opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tomi

    15.10.2017 18:41

    Inne

    praca na chłodni jakie warunki ile godzin tam się robię ile płacą?
    ReviewUserIcon
    Ania

    14.10.2017 14:48

    Inne

    Ja tam pracowalam na wiekowce i bylo wszystko ok, skontaktuj sie z koordynatorem. Pozdrawiam chlopakow z rowerowni
    ReviewUserIcon
    Rada

    14.10.2017 14:46

    Inne

    Trzeba było iść do biura i to wyjaśnić. Jak pracowałeś to ci się należy
    ReviewUserIcon
    ewwgeg

    13.10.2017 13:22

    Inne

    Dzownie do biura i nie moge sie dodzwonic chamstwo i partactwo
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.10.2017 13:21

    Inne

    firma posrednicza jak kazda
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.10.2017 22:12

    Inne

    pracowalem w ruigroku 2 lata temu i milo wspominam prace. Teraz zjechalam do polski i nie zarabiam juz tyle ale za to jestem z corka. Radze wziasc duzo jedzenia bo w holadnii jest drogo!!
    ReviewUserIcon
    EwaPL

    12.10.2017 22:10

    Inne

    byłam z kolezanka na wakacje na msc i fajnie zarobilysmy, po 6tygodniach jest wakacyjne
    ReviewUserIcon
    Nema

    12.10.2017 21:54

    Inne

    Witam szykuje się na wyjazd sortów. Cebulek kwiatowych czy ktoś to robił na jaka wypłatę mogę liczyć wstępnie proszę o info... i gdzie mnie przydziela domek czy hotel!??
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.10.2017 00:14

    Inne

    Ruigrok jest mega porzadna firma !!! Pracuje to od roku i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Stefan

    11.10.2017 00:12

    Inne

    Nie rozumiem czemu ludzie tak narzekają na tą firmę. Pracowałem przez trzy pośrednictwa w Holandii i jedno w Niemczech i wszedzie jest tak samo. Trzeba dostosować się do tempa pracy i nie cwaniakować.
    ReviewUserIcon
    Ukulele212

    10.10.2017 02:31

    Inne

    Mam jechać do Aalmeer w sobotę praca jeszcze nie znana dziś przedstawi oferty.Jak z osobami na wiekowce,patrzą rocznikowo czy faktyczny wiek i czy da się zarobić.I jaką kwota na miesiąc za domek
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    06.10.2017 22:00

    Inne

    Wiecie kiedy jest następny wyjazd? Chce jechać na akcje
    ReviewUserIcon
    Aleks k

    06.10.2017 21:58

    Inne

    Biuro jak każde w Holandii. Przynajmniej wypłata jest na czas. Nie trzeba wystawiać za dojazd bo ci potraca z pierwszej wypłaty
    ReviewUserIcon
    khdf89

    05.10.2017 20:08

    Inne

    Pozdrawiam ekipę z cebulek z tego roku ! Było zajebiście...
    ReviewUserIcon
    Pawel

    30.09.2017 01:10

    Inne

    Jedna z porządniejszych firm w Holandii
    ReviewUserIcon
    M.K

    30.09.2017 01:06

    Inne

    W wakacje najczęściej zatrudniają ludzi na wiekówce bo są tansi. Kilka razy zdarzyło mi się zmienić pracę, nie wiem od czego to zależy. Wypłaty są tydzień na konto a wakacyjne kilka tygodni po zjezdzie.
    ReviewUserIcon
    ela z.

    29.09.2017 00:05

    Inne

    Byłam ostatnio z córką na wyjeździe na cebulki. Polecam !!!
    ReviewUserIcon
    kst86

    29.09.2017 00:03

    Inne

    Jeśli mam firmę i organizację to daję 7/10. Na brak godzin nie mogłem narzekać i praca w miarę spoko. Jedynie warunki mieszkaniowe są średnie, mogłoby być lepiej,
    ReviewUserIcon
    luj

    28.09.2017 13:43

    Inne

    Jadę w sobotę, zobaczymy jak to będzie
    ReviewUserIcon
    ...

    26.09.2017 23:15

    Inne

    Mieszkanie średnie ale za to kasa się zgadza....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    26.09.2017 23:07

    Inne

    Najbardziej opłaca się jechać na akcję bo jest najwięcej godzin (nawet po 60-65). Jutro jest wyjazd na trzy tygodnie na cebulki.
    ReviewUserIcon
    Kasia89

    24.09.2017 22:18

    Inne

    Prace w Ruigroku wspominam dobrze, najlepiej pracowało mi się na cebulkach. Mega przyjemna i lekka praca. Po sezonie cebulkowym często rzucają w inne miejsce np. na sery. Klimat w pracy dużo zależy od ludzi więc nie dziwie się że niektórzy narzekają na towarzystwo. Niektórzy bandowi sa w porządku ale trafiają się też typowe parapety. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    95

    24.09.2017 21:45

    Inne

    Byłam dwa miesiące w tym roku w Ruigroku i nie narzekam. Ludzie na wiekówce zarabiają mniej niż starsi ale tragedii nie ma. Porównywalnie do innych biur w Holandii.
    ReviewUserIcon
    Krysia G.

    22.09.2017 20:24

    Inne

    Moim zdaniem praca nie jest cię, ogólnie zalezy gdzie cię przydzielą. Warunki mieszkaniowe takie sobie bo pokoje są 4-6 osobowe. Wypłata co tydzień na konto.
    ReviewUserIcon
    Aga

    21.09.2017 17:18

    Inne

    Czy wie ktoś kiedy zaczyna sie akcja wiankowa na planttrendzie?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    20.09.2017 16:30

    Inne

    Praca jak praca jedzie się do 1 firmy później na miejscu okazuje sie ze zmienili. Do biura ciężko się dodzwonić nikt nie odbiera warunki mieszkaniowe do najlepszych nie należą kasa co tydz jest

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Darek

    19.09.2017 10:11

    Inne

    jestem wlasnie w pracy z Ruigrok praca jest. z pieniędzy jestem mega zadowolony. udalo mi sie nawet odlozyc wiec spoko
    ReviewUserIcon
    Mat

    18.09.2017 16:27

    Inne

    Chcę wszystich uspokoić odnośnie pracy przez Ruigrok.Pracowałem przez nich w Holandii wszystko było naprawde w porządku zawsze była praca z godzinami różnie , mieszkanie do przeżycia nie był to hotel 3 gwiazdkowy ale narzekać nie było co.JA byłem zadowolony i nie wracałem z pustą kieszenią.polecam i pozdrawiam. 
    ReviewUserIcon
    iwona

    18.09.2017 09:57

    Inne

    Pracuję w tej firmie już ponad 5 lat i nigdy nie było problemów z wypłatą. Jestem zadowolona i poleciłabym ją wielu znajomym.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    17.09.2017 22:31

    Inne

    Niektórzy tak piszą, że masakra. Wiadomo jednemu się trafi lepiej a drugiemu gorzej. Akurat jak jest się kimś kto ma "jaja" dotyczy facetów i się odezwie, bo nie pozwoli sobie na wyzywanie itd to od razu się wyleci. No chyba, że jesteś pipą i dajesz sobą pomiatać to powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    Florian

    15.09.2017 11:58

    Inne

    Jeżeli chodzi o hurtownie, to jest ok. Kasa jest dobra, a same warunki pracy nie są tak ciężkie jak na to wyglądają. Agencja jest dobra w porównaniu do innych biur pośrednictwa pracy. Polecam jeżeli macie ochotę do pracy!
    ReviewUserIcon
    Daniel

    14.09.2017 19:54

    Inne

    Jade w sobote do hurtowni artykolow spozywczych, czy ktos moze powiedziec jaka ogolnie panuje tam atmosfera? Ludzie w porzadku? Bo jade tam zarobic a nie sie denerwowac bo z idiotami bede pracowal, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    XXXXX

    15.09.2017 10:16

    Inne

    Witam,jeśli ktoś jedzie żeby zarobić to zarabia . Natomiast niektórzy jadą rzekomo do pracy a robią wiele innych rzeczy!
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    15.09.2017 10:20

    Inne

    Witam , jeśli ktoś jedzie żeby zarobić to zarabia . Natomiast niektórzy jadą rzekomo do pracy a robią wiele innych rzeczy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2017 19:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomcio

    13.09.2017 10:13

    Inne

    Witam, jeśli się ma niejasności w rozliczeniu to się dzwoni do biura Ruigrok, a nie wypisuje się bzdury na forum tu Ci nie pomogą pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    karina

    06.09.2017 16:55

    Inne

    Witam. Może ktoś coś powiedzieć o tej firmie ? dostałam ofertę ale nie wiem czy się zdecydować bo jest sporo negatywnych opini... mógłby kto wyrazic opinie kto tam był w najblizszym czasie ??
    ReviewUserIcon
    Zosia

    13.09.2017 09:56

    Inne

    jedyne czego żałuję? że nie zdecydowałem się na dluzszy wyjazd. bo dobrze sie pracowalo, kasa byla. mysle o kolejnym wyjezdzie. zdecydowanie polecam!!
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.09.2017 14:48

    Inne

    Popieram koleżankę Hanie. Brawo !!!!!
    ReviewUserIcon
    hania

    05.09.2017 15:28

    Inne

    Witam Praca jest, mieszkanie jest, kasa jest. Warunki mieszkaniowe różne jest raz lepiej raz gorzej zależy z kim mieszkasz. Opłaty jakieś 60-80 euro tygodniowo (zależy ilu osobowy pokój)+ 23 euro ubezpieczenie. Praca jak praca lekko nie ma ale do wytrzymania a z kasą bywa różnie bo to zależy czy są godziny czy nie. Firma wypłacalna jak najbardziej a jak są poślizgi to max 2 dni i ludzie są o tym fakcie informowani. Teraz planuję wyjazd z mamą na 3 miesiące.
    ReviewUserIcon
    gucio

    05.09.2017 12:10

    Inne

    A ja polecam Firmę Ruigrok w 100%. Wypisujecie bzdury.
    ReviewUserIcon
    zorba

    04.09.2017 13:15

    Inne

    Właśnie wracam po ośmiu tygodniach pracy, było fajnie, mam zamiar skorzystać z akcji krótko terminowej, która podobno zaczyna się w październiku.
    ReviewUserIcon
    Luk

    01.09.2017 10:51

    Inne

    Przez całe wakacje pracowałem z dziewczyną na serach. Było zajefajnie. Unikaliśmy kontaktu z biurem w Holandii. Jakie piekło ???????????
    ReviewUserIcon
    nevermind

    20.09.2017 00:24

    Inne

    teraz się zastanawiam kim jesteś bo tez przez wakacje pracowałam na serach z chlopakiem
    ReviewUserIcon
    Iwo

    31.08.2017 12:43

    Inne

    Jeżdżę do pracy z firmą RUIGROK od dwóch lat. Dlatego te wszystkie negatywne opinie uważam za bardzo krzywdzące. Praca wcale nie jest aż tak ciężka, taśmy idą dość szybko, ale można się przyzwyczaić. Godziny są zapewnione (40h), a wypłaty w terminie.

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - RUIGROK

    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba obsługująca maszyny linii produkcyjnej

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy kwiatach – praca przy taśmie

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon