opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Vonoces

    08.02.2018 08:07

    Inne

    A jeśli chodzi o wiekowke, to jak to wyglada u nich ?
    ReviewUserIcon
    Żaneta

    07.02.2018 09:44

    Inne

    Cebulki to najlepsza praca w Holandii :)
    ReviewUserIcon
    Cherry

    05.02.2018 12:36

    Inne

    Jak jest na cebulkach lub kwiatach? Szybkie tempo? Są godziny? Dajcie jakieś opinie:) chciałabym się wybrać pierwszy raz, ale trochę mam stresa;) jak ktoś też jedzie sam to pisać [email protected] może się zgadamy:)
    ReviewUserIcon
    Basia

    06.02.2018 16:13

    Inne

    Jaka w ogóle stawka na cebulkach? Bo w ofercie nie ma. Są godziny czy dawają wolne?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    07.02.2018 09:42

    Inne

    ponad 9 juz dokladnie nie pamietam, zadzwon do biura jak nie wiesz. Godziny tygodniowo zawsze sa, zwlaszcza ze teraz zaczal sie sezon wiec nie ma sie o co martwic.
    ReviewUserIcon
    Anastazja

    31.01.2018 00:39

    Inne

    Nie wybiera się jakaś dziewczyna w najbliższym czasie do nich? Bo ja chcę wyjechać ale niestety sama i wiadomo że człowiek się boi jak coś to mój adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    Cherry

    05.02.2018 12:39

    Inne

    Ja też szukam towarzyszki. [email protected] pisz
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    05.02.2018 19:54

    Inne

    ja chcę jechać przed walentynkami na dwa miesiace
    ReviewUserIcon
    Ula

    05.02.2018 12:32

    Inne

    Hejka! Poszukuję osoby która wyjeżdżała z ta agencją, proszę o kontakt! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jaa

    31.01.2018 15:51

    Inne

    Hej mam prosbe jedziemy z chlopakiem 03.02.2018r do Hillegom na kwiaty z Ruigrok. Moze ktos cos o tym powiedziec ? To nasz pierwszy wyjazd. Z gory dziekuje za wszelkie informacje
    ReviewUserIcon
    Gosc

    03.02.2018 21:13

    Inne

    My z Wroclawia jedziemy. To pewnie innym busem pojedziemy. To spotkamy sie w biurze:)
    ReviewUserIcon
    Jaa

    04.02.2018 22:51

    Inne

    Gdzie dostaliście zakwaterowanie? I jaka nazwa firmy ?
    ReviewUserIcon
    Jaa

    31.01.2018 20:05

    Inne

    Jedzie ktos w sobote do Hillegom ? A moze ktos cos powie na temat pracy w Hillegom przy kwiatach ? :) Z gory dziękuję za informacje.
    ReviewUserIcon
    MartaMarta

    01.02.2018 19:23

    Inne

    No kobiety ciagaja wózki prosze nie mowic ze faceci
    ReviewUserIcon
    Amanda

    02.02.2018 21:13

    Inne

    u mnie faceci targali moze u ciebie bylo inaczej
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.02.2018 16:00

    Inne

    kwiaty w ruigroku sa lajtowe juz trzeci raz do nich jade i w sumie w niemczecxh tez do ukladania jezdze ale do horstel, praca fajna. lekka a przede wszystki SA GODZINY, mega sie oplaca jechac bo lepiej sie pomeczyc tydzien a potem fruu do polski z euraskami!!
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.02.2018 19:14

    Inne

    Jak jest na hali chodzi mi o temperaturę
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.02.2018 19:25

    Inne

    Tak dokładnie oplaca sie jechac na akcje
    ReviewUserIcon
    Moje

    31.01.2018 09:55

    Inne

    Czy ktoś może mi powiedzieć ile się zarobi będąc tylko na tzw akcji 7 dni przy robieniu bukietów
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.01.2018 14:41

    Inne

    dojazd do pracy zapewniaja i co tydzien i wyplata na konto- musi byc konto w euro. Najtansze jest w mbanku.
    ReviewUserIcon
    Daniel P.

    23.01.2018 19:25

    Inne

    Co do mieszkania to mi sie nie podobalo ale za to w pracy fajnych ludzi mialem, duzo osob z rzeszowa wiec polecam bo w polsce to maarnie zarobisz na produkcji za ta sama robote. to juz moj 3 rok w hillegomie.
    ReviewUserIcon
    brixonn

    22.01.2018 01:07

    Inne

    Ja prace w tej firmie polecam, mieszkanie jest takie srednie, ale auta do pracy daja i mozna smigac.W porownaniu do innych firm to wyplata zawsze rzetelnie na konto, bez oszustw!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Marta

    19.01.2018 18:12

    Inne

    Jedzie ktos jutro do ruigrok
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    20.01.2018 10:50

    Inne

    Jadę dzisiaj po raz pierwszy .Wyjezdzam z Piotrkowa Tryb.
    ReviewUserIcon
    Matylda

    19.01.2018 12:33

    Inne

    Jedzie ktos 19 do pracy
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    16.01.2018 02:53

    Inne

    Cebulki najlepsze w holandii nie narobisz się man! co roku na to jezdze i jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Agnes2558

    17.01.2018 00:37

    Inne

    Zapomnialam zapytac czy mozna wyrobic tam nadgodziny i czy prcuje sie po 8 czy 12 godz?Nie boje sie pracy ,a chcialabym zarobic ,bo po to kazdy raczej jedzie.
    ReviewUserIcon
    Marta

    17.01.2018 16:36

    Inne

    A wiesz może jak jest na bukietach, i czy jakies ograniczenie wiekowe jest.
    ReviewUserIcon
    Eugene

    17.01.2018 12:02

    Inne

    Każdy tak chwali jakie fajne zarobki w tej agencji ale o warunkach mieszkaniowych nikt nie wspomina... hotel Nachtegaal w Lisse...
    ReviewUserIcon
    ola

    17.01.2018 11:39

    Inne

    ruigrok to najlepsza firma jeżeli interesuje poznawanie mądrych ludzi wyjątkowe miejsce a jeżeli chodzi o pracę i warunki to ok polecam
    ReviewUserIcon
    Piotr D

    16.01.2018 16:36

    Inne

    Witam chciałbym zapytać o wynagrodzenie za godzinę metto , mam20 lat
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.01.2018 11:17

    Inne

    Witam, szukam koleżanki która planuje jechac do Ruigrok okolo 15 stycznia we dwójkę lepiej i raźniej e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Cherry

    14.01.2018 12:40

    Inne

    Hej, ja planuje jechać, ale pod koniec stycznia.. jestem z okolic Pszczyny. Na cebulkach nigdy nie byłam.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    15.01.2018 13:06

    Inne

    Hej ja jutro jadę w środę mam przyjęcie prZez koordynatora
    ReviewUserIcon
    Czorny

    09.01.2018 15:15

    Inne

    Witam ile można zarobić na cebulkach ? 350 euro netto na tydzień ?
    ReviewUserIcon
    Ptp

    13.01.2018 08:11

    Inne

    250-300
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.01.2018 17:23

    Inne

    Osobiscie prace w Ruigroku wspominam pozytywnie bardzo mila atmosfera i dobre zarobki...
    ReviewUserIcon
    matylda

    11.01.2018 19:26

    Inne

    tak dobre zarobki to znaczy ile
    ReviewUserIcon
    Czorny

    12.01.2018 13:09

    Inne

    230- 250 euro na czysto po odtraceniu mieszkania ubezpieczenia i innych ... Szczeze szału te sumy nie robia.
    ReviewUserIcon
    LsoTDW

    06.01.2018 13:04

    Inne

    Siemnko, jedzie ktos dzis tj.6.01 z Opola?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.01.2018 00:10

    Inne

    Jesteście juz tam? Jak wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Ralph

    09.01.2018 20:07

    Inne

    Witam mam zamiar jechać na cebulki z dwójka dziewczyn, na 8 tygodni ile można wyciągnąć na tydzień ?
    ReviewUserIcon
    hohohohoxxxx

    07.01.2018 14:42

    Inne

    A co powiecie o firmie Green Packers w Alsmeer w Ruigroku ?
    ReviewUserIcon
    Bunia

    08.01.2018 07:27

    Inne

    Pracowalam w tej firmie i proszę mi wierzyć,ze bardzo miło wspominam. Kierownictwo fajne,nie gnębią ludzi,szef Marcin,to człowiek dobry,empatyczny i kulturalny. Bardzo chciałabym tam do nich wrócić,ale niestety trzymają mnie w Polsce sprawy rodzinne i nie mogę jechać. Z całego serca polecam tą firmę! Pozdrawiam E.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.12.2017 17:52

    Inne

    Ja jezdze na akcje walentynkowe, jest spoko, czasem mozna zle trafic ale to wyjatki. Trzeba robic i nie krzyczec. Cwaniakow nikt nie lubi chociaz nie mozna sobie dac na glowe wejsc. Kasa jest ok tysiaka tygodniowo. Robota czasem po8 godz a czasem po 16. Ale na akcjach. Mieszkania fajne, szczegolnie w domkach holenderskich. Ogolnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Sanderka

    05.01.2018 16:09

    Inne

    Hey a jaka jest teraz płaca?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.01.2018 13:12

    Inne

    A kiedy jedziesz? :)
    ReviewUserIcon
    pp

    28.12.2017 20:13

    Inne

    jedzie ktoś 7 stycznia?
    ReviewUserIcon
    Czarna

    04.01.2018 13:07

    Inne

    Hej ja jadę z chłopakiem
    ReviewUserIcon
    kzysiek

    05.01.2018 12:40

    Inne

    z kad jedziecie?:D

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Vip

    17.12.2017 10:56

    Inne

    Hej oplaca sie jechac w styczniu ? jest wtedy praca, są godziny? Był kiedy ktoś w tym okresie?
    ReviewUserIcon
    pp

    29.12.2017 09:12

    Inne

    nie ma pracy w styczniu? to po co oragnizują wyjazdy??
    ReviewUserIcon
    Bywam

    03.01.2018 11:01

    Inne

    Żeby zapełnić domki i hotele ktoś musi za to płacić????
    ReviewUserIcon
    Ania

    03.12.2017 13:05

    Inne

    Mam pytanie... Czy do tej firmy przyjmują starszych ludzi. Jestem w wieku 50 lat i zastanawiam sie czy mam szansę gdziekolwiek za granicą pracować w tym wieku. Zdaję sobie sprawę ze młodzi ludzie są tam w cenie. I teraz pytanie.. Czy w tym wieku można dać sobie tam radę?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    02.01.2018 10:39

    Inne

    Mam 52 lata i jadę 6 stycznia są miejsca przy układaniu kwiatów
    ReviewUserIcon
    Patryk Młynarczyk

    28.12.2017 18:33

    Inne

    Co moge o nih powiedziec pracuje tu juz od 3 lat i oby sie nie zmienilo
    ReviewUserIcon
    Aleks

    26.12.2017 20:56

    Inne

    Praca w Ruigroku jest bardzo rozna ja mialam super prace i godziny fajne byly ale moja siostra trafila do glupiego zakladu i nie byla zadowolona, ja jade w stycazniu znowu podpisalam na trzy miesiace
    ReviewUserIcon
    crazy12212

    26.12.2017 17:48

    Inne

    Jedzie ktoś sam w styczniu z Opola lub okolic ? Fajnie byłoby kogoś wcześniej poznać Jeśli tak to proszę o kontakt na e-maila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Asia

    14.12.2017 13:28

    Inne

    Witam MOgłby ktoś opowiedzieć o pracy na cebulkach kwiatowych w Hillegom przez firme Ruigrok ? Jakie są zmiany ? ile godzin jest realnie zrobić w tygodniu ? od kiedy i do kiedy jest sezon na cebulki ? Jak warunki mieszkaniowe ? Ci myslicie o akcji światecznej od 18.12.2017-6.01.2018 ? Naciaganie ludzi na wyjazd bez godzin ? czy faktycznie mozliwośc zarobienia i odłozenia pieniazków :) Serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    15.12.2017 21:13

    Inne

    w czasie swiat masz za darmo mieszkanie wiec 80 euro na tydzien dodatkowo
    ReviewUserIcon
    Nixaa

    15.12.2017 21:12

    Inne

    Ja chce jechac na akcje bo bylismy trzy lata temu i hajs dobry wyszedl nie wiem jak jest teraz ale jade zezby sporobowac bo pieniedza w polsce starsznie uciekaja
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    12.12.2017 15:02

    Inne

    Od miesiaca jestem tu z moja siostrom w pracy i podoba nam sie sa godziny do pracowania wiec jestesmy zadowoleni a umowa na trzy miesiace jest
    ReviewUserIcon
    Michał K

    07.12.2017 14:43

    Inne

    Pracowaliśmy w te wakacje ze znajomymi w Ruigroku i praca była spoko tylko mieszkanie lipne. Mogliby się bardziej postarać z lokacjami i zredukować ilość osób w pokoju. To był nasz drugi raz w Holandii przez tą firmę. Da się trochę pieniędzy odłożyć jak się jedzie na dwa miesiące, dobra opcja dla studentów.
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.12.2017 18:54

    Inne

    Tak to prawda ze mieszkania maja beznadziejne musza to zmienic bo czlowiek jak wraca po pracy to chce miec pokoj dla siebie a nie sluchac innychy!!!!!!!!1
    ReviewUserIcon
    Seba

    04.12.2017 02:34

    Inne

    hehehehe pracowalem na stolarni z moimi kolegami i spoko bylo jest kasa to jest dobrze
    ReviewUserIcon
    Emanuela

    03.12.2017 23:31

    Inne

    Byłam na sortowaniu cebulek a teraz jade na układanie bukietów. Hotel zapewniany przez firme ale placi się ok.80euro zalezy gdzie mieszkasz. W hotelu tak srerdnio ale na prywatnych lokacjach lepiej, do pracy jezdzisz autem albo rowerem zalezy jak masz daleko. Pieniadze pod koniec tygodniu na konto wiec polecam firme,mozna zarobic.
    ReviewUserIcon
    Goska

    28.11.2017 22:53

    Inne

    Hmmm...widze ze opinie sa podzielone na temat akcji, ja sie wybieram bo zawsze jest duzo godzin a nauczona pracy jestem bo caly zycie holandia albo niemcy jak chcesz zarobic porzadny grosz to musisz. zawsze na wyjezdzie jest ktos kto pierwszy raz w pracy fizycznej jest i to czy sie stara zalezy tylko od niego.
    ReviewUserIcon
    Nl

    30.11.2017 15:37

    Inne

    To już nie te czasy kiedy bylo po 60 H teraz max 40
    ReviewUserIcon
    Sobix

    25.11.2017 00:47

    Inne

    Nie wiem jak jest na stroikach ale u nich zawsze jest duzo godzin chyba ze na prawde lipinie trafisz ukladanie bukietow jest w miare spoko dla mnie liczy sie efekt koncowy czyli wyplata...hehehehe
    ReviewUserIcon
    Krycha

    25.11.2017 22:42

    Inne

    Nie radze tam jechać!!!!(usunięte przez administratora)nie polecam!!! Masz jeszcze możliwość to się wycofaj!! Taka moja rada
    ReviewUserIcon
    iga

    28.11.2017 21:16

    Inne

    pamietam jedna "Kryche" prawa reke z lewa mylila i nawet miotly nie umiala utrzymac HA Ha i tak sie z nia meczyli przez 8 tyg
    ReviewUserIcon
    Dominik

    23.11.2017 22:40

    Inne

    Siemanko jadę w sobotę w okolice Amsterdamu, praca przy stroikach, wybiera się też ktoś? Albo może ktoś tam jest i może powiedzieć coś wiecej na ten temat jak to wygląda ile godzin i czy warunki mieszkalne ok?
    ReviewUserIcon
    bezo

    28.11.2017 21:12

    Inne

    Akurat sie sklada ze pojechalem pierwszy raz do firmy Ruigrok rok temu i na poczatku byl szok bo wszystko nowe otoczenie i ludzie ale jesli sie jedzie do pracy a nie na wakacje to mozna niezle zarobic. wiadomo ze jak jestes nowy to traktuja wszystkch rowno ale na koniec zostaja Ci co chcialo im sie robic kwestia tego jak kto jest nauczony pracy i czy mamusia im pod nos do 20 roku zycia podnosi pod nos zupki. Pracuje juz rok z przerwami na urlop ile chce tyle jazdze do pl. W wiekszosci ci co pisza ze jest zle to maja lewe rece do roboty przez rok sie ich naogladale i ci prowadzacy naprawde musza miec niezla cierpliwosc. Dziekuje

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon