opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2016 15:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.12.2016 13:53

    Inne

    Ja pracowałam przez Ruigrok również Plant trend! Tempo jak tempo! Jak chce się pracować to tempo nie jest problemem Ale cóż jak się nie chce... Pyskatym lenią to nikt nie dogodzi Nie chce Ci się pracować to nie przyjeżdżaj i nie obrażaj ludzi który swoją ciężką pracą objęli jakąś funkcję!
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.12.2016 22:02

    Inne

    Ile ściągają kasy za buty robocze? można takie buty zabrać z Polski ?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    28.11.2016 11:13

    Inne

    Witaj jadę żyje firmy do produkcji serów jakie tam są zarobki tygodniowe
    ReviewUserIcon
    patka

    05.12.2016 20:46

    Inne

    Na serach jest duzo godzin. Pracuje się po 10-11h dziennie. Tydzień dniówki tydzień nocki. Tygodniowo jak dobrze pojdzie zarobisz koło 300 euro tygodniowo. Do warunkow trzeba sie przyzwyczaic, najgorsze to przebieranie sie :) przerwy są co 2-3 h po pół godziny (ktore odliczasz ) i jedna przerwa 15min gratis od firmy.
    ReviewUserIcon
    Mxxx

    28.10.2016 17:02

    Inne

    Witam! Wybiera się ktoś w poniedziałek do pracy na układanie bukietów na taśmie oraz stroiki czy coś takiego? Jadę pierwszy raz w te tereny, po jakim czasie dostaje się wypłatę? Czy ktoś wie czy ta praca jest trudna i ile dni w tyg się pracuje?
    ReviewUserIcon
    xxx

    19.10.2016 15:42

    Inne

    Szkoda tylko że te wszyskie opinie negatywne są od razu usuwane. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Blackwidow

    19.10.2016 13:26

    Inne

    Banda oszutów, maja placone 16€/h tobie wyplacaja marne grosze jeszcze z tego ucinaja kosmiczne ceny za mieszkanie i ubezpieczenie ktore jest nic nie warte. Nie chca Ci wydac europejskiej karty ktora kazdy z nas powinien miec za granica. Koledze na skrecona kostke kazali ja rozchodzic zamiast przeswietlenia pani zrobila zdjecie telefonem i z tym pojechala do lekarza(bez niego). Jezeli chcesz sobie cos zalatwic musisz dzwonic milion razy i sie upominac. Ostatnio dostali kare z balastingu bo po 9 miesiacach(!) zle byl obliczany podatek za co kazdemu ucieli z wyplaty. Nie wiadomo jak to policzyli bo na solarisie nie bylo nic wyszczegolnione (niektorym zabrali po 200euro) gdy chciales sie dowiedziec jak to obliczyli nikt w biurze nie byl w stanie tego wytlumaczyc. Jezeli macie mozliwosc wyjechania przez inne biuro posrednictwa pracy to uciekajcie od Ruigroka jak najdalej.
    ReviewUserIcon
    ziom

    06.10.2016 20:21

    Inne

    Witam Praca jest, mieszkanie jest, kasa jest. Warunki mieszkaniowe różne jest raz lepiej raz gorzej zależy z kim mieszkasz. Opłaty jakieś 60-80 euro tygodniowo (zależy ilu osobowy pokój)+ 23 euro ubezpieczenie. Praca jak praca lekko nie ma ale do wytrzymania a z kasą bywa różnie bo to zależy czy są godziny czy nie. Firma wypłacalna jak najbardziej a jak są poślizgi to taj jak pisali wyżej max 2 dni i ludzie są o tym fakcie informowani. Na początek trzeba sobie zabrać parę groszy na 2 tygodnie życia (200euro w zupełności wystarczy a jak bez używek typu papierosy to i 100 powinno starczyć )
    ReviewUserIcon
    saba

    29.09.2016 13:35

    Inne

    stare posty. w sobote wyjezdzam na cebulki do lisse. na 10 tygodni. dam znac co i jak
    ReviewUserIcon
    aaaahhhhaaaa

    15.09.2016 18:22

    Inne

    witam czy ktos posiada aktualny nr tel opole?
    ReviewUserIcon
    Anti007

    08.08.2016 17:48

    Inne

    Witam, Planuje może ktoś wyjazd do pracy przez to biuro? Bo ja chcę jechać wszyscy znajomi polecają Ruigrok. Tylko żaden ze znajomych nie chce jechać, a sama tak troszkę się cykam;p
    ReviewUserIcon
    ewa

    01.11.2016 18:16

    Inne

    a co robisz i jakie masz warunki bo za 3 tyg mam z nimi wyechac
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    30.11.2016 14:09

    Inne

    Witam tez planuje wyjazd z tej firmy ,jak chcesz jakis kontak daj znac to sie odezwe pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aga

    03.08.2016 21:17

    Inne

    Czesc :-) tez sie wybieram do pracy
    ReviewUserIcon
    Natalia25

    03.08.2016 21:04

    Inne

    Witam chciałabym.się dowiedzieć na temat pracy był ktoś w lipcu bądź sierpniu jest tego roku jak praca wygląda jak traktują ludzi jak zarobki ?po.angielsku trzeba rozmawiać? Ubezpieczenie potracaja z pensji? Czy firma jest wyplacalna? Jak są.pary to rozdzielają?jak z mieszkaniami? Ile można zarobić? Ile potrzebne jest euro na wyjazd do wyplaty?Jedzie ktoś na sierpień bądź pracuje teraz?jade 1 razy i po prostu się martwię bardzo proszę o wyrozumiałości pozdrawiam i czekam na wmkare szybka odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ana

    29.07.2016 19:24

    Inne

    Ja właśnie za tydz wyjeżdżam i nigdy nie wrócę naściągają ludzi ,a potem nie ma godzin i siedzi się w pokoju bądź pracuje po 20 h w tyg i zarabia tylko by opłacić ubezpieczenie i hotel. Miałam być w pracy z partnerem ,a zostaliśmy rozdzieleni
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba obsługująca maszyny linii produkcyjnej

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy kwiatach – praca przy taśmie

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ja

    27.07.2016 12:06

    Inne

    wysłałam zgłoszenie i nie mam odpowiedzi, dzwoniąc pod dostepny na internecie kontakt sutomatyczna sekretarka informuje o zmianie numeru, dzwoniąc pod podany w nagraniu odzywa sie mieszkanie prywatne :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.07.2016 15:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xoooop

    19.07.2016 15:58

    Inne

    przy czym pracowałaś ?
    ReviewUserIcon
    xooop

    12.07.2016 08:49

    Inne

    Gdzie można sprawdzić oferty jakie sa ?
    ReviewUserIcon
    Kika__01

    19.07.2016 22:46

    Inne

    W jakie państwa wysylacie?
    ReviewUserIcon
    -koka-...

    01.07.2016 08:36

    Inne

    Witam,wyjezdzam w sobote tj.02.07.na bukiety krecone ale mam obawy czy beda godziny.Jedzie ktos jutro?jade z Katowic
    ReviewUserIcon
    pati

    01.07.2016 18:11

    Inne

    Ja wyjeżdzam w sobotę 2.07 z Kielc :)
    ReviewUserIcon
    :P

    01.07.2016 20:20

    Inne

    Ja tez jade :P
    ReviewUserIcon
    Ana

    30.06.2016 15:33

    Inne

    Witam podacie numer telefonu do tej firmy ?
    ReviewUserIcon
    marito

    30.06.2016 14:06

    Inne

    orientuje sie ktos czy teraz szukaja kogos do pracy i czy maja jakies oferty?
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.06.2016 14:16

    Inne

    Ja sie orientuje :P szukaja do bukietow na minimum 3 miesiace. Wystarczy zadzwonic i powiedziec ze jest sie zainteresowanym
    ReviewUserIcon
    ;)

    30.06.2016 17:27

    Inne

    Dzisiaj nie przyszly zadne oferty trzeba pytac po niedzieli
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    28.06.2016 19:25

    Inne

    Może i pytanie nie na miejscu ale ile wynosi miesieczny zarobek "na czysto" w euro
    ReviewUserIcon
    Paula

    23.08.2016 14:48

    Inne

    Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz i ile godzin tygodniowo. Jak sa godziny to jest i dobra kasa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    mloda

    27.06.2016 20:24

    Inne

    60 tygodniowo? To 240 miesiecznie hmm pewnie polowa wyplaty hehe
    ReviewUserIcon
    ewa

    27.06.2016 10:39

    Inne

    mieszkanie ok 60 ubezpieczenie dojazd
    ReviewUserIcon
    nowa

    26.06.2016 20:26

    Inne

    Kiedys cos czytalam ze ponad 70 tygodniowo i wlasnie mi sie troszke duzo wydawalo
    ReviewUserIcon
    20

    26.06.2016 17:20

    Inne

    Wiesz co, no mi się wydawało że to jakoś się zamyka w 30 euro na miesiąc, że chyba nie więcej, ale pewnie zaraz ktoś mądry wyskoczy z dziwną opinią...
    ReviewUserIcon
    nowa

    26.06.2016 15:07

    Inne

    Ile wynosza oplaty dodatkowe tam na miejscu typu mieszkanie ubezpieczenie dojazd do pracy itp
    ReviewUserIcon
    nowa

    29.06.2016 18:28

    Inne

    A i mi pani powiedziala ze 10 h dziennie a w soboty krocej
    ReviewUserIcon
    Wiolka

    20.08.2016 22:20

    Inne

    Witam wszystkich .Tak czytam pytania i odpowiedzi wiec postanowiłam sie dolączyć.Pracowałam kiedyś niespełna parę miesięcy temu w tej firmie i szczerze nienarzekałam wiadomo są plusy i minusy.Jeżeli chodzi o pracę to faktycznie w wakacje są ogólnie oferty kierowane do osób na tzw.wiekówce wiadomo dlaczego lecz to nie przekreśla osób starszych .Ale najwięcej pracy zaczyna się wrzesień -październik .Firma jest jak najbardziej wyplacalna czasami sie zdarzały poślizgi z wyplatami ale biuro zawsze o tym informowało i nie było to więcej niż dwa dni opóźnienia .Pierwsza wyplata wplywa po 2 tygodniach przepracowanych .Jezeli chodzi o mieszkania mogę się tylko wypowiedzieć o pokojach na hotelu i wiadomo jak dbamy tak mamy :) A co do par starają się nie rozłączać lecz czasami zdarza sie ze niema dwuosobowych pokoi wolnych i wtedy musza rozdzielić ale zawsze dane pary wpisują na listę poczekalni i gdy cos się zwalnia lokują pary razem .Co do traktowania ludzi roznie to bywa ogólnie w biurze czy na rowerowni na złe traktowanie nie można narzekać chyba że ktoś jest opryskliwy czy chamem wiec nieoczekujmy ze będą tez mili :) Co do zarobków to jest tylko zależne od przepracowanych godzin trafisz do firmy gdzie masz stale jest świetnie jeżeli trafisz do pracy gdzie jest ciężko z godzinami to i wiadomo ze i wyplata nie jest taka jakabysmy chcieli :) Co do języka ogólnie nie jest on wymogiem aczkolwiek dobrze jest znać chodziaż podstawy j.angielskiego bądź holenderskiego dla nas samych jest to przyjemniejsze w komunikowaniu się :) Mam nadzieję że jakoś pomogłam :)
    ReviewUserIcon
    ona

    21.06.2016 13:04

    Inne

    A nie jest napisane od kiedy

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ona

    21.06.2016 09:55

    Inne

    Na jakiej stronie są napisane aktualne oferty
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.06.2016 09:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    saba

    29.09.2016 18:46

    Inne

    cos czytalam ze do 23 lat pracuje sie za niższą stawke ale nie wiem dokładnie ile
    ReviewUserIcon
    Nick1234

    08.02.2017 14:52

    Inne

    Po komentarzu widać że "wiekuwka" o której "muwisz" nie zalicza Ci do żadnej pracy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ona

    21.06.2016 08:36

    Inne

    To chyba dobrze że widza ze komus zalezy
    ReviewUserIcon
    nnn

    20.06.2016 22:45

    Inne

    dobre pytanie - jak dzownisz to znaczy że się interesujesz, ale bardzo ci zależy, żeby nie pomysleli ze za bardzo. Z drugiej strony dzownisz to moga odebrac ze jesteś niecierpliwa. No i tu sie pojawia pytanie - które rozwiazanie jest najpesze??????
    ReviewUserIcon
    ona

    20.06.2016 21:54

    Inne

    Trzeba dzwonic czy czekac na telefon
    ReviewUserIcon
    ona

    20.06.2016 21:22

    Inne

    Wie ktos kiedy beda ofert na lipiec
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 21:31

    Inne

    No pewnie wszedzie to na tej zasadzie dziala
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 14:48

    Inne

    No wydaje mi sie ze tylko aktualny dowod a za mieszkanie oni sami pobieraja z wyplat
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 12:08

    Inne

    Nie mam pojecia jak to jest ale wydaje mi się ze tam polacy są w biurze. Ja jade pierwszy raz wiec nic nie wiem
    ReviewUserIcon
    ada

    19.06.2016 11:51

    Inne

    pewnie zadzwonią nie martw sie, moze tak jak i inni pisali, że dwa dni przed wyjazdem, no ale formalnosci wszelkie t oni dopełniają w biurze lub na miejescu bedziesz musialaa wypelnic a jest opiekna polskiego koordynatora?
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 10:59

    Inne

    No mozna mozna bo w formularzu jest na dole miejsce gdzie mozna wpisac dwie osoby z ktorymi chce sie wyjechac. Tak ja juz sie zapisalam na lipiec ale nikt nie dzwoni takze nie wiem czy cos z tego wyjdzie
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 10:59

    Inne

    No mozna mozna bo w formularzu jest na dole miejsce gdzie mozna wpisac dwie osoby z ktorymi chce sie wyjechac. Tak ja juz sie zapisalam na lipiec ale nikt nie dzwoni takze nie wiem czy cos z tego wyjdzie
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    19.06.2016 10:28

    Inne

    A w tym zgloszeniu wpisywalo sie nazwiska z kim chce sie jechać. Jak juz zadzwonia to wysylaja te osoby w to samo miejsce czy nie biora pod uwage kto chce z kim
    ReviewUserIcon
    młodaxx

    18.06.2016 21:01

    Inne

    A ile dni przed wyjazdem dają znać bo czytajac poprzednie opinie doszlam do wniosku ze dzien lub dwa przed a trudno tak w ostatniej chwili sie ogarnac ze wszystkim

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.