opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ela

    02.06.2014 18:06

    Inne

    Mam pytanie czy koło 20.06 będzie jakiś wyjazd bo tak słyszałam ?
    ReviewUserIcon
    ela

    02.06.2014 17:56

    Inne

    Hej ja miałam jechać 15.06 ,ale nie mogę z powodu egzaminów ,więc podobno mam jechać koło 20. Myślę Ala ,że na bank się odezwą koło 12 bo do mnie też mają wtedy dzwonić , więc spokojnie na pewno powiedzą Ci kiedy i o której dokładnie :)W raźe wu zadzwoń do nich 13 by się upewnić ...
    ReviewUserIcon
    ala

    02.06.2014 12:36

    Inne

    wybiera sie ktoś z ruigroka do pracy, zaoferowali mi prace przy cebulkach, wyjazd juz 15-ego, zapisła moj dane, czy maam być pewna, że sie do mnie odezwie. prosze o jakis kontakt(kogoś kto sie na tym zna) [email protected]
    ReviewUserIcon
    basiunia

    29.05.2014 12:42

    Inne

    Ja rowniez pracowalam w Ruigroku w Van Eden i Oskamie :) mam bardzo pozytywne wrazenie :) pracowalo sie super , szczegolnie w Van Eden przy cebulkach , szef super gosciu , praca tez fajna :) oczywiscie ze trzeba sie napracowac ale to jak w kazdej firmie :) w koncu nie jedziemy tam na wakacje :) w Oskamie pracowalam tydzien i pomimo negatywnych opini tej fimy , mnie sie naparwde podobalo :) praca dla tych ktorzy lubia pracowac :) nie dla leni :p ciezko bylo ale duzo godzin bylo , 11 h , czasem wiecej :) wiec od razu wieksze zarobki :) chetnie wybiore sie z tej firmy ponownie , gdyz pieniadze trafiaja regularnie na konto , nie ma zadnych problemow , firma stara sie abysmy mieli regularnie prace przez caly okres pobytu :)
    ReviewUserIcon
    smok

    14.05.2014 10:04

    Inne

    Byłem po raz pierwszy w pracy za granicą na tak zwanej akcji.Pracowałem na Bloom Kaufland i było super,wiem że prace są różne ale to kwestia podejścia do pracy i checi.Pracowałem różnie od 12 do15 godzin aby trochę zarobić w tak krótkim czasie ijestem zadowolony,chętnie pojechałbym znowu jak nadarzy się okazja to skorzystam. Jak wygląda praca w innych tak powiem podfirmach nie wiem,ale kto nie boj się żadnej pracy to i diabeł mu nie straszny jak mówi przysłowie.
    ReviewUserIcon
    jo

    06.05.2014 01:18

    Inne

    Hej:) Obecnie poszukuję pracy z moim chłopakiem. Czy w tych firmach, o których piszecie, jest możliwość wyjazdu w parze? Jakby ktoś podał mi jakiś kontakt, to byłabym wdzięczna.. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Roko

    02.05.2014 20:01

    Inne

    Jak to nie ma pracy? I co jesteście na przymusowym urlopie czy co... trochę słaba opcja w tym ruigroku...
    ReviewUserIcon
    rocco

    02.05.2014 10:29

    Inne

    poleci ktoś jakąś dobrą firme , bo w ruigroku niema narazie roboty na dece :/
    ReviewUserIcon
    andrzej

    21.04.2014 01:31

    Inne

    max do firma pracuje w blakandaalu wiao niema o ale jesmaxymalnie dobrze warunki na hotelu dobrprzelewy dobre za 40g dostaje 257 jurow plus nadgodziny
    ReviewUserIcon
    jacek

    02.04.2014 22:30

    Inne

    tu już kwiecień a pracy nie ma na kwiatach przez ruigrok dzwonie a tu mówia prosze zadzwonic za tydzień nie ma ofert i tak czlowiek czeka i czeka. kasa się skończyła i co dalej.
    ReviewUserIcon
    Jola

    12.04.2014 13:14

    Inne

    Może spróbuj wyjechać z innej firmy. Na jakiś czas przynajmniej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2014 11:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lucy

    29.03.2014 12:50

    Inne

    Dzięki zauważyłam że wycięto wcześniej wszystko
    ReviewUserIcon
    lucy

    29.03.2014 11:11

    Inne

    to jest jakaś strona tej firmy??
    ReviewUserIcon
    jacek

    27.03.2014 17:16

    Inne

    czy może ktoś wie czy ruszyła sie praca w Lisse na kwiatach, przez firme ruigrok bo czekam na zjazd od stycznia?????
    ReviewUserIcon
    Amenorektyk

    28.03.2014 00:16

    Inne

    Ja też czekam od stycznia i doopa - nic z tego. Aż mi się kasa skończyła i musiałem wziąć zlecenie aby zarobić na wyjazd - ewentualnie w Kwietniu - No ma być podobno akcja na kwiatach w maju na dzień Matki i wtedy z ekipą może się uda. Dzwoniłem w dwa tygodnie wstecz i kazali czekać. Teraz to muszę podwójnie czekać - raz że na wyjazd a dwa że wypłatę ze zlecenia mam na 15 kwietnia - więc i tak nie wyjadę wcześniej bo kasy nie mam żadnej kompletnie.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    mner

    18.03.2014 11:11

    Inne

    witam Cie kolezanko slucham
    ReviewUserIcon
    Amadeus

    09.03.2014 22:31

    Inne

    A jaki w ogóle jest kontakt z nimi. Jak się wpisuje ruigrok w google to nie ma ich żadnej oficjalnej strony.. Dziwna to agencja co nie ma swojej strony i to do znalezienia na niekonkurencyjne słowo: ruigrok :] Przez to, że ich nie ma to nie wiedziałem o istnieniu tej agencji aż do czasu gdy jechałem busem z grand tour venus i wszyscy na pokładzie oprócz mnie byli właśnie pracujący przez to biuro. Jak się skontaktować z nimi? jak sprawdzić oferty pracy? jak zadzwonić, jak napisać? jak wysłać CV? :]
    ReviewUserIcon
    Dziki

    06.03.2014 20:09

    Inne

    Hej, ludziska co tu taka cisza?? Jak z tymi ofertami i ogolem z robota w Ruigroku. Ruszylo sie cos w koncu teraz z poczatkiem marca czy nadal jest taka kicha??
    ReviewUserIcon
    czarek

    21.02.2014 13:13

    Inne

    co do powrotu... mialem wrocic pod koniec stycznia do Holandii, mamy koniec lutego i calkowity zastoj w pracy. Tydzien temu bylo ponad 400 osob siedzacych bez pracy na hotelu w Lisse... caly czas tylko ze w marcu oferty, ze nie ma nic...
    ReviewUserIcon
    straboon

    20.02.2014 14:39

    Inne

    Witaj Marcinie z Opola, mam do Ciebie pytanko, odezwij się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Amenorektyk

    20.02.2014 17:24

    Inne

    Cześć straboon - Mój numer to (usunięte przez administratora)i wypisywałem (usunięte przez administratora)chęć przyjazdu na marzec 2014 - czekam czy zadzwonią a jak nie to sam zadzwonię. Wiesz - praca była fajna to super i chce się wracać. Dzwoń miedzy 9 rano a 22.00 bo potem możesz mnie nie zastać. Lub na mail [email protected] albo na Skype - nick: amenorektyk.
    ReviewUserIcon
    Draxen

    20.01.2014 16:35

    Inne

    Kiedy zaczyna sie ta akcja na planteredzie? Wie ktoś coś
    ReviewUserIcon
    dymolek5

    17.01.2014 11:49

    Inne

    witam mam pytanko w zeszlym roku dzwonili do mnie ale nie odebralem telefonu czy mam wogole po co dzwonic w tym roku i czy mam jakie kolwiek sznse na wyjazd przez ta firme czy moze jestem juz spalony u pana (usunięte przez administratora)i nie mam po co tam dzwonic?powiem szczerze ze balem sie wyjazdu ale teraz bym sie zdecydowal jak z praca w tym roku?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Renata

    01.01.2014 19:36

    Inne

    Chciałabym pozdrowić (usunięte przez administratora) ,,, babka moze spotkamy sie w następnym roku takich brygadzistek brakuje za granica jeszcze raz pozdrawiam Renata ze szczecinka
    ReviewUserIcon
    jan

    01.01.2014 18:27

    Inne

    na niektórych hotelach za 5-10 euro polskie (usunięte przez administratora) zdejmują obrączki na poczet przyjemności - da się przynajmniej odstresować.
    ReviewUserIcon
    Michalina88

    30.12.2013 13:47

    Inne

    Hej, pracuje w Ruigroku prawie 2 lata, i jestem zadowolona, chociaz praca przy kwiatach od 7 do późnego wieczora, albo na zmiany jest czasami bardzo nudna. Najgorzej jest z powrotami z urlopu, czasami czekasz nie 2 tygodnie a 2 miesiące. Teraz mam powrót na styczeń ciekawa jestem czy zadzwonią, jeżeli nie tragedii nie ma będę szukać innej firmy, może coś polecicie?? Albo ktoś też szuka? z kimś zawsze rażniej :) POzdrawiam
    ReviewUserIcon
    michalina

    19.03.2014 23:08

    Inne

    Hej polecam jeszcze firmę e&a ale nie na salatki:)gdzie wyladowales w końcu?
    ReviewUserIcon
    ewela22

    27.03.2014 20:51

    Inne

    jakies namiary mozna prosic :D
    ReviewUserIcon
    ewka

    26.11.2013 00:10

    Inne

    Witam wszystkich.jeśli chodzi o firmę RUIGROK to nie mogę nic złego powiedzieć.Pracuje u nich juz ponad rok jestem obecnie na urlopie i mam powrót po nim na ten sam wydział.wypłaty są na czas -nadgodziny mam teraz wypłacane i jeszcze WAKACYJNE TEŻ PŁACĄ.Więc nie mam pretensji do tej firmy.Dobrze mi się tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    nick1

    05.11.2013 19:59

    Inne

    Makabra...w moim przypadku sie nie poszczescilo ....a wam wszystkim zycze duzo szczescia...i wytrwalosci.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pelcia

    01.11.2013 16:56

    Inne

    witam powiedzcie mi jak wyglada wyjazd do holandi z tej firmy trzeba jechac do opola czy ci co mieszkaja np w katowicach czy zabieraja z katowic czy trzeba dojechac do opola firma ruigrok

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Weedstoner

    13.10.2013 09:27

    Inne

    Powiem Krótko i na temat . (usunięte przez administratora)Pozdro . robota taka sobie ale mowia wpierw ze przy cebulkach a tu (usunięte przez administratora)jakies (usunięte przez administratora) pakowanie . nie dosc ze w firmie Bakker prauja ludzie z dalnem i wgl sa nie ogarnieci to jeszcze przyjdzie ci taka gruba (usunięte przez administratora) i mowi ze zostales zwolniony bo inni pracownicy Polecam Biuro RuiGrok ale nie Polecam firmy Bakker . ta firma jest (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.10.2013 18:32

    Inne

    Czy wie ktoś może coś o jakichś ofertach pracy i najbliższych, najszybszych terminach wyjazdu? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info! pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Świstak!!!

    06.10.2013 15:55

    Inne

    Co do wypłacalności firmy to się zgadzam. Szkoda tylko, ze prawie nikt jak dotąd na tym forum nie wspomniał o kwestii powrotu po urlopie do NL. Ja prawie nigdy jak dotąd nie wróciłem w terminie do Holandii, a i tak cieszyłem się że w ogóle wróciłem. Jeśli się już wraca to na bank na inne lokum i do zupełnie innej pracy. Z tym powrotem jest PORAŻKA na MAKSA!!!! Musisz do nich dzwonić nawet dwa razy w ciągu tygodnia i pytać o pracę TRAGEDIA!!!! LUDZIE Z BIURA PROSZE WAS OPAMIETAJCIE SIE Z TYM!!!!
    ReviewUserIcon
    ania

    19.09.2013 13:46

    Inne

    Chciałam się zapytać czy może ktoś dostał jakąś oferte pracy w tym tygodniu ja dzwonie i ciagle mowia ze czekaja na oferty lub potwierdzenie.
    ReviewUserIcon
    bartek

    09.09.2013 22:30

    Inne

    i jak tam wyglada z praca ?
    ReviewUserIcon
    arczi

    05.09.2013 19:37

    Inne

    czesc Bartek ,ja równiez wyjeżdżam w sobotę do hillegdom a ty?jade z katowic o 20.00
    ReviewUserIcon
    Amenorektyk

    04.09.2013 13:42

    Inne

    Firma jest super - wiem z opinii 4 moich znajomych którzy tam siedzą od dawna. Ja na razie jestem w trakcie wyrabiania dowodu osobistego (bo miesiąc temu zgubiłem) za dwa tygodnie będę go miał - wtedy chętnie dołączę jeśli by się Tobie termin przesunął to mój numer 509 304 914 Mam na imię Marcin (jestem z Opola). Słyszałem że wiele osób ma pracę do 28 września, więc pewnie więcej ofert i miejsc pojawi się pod koniec września. Bo nie wszyscy z nich wrócą do pracy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    gonia32

    04.09.2013 12:43

    Inne

    ja tez planuje wyjazd ale jak narazie nie mają żadnych ofert .
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.08.2013 13:00

    Inne

    Witam, wyjezdzam jutro z Katowic. Jedzie moze ktoś jeszcze
    ReviewUserIcon
    rewir

    21.08.2013 13:49

    Inne

    ma może ktoś kontakt do Pana Grzegorza pracującego w firmie CELIPLANT w Holandii?? kolezanka zalatwiala mi prace u niego ale jakims dziwnym trafem zgubila kartke z jego nr i nazwiskiem i jak dzwonie do RUIGROK-Opole, mowia ze nie udzielają takich informacji a wgl nie wiedza o kogo chodzi. Cóż nie dziwie się skad mogą wiedzieć, nie znam nawet nazwiska jest Polakiem tyle wiem i chyba pracuje tam w biurze...nic więcej, (albo po prostu nie chcą udzielić takiej nformacji...) Pytam, bo może osoby które tam były kojarzą tego Pana GRZEGORZA i podałyby mi chociaż nazwisko, email, no najlepiej nr do niego :P Z góry dziekuje!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.08.2013 06:13

    Inne

    zajebista firma pracowalem z zona dwa lata sa wyplacalni praca byla caly czas nic dodac nic ujac tylko checi jak ich nie masz do pracy to nawet tam nie jedz
    ReviewUserIcon
    ruig ciul

    28.10.2013 05:38

    Inne

    pracowalem w wielu agencjach i wszystkie byly wyplacalne
    ReviewUserIcon
    jolkaaaaa

    09.08.2013 17:23

    Inne

    niby od wrzesnia jakies oferty :(
    ReviewUserIcon
    g

    04.08.2013 21:21

    Inne

    Nie polecam, mało godzin w tym roku. Po 20-30
    ReviewUserIcon
    Luk

    01.08.2013 14:50

    Inne

    774 410 410

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.