Telsten Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Bydgoszcz

Opinie o Telsten Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

były

tak popieram poprzednią opinię. Zatrudniają na umowę zlecenia, Prezes mówi, że to tylko na początek na kilka miesięcy, ale tak naprawdę to na zawsze umowa zlecenia.(usunięte przez administratora)

taak ,...ci specjaliści potrafią tylko piwo chlać , kilku pracowników ma umowę o prace a reszta śmieciowe umowy umowa zlecenie , umowa o dzieło, za 7,5 zł za godzinę netto , [usunięte przez moderatora] jak w średniowieczu , nie polecam zwłaszcza byłym pracownikom TPSA czy Sprint ,

Zostaw opinię o Telsten Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telsten Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe