opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Doska

    28.06.2014 19:23

    Inne

    czyli jak ktoś ma mniej niż 23 lata to po odliczeniu wszystkiego + wyżywienie zarobi około 600 zł tygodniowo.. ;/
    ReviewUserIcon
    HaQ

    26.06.2014 15:05

    Inne

    ale zdarza sie tak jak mi znajomy mowil ze po 60 h pracowali w tygodniu wiec idzie wiecej zarobic a za przejazd potracili mu 50 euro. CZy ktos z Was miał ostatnio jakis tel z tej firmy na temat pracy lub dzownil do nich
    ReviewUserIcon
    anka

    26.06.2014 12:21

    Inne

    dzieki @miksat za wyjaśnienie ;) ale ten hotel rozumiem może być dowolny, niewskazany przez Ruigroku? to by było fajne bo moge sobie dostosowac do swoich potrzeb i nikt ze mnie nie zdziera kasy, jak to bywa w niektorych agencjach, że płacisz krocie za jakąś ruderę :) a wiesz ile potrącaja za przewóz i ubezpieczenie? ja jestem studentką to moze byłoby taniej..
    ReviewUserIcon
    miksa

    26.06.2014 14:57

    Inne

    to ruigrok wyznacza ci gdzie bedziesz mieszkac miejsce zamieszkania jest uzaleznione od miejsca gdzie bedziesz pracowac czy ewentualnie dojazdu czy za wolnych miejsc na domku czy hotelu jesli bedziesz na miejscu dopiero za zgoda biura mozesz sie przeprowadzic bus do holandii kosztuje ok65 euro ale jak pojedziesz grant tour wenus to koszt przejazdu biuro potraci ci z pierwszej tygodniowki ubezp.ok 20 euro to co ci pisalam 220-250euro to sa twoje pieniadze po wszystkich odtraceniach za 4o godzin w tygodniu jesli masz 23 lata to stawka jest 8.50 jesli masz mniej to stawka jest mniejsza
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2014 14:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miksat

    25.06.2014 17:02

    Inne

    tam jest tak jesli cos ci sie nie podoba sa jakies problemy na pokoju czy domku w ktorym mieszkasz za zgoda biura mozesz sie przeprowadzic tylko z nowego miejsca musisz miec tak samo dojazd do 10km jezdzi sie rowerem a powyzej busami tygodniowka tj za 40 godzin pracy na stawce 8.50euro/za godzine wynosi ok 220-250 w zaleznosci ile placisz za mieszkanie
    ReviewUserIcon
    miksat

    25.06.2014 17:02

    Inne

    tam jest tak jesli cos ci sie nie podoba sa jakies problemy na pokoju czy domku w ktorym mieszkasz za zgoda biura mozesz sie przeprowadzic tylko z nowego miejsca musisz miec tak samo dojazd do 10km jezdzi sie rowerem a powyzej busami tygodniowka tj za 40 godzin pracy na stawce 8.50euro/za godzine wynosi ok 220-250 w zaleznosci ile placisz za mieszkanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2014 17:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miksa

    24.06.2014 21:23

    Inne

    na hotelu przewaznie pokoj z lazienka i malym wydzielonym miejscem na ugotowanie czegos dla 6-8 osob ale dla mnie najwazniejsze jest zeby mieszkac z normalnymi ludzmi a dobre warunki mieszkaniowe to moge sie stworzyc w polsce za pieniadze ktore tam zarobie
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2014 18:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miksa

    24.06.2014 13:37

    Inne

    m aja mieszkania na domkach i hotelu za ktore potracaja od 40-65 euro za tydzien ubezpieczenie ok 20 euro i oczywiscie podatek potraca
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2014 14:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miksa

    23.06.2014 15:34

    Inne

    pracuje przez te biuro sezonowo juz kilka lat wszystko jest ok jesli sie jedzie do holandii lub wraca do polski firma przewozowa wenus to biuro koszty przejazdu potraca z tygodniowki potracaja tez ubezpieczenie i nocleg dojazd do pracy w holandii jest darmowy
    ReviewUserIcon
    miksa

    23.06.2014 15:34

    Inne

    pracuje przez te biuro sezonowo juz kilka lat wszystko jest ok jesli sie jedzie do holandii lub wraca do polski firma przewozowa wenus to biuro koszty przejazdu potraca z tygodniowki potracaja tez ubezpieczenie i nocleg dojazd do pracy w holandii jest darmowy
    ReviewUserIcon
    lidka

    21.06.2014 16:31

    Inne

    witam muj syn wlasnie pracuje tam w stolarni mieszka whotelu praca jest na 100pr wyplacalna firma mieszka w hotelu muwi jest super do pracy jezdzi darmowym rowerem 6 km
    ReviewUserIcon
    Dośka

    20.06.2014 16:34

    Inne

    hey:) czy ktoś wie o jakimś wyjeździe w najbliższym czasie do Holandii ,innym niż to w sobotę na cebulki?
    ReviewUserIcon
    Malvaa

    18.06.2014 19:45

    Inne

    Ponawiam pytanie , która z dziewczyn jedzie w sobotę ? ;)) najlepiej z Częstochowy i okolic ;)
    ReviewUserIcon
    Malvaa

    18.06.2014 19:24

    Inne

    anka , wiesz co wiem tyle ze wyjazd o 2o w sob z Częstochowy jest , mowiła co zabrać i , że za przejazd płacą oni a potem pobierają z wypłaty ;)
    ReviewUserIcon
    HaQ

    18.06.2014 16:33

    Inne

    niestety nic nie wiem jak dzwonie to ciagle jest numer zajety (jakis pech) w piatek kolejna proba
    ReviewUserIcon
    Malvaa

    18.06.2014 12:48

    Inne

    kto z dziewczyn w sobotę jedzie na cebulki do Holandii ? Np.z Częstochowy ?
    ReviewUserIcon
    Dragon

    20.06.2014 20:03

    Inne

    My jedziemy :) Razem z narzeczonym. Ale nie z Czestochowy, tylko z Olesna :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Malvaa

    18.06.2014 12:18

    Inne

    Dzwoniliśmy z chłopakiem i powiedzieli zeby dzwonić w piątek ;)
    ReviewUserIcon
    anka

    18.06.2014 12:09

    Inne

    NAPISZCIE COŚ JEŚLI WIECIE O TYM WYJEŹDŹIE 20 jesli to czytacie bo wiele osob pyta- jakie warunki pracy/mieszkania/zarobki, dzieki :)
    ReviewUserIcon
    Spec

    17.06.2014 23:28

    Inne

    Czy zna ktoś szczegóły tej oferty tego wyjazdu 20 bo ja dzisiaj dzwoniłem i tylko zostawiłem dane a powiedziano mi ,że jak coś się potwierdzi to oddzwonią
    ReviewUserIcon
    ela

    17.06.2014 13:40

    Inne

    Witam HaQ wiesz już coś odnośnie wyjazdu koło 20 ???... bo oni mówią ,że dopiero w czwartek będzie pewne :(
    ReviewUserIcon
    Karo

    12.06.2014 22:52

    Inne

    jedzie ktos w sobote ? z Krzanowic?
    ReviewUserIcon
    Daria

    12.06.2014 21:42

    Inne

    jedzie ktos w sobote na hurtownie spozywcza? co to za praca?
    ReviewUserIcon
    mysza

    12.06.2014 17:21

    Inne

    wita. w sobote mam wyjazd na serki do holandii pracował tam juz ktoś prosze o szybka odpowiedz
    ReviewUserIcon
    eweu

    12.06.2014 23:01

    Inne

    a robilas/es juz to? ja jade na hurtownie na zbierannie zamowien
    ReviewUserIcon
    wowo

    17.06.2014 18:33

    Inne

    No wreszcie ktos z okolic ja z Przeworska...moze jest ktos z tamtad?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    HaQ

    12.06.2014 16:40

    Inne

    Wiesz Ania mi na czasie nie zalezy za bardzo chce jak najszybciej pojechac a kolega mi polecil ta agencje tylko nie miał numeru, tutaj tez widze duzo pozytywnych komentarzy wiec dlaczego czekac skoro bedzie szansa wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    anka

    12.06.2014 15:54

    Inne

    a nie za pozno troche? tak z marszu mozna wyjechac, ze dzwonisz i juz za pare dni jedziesz? wolalabym to troche wczesniej zaplanowac jednak..
    ReviewUserIcon
    ela

    17.06.2014 16:46

    Inne

    Witam HaQ wiesz już coś odnośnie wyjazdu koło 20 ???... bo oni mówią ,że dopiero w czwartek będzie pewne :(
    ReviewUserIcon
    HaQ

    12.06.2014 12:18

    Inne

    Dzwonilem dzisiaj do firmy mam dzwonic w przyszlym tygodniu na wyjazd po 20 czerwca możliwe ze załapie się również na cebulki
    ReviewUserIcon
    kinga

    11.06.2014 17:33

    Inne

    Czy ma ktoś numer kontaktowy aktualny do firmy Ruigrok? Pilne! Jestem zainteresowana właśnie pracą przy cebulkach kwiatów. Pozdrawiam! :)
    ReviewUserIcon
    HaQ

    11.06.2014 14:55

    Inne

    Witam czy ktoś z Was mógłby mi podać kontakt do tej firmy telefoniczny badz adres strony internetowej?
    ReviewUserIcon
    martyna

    11.06.2014 14:49

    Inne

    ma ktos moze kontakt do tej firmy? mail , telefon?

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anka

    11.06.2014 12:12

    Inne

    dzieki, to chyba wybiore sie na te cebulki i dam znac jak bylo :) ile tak na tych cebulkach wyciagacie?
    ReviewUserIcon
    Ninka

    11.06.2014 01:10

    Inne

    Tez chciałabym się zabrać do pracy , tylko mam pytanie do kogoś kto był : Do jakich firm nie przyjmować jak co oferty bo warunki są fatalne? I jakie są zarobki? Chciałabym jechać na 6 tyg ze znajomymi
    ReviewUserIcon
    arti

    10.06.2014 19:23

    Inne

    nikola a jakie to slonecznik .Ja dzis dzwoniłem a babka mowiła ze już jutro wyjazd
    ReviewUserIcon
    ala

    09.06.2014 09:15

    Inne

    Ja bym 15-ego jechala z rzeszowa
    ReviewUserIcon
    wowo

    09.06.2014 13:55

    Inne

    Praca przy cebulkach jest spoko siedzi sie przy tasmie i obiera resztki starych łupek z cebulek..
    ReviewUserIcon
    nikola

    08.06.2014 15:25

    Inne

    Ja chce wyjechac na sloneczniki za tydzien sie zaczynaja ale nie wiem czy sie dostane
    ReviewUserIcon
    wowo

    06.06.2014 20:50

    Inne

    jedzie ktos z rzeszowa???
    ReviewUserIcon
    ela

    06.06.2014 17:52

    Inne

    Nie mam pojęcia jakie są tam warunki socjalne ,ale chyba nie jest tak źle. Ja akurat będę z chłopakiem na pokoju... Lepiej zawsze z kimś jechać samej bym się nie odważyła , kiedyś byłam sama w NL ,ale wiem ,że nigdy więcej. Co do 20-ego myślę ,że będziemy na cebulkach a potem nas gdzieś rzucą ... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nikola

    05.06.2014 10:16

    Inne

    Czy ten wyjazd 20-go to na cebulki i do jakiej firmy?
    ReviewUserIcon
    ela

    04.06.2014 19:40

    Inne

    Tak Gerard to główny szef. Mój chłopak pracuje w tej firmie kolejny raz już jakiś rok. Zawsze wypłacają pieniądze na czas (nigdy nie było żadnych problemów) piszę co wiem i co opowiada mój chłopak. Faceci mieszkają w 4 lub 6 osobowych pokojach z łazienką oczywiście najgorzej jest w 6. Dziewczyny podobnie ,lepiej na początek jechać z kimś lub w parze. Dziś dzwoniłam do nich i zapytałam się o wyjazdy powiedziała Pani z biura ,że wyjazd 20 czerwca będzie mam tylko czekać na tel. Nie ma tam super warunków ,ale nie narzekają ( oczywiście każda praca w ogrodnictwie czy na chłodni jest ciężka) Pozdrawiam ,proszę napisać meila w wiadomości to wyśle nr do firmy )
    ReviewUserIcon
    do ela

    04.06.2014 17:09

    Inne

    @ela a ten Gerard to wiarygodny jest gość? zastanawiam się nad wyjazdem z ruigrokiem i nie chce sie przejechac na czymś :)
    ReviewUserIcon
    ela

    04.06.2014 13:52

    Inne

    Anka ja mam nadzieje ,że będzie wyjazd koło 20 bo tak wspomniał mojemu chłopakowi sam szef Gerard i będzie ten szef wiedział dopiero wszystko koło 12 czerwca. Ja tam na razie nie dzwoniłam ,ale jakby ktoś coś wiedział o 20 czerwca to dajcie znać :)
    ReviewUserIcon
    ala

    04.06.2014 12:04

    Inne

    kinia, ja jade 15 na ceebulki XD
    ReviewUserIcon
    kinia

    04.06.2014 10:19

    Inne

    Ja jade 15 na cebulki jesli ktos jedzie to fajnie by bylo jak by sie pochwalil.
    ReviewUserIcon
    kinia

    04.06.2014 10:19

    Inne

    Ja jade 15 na cebulki jesli ktos jedzie to fajnie by bylo jak by sie pochwalil.

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.