Renomont Sp. z o.o.

Opinie o Renomont Sp. z o.o.

Karolina

Witam serdecznie na wątku poświęconym temu, jak pracuje się w Renomont. Chciałabym się od Was dowiedzieć paru ważnych kwestii, które pomogą w podjęciu decyzji o zatrudnieniu tam. A mianowicie interesuje mnie to, czy firma gwarantuje wynagrodzenie pozapłacowe, typu wszelkiego rodzaju benefity, podwyżki pensji. Istotną kwestią jest również to, jak traktuje się tam pracownika. Za wszelkie udzielone informacje będę bardzo wdzięczna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Renomont Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Michał Michałowski

Witam Reprezentuje firmę Renomont i pragnę wszystkich zapewnić że w naszej firmie nie ma żadnych nieprawidłowości. Opinie nieprzychylne, które się pojawiły w tym miejscu są wystawione bez żadnych dowodów. Jeśli chodzi o płatności, rozliczenia z podwykonawcami oraz pracownikami przestrzegamy obowiązującego nas prawa. Potwierdza to przebyta w naszej firmie kontrola ZUS w 2013 roku oraz Audyt "SMETA 4 Pillars" w zakresie: BHP, Ochrona Środowiska, prawo pracy i integracja biznesowa wykonany przez SGS Polska na zlecenie naszego kontrahenta. Kilkudniowy audyt został zakończony opinią w której nie stwierdzono żadnych uchybień - jeżeli są osoby zainteresowane mogę udostępnić "Letter of Conformity". W przypadku pytań proszę pisać na: biuro@renomont.pl

Olek

Dzień dobry, dawno nikt nie dodawał wpisów. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Renomont Sp. z o.o.? Czy warunki się zmieniły/ poprawiły? Dajcie znać :)

Focus

dokładnie jak napisał Henryk !! NIE PŁACĄ ! stary Montrex który ogłosił upadłość a towar brali do ostatniej chwili - nie współpracujcie z nimi

henryk123

firma, która powstała w zamian Montrex - na garbie niezapłaconych należności poprzedniej spółki... uwaga! nie płacą!

mechanik

Bardzo przyzwoita firma - prezes stara się jak może aby nie zrobić krzywdy. Wiadomo jak wszędzie - zarobki przeciętne

Zostaw opinię o Renomont Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renomont Sp. z o.o.