Opinie o Atrem S.A w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atrem S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atrem S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrem S.A w Złotniki

Ilona

Niestety, watki obfite w sarkazm i bogate metafory, zrozumiałe tylko dla pracowników A. dla mnie są nie do przebrnięcia. Fakt, że nie ma ofert pracy w ogóle, a dla inżynierów zwłaszcza, świadczy o tym, co piszecie? Firma się zwija, czy jak trzeba traktować ten stan, który tu tak bogato opisujecie?

@Ilona

Jest nazwa? - jest. Spółka jest notowana na giełdzie?- jest. Nadzór nad budowami można zlecić na zewnątrz lub w B2B. Nie ma aż tyle kontraktów żeby zatrudniać na stanowiska: inżynierów budów, kierowników budów , czy dyrektorów kontraktów. Zresztą przerost tych stanowisk już był . Ten zasób nadzoru w zupełności w obecnej chwili wystarcza.

@Ilona

Żeby nie zostać usuniętym trzeba używać obiegników. Dzięki niewinnym informacją - łaskawie Ktoś ogarnął nieaktualną liczbę zatrudnionych i wizerunki 2 byłych prezesów ( po 3 latach). Co można mówić , pisać o firmie która została przejęta przez grupę kapitałową i nie dba o aktualność swojego wizerunku. Informacje o podpisaniu kolejnych kontraktów to podstawa , zapewnienia - nie jesteśmy KORPORACJĄ są na poziomie wypowiedzi prezesa NBP. Pan Prezes A . poznaje nową branżę , nie wiem czy ją rozumie , czy nie. Jest taki jeden prezes który już dawno temu odleciał -na księżyc-. Pracy u nas dostatek , ale czy warto ?.

Organizator

Czy dyr. K z kier. S zabrali z lodówki te przeterminowane wina musujące tak jak się umawialiśmy .Jutro coś trzeba pić na wspólnej domówce.

Spider men

Czy to prawda ,że w Złotnikach w części budynku opanowanej przez ATREM jest więcej pajęczyn niż ludzi.

Inga
@Spider men

Spytaj się pewnego doktorka, który doprowadził do takiej sytuacji.

Edyta
@Inga

Czemu ma być więcej pajęczyn? Nikt nie sprząta?

Metyl
@Edyta

Szkoda sprzątać pustostan. Może przerobić to na hotel Panie RJ.

Jacek
@Spider men

Fajnie jest. Ciepło, miło, przyjaźnie.

Placek
@Jacek

Jak zmierzch zapada i zbliża się burza zawsze takie anomalia występują.

Jaś
@Inga

A konkretnie co zrobił lub czego nie zrobił??

Kolo
@Inga

Sytuacja była dobra do czasu ,gdy miał-li pieniądze do wyciągania. Spadł na cztery łapy -jak reszta Zarządu (byłego) i jest np. członkiem Rady Nadzorczej TESGAS Zresztą nowi zarządcy sami się o tym przekonali po przejęciu spółki.

Górnik

Atrem-owcy zakończyliście tłocznię w Odolanowie?. Nie wiem czy mam malować kamienie na czarno ,czy nie.

Latarnik
@Górnik

Odolanów skończony, teraz będziemy rozświetlać Cytadelę i okolice. Cały czas do przodu!!!.

Firma Atrem S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator Kontraktu / Projektu - branża elektryczna. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy często Atrem S.A poszukuje kogoś na stanowisko Programista PLC? Ile osób tam pracuje?

A w normalnego liczbie? ;p

@Marzena

Dzieci w żłobku potrafią zmienić np.: tuzin na 12.A le cóż szkółki się kończyło i (usunięte przez administratora) tego. Żal.

Joanna
@Odpowiedź

Do czego ten komentarz sie odnosi? Nie bardzo rozumiem, chyba nie widze wyższych komentarzy.

@Joanna

Do kasowania niewygodnych wpisów. To normalne.

@Odpowiedź

Tuzin na 12? To jakaś głębsza metafora jest w takim razie? Nic się nie zmienia jednak?

Jolka

Moc tej firmy jest iluzoryczna .Lekarstwem jest tworzenie funkcji bez większego znaczenia . Można być Generalnym Galaktyki. Oj wy ,wy, wy jastrząbki i rekinki.

Joanna
@Jolka

A jakie funkcje Twoim zdaniem nie mają większego znaczenia?

Aśka

Np. Dyrektorów Oddziałów.

Marylka
@Joanna

Co ma moje zdanie do tego po 22 latach pracy w Atrem-ie mogę powiedzieć to co widzę i myślę . Uczestniczyłem w budowaniu firmy i wiele przeżyłem na dobre i na złe .Teraz jest nazwa i ??? . Koniec dyskusji.

@Marylka

Co miało być zamiast tych znaków zapytania, bo trochę zakrzywia mi to interpretację

@Marzena

Krzywizna ma też swój urok .Wykrzywienie wizerunku?. Mania wielkości?. A tak naprawdę -bieda z nędzą!!!.

@Boss

Nadinterpretacja?

Masarz
@Marzena

Mega kolos na glinianych kopytkach. O to, to

Lizus
@Marzena

Normalnie odpowiedziałbym słowem na g. A tak naprawdę polemika o czymś co zastrzega się ,że nie jest korporacją jest nie na miejscu , Czytać, analizować i wyciągać wnioski. (No-bo-i co).

Odpowiedź

To PBG jeszcze ze 190 lat pociągnie.

UK

Duriasz ,a Tobie na kurczaki i parówkę starczy .Tylko Ty zostaniesz w tym dziale rozpaczy. Chyba ,że czołgista wróci.

Yty
@UK

On już nie ja kurczaków tylko pierze.

Yty
@UK

Porów czy parów. Żeby się do czołgu zmiescil.

Ciekawski
@Yty

Co on pierze ?.Wielkie majtochy? To chyba 5XL.Żeby zadyszki nie dostał.

Trener kina akcji
@UK

Darek: sprawny i dobrze zbudowany człowiek.????!!!.

Powieściopisarz

Ubi tu ad director W.K.

Liberator
@Powieściopisarz

W Atrem-ie zawsze tak było. Czym mniejsze kompetencje i większe porażki tym awans gonił awans. Gratuluję i współczuję. Jeżeli koń ma łeb i cztery kopyta jest dyrektorem swojej całości. Ale co z podkowami?.

Donek
@Powieściopisarz

Więcej niż wszyscy inni

Znowu jakiś kreatywny śledczy kasuje niewygodne opinie. Do CBŚ trzeba było się zatrudnić.

Co jaki czas w Atrem S.A można ubiegać się o podwyżkę?

Pan Kanapka

?????. Codziennie 15 minut przed śniadaniem, lub 15 minut po obiedzie.

Irena
@Pan Kanapka

nigdy nie rozumiem po co sa takie komentarze? masz za duzo czasu wolnego czy jak ? czlowiek sie grzecznie pyta a tutaj taka odpowiedź nic niewnosząca do tematu pracodawcy ....

Andrzej Godota

Pokaż co potrafisz to porozmawiamy o pieniądzach

@Andrzej Godota

W pełni się zgadzam głupie pytanie ,głupia odpowiedź. Co to za pytanie. Co jaki czas podwyżka?. Czekałem nieraz kilka lat ,zasuwając jak dziki byk. Dopiero stawiając sprawę na ostrzu noża można było coś uskubać. To nie jest rozdawnictwo rodem z partii rządzącej.

@Irena

Iruśka, czy może Irek nie szargaj tego imiona nadaremno . Po co? Po nico. Szukaj pracy u konkurencji. Adresy dostępne w UP.

Edyta
@Odpowiedź

Nie rozumiem czemu uważacie że to głupie pytanie... Jak mówi przysłowie "kto pyta nie błądzi" :P Już nie róbcie dramy, bo ktoś o to spytał. Czyli podwyżka możliwa tylko w sytuacjach "na ostrzu noża"? Jakie to sytuacje?

Leszek Balcer
@Edyta

Zapytaj jastrząbka ekonomii Prezia NBP co jaki czas i o ile podwyżka stóp procentowych .To takie samo pytanie. Rozmowa krowy na rowie.

Robercik

Czy to prawda ,że w Pomiarach dalej się nic nie robi -a pensje rosną i rosną ? Nikt tego nie widzi?

Franciszek
@Robercik

Skąd masz takie informacje, że w firmie tej pensje ulegają powiększeniu? Czy ma to związek z tym, że firma z roku na rok się rozwija? Może ktoś zechce się na ten temat coś wypowiedzieć? Byłoby mi bardzo miło móc coś w tym zakresie przeczytać.

Robercik
@Franciszek

Firma przeprowadza restrukturyzacje-to fakt. Pozyskuje intratne kontrakty-to fakt. Pytanie dotyczy niesłusznych podwyżek dla statystów pracujących w ATREM-ie od 20 lat - informacja potwierdzona .Tak zwanych kolarzy ,ślizgaczy. Osób których jedyną zasługą jest to ,że przychodzą do pracy, ale niekoniecznie - żeby pracować..

Pasikonik
@Franciszek

Co się rozwija ?. Chyba się zwija. Pora zapalić znicze święto tuż, tuż.

Mieszała
@Robercik

Czy chodzi o Warsztat Pomiarów?. 2+1 (cha, cha). Jest dobrze - chociaż w sprawozdaniu za 2021.

Łyżka
@Mieszała

Jeden to chodzi o Miiicha,cha? Superancko

Kolega
@Mieszała

Z tych starych pomiarowców to pozostał tylko p. Arturo. I jeszcze z tą marną pensją. Jak żyć? .

ktoś
@Łyżka

nie zapominajcie o jeszcze jednej osobie Swinoujściu

@ktoś

Pamiętajcie (ale kto?) ta osoba dawno już została Panem swojego biznesu. I to całkiem dobrze funkcjonującego. Nie połykamy łączników przed nazwą miejscowości.

Rolnik
@Robercik

Ten rachityczny twór zwany Działem Eksploatacji to tylko wspomnienie. Proponuję spacer po okolicznych łąkach . Może znajdziecie koniczynę czterolistną.

Końrad

Ludzie czy Wy pracujący macie coś do powiedzenia ,czy nie ? Stoję na 1 stacji metra o tutaj o ATREM-ie nikt nic nie wie

Kolo Konia
@Końrad

Ja z wędką czekam w Krakowie .Podobno będzie można łowić nie śnięte ryby. Czysta wóda ma być. Później jadę do Breslau ,ale biorę ze sobą Donka.

Ilona
@Kolo Konia

Wiesz, jak ktoś szuka pracy i zajrzy tu bo jest przekonany że pracownicy coś niecoś zdradzą z kulisów pracy w firmie, to jak zobaczy taki dialog to ręce opadają. Widać że dobrze się bawicie, ale czy ktoś może pomóc w merytorycznej sprawie? Np. napisać, czy i kiedy może być wolne miejsce dla automatyka?

Bylebyłoby
@Ilona

Szukają automatyków. Startuj. Każdy zawsze w coś wdeptuje.

Kibic

Szkoda ,że nie było żadnego jajeczka w wykonaniu szanownego Zarządu. Miałem nadzieję na stadion w Barcelonie.

Romek

Dlaczego p. Andrzej nie zaprosił na pączka? -na pożegnanie-. Czyżby wąż w kieszeni?. W gazowni wszyscy czekają.

Wentylator

Toć to dzisiaj ostatni dzień dziadków gazowych. Dużo zdrowia i sukcesów . A jak będzie to się okaże...... i z jednym ? .......i z drugim ?.

JA

Zarząd i RN tacy dobrzy - 0,66 PLN dla akcjonariuszy dywidendy deklaruje wypłaty. Może dla pracowników na Wielkanoc jakiś prezent uczyni?. Może paleta jaj z wolnego wybiegu , trochę kiełbasy białej, szynkę babuni?. O chrzanie i majonezie nie wspominam. Alleluja.

Leopold

Dział Eksploatacji do likwidacji jak nie ma ludzi . Dyrektor ,2 Kierowników i kilku pracowników. 0 celów, trochę resztek niechybnie wygranych zleceń i opinia mizerna. Szkoda przecież dzięki temu działowi ATREM zaistniał na rynku. Nie ma pracowników to prezesi ,dyrektorzy i kierownicy na bruk. Ale bruk też niechętnie każdego przyjmuje trzeba mieć twarde -wszystko-.

Jan B.
@Leopold

Chyba lekka przesada, tak źle to chyba nie jest

Leopold
@Jan B.

Użyłeś 2 x słowa -chyba- . Coś jest na rzeczy. Prezes P, dostał 50 tys, więcej w skali rok do roku. Trzeba wskazać kolejne słabości jego podwładnych.

Baltic P.

Cześć pracownicy ATREM-u (dotyczy również tych na świeczniku) macie czkawkę?. . Końrad jak był to jakoś było. A teraz jest nijako. Pewnie Jerzy widzi to z wieży, że jest gdzieś to gniazdo jeży. Alleluja. Zapomniałem Wiwat i więcej gazu.

Milioner

DLACZEGO taka potężna firma z tradycjami gazowniczymi z zasobami ludzkimi godnymi pozazdroszczenia nie radzi sobie z konkurencją . Może warto odchudzić jeszcze to zaplecze administracyjne? Panie Prezes co WY na to?. Nie mamy własnego zdania .Dyspozycje muszą przyjść z Bydgoszczy .Jakieś spotkanie przed kamerkami ,transparentność ,uśmiechy, niedźwiadki etc.

Generator

Podobno 25 marca będzie podsumowanie 2021. Zobaczymy jak te głodowe pensyjki Zarządu i RN się zmieniły od zeszłego roku. Przecież jest inflacja, benzyna też niemało kosztuje. I jeszcze roszczeniowi pracownicy. Notowania na giełdzie też mizeria.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrem S.A - Złotniki

• Jak się pracuje w Atrem S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Atrem S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atrem S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atrem S.A
3.2/5 Na podstawie 235 ocen.

Atrem S.A