opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Magduś98

    27.11.2017 16:49

    Inne

    Moge polecic ta firme kazdemu komu chce sie pracowac. Duzo ludzi ktorzy wczesniej na produkcji nie pracowalo narzeka ale pozniej sie przyzwyczajaja, to moja pierwsza firma w holandii i nie mam na razie zamaiaru zmieniac
    ReviewUserIcon
    Natasza

    27.11.2017 16:47

    Inne

    Pracuje tu juz pol roku i podoba mi sie pieniadze zawsze na czas co jest najwazniejsze i rozni ludzie tu sa mieszkanka calkowita naszczescie ja znalazlam moja ekipe
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.11.2017 00:48

    Inne

    Sobix a kiedy byłeś na bukietach? Ja też tam jeżdzę, może sie znamy? :)
    ReviewUserIcon
    zbyszek

    23.11.2017 13:36

    Inne

    siemka wam wszystkim mam do rouigroka jechać teraz w sobote pierwszy raz oni potrzebują zaświadczenie o niekaralności dajcie odpowieć zbyszek
    ReviewUserIcon
    Dominik

    23.11.2017 22:38

    Inne

    Ja jadę w sobotę na stroiki ale tam nie trzeba nie wiem jak na innych stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.11.2017 16:51

    Inne

    Witam, jedzie ktoś może w ta sobotę do Holandii okolice Amsterdamu około 30km, praca przy stroikach? Albo czy ktoś tam już jest i może coś więcej powiedzieć na temat pracy i. Zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Mikiii

    20.11.2017 16:19

    Inne

    Czy wyjazd w styczniu sie oplaca i czy jest możliwość dostania sie na domek do znajomych
    ReviewUserIcon
    patriota

    22.11.2017 18:30

    Inne

    W styczniu jak najbardziej sie oplaca jezeli do kwiatow to dobry okres bo jest okazja sie wdrozyc w prace bo jest mniej pracy ale juz od lutego praktycznie do czerwca jest sporo godzin.
    ReviewUserIcon
    Mikiii

    23.11.2017 12:52

    Inne

    Aha dzięki wielkie
    ReviewUserIcon
    grzesko8

    17.11.2017 18:33

    Inne

    Witam...ja z żoną jedziemy jutro na bukiety pierwszy raz ale też nie znamy szczegółów pracy..jest ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    ach

    22.11.2017 22:31

    Inne

    jest taśma która jedzie i kilka stanowisk przy taśmie. na stanowisku dwie osoby - jedna obiera kwiatki, druga bierze po kwiatku, albo dwa i kładzie na taśmę
    ReviewUserIcon
    ach

    22.11.2017 22:29

    Inne

    Dzień dobry, czy ktoś z państwa wie po jakim czasie po zakończeniu pracy wypłacane jest tzw. wakacyjne?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    19.11.2017 23:57

    Inne

    Byliśmy z żona na cebulkach w tym roku i pieniądze wyszły fajne. Opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie narzuciło biuro i ściągało z wypłaty. Praca jest tam nie tylko na cebulkach, są też bukiety, sery i stolarnia. Moim zdaniem najlepiej wybrać się do Ruigroka właśnie na cebulki bo praca jest najlżejsza.
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.11.2017 19:17

    Inne

    Szczerze to z godzinami bywa różnie, raz jest więcej a raz jest mnie. 40h jest zawsze ale czasami chciałoby się więcej. Zależy tez z godzinami na czym pracujesz
    ReviewUserIcon
    JudytaNL

    05.10.2017 20:07

    Inne

    Polecam wszystkim pracę w Ruigroku bo jest dużo godzin. Jest kilka zakładów w których można pracować, wszystko zależy gdzie cię przydzielą. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do biura w Opolu.
    ReviewUserIcon
    Tysia

    18.11.2017 18:33

    Inne

    hej, moglabyś mi wyslać info na maila : [email protected], jak tam ogolnie jest z zakwaterowaniem, warunkami, placa, bo chce sie wybrac na te cebulki, ale tu jedni pisza ze fatalnie jest, jedni ze fajnie i juz nie wiadomo komu wierzyc.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    18.11.2017 14:26

    Inne

    Praca jak każda za granicą trzeba się trochę narobić na swoje, przynajmniej transport do pracy zapewniają.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    13.11.2017 15:40

    Inne

    Kiedyś byłam tak na akcji i było dużo godzin (ok.70). Teraz sie znowu zapisalam sie na akcje bo wole jechać na krócej. Ktoś jeszcze wybiera się na ta akcje swiateczna?
    ReviewUserIcon
    Jestem

    17.11.2017 21:04

    Inne

    Nie ma tutaj pracy za 70 H max 40
    ReviewUserIcon
    grzesko8

    18.11.2017 10:14

    Inne

    My z żoną się wybieramy ale pierwszy raz więc nie wiemy jak to jest...
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    15.11.2017 14:47

    Inne

    Wybiera się ktoś na układanie bukietów w tą sobotę? A może ktoś już tam jest i może powiedzieć ile godzin, jakie zarobki? Chętnie się dowiem
    ReviewUserIcon
    IWONA

    15.11.2017 17:58

    Inne

    Ja jadę tylko że pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    grzesko8

    17.11.2017 18:27

    Inne

    Witam...ja z żoną wybieramy się,ale jedziemy pierwszy raz więc nie znamy szczegółów,skąd pani jedzie?
    ReviewUserIcon
    zapracowany

    13.11.2017 00:17

    Inne

    8/10 w porownaniu do innych holenderskich firm
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    12.11.2017 23:48

    Inne

    Godziny zawsze są dobre a głównie od tego zależy wypłata, jak już jedziesz to chcesz jak najwięcej ich wyłapać bo w Polsce tego nie wysiedzisz. Mieszkania są na hotelu albo w domkach ale jak dla mnie to czysty traf bo zależy w jakiej lokalizacji znajduje się twoja praca. Jadę do tej firmy piąty raz w ciągu dwóch lat i jeśli jesteś w porządku i nie robisz afer o wszystko (a takich jest tam wiele, kłócą się dla sportu) to nie będzie problemu z zostaniem na dłużej.
    ReviewUserIcon
    Paulina B

    09.11.2017 17:01

    Inne

    Osobiście byłam tam kilka razy, zazwyczajj od października aż do świąt. Na godziny nie mogłam nigdy narzekać i wypłacalna firma, co tydzień wypłata na konto.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    06.11.2017 21:48

    Inne

    Dzień dobry, jadę w sobotę na cebulki bo sąsiadka poleciła mi tą firmę. Dodam relację czy mi się podoba. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    JUsta

    09.11.2017 11:41

    Inne

    Ja również jade w sobote :-)może się zgadamy
    ReviewUserIcon
    sennapowieka

    06.11.2017 23:38

    Inne

    Hej, czy ktoś planuje wyjechać z tej agencji na order picker'a?
    ReviewUserIcon
    Znajomy

    07.11.2017 23:29

    Inne

    Tak, jeszcze w listopadzie
    ReviewUserIcon
    Robert

    06.11.2017 22:12

    Inne

    bylem w ruigroku w kwietniu dwa miesiace na produkcji i dobra praca jest, w polsce trzeba tak samo pracowac a placa ci mniej, jak masz blisko to daja ci rower a jak nie to auto sluzbowe
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.11.2017 21:02

    Inne

    Zapewniają 40 h wcale nie prawda
    ReviewUserIcon
    Gp

    29.10.2017 18:31

    Inne

    Praca na kwiatach 30 h tygodniowo. CHODZI SIĘ 6 DNI DO PRACY MASAKRA NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Patriota

    31.10.2017 12:13

    Inne

    Z twojej wypowiedzi wynika ze chcesz pracowac 50 h najlepiej w 5 dni zeby reszte tygodnia przeznaczyc na melanz. Masakra to sa ludzie ktorzy mysla ze w Nl pieniadze leza na ulicy i nie potrzeba sie wiele napracowac.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.11.2017 21:01

    Inne

    Nie jeśli przyjezdza się tutaj to się chce pracować a nie siedzieć na hotelu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    02.11.2017 00:51

    Inne

    Byłem z dziewczyną rok temu i podobalo nam sie, w tym roku też chcemy tam jechać
    ReviewUserIcon
    Patryk

    01.11.2017 22:41

    Inne

    Byłem z dziewczyną rok temu i podobalo nam sie, w tym roku też chcemy tam jechać, oby sie udalo
    ReviewUserIcon
    Mika

    31.10.2017 13:37

    Inne

    Pracuje tam już ponad 2 lata pierwsza moja praca za granicą ale jest super nie zamieniłabym na inną czuję się tam jak w domu
    ReviewUserIcon
    Mariola

    30.10.2017 23:08

    Inne

    Bylam z przyjaciolka na trzy miesiace po obronie i podobalo nam sie. Typowa praca fizyczna, na poczatku daja ci czas zeby sie wprawic a potem juz normalne tempo musisz miec. Ludzie niektorzy byli w porzadku a reszta starzy alkoholicy. Zalezy jak trafisz. Pozdrawiam.

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    27.10.2017 19:48

    Inne

    W Ruigroku pracowałam tylko przy sortowaniu cebulek, najlepsza moim zdaniem praca w Holandii. Co roku jeżdże też z NL Joba na to tylko w wakacje. Dla kobiet jest idealna bo obierasz z korzonki albo wyrzucasz zgnite. Praca jest raczej statyczna i można się zanudzić bez muzyki lub dobrego towarzystwa.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    27.10.2017 11:03

    Inne

    Jak duzo godzin w tygodniu jest na order pickingu?
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    26.10.2017 20:52

    Inne

    Najlepiej wziąć sobię kasę na pierwsze dwa tygodnie bo dopiero wtedy dostaniesz wypłatę. Pierwsze salarisy są mniejsze bo odtracaja ci za podroz. W wakacje najwiecej jest studentow, ktorzy przyjezdzaja na sezon wiec jak ktos chce na stale to najlepiej przyjechac wrzesien- pazdziernik.
    ReviewUserIcon
    Anna

    26.10.2017 09:13

    Inne

    Pracowalam w Ruigroku przez dwa lata w wakacje i bardzo sobie chwale. Pokoje szalowe nie były ale jak jedziesz na wakacje to tyle wytrzymasz bo zalezy Ci na kasie. Z wyplat byłam zadowolona a mam 22 lata. Osobiście polecam Ruigroka :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2017 21:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dziadek

    26.10.2017 08:04

    Inne

    kolego to podaj nazwę tej innej firmy skoro tak dobrze płacili narzekają tylko lewusy ,ćpuny i nieroby i nie wypowiadaj się więcej daruj sobie
    ReviewUserIcon
    Martyna S

    23.10.2017 13:21

    Inne

    Teraz maja akcje świąteczna i przez święta nie płaci się za mieszkanie. Dużo godzin jest w tym okresie Ale nie jesteś w domu na święta. Cos za coś
    ReviewUserIcon
    olo99

    24.10.2017 21:37

    Inne

    Ja pierdole, święta w kraju niewolników! no nie, tragediaaa!
    ReviewUserIcon
    Martyna S

    25.10.2017 16:09

    Inne

    Pffff, jak na prawde nie masz kasy to co masz zrobić ? Żebrać pod sklepem?!
    ReviewUserIcon
    karol

    07.02.2017 22:38

    Inne

    Witam. Ja pracuję przez biuro Ruigrok juz ponad rok, na hali przy ciętych kwiatach. Praca dość ciężka. Cały czas na najwyższych obrotach. Są takie tygodnie że pracujemy ponad 12 godzin. Zarobki w granicach 300€-400€ za 40-60 godzin. Mieszkanie OK w miare nowy hotel. Pokoje 2-4 osobowe. Minus jest taki ze łazienka kuchnia i prysznic są wspólne na cale piętro. Drugi minus to kary które można dostać np. za zgubienie klucza do pokoju czy niewypełnienie kartki z godzinami 20-30€ . Faktem jest ze nie zawsze na danej firmie jest dużo pracy, ale wtedy można pójść na nadgodziny na inna firmę. Byłem na kilku firmach i nie spotkałem się z chamskim traktowaniem pracowników, chociaż tez obiło mi się o uszy że takie sytuacje się zdarzają. Pierwsza wyplata po 12 dniach. O pracę najlepiej pytać p.Gerarda. W Opolu nigdy nic nie wiedzą.
    ReviewUserIcon
    Tamara

    08.02.2017 11:57

    Inne

    Hej Karol a jaka jest temperatura na hali przy kwiatach ? w miarę ciepło?Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Łysy

    20.05.2017 07:49

    Inne

    Pomyliłeś chyba walutę i nie pisz kłamstwa zarobki są marne 55 godzin wypłacają 250e to są fakty .
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.10.2017 13:56

    Inne

    To prawda, ze na tym hotelu sie placi za takie pierdoly ale mozna trafic na lepsza lokacje, dzwoncie do biura jak wam cos nie pasuje. Kazde posrednictwo pracy stara sie zarobic jak nawiecej
    ReviewUserIcon
    kejt

    21.10.2017 22:25

    Inne

    chyba kazde biuro pracy stara sie nad tym zeby jak najwiecej z ciebie wydusic a tobie dac jak naj mniej i tak jest w ruigroku , masz robic i o nic sie nie pytac ,jak nie ty to inni przyjada ale na szczescie to im sie po malu konczy bo nie dlugo nie bedzie mial kto do nich przyjezdzac jak nie zaczna szanowac ludzi ktorzy na ich wyplaty ciezko charuja
    ReviewUserIcon
    Ireneusz

    19.10.2017 17:34

    Inne

    Pracowalem w dwoch innych biurach na terenie holadnii i powiem ze ruigrok jest ok. ma wiele wat jak i zalet,sa ludzie w biurze ktorzy kompletnie nie sa pomocni ale sa tez tacy ktorzy na prawde sie staraja. za busa odciagaja ci z wyplaty wiec o tyle dobrze ze nie musisz wczesniej placic
    ReviewUserIcon
    Melania

    19.10.2017 17:31

    Inne

    Warunki mieszkaniowe sa takie srednie ale wiadomo luksosow za taka cene nie masz nigdzie. Nie ma problemu z praca dla stalych pracownikow, godziny zawsze sa. Czy praca jest ciezka to zalezy od firmy i stanowiska. A wyplaty przychodza co tydzien na konto
    ReviewUserIcon
    ola

    19.10.2017 07:11

    Inne

    Oddajcie ludzia kasę za parking na hotelu w lisse ,pobieranie kasy od samochodow na tym parkingu jest nie zgodne z prawem holenderskim złodzieje tylko grabia dla siebie jak najwięcej nie szanują w ogóle ludzi którzy na nich pracują ,banda cwaniakow uważają się za nie wiadomo kogo bo w biurze pracują . Oni nie siedzą w biurze żeby pomóc pracownikowi tylko mysla żeby jak najwięcej.go ograbic firma ta schodzi na psy
    ReviewUserIcon
    zozo

    24.10.2017 21:33

    Inne

    Hotel w Lisse... mieszkałem tam 2 tygodnie, po czym zwinąłem się do Polski. Hotelik ćpunów, różnorodnej patologii, pijaczków i brudasów. Agencja? Szkoda słów.. Czy jest jeszcze Pan Gerard na swoim stanowisku??? banda kretynów! kraj niewolników i ciemniaków!
    ReviewUserIcon
    Karol

    18.10.2017 13:59

    Inne

    Pati, a ile godzin mialas ze takie slabe wyplaty ? jestes na wiekowce ? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pati

    17.10.2017 21:26

    Inne

    (usunięte przez administratora) prawda jest taka ze ty z tego co firma placi za ciebie to tobie biuro daje tylko jedna trzecia na wyplate . zarobki sa takie same jak w 2014 roku bo pensie ida do gory ale za to ci pdnosza oplate za mieszkanie i ty z tego nic nie masz i teraz doszly dodatkowe oplaty karta do drzwi na hotelu 15 euro nastepnie karta do odbijania w pracy 10 euro no i te slynne rowerki 75 euro zdzierstwo w bialy dzien no i owszem jak przyjezdzasz to ci oodciagaja za przejazd w dwie strony okolo 120 euro . nie raz jak masz malo godzin to pierwszy miesiac jestes na minusie . jak bedziesz jechac do pracy do slynnego oskamu lub plantredu to sie dobrze zastanow praca w akordzie za minimalna stawke wycisna z ciebie wszystkie soki . hotelu w lisse nie polecam do mieszkania bo tam jest dramat nie na darmo nazwali to patolem
    ReviewUserIcon
    jolka

    16.10.2017 19:28

    Inne

    Praca na kwiatach płacą za godzine a pracuje się jak na akord. Da sie przyzwyczaić. (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon