Baltix.se sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

spawacz

Właśnie wracam do Polski po moim pierwszym wypadzie do Szwecji z Baltixem. Jestem w nowej firmie na poludniu Szwecji. Jest OK! Póki co tak jak obiecywali. Na papierze nie ma tego wszystkiego ale zgadza sie z tym co mowil. Pierwsza wyplata tak jak miala byc, godziny sa. Mam nadzieje ze tak bedzie dalej. Namawiam kolegow na wyjazd bo poki co męczą się z Adecco i innymi takimi.... :-)))))) Ja jestem zadowolony!

hehehe

Z tego Chrzanowa w Malopolsce? :D

zyga

Dokładnie jak pisał pomocny.Firma(produkcja)zarządzana przez byłych obywateli tzw.Jugosławi,a to już mówi dużo.Ze spawaniem mało wspólnego to ma,szlifowanie na akord,ludzie traktowani jak maszyny. Nie polecam.

pomocny

Koledzy,uważajcie na wyjazd do firmy HENJO w mieście Ljungby. Szkoda zdrowia,czasu i pieniędzy.

HARRY
@pomocny

Czemu szkoda zdrowia i pieniedzy??? Mozesz napisac konkretnie co tam nie gra??

Spawacz

bardzo sprawnie i kompetętnie wszystko poszło.

musisz mieć uprawnienia, najlepiej aktualne, ale jak nie masz to ci pomogą zrobić

Olo

Firma sciema. I wyzyskiwacze. Zyja z ludzkiej krzywdy. Nie polecam

Jakub Gebhardt
@Olo

@Olo Faktycznie...Bardzo merytoryczna opinia. Widzę, że konkurencja nie śpi ;-) Serdecznie pozdrawiam wszystkich zadowolonych! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający

lechuu

co to za firma która rekrutację ogłasza na banerze 50x50 na ogrodzeniu innej firmy?

Agnieszka Gebhardt
@lechuu

Dzień dobry, Firma Baltix sp z o.o., nie reklamuje się na żadnym banerze i nie ma reklam na ogrodzeniach, jedyną formą rekrutacji są ogłoszenia internetowe lub prasowe. Proszę nie mylić firm bo jest ich kilka z podobną nazwą. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia. Agnieszka Gebhardt - Dyrektor ds administracji

bogdan

a ja mam pytanie dotyczące zatrudnienia bo zorientowałem się że baltix daję polską umowę chyba że coś żle zrozumiałem , czy jest tam w szwecji jakaś możliwość po jakimś czasie dostać się pod szwedzką firme?

Agnieszka Gebhardt
@bogdan

Witam, jest taka możliwość, wielu naszych pracowników zostało bezpośrednio zatrudnionych przez naszych kontrahentów . Są to pracownicy, którzy na stałe przeprowadzili się wraz z rodzinami do Szwecji. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam Agnieszka Gebhardt - Dyrektor ds administarcji

Krytyk
@bogdan

"Orientowałem się" co ten zwrot oznacza powiedz mi ...nie rozumiem... jeżeli rozmawiałeś z kimkolwiek z firmy to na pewno wiesz jakie są zarobki i co Cie czeka a nawet w jakim miejscu. .Jezeli piszesz ze slyszales ile i ile za ile i o co to dopiero musisz sie skontaktowac z firma.

No dziwne ja już pracuje w baltix 10 lat zawszę mam prace i nie narzekam wszystko ok

czarny

Bo co uwaga bo wywalili cie za chlanie teraz jesteś nie zadowolony baltix nie toleruje nie robów i pijaków potrzebują normalnych ludzi i fachowców

czarny

Jakub Gebhardt

To był dobry rok dla Baltixu! Bardzo dziękuję wszystkim za opinie o naszej firmie! Zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne. Dobre opinie cieszą podwójnie, gdyż wiemy że idziemy w dobrą stronę, negatywne też nas cieszą, ponieważ pokazują, że przed nami wciąż sporo pracy, żeby Baltix był firmą godną polecenia przez wszystkich, którzy mieli z nią styczność. Zależy nam na tym, żebyście byli zadowoleni! Zadowolony pracownik = zadowolony klient! Korzystając z okazji chciałbym złożyć życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2017 roku! Jakub Gebhardt - Dyrektor Zarządzający.

Mn
@Jakub Gebhardt

Co za hipokryzja! Gratuluje. A co z pracownikami którzy mieszkają w warunkach poniżej przeciętnej a gdy chcą wrócić do kraju każecie im kupić sobie bilet ?

Szczery

Szefostwo powinno pomyslec o podwyzkach.Przy cenach w Szwecji ,zgrzewka wody mineralnej z lidla 9zl to stawka 42zl troche smieszna.Firme oceniam na trojke xd.To samo dostaniesz w Niemczech 10euro netto plus chalupe.Dla monterow/spawaczy dobra na przetrzymanie zimy.Co do godzin zalezy jak sie trafi ale nie ma sie co ludzic wieloma nadgodzinami.

Padre1570

Witam, szukam pracy jako spawacz 136 z certyfikatem DNV. Jestem dyspozycyjny od zaraz, proszę o ewentualny kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Robert

Haha wolisz 10euro . Jestes smieszny. Nic nie potrafisz i jeszcze dajesz lapowki aby jechac. Kazdy alkocholik mowi ze nie chla buraku znam cie dobrze coeniasie

Mike

Polecam! ! tak czytam niektóre opinie i wierzyć się nie chce! Co wy ludzie chcecie??? A Ty Robert to nie obrażaj mnie bo chyba mierzysz ludzi swoją miarą i sam jesteś hlejus i narkoman! Ja np w ogóle nie spożywam. Pewnie dlatego ci kase odliczyli bo dostałeś dyscyplinarkę! Stawki w Baltix nie sa faktycznie za wysokie w porównaniu do niektórych ofert ale ja wole swoje pewne 45 zl na reke i duzo godzin niż jakies gruszki na wierzbie których nikt nie widział. Robie czesto na drugą zmianę to jeszcze dodatki wpadają, 10 zl do każdej godziny. Jeszcze się nie zdarzylo zebym wyciagnal mniej niż 10 tysiów miesiecznie. To źle?

Johny

Polecam! Pracuję z Baltiksem jako operator Cnc. Razem se spawaczami z tej samej firmy. Naprawdę nie ma sie do czego przyczepić. Wynagrodzenie takie jak umówione, mieszkanie fajne, kilometrowka rozliczona. Jest dobrze. Bywałem tu i tam, ale w Baltiksie naprawdę dbają o pracownikow. Tylko trzeba chcieć pracować i nie pic jak co niektórzy... a potem sie dziwią ze wracają do domu. Nie tedy droga!

MM

Wuja, musieli zajsc ci za skure albo jestes calkiem zje...any bo ja siedze tam 4 rok i jest ok! mieszkanie czyste ciepłe, do domu zjazd co 6 tygodni i wypłata niezla, a Pani Karolina to zlota kobieta zalatwi wszystko co potrzeba.

przemok

haha dobre masz koleś informacje. bardzo aktualne o baltiksie. radze sie zorientowac co i jak pozmienialo na lepsze. pzdr

Mieczysław

Porzadna firma, dla mnie wszystko w porzadku. pracuje z nimi juz dwa lata. mieszkanie w porzadku, kilometrowka placona i wyplaty na czas. polecam

LG

Również nie polecam syf totalny jakieś odciąganie od pensji . Wychodzi 26zl na czysto. Nie polecam banda (usunięte przez administratora) w biurze

Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltix.se sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltix.se sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltix.se sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltix.se sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltix.se sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltix.se sp. z o.o.