Renomont Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Renomont Sp. z o.o.

Michał Michałowski

Witam Reprezentuje firmę Renomont i pragnę wszystkich zapewnić że w naszej firmie nie ma żadnych nieprawidłowości. Opinie nieprzychylne, które się pojawiły w tym miejscu są wystawione bez żadnych dowodów. Jeśli chodzi o płatności, rozliczenia z podwykonawcami oraz pracownikami przestrzegamy obowiązującego nas prawa. Potwierdza to przebyta w naszej firmie kontrola ZUS w 2013 roku oraz Audyt "SMETA 4 Pillars" w zakresie: BHP, Ochrona Środowiska, prawo pracy i integracja biznesowa wykonany przez SGS Polska na zlecenie naszego kontrahenta. Kilkudniowy audyt został zakończony opinią w której nie stwierdzono żadnych uchybień - jeżeli są osoby zainteresowane mogę udostępnić "Letter of Conformity". W przypadku pytań proszę pisać na: biuro@renomont.pl

Olek

Dzień dobry, dawno nikt nie dodawał wpisów. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Renomont Sp. z o.o.? Czy warunki się zmieniły/ poprawiły? Dajcie znać :)

Focus

dokładnie jak napisał Henryk !! NIE PŁACĄ ! stary Montrex który ogłosił upadłość a towar brali do ostatniej chwili - nie współpracujcie z nimi

henryk123

firma, która powstała w zamian Montrex - na garbie niezapłaconych należności poprzedniej spółki... uwaga! nie płacą!

mechanik

Bardzo przyzwoita firma - prezes stara się jak może aby nie zrobić krzywdy. Wiadomo jak wszędzie - zarobki przeciętne

Zostaw opinię o Renomont Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renomont Sp. z o.o.