Baltix.se sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Spon

No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej niż właśnie tutaj do Baltix, to kwestia atmosfery

Spawacz z Vislandi

Panowie oni obiecują złote góry, a dawają kupe gówna.

debesciak

praca w baltix to tylko praca w sezonie ,a chlajusy robili i będą to robić ,bo to lizusy Pana Dyrektora

Malarz

Witam. Widziałem że poszukują malarzy konstrukcji stalowych wiadomo coś? Jak coś jestem zainteresowany

Spawacz

bardzo sprawnie i kompetętnie wszystko poszło.

musisz mieć uprawnienia, najlepiej aktualne, ale jak nie masz to ci pomogą zrobić

jaś

Umowę mam polską, w Polsce. Stawki sa w zlotowkach ale na poziomie szweckim. Przynajmniej z podatkami nie ma problemu bo wszystko w polsce placą!

dostaniesz polską za 1850zł, przed wyjazdem zapytaj!

Hektor
@jaś

"szwedzkim":)

jaś

Ja nie tak dawno rozpoczołem wspolprace z Baltixem i na razie jest ok. Kasa taka jak mowili w biurze, mieszkanie w miarę, ale oplacone, z przejazdami bez problemu. Płacą mi dobra kilometrowke to jeszcze na swoim aaucie zarobie dodatkowo :-))))) Umowa polska, ale stawki szweckie! Szef wpada czasem i sprawdza czy na pewno wszystko gra. Jest dobrze, oby tak dalej. Teraz urlop i wracam z nimi w sierpniu!

Jakub Gebhardt

@nie wiem - po owocach nas poznacie, to znaczy w tym wypadku - po wypłacie :-) Nie ma co zachwalać z góry, ale u nas można godnie zarobić. Zawsze organizujemy i opłacamy przejazdy, dojazdy oraz zakwaterowanie!

Jakub Gebhardt

Nie widzę swojej odpowiedzi na opinię Johnyego więc napiszę jeszcze raz. W naszej firmie umowa zlecenie to wyjątek od reguły. W tym konkretnym przypadku umowa dotyczy krótkiego i pilnego wyjazdu. Nie zdążyłby Pan nawet zrobić całościowych badań lekarskich... Przepraszam, jeśli na którymś etapie rekrutacja była przeprowadzona w sposób nieprofesjonalny. Zależy nam na profesjonalnych procedurach i na zadowoleniu naszych "klientów", a za takich uważamy przede wszystkim naszych pracowników! Na naszą obronę napiszę tylko, że musieliśmy zrekrutować i przygotować do wyjazdu prawie 20 osób w ciągu zaledwie 2 dni. Proszę wziąć pod uwagę, że nigdy nie nawaliliśmy organizacyjnie, ani finansowo, a większość opinii o naszej firmie jest pozytywna. Irek - temat operatorów koparek będzie aktualny po szwedzkich wakacjach, czyli na początku sierpnia. Bazylia - tak staramy się pracować 6 tygodni w Szwecji/ 2 tyg w Polsce. To wzór, który potem dopasowujemy do wymagań pracowników i potrzeb klientów. Zapraszam do współpracy! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający

johnnyx

przed wyjazdem radze się zapoznać z umową którą chcą wam dać , w szczególności jeśli będzie to umowa-zlecenie, nie ma na niej żadnej informacji co do stawki godzinowej poza tym nie obowiązują na niej przepisy prawa pracy tylko kodeksu cywilnego a to bardzo dużo zmienia, sposób przeprowadzenia rekrutacji jest najgorszym z którym się spotkałem

@johnnyx

Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że umowa zlecenie jest u nas wyjątkiem od reguły. W Pana przypadku umowa dotyczyła pilnego wyjazdu na krotki okres. NAwet nie zdążyłby Pan zrobić pełnych badań lekarskich... Co do jakości rekrutacji to bardzo mi przykro i przepraszam, jeśli była ona przeprowadzona nieprofesjonalnie. Na naszą obronę napiszę tylko, że w ciagu dwóch dni musieliśmy zrekrutować i przygotować do wyjazdu prawie 20 osób.... Proszę zwrócić uwagę, że większość opinii o naszej firmie jest jednak pozytywnych. Wysyłamy pracowników do Szwecji już 12 rok i nigdy nie nawaliliśmy organizacyjnie, czy finansowo. Zapraszam do współpracy! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający

obiektywny-pracochlonny
@Jakub Gebhardt

jo ja tez pierwsze slysze

Ziółko

Ej Spawacz Gdynia, musi być z Ciebie D..a a nie Spawacz ja jestem tu już 5 rok i dlurzszej przerwy niż wakacje nie miałem a byłem w kilku firmach. Szef i szefowa to normalni ludzie wiec polecam!

Czarny

Ale głupoty koleś piszesz. Jakoś nikt z nas w wakacje nie pracuje bo Szwecja się zamyka na cały lipiec. Albo ci się firmy pomyliły albo cię szef wyrzucił bo nic nie potrafisz. Ja już czwarty rok w baltiksie robię i polecam każdemu kto coś potrafi. Pozdrawiam wymiataczy spawaczy!!!

pracownik 2015

UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA NICH

spawacz gdynia

UWAGA NA TA FIRME wysylaja na strzal jak cos trafia glownie latem a potem zjazd i nie ma nic, i nie mowie o pijakach czy nierobach bo zaraz beda to tak nazywac, szwedzi potrzebuja ludzi na krotki czas i oni z tego zyja, wiec nie polecam ich koledzy, raczej szukajcie pracowdawcy ktory ma wlasna produkcje i perspektywy pracy dlugo falowej

czarny

Zadzwoń albo napisz do biura i prześlij im CV. Firma się rozwija, ful nowych kontraktów!! Nawet szefowa podwyszki dała!! A pan Jakub jeździ ciagle do Szwecji i robotę załatwia

luk2016

Dzień dobry Panie Jakubie czy jest szansa na prace w Państwa firmie? Pracuje na róznych maszynach:Prasa krawędziowa Ermaksan,Laser Eagles,Zaginarka do rur,profili,kątowników itd.oraz mam uprawnienia na maszyny cnc jestem operatorem i poczesci programista znam rysunek techniczny

Andrzejj

Dzień dobry Panie Jakubie , czy mógłbym Panu wysłać na e-mail moje CV ? jestem operatorem prasy krawędziowej Trumpf

lukasz

Współpraca z ta firma jest bardzo super,podwzgledem zajecia sie pracownikiem wyjezdzajacym poprzez baltix a równiez szef jest spoko.Wiec panowie polecam ta firme poszukują wielu specjalistów dla firm szwedzkich.Pozdrawiam Pana Jakuba Gebharta

Jakub Gebhardt

W naszej firmie wszyscy są na "Ty". Taki szwedzki styl... :-) Zapraszam do współpracy!

Jakub Gebhardt

Oczywiście może Pan przesłać CV na adres: rekrutacja@baltix.se lub zadzwonić na numer +48 58 698 83 04, jeśli nie chce Pan wysyłać swoich danych do mnie. Reprezentuję "normalnego" Baltixa :-) (jest jakiś nienormalny? ;-) ) Jestem dyrektorem zarządzającym. Pozdrawiam!

@Jakub Gebhardt

Witam, Szanownego Pana Dyrektora . Po co się Pan ogłasza z swoim ala ,,mailem,, skoro i tak po przesłaniu dokumentów do szanownego Dyrektora, żadnego odzewu z Pana strony nie ma .

@ja

Szanowny Panie, Niestety dyrektor zarządzający nie zajmuję się rekrutacją w naszej firmie. Wszystkie aplikacje przesyłane na mój adres trafiają do Pani Joanny Kozłowskiej na adres: rekrutacja@baltix.se Może Pan zawsze do nas zadzwonić i sprawdzić, co dzieje się z Pana zgłoszeniem - nr tel. 58 698 83 04 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Jakub Gebhardt

Panowie poszukujący pracy bardzo proszę o przesłanie CV na: jakub@baltix.se

Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltix.se sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltix.se sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltix.se sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltix.se sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltix.se sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltix.se sp. z o.o.