Infonetax Sp.z.o.o

Opinie o Infonetax Sp.z.o.o

A

Spoko. Polecam

użytkownik zarejestrowany

@Szymon to miło, że w Infonetax ceni się pracownika, który jest pomysłowy i chce się rozwijać. A czy firma oferuje swoim pracownikom jeszcze jakieś benefity czy wyjścia integracyjne? Skoro jest taka dobra atmosfera to śmiem myśleć, że na to też można liczyć. Czy się nie mylę?

użytkownik zarejestrowany

@Szymon czyli pracując w Infonetax ma się szansę i możliwości rozwoju i nauki. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Co jeszcze mogłabyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

Szymon
@Iza 13.09.2017, 11:50

Pewnie. Szkolenia są co jakiś czas. Ja się tam nauczyłem bardzo dużo. Szefostwo lubi kiedy ktoś ma nowe pomysły i pozwala je realizować. Ogólnie na plus. Szczerze polecam.

Szymon

Polecam. Ja dużo się tam nauczyłem, szefostwo super. Zawsze będę miło wspominał.

użytkownik zarejestrowany

@Olo a mógłbyś szerzej powiedzieć coś na temat swojej opinii o firmie Infonetax? Ważne, żeby zawsze swoje wypowiedzi argumentować.

Olo

Dni gorsze są cały czas. Pracownik to niewolnik, jak się daje wykorzystać to jego sprawa.

erfg
użytkownik zarejestrowany

wlasnie nie rozumiem po co jak juz ktos sie wypowiada to pisze takie jakies rzeczy ktore nikomu nic nie daja i nikomu w niczym tez nie pomagaja a tam bym poprosil o jakies konkrety jednak odnosnie firmy

noname

nie polecam! trzymajcie się z daleka od tej firmy!

Dominika

Praca nie praca, ale program do PIT mają świetny i strona graficznie jest zrobiona świetnie (http://pitscan.pl/) :)

Monika

Byłam tam na stażu jakiś czas temu i wcale nie było źle. To, że ktoś wymaga, żeby praca była wykonana na czas i rzetelnie nie oznacza, że pracodawca jest zły. Jakbym komuś płaciła wymagałabym tego samego, a można mieć czasami gorszy dzień.

Damian

Mam swoją firmę i korzystam z ich programu do faktur oraz ostatnio z wirtualnego asystenta - chwalę sobie. Wszystko działa poprawnie, kontakt jest na dobrym poziomie - dobre wrażenie.

lola

niki, zanim zaczniesz oceniać drugiego człowieka popatrz najpierw na siebie. pozdrawiam serdecznie

niki

lola z tego co wiem to kręciłaś firmę na boku no i taka sama świętą nie jesteś. Opowiediec publicznie o twoich o tobie i jak zarabiasz na oszustwach . wstycdz sie bo kłamiesz a wartosci morale masz żadne kiepska jesteś i tyle. Co za wstyd niech rodzice sie wstydza ze cie tak wychowali - koszmar jak tak mozna - ludzie co za kłamstawa.

lola

Jeżeli chodzi o warunki pracy (umowa, zarobki) są ok.Natomiast atmosfera nie służy pracym no chyba ze chcesz być pod ciągła presją, mobbing to chleb powszedni Pani Prezes.Liczy się tylko kasa a nie człowiek a nawet klient. Osobiście życzę wszystkiego dobrego tej firmie i jej pracownikom.

Edyta

Również nie polecam pracy w tej firmie. Lepiej nie pracować wogole niż pracować w takiej firmie jak ta!!!....[usunięte przez moderatora]

Marcin

Pracowałem trochę w tej "firmie" i na pewno nie pracowała tam żadna [usunięte przez moderatora] Także opinia na 100% podstawiona. Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie.

Zdziwiona

To chyba jakaś kpina.

wełna

firma kszok-nie polecam :(

zoord

Firma w której się pracuje po 3 miesiące. ogłoszenia o pracę lecą cały czas i cały czas znajdują sie jelenie dający sie wycisnąc na maxa, a po 3 m-cach papa

Anonimal

Firma kszok

Bardzo mila i przyjazna firma, mialam okazje pracowac w niej przez kilka miesiecy, niestety odeszlam poniewaz razem z mezem przenieslismy sie do Angli(praca meza) i niestety musiala opuscic firme. Bardzo mila atmosfera. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Infonetax Sp.z.o.o - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infonetax Sp.z.o.o