opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2017 20:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nina

    29.08.2017 21:06

    Inne

    Firma Bloom !! Słynna Pani Adalet ....
    ReviewUserIcon
    Roberto

    01.09.2017 16:22

    Inne

    pracowalem na bloomie szmaca czlowieka i zadza same kobiety
    ReviewUserIcon
    pool72

    18.08.2017 12:32

    Inne

    witam ja też mam zamiar jechać do Ruigroka z Łaz od pani Marii Dobczyńskiej i nie wiem co myśleć na ten temat po przeczytaniu wszystkich postów na temat tej firmy mam jechać jutro z Częstochowy niech mi ktoś uczciwie oposze jak wygląda praca przy segregacji cebulek w jakiej firmie nie wiem ale przez Ruigroka po tych wszystkich wpisach łeb człowiekowi odmawia posłuszeństwa co robić jechać czy nie oto jest dylemat proszę o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    pool72

    19.08.2017 20:56

    Inne

    Napisz jak tam jest ja się wstżymałem bo nie mam kasy na wyjazd teraz później się namyśle pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    isia

    20.08.2017 20:37

    Inne

    przyjazd do holandii organizuje biuro a kase potraca ci z pierwszego przelewu jedynie musisz miec pieniadze na jedzenie na 2 tygodnie bo po ok 2 tygodniach przychodzi pierwszy przelew jest roznie zalezy gdzie bedziesz pracowac po ile bedziesz miec godzin sa tam rozne prace np na bukietach serach na cebulkach na stolarni na zamowieniach do sklepow spozywczych mieszkania maja na domkach lub hotelu
    ReviewUserIcon
    wakacyjne

    18.08.2017 09:31

    Inne

    Wlasnie zjechalem do PL na urlop dostalem ostatnia wyplate dokladnie tydzien temu i chcialbym sie dowiedziec po jakim czasie od ostatniej wyplaty wplywa to wakacyjne/urlopowe? Dziekuje i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.08.2017 10:15

    Inne

    Jak juz dostales ostatnia wyplate to teraz kolejna to bedzie wlasnie wakacyjne
    ReviewUserIcon
    Mario

    17.08.2017 22:34

    Inne

    Witam serdecznie , jak czytam te wszystkie opinie to az mnie w (usunięte przez administratora) szczypie. Ruigrok jest jedna z najlepszych firm w Holandii pod wieloma wzgledami (placy godzin traktowania itd. ) najgorsze jest jednak to ze przyjezdza tu patologia ktora psuje wszystko zostaje zwolniona za alkohol narkotyki itd a potem wypisuja tu wszyscy jak to zle w Rugroku . Co druga opinia to napewno od osob zwolnionych z agencji . Dobrze ze jest Pan Gerard i Pan Krzysiek pilnuja tego wszystkiego i jest porzadek . Nigdy nie zwolnili nikogo bez powodu a wrecz przeciwnie daja ludzia wiele szans bo nie kazdy jest dobry w cebulkach czy kwiatach. Jestem pracownikiem Ruigroka kilka lat i powiedzcie mi dlaczego widze tu ludzi ktorzy zjezdzaja z tad a po kilku miesiacach wracaja ? Dlatego ze wszedzie jest gorzej nie doceniali tego co mieli i wracaja . Moze kazdy powinien sie przekonac na wlasnej skorze. A i jesli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem szczerze . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wakacyjne

    17.08.2017 17:22

    Inne

    Witam. Chcialbym sie zapytac po jakim czasie od ostatniej wyplaty w firmie "Ruigrok" bedac kierowca na konto dostaje sie wakacyjne czy urlopowe ? Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    xx

    17.08.2017 19:25

    Inne

    Wakacyjne dostaniesz jak zjedziesz do Pl na urlop ;)
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    17.08.2017 15:09

    Inne

    Witam, pracowałam w Ruigroku przez 6msc na kwiatach. Praca taka sobie, nie jest bardzo cieżka ale monotonna. No i taśmy idą dość szybko, na początku cięzko dać rade. Za mieszkanie płacicie okolo 70e tygodniowo, po odciągnięciu ubezpieczenia i mieszkania wychodzi okolo 6e na reke. Najlepiej mieszkac na domku niż w hotelu, macie cisze i spokój ( przynajmniej tam gdzie ja mieszkałam). Zapewnionych 40h nie macie, czasami masz mniej, czasami więcej. Loteria. Ogólnie odłozyłam ile chciałam, kasa w terminie a to najważniejsze. P.s Ogólnie prace na Oskamie(cebulki) odradzam :-) Wyzysk ludzi i tyle
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2017 19:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownica

    24.07.2017 21:22

    Inne

    Firma ruigrok to wielka ściema. Ludzie siedzące w biurze to osoby które na niczym się nie znają (Same dziewczyny i właściciel Peter czyli harem ma w biurze). Najlepsza jest rowerownia prawdziwe chamy z Polski, najlepszy jest ten jak go nazywają Jacek czyli krzyżówka żaby z prosiakiem taki wygląd oraz hanysi Leszek i Andrzej. Ludzie omijajcie tą firmę po prostu mało godzin, za domek płaci się bardzo dużo i skandaliczne warunki po 4 i 6 osób. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jagadd

    29.07.2017 15:58

    Inne

    Akurat Jacek to jest jedyna osoba która cokolwiek jest w stanie tam ogarnąć, i normalnie porozmawiać, zawsze służy pomocą
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    19.07.2017 22:43

    Inne

    Warunki lipa po 4-6 osób na hotelu w pokoju. Wspólna kuchnia na pare pokoi jedna toaleta i prysznic. Praca jak jest sezon to wiadomo jest później raz idziesz do jednej na następny dzień do drugiej. Stała praca to sery :( (zapach) i zbieranie zamówień mroźnia -15 . Na chłodni nie polecam towarzystwo wzajemnej adoracji. A i tak praca nie pewna. Jeden plus to ze pieniądze na czas (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jadeslask

    18.07.2017 15:41

    Inne

    Witam też mamy jechać na kwiatki razem z dziewczyną do Hillegom. Słyszałem że hotel tragedia. Lepiej iść na prywatne czy pozostać w hotelu?
    ReviewUserIcon
    12345a

    24.06.2017 07:38

    Inne

    Hej jedzie ktos pierwszego lipca do holandi na sadzonki?.
    ReviewUserIcon
    12345

    24.06.2017 07:37

    Inne

    Hej jedzie ktos pierwszego lipca do holandi na sadzonki?.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa11

    24.06.2017 07:35

    Inne

    Hej jedzie ktos do holandi 1lipca na sadzonki ?.pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    24.06.2017 07:34

    Inne

    Hej jedzie ktos do holandi 1lipca na sadzonki ?.pierwszy raz
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba obsługująca maszyny linii produkcyjnej

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy kwiatach – praca przy taśmie

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.06.2017 15:09

    Inne

    Bylem na "akcji"kwiatowej w zeszlym tygodniu...umowa o prace nie czytelna.np zarobki min 8.93e brutto.nie wiesz ile potraca za "venus"ani hotel... Hotel ok.z zew niezbyt ale w srodku czysty.pokoik 2 os.dyzury do sprzatania poszczegolnych ogolnych czesci hotelu-nie sprzatasz kara ???? Praca dla faceta i laski odbierajacej bukiety ciezka zeby nie napisac przeje... przerwy co 1.5h po 15 min (nie bylo dlugich przerw-firma BLOOM) 3 linie "akcyjne" na jednej koles majacy wszystko w (usunięte przez administratora) na drugiej chlopak nie wyrabiajacy sie w czasie no i my dajacy rade( dzieki wspolpracy calej ekipy-bez dziewczyn bym zdechl). Wobec powyzszego 2 linie na predkosci 0.5 a nasza na 3.praca w mega tepie.chlop wrxucajacy kwiaty na bande mokry po 30 min.(kwiaty ciete) rekawice mokre itd.na koniec pracy smierdzisz jak staw. Generalnie netto wyszlo 5.97e na h. Najwazniejsze!!! Jesli nie macie nr BSN(sofi) pilnujcie by go wam zrobili inaczej upier.....100e !!! Ja nie polecam samej akcji. Natomiast na serach sobie prace ludzie na hotelu chwalili choc podobno tez tepo boskie i praca 9-13h na dobe Aaaaa hotel bez wyposazenia typu koldry poduszki sztucce garnki itp Dlatego macue ze soba brac spiwory itd
    ReviewUserIcon
    JIN

    04.07.2017 22:21

    Inne

    z całym szacunkiem marcin ale robiłem tam ( i albo nigdy nie pracowałeś , albo wszystko dla ciebie jest ciężkie) , ja sam na spokojnie mogłem sobie kwiaty wyłożyć i jeszcze z laskami pogadać i ziomkowi z boku pomóc , przy pakowaniu fakt ciężej , tzn "szybko nie że ciężar " , jak ktos ma ruchy i głowe w ktorej program nada priorytety kończynom to da rade :)
    ReviewUserIcon
    qwerty

    29.05.2017 13:03

    Inne

    Jak wygląda tam praca w wakacje? Są godziny? Opłaca się w ogóle jechać?
    ReviewUserIcon
    Nigdy więcej

    30.05.2017 23:40

    Inne

    Godziny - zależy gdzie pracujesz, ale w biurze zawsze powiedzą, że godzin jest mnóstwo, a jak się okazuje w praktyce to bardzo dużo osób nie ma godzin, a druga część haruje po 16 godzin dzien w dzien. Nie polecam ogółem tej firmy!!! Banda chamów!!! Szukaj czegoś innego jeśli masz szacunek do samego siebie
    ReviewUserIcon
    misiak

    12.06.2017 17:49

    Inne

    te negatywne opinie to pisza chyba same nieroby i ludzie wiecznie z zycia nie zadowoleni ja przez te firme pracuje juz kilka lat i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    24.05.2017 13:00

    Inne

    Witam jak to czytam to dochodze do wniosku ze komentarze tu to takie bzdury ze nadaja sie na bajke jakołs.Ja pracuje tu nie dlugo bo pol roku ale nie spotkalem sie keszcze z czyms takim owszem mialem jedna sytulacje z mieszkaniem ze warunki byly tragiczne ale kazdy czlowiek z umiejetnoscia logicznego myslenia zrozumie ze jest to firma ktora zatrudnia ponad tysiac osob i moze zdazyc sie jakis incydent.A co do obrazy ludzi na tej stronie to przerasta wszystko bo polowa was przyjezdza z pod żabki z Polski a oczekuje Bog wie czego sa lepsze agencje na pewno bo to jest jak z czekolada jest za zlotowke a jest tez za piec zloty lepsza .Ja osobiscie polecam ludziom na szybki zarobek ta firme bo z pieniedzmi na pewbo was nie oszukaja a na dlusza mete niech kazdy sam sie przekona .A co do narzekania to zazwyczaj narzekaja ci co nic nie robia siedza pija piwo i cpaja ale czemu nie narzekacie ze piwo jest po 50 centow bo to wam pasuje dno i prostactwo zero totalne
    ReviewUserIcon
    Mona

    29.05.2017 11:57

    Inne

    "Jakołs", sam jestes chyba spod żabki, nie obrazaj innych, bo lepszy nie jestes. Kazdy ma jakies doswiadczenia zwiazane z tą firma i sie nimi dzieli...a jezeli Ci pasuje zarabiac 250e za ponad 50godz to powodzenia, inni maja wieksze ambicje.
    ReviewUserIcon
    ciamciam

    27.04.2017 17:09

    Inne

    Ja się wybieram 29.04.2017 jedzie ktoś może z Kielc?
    ReviewUserIcon
    Gk

    27.04.2017 15:47

    Inne

    Mam pytanie czy ktos sie wybiera 2.05 na 10 dni na akcje?
    ReviewUserIcon
    Bunia

    27.04.2017 10:33

    Inne

    Pracowalam w tej firmie bardzo dlugo. Nie narzekalam. Wyplaty na czas,w biurze nigdy nie spotkalam sie z niemilym traktowaniem. Pan Gerard,tez czlowiek,ma dni gorsze i lepsze i mase spraw na glowie. W ostatnich 2 latach mieszkalam na prywatnym mieszkaniu,ale wczesniej na hotelu i tez nie bylo zle. Pozdrawiam GREEN PACKERS i wszystkich wspanialych ludzi,z ktorymi mialam przyjemnosc pracowac. Dodam jeszcze,ze sa tam najlepsi szefowie,jakich spotkalam. Zadnego krzyku,ani ponizania..prosze nie wierzyc w bzdury,ktore tu czesto sa wypisywane.
    ReviewUserIcon
    Bejbi

    24.04.2017 15:04

    Inne

    Jedzie ktoś teraz na akcje 29.04.2017?
    ReviewUserIcon
    Malika S

    25.04.2017 19:45

    Inne

    Mam jechać z chłopakiem 4.05, bo akcja została przełożona :)
    ReviewUserIcon
    Gk

    28.04.2017 13:25

    Inne

    Witan. Wyjazd przelozony? Ja wyjezdzam 2 Panstwo tez jada na akcje?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2017 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wowo

    12.04.2017 08:52

    Inne

    Taaaa..jestes drugi dzien i wiesz ze za 50godz.250€ Bzdury..bzdury ja mam za 55 godz.400€..pokoj tez za tyle i pracuje 5 lat sezonowo i jakos nie umarlem ...a innej agencji kokosy zarobisz naapewno..albo z Ciebie taki pracownik co tylko siedzisz i piwo zlopiesz..a ludzie u piwo pija i pracuja
    ReviewUserIcon
    Oliwianka

    13.04.2017 19:51

    Inne

    Masz racje ja ze swoim partnerem zrezygnowalismy z pracy po trzech dniach.Pozdrawiamy bandowa Justynke ktora umie tylko ponizac ludzi straszny mobbing juz nie wspomne o zarobkach praca dla ludzi ktorzy pozwalaja po sobie jezdzic dla nas porazka
    ReviewUserIcon
    Bogna

    03.04.2017 15:53

    Inne

    ile mozna zarobic na akcji wie ktos?
    ReviewUserIcon
    Mimi

    07.04.2017 16:18

    Inne

    Milion pięćset sto dziewięćset :)
    ReviewUserIcon
    $

    15.03.2017 20:59

    Inne

    o ktorej sa wyjazdy do nl?
    ReviewUserIcon
    xpppo

    12.03.2017 13:28

    Inne

    wie ktos kiedy zaczyna sie akcja na wielkanoc i ile trwa i jak to wglada jak odciagaja za busa i mieszkanie ?
    ReviewUserIcon
    tollaa

    11.03.2017 16:14

    Inne

    Kur....coza.lipa...przyjmuja...apotem..siedzi..sie..na..mieszkaniu...przyjechalam..a..robie..tylko...wtorek ..sroda...czwartek...masakra
    ReviewUserIcon
    Paula

    02.03.2017 15:34

    Inne

    Witam, jak wygląda wyjazd na 3-4 tygodnie? jest taka możliwośc?

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    sonia

    25.02.2017 10:23

    Inne

    Hej jedzie ktos na akcne dnia kobiet teraz?
    ReviewUserIcon
    Bogna

    03.04.2017 15:42

    Inne

    czesc ja moze pojade czekam na odpowiedz
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    20.02.2017 21:19

    Inne

    Witam mam pytanie troche nie na temat pewnie. Jak to jest z rozliczaniem podatku za pobyt w holandi? Czy mam to zrobic sama czy moge za posredmictwem ruigroka?
    ReviewUserIcon
    lukasssss

    14.02.2017 17:05

    Inne

    witam jedzie ktos na kwiaty w czwrtek z lublina?????
    ReviewUserIcon
    Diaz

    19.02.2017 10:51

    Inne

    Moja z dziećmi :)
    ReviewUserIcon
    sona

    30.01.2017 14:38

    Inne

    Moj chlopak byl od 1 do 22grudnia 2016 I nie narzekal teraz wyjezdzany razem 11 lutegi
    ReviewUserIcon
    serek

    26.01.2017 22:00

    Inne

    chyba na sery jak zawsze hmm ludzie znikaja od tak ciekawe czemu .... ??
    ReviewUserIcon
    Lolo

    28.01.2017 17:33

    Inne

    Bo jest fajna atmosfera w pracy :D
    ReviewUserIcon
    serek

    29.01.2017 15:18

    Inne

    o tak idzie sie zakochac ;D
    ReviewUserIcon
    Ona 22

    23.01.2017 12:47

    Inne

    A teraz potrzebują na coś ludzi do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Łukasz 24

    20.01.2017 17:01

    Inne

    Kiedy jest najbliższy wyjazd na sery!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Joni Bi

    21.01.2017 12:28

    Inne

    Przecież już po sezonie to nie będzie wyjazdu :) Może w Kwietniu
    ReviewUserIcon
    Anelk

    14.01.2017 10:49

    Inne

    Dziś jest wyjazd do tych bukietów. Po cholere nam śpiwór? I to prawda co piszecie w tych komentarzach
    ReviewUserIcon
    Aniel

    14.01.2017 10:46

    Inne

    Witam. Po co nam śpiwory? Kazali zabrać. Czy to naprawdę prawda co piszecie o tych ludzkich? Mam dziś wyjazd i sama się zastanawiam czy jechać po tym co przeczytałam
    ReviewUserIcon
    pan i pani

    27.12.2016 16:12

    Inne

    Witam jedzie ktoś 29.12.2016 jak polecacie tą firmę
    ReviewUserIcon
    Leszek

    19.12.2016 21:05

    Inne

    Trzeba dupy dać Gerrardowi (oszust) lub Petrowi (właściciel Ruigrok).
    ReviewUserIcon
    Plant

    19.12.2016 17:56

    Inne

    Dokładnie tempo jak tempo , a godność jeśli jej nigdy nie miałaś to fakt że jakby ci kazali tarzac się w gnojowicy też byś to robiła . Później opowiedz rodzinie bądź dzieciom i też im to uświadom aby żyli bez godności , kasa kasą ale tego nie kupisz zapamiętaj ..
    ReviewUserIcon
    serek

    10.12.2016 22:35

    Inne

    praca na serach hamstwo prostactwo lizusy i podpierdalacze , a skad takie zapotrzebowanie na ludzi heh bo uciekaja po 1 przerwie takze przyjezdzajcie z polski i sie przekonacie jaka to mila i spokojna praca ... busa radze oplacic w 2 strony
    ReviewUserIcon
    Mena

    26.03.2017 14:28

    Inne

    Święta prawda po jednym dniu można dostać załamania psychicznego to nie polaki tylko bydło jedna wielka porażka .10 szefów jeden pracuje
    ReviewUserIcon
    Kaja

    15.05.2017 22:26

    Inne

    Zgadzam się
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2016 18:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wowo

    18.12.2016 19:25

    Inne

    Pare lat pracuje przez to biuro. ..pare lat...i nigdy nie mialem problemu z zalatwieniem jakich kolwiek spraw w biurze...ale sa cwaniacy co mysla ze wsystkie rozumy pozjadaly przyjezdzaja i mysla ze sie jakos przekreca i bedzie dobrze...to sie myla trzeba pracowac ..a nie sciemniac i nikt mi nie powie ze to tamto siamto ...

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.