Renomont Sp. z o.o.

Opinie o Renomont Sp. z o.o.

Czy firma Renomont Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Michał Nowy wpis

Dzień Dobry Reprezentuje firmę Renomont - nie tylko finansujemy szkolenie ale zgodnie z przepisami kodeksu pracy zapewniamy i pokrywamy koszty dojazdu oraz ewentualnych delegacji i urlopów szkoleniowych.

Witam serdecznie na wątku poświęconym temu, jak pracuje się w Renomont. Chciałabym się od Was dowiedzieć paru ważnych kwestii, które pomogą w podjęciu decyzji o zatrudnieniu tam. A mianowicie interesuje mnie to, czy firma gwarantuje wynagrodzenie pozapłacowe, typu wszelkiego rodzaju benefity, podwyżki pensji. Istotną kwestią jest również to, jak traktuje się tam pracownika. Za wszelkie udzielone informacje będę bardzo wdzięczna.

Pracek
@Karolina

Nie ma żadnych, a i stawki słabe

@Pracek

Proszę nie szerzyć dezinformacji

Edyta Nowy wpis
@Michał Michałowski

Czyli stawki zdecydowanie większe niż najniższa? ;)

Michał Michałowski Nowy wpis
@Edyta

Strona służy do wyrażania opinii i w przypadku pomawiania oraz publikacji nieprawdziwych informacji reaguje jako osoba reprezentująca Firmę. Jeśli chodzi o zarobki to są one ściśle dostosowane do umiejętności/doświadczenia danego pracownika

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Renomont Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Proszę o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: 533014900

Michał Michałowski

Witam Reprezentuje firmę Renomont i pragnę wszystkich zapewnić że w naszej firmie nie ma żadnych nieprawidłowości. Opinie nieprzychylne, które się pojawiły w tym miejscu są wystawione bez żadnych dowodów. Jeśli chodzi o płatności, rozliczenia z podwykonawcami oraz pracownikami przestrzegamy obowiązującego nas prawa. Potwierdza to przebyta w naszej firmie kontrola ZUS w 2013 roku oraz Audyt "SMETA 4 Pillars" w zakresie: BHP, Ochrona Środowiska, prawo pracy i integracja biznesowa wykonany przez SGS Polska na zlecenie naszego kontrahenta. Kilkudniowy audyt został zakończony opinią w której nie stwierdzono żadnych uchybień - jeżeli są osoby zainteresowane mogę udostępnić "Letter of Conformity". W przypadku pytań proszę pisać na: biuro@renomont.pl

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Renomont Sp. z o.o. na stanowisko Monter/Spawacz Konstrukcji oraz Instalacji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Olek

Dzień dobry, dawno nikt nie dodawał wpisów. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Renomont Sp. z o.o.? Czy warunki się zmieniły/ poprawiły? Dajcie znać :)

Focus

dokładnie jak napisał Henryk !! NIE PŁACĄ ! stary Montrex który ogłosił upadłość a towar brali do ostatniej chwili - nie współpracujcie z nimi

henryk123

firma, która powstała w zamian Montrex - na garbie niezapłaconych należności poprzedniej spółki... uwaga! nie płacą!

mechanik

Bardzo przyzwoita firma - prezes stara się jak może aby nie zrobić krzywdy. Wiadomo jak wszędzie - zarobki przeciętne

Zostaw merytoryczną opinię o Renomont Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Renomont Sp. z o.o.