys. "na rękę" i jak na branżę IT to żadna rewelacja. Nawet w Kielcach programista może dostać więcej, jeśli posiada odpowiednie kwalifikacje.

Programista Java

Najdziwniejsza rozmowa, na której byłem. Zapytano mnie na samym początku, czy mógłbym pracować w jednym zespole z ... nekrofilem. Co to w ogóle ma wspólnego z programowaniem? No ja pierd...!

Czy mógłbyś pracować w jednym zespole z nekrofilem?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
30 październik

Nie no, to chyba jakieś jaja. Jak dla mnie "njus" roku: "system może generować większą liczbę dokumentów rozliczeniowych w dużo krótszym czasie." A potem: "...wykazały przyspieszenie 1,7 do 1,5 razy". To niech się wreszcie zdecydują. Dużo czy mało? Bo 1,7 to na pewno nie jest dużo, a raczej w granicach błędu statystycznego, zwłaszcza że to raczej jest 1,2 a nie 1,7. Dużo to jest 5 razy i to osiągnięte znikomym kosztem, a nie 1,5 z zastosowanie dwóch serwerów "aplikacyjnych".

@30 październik

Faktycznie śmiech na sali:) :) :)

Genek

Na ile oceniacie pracę w tej firimie w skali 1-10?

@Genek

3. I to tylko dlatego, że mogę przychodzić i wychodzić kiedy chcę i nikt mnie nie kontroluję.

net

A na forum o Telbridge'u opinie wcale nie lepsze... A propos - czy ktoś zastanawiał się dlaczego te dwie firmy mają oficjalne siedziby w róznych miejscach, chociaż logiczne by było, gdyby miałby w jednym? Czyżby ktoś czegoś się wstydził albo nie chciał być z czymś skojarzony. Ale KRS i tak prawde ci powie.

team leader

2 tys. brutto. Jak będziesz dobry to po roku, dóch dostaniesz 3 tys. To i tak dużo jak na Kielce.

Misiek
@team leader

Tak mało? Chyba żartujesz. To co oni, klientów nie mają czy co że tak mało płacą?

@team leader

Te kwoty to raczej netto niż brutto, a i tak można liczyć na trochę więcej. Po kilku latach można liczyć na więcej ale szacuję, że okolice 5 tys. brutto to max. Z terminowością pensji nie ma najmniejszych problemów więc nie wiem co tu ktoś pisze o zaległościach z września.

Misiek

Ile można zarobić w tym Altarze jako programista?

hihihi

"W codziennej pracy nadrzędnymi wartościami są dla nas: rzetelność, uczciwość, terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów. Cenimy kompetencje, dociekliwość, zaradność, a również odwagę pozwalającą przyznać się do własnego błędu." Normalnie jakaś komedia :) :) :)

Demon

Czy w tej firmie trzeba dużo się napracować, żeby zarobić? Czy bardzo cisną pracowników? Kończę studia w tym roku i zaczyma się rozglądać za robotą.

MaR
@Demon

Rozglądasz się za robotą powiadasz? A to ciekawe, bo my też.

Mam pilne pytanie do byłych pracowników - czy robią problemy z odejściem za prozumieniem stron? Nie uśmiecha mi się czekać trzy miesiące wypowiedzenia. Nie mogę sobie na to pozwolić, bo nikt nie będzie na mnie czekał. Bardzo proszę o odpowiedź.

@pracownik

Różnie bywa. Ale generalnie lepiej się pospieszyć, bo mogą chcieć Ci zrobić na złość.

bombardier

Pracowałem tu. Szkoda życia :(

Herni

Zastanawiam się czy odejść z własnej woli i przyjąć propozycję prezesa w kwocie 5 miesięcznych pensji czy czekac aż mnie zwolnią. Jak WY robicie?

PPP
@Herni

Sam nie wiem. Chyba poczekam do stycznia, a potem spadam do Wawy. Robi się tu coraz bardziej nieprzyjemnie.

MaR
@Herni

Pierwsze słyszę o takim czymś. Jakie 5 pensji? Chyba o czymś nie wiem:( A może znowu są równi i równiejsi?

Kewin

Firma jakich wiele. Ani nie zarobisz, ani się nie rozwiniesz. I kupę nerwów przy tym stracisz.

Eva

Czy lubice pracować w tej firmie? Czy warto tu pracować? Jaki socjal, są jakieś bonusy?

Herni
@Eva

Nie, lubimy pracować w tej firmie, ale na razie musimy. Do czasu.

Krejzi

Jak było na imprezie w Borkowie? Jakie wrażenia? Mówią, że cienko było w tym roku.

ktostam: czytałem o tym na forum Call Center. Coś w tym pewnie musi być. A jak jest z premiowaniem pracy? Są w ogóle jakieś premie, a jeśli tak, to uznaniowe za wykonaną pracę czy stałe co miesiąc? Jeszcze mam jedno pytanie: czy można zatrudnić się jak się ma swoją działalność czy tylko na etat?

ktostam

@jaa: wyjazdy na szkolenia/targi są bardzo rzadkie, w żadnym razie nie są obowiązkowe.

ktostam

@kolejny anonim: jara się na zewnątrz, i dobrze im tak. niestety, zdrowy tryb życia też nie jest promowany - rowerem nie ma co przyjeżdżać, chyba że lubisz go przypinać linką do barierki :(

Niezadowolony
@ktostam

Kto jara na zewnatrz to jara. W kiblu też się zdarza jak nikt nie widzi. A rower możesz zawsze zostawić na stryszku;)

Zostaw merytoryczną opinię o Altar - Kielce

• Jak się pracuje w Altar?

Zobacz opinie na temat firmy Altar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altar?

Kandydaci do pracy w Altar napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altar
1.8/5 Na podstawie 301 ocen.

Altar