Opinie o Altar w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Altar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altar w Kielce

ktostam

@anonim: pensja zawsze jest na czas i w całości. kto ci takich głupot naopowiadał? [usunięte przez moderatora]

Ziomal

Hehe, znikło 20 opinii. To tylko potwierdza stare powiedzenie, że prawda w oczy kole.

Od 3 wrzesień 2013 nic się nie działo. Smutne.

Niezadowolony

I nic się chyba już nie zdarzy. Dlatego trzeba będzie się stąd zawijać. Asseco otwiera w Kielcach oddział i może coś wypali w tym temacie.

Niezadowolony

A to nie wiesz o co chodzi? Niektórzy sobie ubzdurali, że jak się pochwalą, że mają pracowników z AGH to jest większy prestiż. Tylko zapomnieli, że prestiżu tak się nie zdobywa. Wystarczy posłuchać co mówią o naszej kochanej firmie na mieście. Aż mi czasem wstyd.

Programista Java

Najdziwniejsza rozmowa, na której byłem. Zapytano mnie na samym początku, czy mógłbym pracować w jednym zespole z ... nekrofilem. Co to w ogóle ma wspólnego z programowaniem? No ja pierd...!

Czy mógłbyś pracować w jednym zespole z nekrofilem?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Key Account Manager

Altar jest spoko. Można sobie podróżować na nie swój koszt. Weźmie się udział w jakiejś konferencji czy szkoleniu, a co zobaczę to moje. Przecież podróże kształcą.

A co się stało? Znowu jakaś afera?

Niezadowolony

anonim - 2013-09-10 21:52:13 a co z palącymi mogą spokojnie wychodzić zajarać nikt nie pilnuje za bardzo tego czy jak to jest z przerwami karty odbijaneJara się w kiblu

Solo

Trochę to dziwne z tą firmą. Ja o niej dowiedziałem się niedawno, a można powiedzieć, że jestem "prawie" z branży. A o tej firmie nie słyszałem. Każdy wie co to jest ZETO, Infover czy nawet Zubix, ale o tej firmie się nie słyszy. Inne firmy wygrywają jakieś lokalne plebiscyty na najlepszą w firmę w danej branży w Echu Dnia czy Wyborczej, a o tej cisza. Czy nie chcą, czy nie umieją się promować? Dziwi mnie to, bo bez reklamy długo raczej nie pociągną.

Zdzisiunio

ktośtam, skąd ty się urwałeś? Z choinki? Kasa na imprezę pod gruszą może, ale nie na tzw. "szkolenia". Ciekawe czy nadchodząca "impreza" też będzie "szkoleniem". Poza tym jeśli nie wiesz, albo ktoś inny nie wie, to świadczenie pomocy socjalnej ściśle związane jest z indywidualną sytuacją materialną, rodzinną i życiową osoby, która jest do jej otrzymania uprawniona. Przy przyznawaniu świadczeń oraz dopłat z funduszu należy przede wszystkim brać pod uwagę sytuację życiową, rodzinną i materialną osób uprawnionych. Świadczenia przyznawane z ZFŚS nie przysługują bowiem wszystkim pracownikom zatrudnionym u danego pracodawcy.

ktostam

@zdzisiunio Kasa na imprezy firmowe chyba jest z funduszu socjalnego? Tych pieniędzy nie da się "zainwestować"... @gdzies Nie, nie wymagają. @polit Jak kogoś znasz, to ten ktoś może Ciebie polecić, jak najbardziej. Ale jeśli pytasz, to chyba nie znasz.

Z czyjego polecenia?

X

jabłko/mięta - 2012-07-11 09:48:33 Polecam wszystkim, którzy chcą tutaj pracować. Bardzo przyjemna, serdeczna atmosfera. Ludzie pomagają sobie, chętnie dzielą się wiedzą. Prezes jest właściwą osobą na swoim stanowisku: bardzo mądry człowiek, konkretny, sprawiedliwy, miły, przy tym skromny.Jaja sobie robisz czy co?

Czy można się tu dowiedziec ile zarabia w Altar Sp.zo.o. programista aplikacji mobilnych moze wie ktos???

Od razu wegetuja..Czy nie ma szansy żadnej że wszystko wróci do normy w Altar Sp.zo.o.,i że atmosfera znowu bedzie ,,zdrowa''??

Miś Puchatek

3 tys brutto to góra.

Miś Puchatek

No ale napisz jakie stanowisko Cię interesuje, to napiszę dokładnie. Chociaż ogólnie to zarobki są marne, nawet jak na Kielce.

Zdzisiunio

Borków rzondzi! A było tak pięknie - Krynica, Szczyrk, a teraz ... podkielecka wieś. Wracamy do źródeł. Bravo!

Alan

arek - 2013-07-14 15:23:19 W każdym oddziale czy dziale tej firmy jest taka kiepska atmosfera czy tylko konkretnie u programistów tak jest?U programistów jest najgorzej, ale ta atmosfera udziela się wszystkim, bo to w końcu firma programistyczna.

Telemost

Najbardziej mnie śmieszy, że sami na siebie piszą pochwały na swojej stronie. Jakby ktoś nie wiedział, że ta druga firma też do nich należy. Naprawdę jest to żenujące.:(

On

(usunięte przez administratora) Czyli co? Jest dobrze, no bo przecież nie jest źle? I to wystarczy do pełni szczęścia? Ale jak może być dobrze, jeżeli nie jest się zachwyconym? Czyli co, ciepłe kluchy? Rzucą jakiś ochłap i już jesteś szczęśliwy? Wspólczuję. Człowiek inteligentny ma to do siebie, że dąży do doskonałości(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Altar - Kielce

• Jak się pracuje w Altar?

Zobacz opinie na temat firmy Altar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altar?

Kandydaci do pracy w Altar napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altar
1.8/5 Na podstawie 301 ocen.

Altar