Opinie o Atrem S.A w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atrem S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atrem S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrem S.A w Złotniki

JA

Czas biegnie niebawem będzie podsumowanie 2021. Ciekawe ile tym razem p. Andriu zostanie obdarowany przez p. Rafiego . Trzysta +, czy w związku z inflacją może czterysta + (mowa o premii motywacyjnej) . Cóż wam Prezesi pozostało - tylko zarabiać pieniądze . Przypominam niedługo Wielkanoc .Zamiast pisanek , mogą być zbuki.

G Sys.

Panie Prezesie GKI z notowań na GPW wynika ,że w skali 1 roku Atrem odnotowuje najniższe straty (GKI ,PJP). Wygląda na to ,że to idzie na lepsze. Ale chyba wierzą w to tylko drobni inwestorzy z giełdy, którzy wpatrzeni są w cyferki. Poczekajcie na zakończenie Odolanowa. Jeszcze 2 roszczenia wiszą na haczyku. Chcecie bazować tylko na podwykonawcach z tą marnym zapleczem uczniaków po szkółkach.

Czy pracownicy Atrem S.A mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Integrator

W ATREMIE tak się wszyscy zintegrowali, że nie mogą patrzeć na siebie już od kilku lat .

Związkowiec

Tu nawet nie ma dofinansowania do wczasów ,lub drobnego podziękowania przy okazji świąt. Może ta średnia krajowa dla klasy średniej ma załatwić wszystko. To przepraszam.

Ilona
@Związkowiec

Cześć, skoro nie ma dofinansowania do wczasów czy integracji, to czy są może jakieś inne dodatki lub benefity dla pracowników? Jeśli tak to jakie i czy są bezpłatne?

Związkowiec
@Ilona

Co to znaczy bezpłatna opieka zdrowotna. Będziesz miała potrącaną co miesiąc składkę i już (nie wiem czy to jakiś bonus w tej chwili). Poza tym niema nic, zupełnie nic i w najbliższych latach nie będzie. Mogę spokojnie to napisać ,gdyż przez 21 lat istnienia firmy na własnej skórze odczułem odcinanie kolejnych dodatków. To nie to miejsce. Przykre ,ale prawdziwe.

Ryszard
@Ilona

Z całym szacunkiem proszę wylądować na twardym gruncie. Popatrz na historię Tej firmy i na jej perturbacje w ostatnich latach. Nie wiem czy gdziekolwiek są benefity wśród średnich firm (162 osoby zatrudnione)..Proszę zwrócić uwagę na sytuację giełdową ,na pozyskane kontrakty i w końcu na branżę. Wbrew oczekiwaniom Zarządu rynek tej branży jest coraz bardziej konkurencyjny i niezdrowy. No i na końcu zamęt polityczny wśród państwowych spółek które w większości swą płatnikami za wykonane kontrakty ATREM-u. .

Koparkowy

Najlepszą formą integracji jest wspólne kopanie rowu ; najlepiej podczas marznącego deszczu.

Sylwek

Tak po 2 latach Zarząd przypomniał sobie ,że są święta i może warto się spotkać w szerszym gronie .Cześć i chwała.

Królewna Śnieżka
@Sylwek

Będą badać w szerszym gronie czy na koniec miesiąca będzie kolejka z wypowiedzeniami w sekretariacie. Z tego co się orientuję to kadra systematycznie się uszczupla.

@Królewna Śnieżka

Chyba ,już nikt nie ma wątpliwości, że koniec bliski. Zamiast ATREM -PROJPRZEM BUDOWNICTWO i tyle po wielkim dziele Conrada.

@Królewna Śnieżka

Od wczoraj potwierdzone .Do 09 lutego po robocie w takim wydaniu jak było. Kielnia ,łopata i betoniarka.

Jarek
@Królewna Śnieżka

Niestety młodzi popracują rok lub dwa lata i odchodzą. Dziadki z gazowni odchodzą z końcem marca. Ostatni informatyk, jaki by nie był, również odchodzi z końcem marca. Zostanie sam zarząd i dyrektorzy:)

Mega Byk
@Jarek

2 dziadki z Gazowni to nie koniec świata jeszcze kilku zostało. Zarząd z Dyrektorami przejdzie do Projprzemu. Ale co z tymi Kierownikami ? Czy zwieracze jeszcze trzymają?

J

W grudniu była covidova wigilia na stadionie Lecha...., ale premii świątecznych nie było.

JT

Tak, w Pixelu jest duże zagęszczenie pracowników na małej powierzchni - wszyscy się ze sobą integrują:D

Lucjan
@J

Już sama wigilia to wielki prezent od Zarządu. Do tej pory czuje smak tych wszystkich dobroci .Za chwilę będzie jajeczko -znowu wyżerka Premii świątecznych nie będzie nigdy. Ciekawe do kogo trafiają pieniądze z tytułu pandemii i jest to dodatek do wynagrodzeń. Do tych misiów co przesiedzieli 7 miesięcy na zdalnej pseudo pracy ?.

Rozczarowany
@J

Cały czas czekam na podwyżkę. W grudniu 2021 jakieś pytania padały z ust władców -ile byś chciał, może więcej i......... Za chwilę Walentynki i nic. Już myślałem ,że jakiś apartament skromny zakupię .Chyba trzeba iść do banku. Jak tu wierzyć Prezesom?.

Inspektor
@JT

Jak jest za dużo ludzi na 1 m2 to trzeba zgłosić do Inspekcji Pracy , a teraz w związku z pandemią jeszcze dodatkowo do Sanepidu. Porządek musi być.

Teraz my
@Mega Byk

Od 1 kwietnia i to nie żart w Pomiarach zostanie 1 brygada i to bardzo schorowana. Trzeba zamykać interes eksploatacyjny, albo Kierownika z Dyrektorem zagnać do roboty. Chyba ,że się będą posiłkować mistrzami z Serwisu. Co na to Zarząd?.

Krytyk
@Jarek

To dobrze .Może doświadczą bólu istnienia. Tylko jeszcze powinni dostać na miesiąc 5 koła i pa.

Wiesław
@Koparkowy

Czas, aby pracownicy serwisu wzięli się do pracy, jeżeli chcecie podwyżek. PS, co w pracy robi Krzysztof P. :D ?

Gustlik
@Wiesław

Był Macierewicz, jest Błaszczak, ale w kwestii zasadniczej nic się nie zmieniło LUFO W KRZAKACH ,mówiąc prosto World of Tanks.

Xmena
@Wiesław

To wszystko małe piko belo .Ale pacjent ma swojego kierownika , dyrektora i co ? jajo?. Czyżby następny Zarząd do wymiany? Mam inwestorów z Niemiec mogę to przejąć ale bez obciążeń .I...........

Lucek
@Wiesław

Do pracy to w pierwszej kolejności trzeba zagonić kierownika i dyrektora , a później można się zabrać za oldboyów z Gazowni.. ŁOPATA ,MIOTŁA I (usunięte przez administratora)

Zawodowiec
@Xmena

Niestety takich awtomatyków jest w ATREMIE mnóstwo, ale tylko z nazwy. Do roboty.

@Wiesław

Pracuje w Atremie o ile mi wiadomo

Gruba Zocha
@ktoś

Stwierdzenie pracuje jest obraźliwe dla tych co robią cokolwiek. Od kilku lat granie w bambuko i to na poziomie niespotykanym. Ale krótko przed likwidacją tego pionu nie ma to większego znaczenia.

Wańka Wstańka
@Wiesław

Chodzą pogłoski ,że wszystkie karty graficzne do W-O-T w Odolanowie i w promieniu 50 km sprzedały się jak świeże bułeczki Ciekawe dlaczego. Chodzi chyba o jakieś manewry wojsk pancernych - są: Abramsy M1A2; Leopardy 2A7+; Challengery; Leclercy

Kierownik
@Mega Byk

Mnie puściły. Nie wiem czy wytrwamy do Wielkanocy. Chyba trzeba uderzyć do PSG. Marnie płacą, ale jest spokój.

@Gruba Zocha

a co już nie pracuje . to co robi obecnie?

Podglądacz
@ktoś

A co kiedyś pracował ?.Raczej sprawiał wrażenie. Jest zatrudniony , dostał podwyżkę i na tym zakończmy wyliczankę.

@Podglądacz

czyli dobrze znasz pracownika. ale tam wszyscy dostali podwyżkę choć są tylko zatrudnieni

wstańka
@Wańka Wstańka

Promocja Była?

coś
@ktoś

Żeby firma notowana na giełdzie mogła istnieć warto kogoś zatrudniać. Sztuka jest sztuka.

Producent kina akcji
@wstańka

Popyt wzrósł Jest nabór na czołgistów , chociażby wirtualnych.

Bezrobotny
@ktoś

Była podwyżka? Po co ja się zwalniałem .To chyba na 4000 brutto teraz można byłoby liczyć za 250 h miesięcznie

@Producent kina akcji

IT poblokowało wszystko i kolesia ocieli od wszystkiego biedaczek co on teraz zrobi

TI
@IT

Ocieli, odcieli ,czy wycieli. Może podcieli i dopieli co chcieli . I teraz więcej będą mieli.

Stary Karol

Mógł sobie małą bramkę pozostawić.

Szarik
@Producent kina akcji

Czy wszyscy czołgiści są na nie?. Czasy nie pewne - warto się zastanowić . Nowy pracodawca Jarek z Mariuszem .Grochówa rano, później salceson z kłakiem. Na kolacje 10 jaj na twardo i czarna kawa , lub herbata miętowa.

Błyszczak
@Szarik

Do 55 lat możecie iść powalczyć. Kusi tym salcesonem. Może jeszcze szprot w pomidorach ,lub paprykarz. Nie trzeba uganiać się za zleceniami z Gaz Systemu, czy PSG. Jeszcze można dostać medal - może płatny i doliczany do emerytury. Grot w dłonie. Opaski w Atrem-ie są to jakoś (usunięte przez administratora) z całą resztą się zepnie

Sprzątaczka
@Jarek

Ja to się cieszę .że jeden z tych co odchodzą nie będzie mnie zużywał co poranek tyle papieru toaletowego. Wszystko rozumiem , ale żeby tak oszczędzać. No cóż są ludzie i żwacze.

ODG
@Sprzątaczka

Chodzi o tego z tymi krzakami w nosie i nad krzywym okiem? .Kiedy w PSG zrozumieją jaki popełnili błąd?. Czy jeszcze cały czas rozmawia z ustami pełnymi jedzenia?. Cóż kultura uciekła dawno ,dawno temu.

Bolec
@ktoś

To taka przyprawa. Nie znam i nie chcę znać , Nie wiem ,czy po tym co tutaj przeczytałem chciałbym z nim ubić muchę w smole.

Lebiedź
@ODG

Pan Andrzej jest wielkim fachowcem ,miły serdeczny, życzliwy. Elokwencja, poczucie humoru to jego dewiza .Przede wszystkim z każdym potrafi znaleźć wspólny język. Jest mega gościem. I teraz przed wszystkie te słowa dodajcie słowo NIE i macie obraz owej osoby.

Ciekawski
@Lebiedź

Ale o kogo chodzi ? Jak go znasz to powiedz mu to osobiście. Nie chowaj się za nickiem.

Bezrobotny
@Jarek

Kto odchodzi z takiej firmy .Podobno Zarząd dał podwyżki po 20%. Super atmosfera, bezstresowa praca (jeżeli jest) . Szkoda ,że prawie nie ma ofert pracy. Może z 5 brutto by się dostało.

Czaban
@Ciekawski

Nie znasz Andrzeja to jeden z tych dziadów którzy z Gazowni przyszli z Końrado..

Chłop z Mazur
@Czaban

No tak przypominam sobie ,kiedyś miałem z nim wątpliwą przyjemność spędzić dzień w ATREMIE udając pracę. Mówili na niego Bercik, ale czy on ze Śląska. Taką pyrą chyba był : skąpy , wyliczony. Chyba razem z tym Krzyśkiem z Suchego Lasu tworzyli grupę, ale cały czas były jakieś zgrzyty., Fajne chłopaki-tacy zabawni.

Człowiek
@Wiesław

Krzychu jak to każdy człowiek z Suchego Lasu lubi nic nierobienie . Jeździ czołgiem po poligonie i łapie muchy . Jest i tyle. Może kiedyś jak się zmieni ustrój zostanie zreformowany.

@Człowiek

widzę że nie jesteś bieżąco w sytuacji.

@IT

Nie mam oczu zarośniętych i uszu zatkanych woskowiną. Niereformowalny twór i chodząca tragedia faceta. Nie ma o kim mówić. 0

@Odpowiedź

Znasz go osobiście ? Mam o nim odmienne zdanie w porównaniu do innych osób .

@IT

Nie ma się co licytować .Na 100 -negatywną opinie ma 97. Znałem kiedyś. Ale w większości opinie na - nie- dotyczą osób mających obecnie kontakt. Pracownicy ,byli pracownicy, kierownicy, dyrektorzy, klienci. Jedna jaskółka wiosny nie czyni

A miało być

Obserwuję od jakiegoś czasu poczynania GKI .Chyba p. Jerzy przecenił branżę w której działa ATREM. Kokosów tu już nie będzie. Chyba Fokusy będą bardziej dochodowe. Nie ma jakiegoś konkretnego celu .Ludzie odchodzą, zleceń brak i wizerunek coraz słabszy

Firma Atrem S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator Kontraktu / Projektu - branża elektryczna. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Dowódca 4 Brygady Zmechnizowan

Ci wszyscy ktorzy tuta sie smieja beda jeszcze dziekowac. To podlosc w czasie wojny. Nie wiecie ile czasu i pieniedzy potrzeba na wyszkolenie dobrego czolgisty. Jeszcze jak tu rusek wjdzie bedziecie mu dziekowac i po rekach calowac. Spocznij.

Tanioszka
@Dowódca 4 Brygady Zmechnizowan

Tyle co awtomatyka w ATREMIE 22 lata- (niekoniecznie dobrego).

Rezerwa
@Dowódca 4 Brygady Zmechnizowan

Z taką PiSownią to baczność i marsz do gar kuchni mlodszyj lejtnant

Men

Dziewczyny z ATREM-u ,czy liczycie na kwiatka z okazji Dnia Kobiet?

Lucyna
@Men

Tak, może być nawet gwoździk.

Halina
@Lucyna

Ja to bym wolała dostać czekoladę gorzką z orzeszkiem.

Obserwatorzy

Mamy pytanie jak długo będzie istniał ATREM: -1 rok; -2 lata; -5 lat. Chętnych zapraszamy do udziału w konkursie.

Taka prawda

Warto jednak trochę obiektywnej oceny .Sama nazwa firmy bez ludzi nie będzie istnieć.

Tomasz
@Taka prawda

Wiadomo, że bez ludzi firma jest niewiele warta, bo na jej sukces pracują zatrudnione osoby. Co tam się obecnie dzieje, że pojawiają się głosy wątpiące w jej przetrwanie kilku lat? Chodzi o brak możliwości rozwoju??

Miki
@Tomasz

Rozwijać to się można jak się jest docenianym. Zresztą poniżej jest wiele ciekawych informacji. I co gorsze - wcale nie przesadzonych i prawdziwych.

Dymitr
@Obserwatorzy

Dajta spokój ,przecie ATREM przestał istnieć jak Konrado odszedł był ze swymi druzjami. Tera bawta śe cegłami i kontrafugą.

Kolega
@Dymitr

Konrado wróci w listopadzie .3 lata do emerytury to trochę jeszcze sobie poszaleje. Marko też się szykuje.

Obstawiacze
@Obserwatorzy

Jeżeli prawdziwy ATREM to ten który powstał 01.01.2000 ze stanem osobowym ok.40 osób które (nie bójmy się słowa zostały relegowane) z Poznańskiej Gazowni i stworzyły fundamenty dla pociotków ,biznesmenków , inżynierków i innych dziwnych, niekiedy bardzo śmiesznych osobników to jego praktycznie w tej chwili nie ma. Jest jeszcze nazwa która pozostanie, lub firma zostanie wchłonięta przez Projprzem Pixelowy..Teraz zależy to tylko od tego który z Prezesów tych 2 firm ma większe przebicie u Prezesa 2 imiennego.

Martin L

I Have a Dream. Może jednak jak nie Kondzio to chociaż Sucholesiec wjedzie na białym koniu i będzie fajniusio . Napijemy się herbatki z cukrem - bez cytrynki. Imprezy integracyjne , jachty, narty i .........pierogi.

RONIN
@Martin L

Przecież Sucholesiec cały czas się kręci i szuka ,gdzieby można przejąć chociaż jakiś kawałek tego torciku . Podchodzi takich różnych z prawej z lewej .Mogę Tobie (BYŁY) powiedzieć jedno. Dasz 19999,99 na miesiąc to pogadamy. Szczegóły jak będziesz zdecydowany przez Twoich znajomych jeszcze pracujących w ATREM-ie

JA

No w końcu jest pieniądz. Czyżby strach wśród krawaciarzy. Ale to nie koniec. Są umowy ,terminy .Terasz my.

Pimpek
@JA

Ciekawy ile będzie straty na Odolanowie. Pamiętam te podcasty ,uśmiech hotelarzy i tego Atrem-owego bossa. Się ekonomii uczta najlepiej od ŁUKIEGO. Bidak czeka w Tesgasie na jakąś fuchę Ile można siedzieć w RN i być doradcą na uznanej uczelni.

Romek

Co tam w Atrem? Podobno niedlugo dojdzie do przeprowadzki na Grunwald. A co się stanie z siedziba w Suchym Lesie? To samo co swego czasu z ta w Przeźmierowo?

Atomek
@Romek

Już się odbyła. Kilkunastu zostało ,ale to kwestia czasu. Pustostan do najmu.

Wacek
@Romek

Na podnajem? Ja słyszałem że na sprzedaż będzie cała buda. A tych kilkunastu co zostali to z jakiego działu? "Kwestia czasu" to znaczy że mogą szukać nowej pracy czy że szukają dla nich nowej lokalizacji?

Tytus
@Wacek

Buda jest gwarantem - zabezpieczeniem finansowym przetargów .A tych kilkunastu to Pomiary i serwis. Kwestia zarządu ,czy wiąże z nimi jakieś nadzieje, czy nie.

@Tytus

Żal czytać to wszystko. Parę lat się tam w końcu pracowało. Spotkam kiedyś K. to spytam się jak mógł do czegoś takiego doprowadzić. Wstyd po prostu.

Słuchacz
@Wacek

Tak jak wczoraj Prezes na webinarze powiedział domek na wynajem 700-800 tys. co roku. Jak koniunktura będzie ciekawsza to pod młotek. I taka to historia wspomnieniowa po Sucholeskiej hacjendzie.

Rt
@Romek

Suchy Las chcą sprzedać, ale na razie nie ma chętnych.

Rysio
@Rt

Lokalizacja super i jeszcze ta linia z tymi słupami nad parkingiem .Może za połowę ceny ktoś to weźmie.To już żadna rewelacja - inteligentny budynek .Ta buda ma 15 lat i za chwilę zacznie się sypać.

Nektarowiec bananowy
@Rysio

Taki budynek wzorowany na klockach z PBG .Jeszcze w czasie budowy profesjonalny nadzór marynarski - męża żony. I to się wali .Nie może być .To może można byłoby zrobić wesołe miasteczko pod napięciem. No i pamiętamy ,że Sucholesiec jest niedaleko.

Biedny

Co jest Walentynki minęły to teraz mam czekać do Dnia Kobiet ,czy do Wielkanocy na podwyżkę. Trzeba uczynić gwałtowny ruch -zostanie 2 Prezesów , 4 Dyrektorów i 4 Kierowników to może zrozumieją na czym zabawa polega w takiej branży. Na barykady. Resztę załatwią maluczcy inwestorzy. Oj Rafi . Kondzio mówił, żeby nie narzekać -zawsze może być gorzej.

Banan

Nie ma co narzekać. Odolanów się wybuduję wpłynie kasa to wtedy będą podwyżki. W międzyczasie zwolni się z 50 osób dobrze opłacanych, zatrudni się kilku Hindusów .Ormian , Gruzinów i Niemców i będzie na podwyżki. Wydaje się ,że te 40 procent to ani dużo ,ani mało, a radość murowana.

Wiesław
@Banan

Z podwyżkami w Atremie jest jak z Yeti. Wszyscy o nich słyszeli, ale nikt nie widział :D Pytanie do zorientowanych, ile osób z niższego i średniego szczebla musi jednocześnie być na l4, aby wszystko stanęło?

Jarząbek
@Wiesław

Tych szczebli już nie ma. Teraz można być tylko linoskoczkiem Stanęło już w tym roku ,ale powód prozaiczny PSG to też nadmuchana bańka .Przez zapędy bosa z Pcimia ,przy poparciu ekonomicznych 0 można zarżnąć nawet kurę znosząca ZŁOTE JAJA. Cześć i chwała (usunięte przez administratora)

Szef
@Wiesław

Po co podwyżki. Przecież Jarek z Matim coś dadzą i będzie dobrze. Musztarda jest tania i jeszcze kapusta kiszona - można żyć. Pomyślcie ile Prezes zapłaci podatku od tej bańki , a w tym roku może będą 2 bańki.

Gracz

Cuś Rafałowi się nie udało ze skupem akcji. Wyorał tylko 5,7 % Końrad wracaj - będzie śmiesznie. Będzie nowy uk - ład.

Marzyciel

Prezes Rafał chce wykupić Kondzia? Cały czas miałem nadzieję ,że może wjedzie na białym koniu i będzie znów wizjonerstwo i 5 lat do przodu i na końcu przejmie hotelarzy znad Brdy. Niestety nie będzie radości.

Zirytowany

Czy ktoś chciałby zadać jakieś ciekawe , śmieszne pytania czy w ATREMIE są: -spotkania integracyjne, -premie, -świąteczne dodatki, -bezpłatna opieka medyczna, -karta multisportu, Odpowiadam NIE,NIE,NIE. Gdzie te podwyżki? Do ........... nędzy.

Czy w Atrem S.A możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Odpowiedź

Tak; co tydzień. Tylko jest warunek. Trzeba coś robić . I tutaj zaczyna się problem.

Mikołaj

Czy w tym roku z okazji Świąt jak zawsze od wielu, wielu lat dostaliście figę z makiem. To już nawet ten bankrut Poczta Polska daję swoim 80000 pracownikom po pińcet.

Pracuś
@Mikołaj

Dostałem i to nie mało. Cały rok byłem grzeczny i nie psociłem .Kursy zdałem na piątkę i nie wyrósł mnie jeszcze garb i odciski na dłoniach.

Monter

W końcu Gaz System rzucił kasą z tytułu ugody, będzie na podwyżki. Cha, Cha dla Zarządu i Rady Nadzorczej. No może jeszcze dla tej średniej elity menadżerskiej.

Szewar nadze

Cześć, starzy Atrem-owcy .Ilu jeszcze was tam pracuje ?. Pamiętam jak dziś - jakie były imprezy. Wódka , wino i co ino. A teraz został tylko sz........... . Ten z Pomiarów cały czas pawie puszcza?

Czy Atrem S.A zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Tak Multiwitaminę. Poczytaj to co poniżej. Co to za pytanie ?. (usunięte przez administratora)

Parafianin

Są darmowe malborki i elektryczne hulajnogi do dyspozycji -bardzo ważne dla przewietrzenia umysłu.

Ostatni
@Parafianin

Chciałbym zgłosić protest. Dlaczego w Atremie jest tak mało Atremu. Jakieś Budimexy ,jakieś inne chodzą po korytarzach. Panie Prezesie jak żyć?.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrem S.A - Złotniki

• Jak się pracuje w Atrem S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Atrem S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atrem S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atrem S.A
3.2/5 Na podstawie 235 ocen.

Atrem S.A