Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

papryczka

Słyszałam że na własnej działalności ludzie pracują. To niedobrze, jest to najgorszy możliwy scenariusz zatrudnienia nie tyle dla osób zatrudnionych w ten sposób co dla firmy. Dlaczego? Z prostego powodu. Człowiek, który jest zatrudniony na umowę o pracę jakoś się stara żeby wszystko było dobrze zależy mu na pracy, człowiek na własnej działalności jest Panem wszystkiego, czasu pracy, ilości spotkań, wizyt i tak naprawdę właściciel nie może nic zrobić. Co dyscyplinarkę mu da? Hehehh. Poza tym na własnej działalności można szmuglować z fakturami i pieniądze z firmy ubywają zamiast przybywać. Własna działalność to najgorsze co może być. Ludzie traktują wtedy pracę bardzo lajtowo. Oby nie obudzić się za późno.

okruszek

Ano niektórzy traktują sobie pracę w firmach jak dom wypoczynkowy i co zrobić. Tylko dziwne że ktoś się na to godzi.

baletnica

Świetny pomysł! Jak to mówicie tzw Kodżak pewnie coś obiecywał i umawiał się na konkrety przyjmując się do pracy. Słuchajcie żeby były wyniki to naprawdę trzeba tyrać umawiać się z klientami rozmawiać i wtedy efekt jest. Skoro są spotkania z klientami cały czas a nie ma efektów to coś musi być nie tak i ktoś tu kogoś oszukuje...

Mirek

A może porównamy wyniki z kwietnia 2014 z tymi z kwietnia 2015? Wtedy będzie wiadomo czy przysłowiowy Kodżak się wykazał.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
gucio

o kurde, z tym buncolem to sa niezle jaja hehe.no coz, Pan kierownik bedzie sie tej pracy trzymal rekami i nogami, bo jak ktos wyzej napisal, w branzy jest spalony, a druga sprawa, w jakiej normalnej firmie miałby takie fory jak tutaj, przejechac sie do ph, troche pojezdzic, pogadac o pilce noznej i innych pierdolach, a przed prezesem udawać wielkiego managera i obmawiać handlowców, którzy już poznali druga naturę tego człowieka.jaka firma taki kierownik.tyle w temacie dla zainteresowanych standardami pracy w DP.

Niuśka

Znam tego buncola, mowia tez na niego kodżak (kojak) za plecami. Polowa firmy sie podsmiewuje. Ostatnio przedstawiciel opowiadal jakie cyrki byly z nim na spotkaniu firmowym. Zrywalismy boki ze smiechu hehehh

biber

powtórzę swoja opinię, która napisałem jakies pół rokuj temu: prezes tej firmy daje się omamiać złym ludziom, którzy prowadza go na dno. Natomiast ludzi, którzy przysłowiowe "zęby dla niego zjedli" machnięciem reki eliminuje. Dziwie się, ze jeszcze do tej pory ta firma istnieje... ps. oczywiście wyjatkiem jest Mieczysław - wielki szacunek dla niego

groszek

Hmmm Nickee Pan Buncol jest spalony w branży. Narobił sobie tylu wrogów, że będzie mu ciężko. Jako kierownik nie znajdzie pracy w dermie, jako PH też nie bo jest znienawidzony przez przedstawicieli zjedliby go żywcem gdyby pojawił się gdzieś jako PH, dwulicowy, mówi jedno a za plecami drugie. A najlepszy jest ten stanowczy głos twardziela przez telefon hehehh a na żywo rozczarowanie :):)

Nickee

Znałam pana zwanego Buncolem z poprzedniej pracy, gdy był tylko zwykłym repem. Piłam z nim wódkę. Widzę, że nie wykorzystał szansy, jaką dostał. Bywa i tak... Z wielkim zainteresowaniem śledzę losy firmy Dermaprofil:)

Retro

odnośnie jak go nazywacie Buncola kierownika, to czy wy naprawdę myślicie że Prezes nie widzi co się dzieje? On dokładnie wie jak on pracuje a nawet jeśli oszukuje Prezesa to Prezes prędzej czy później to odkryje i wtedy będzie się działo. Nie bójcie się Prezes wszystko monitoruje i widzi jak wielki brat.

farma

Nie chcę pisać już do firmy. Nie chcę pogrążać pracujących ludzi. Po prostu nie kupuję i tyle. Odeszły polecenia od lekarzy praktycznie ich nie ma więc i sprzedaż bardzo spadła. Czy był wyjątkowy? Hmmm super się po prostu współpracowało ot tyle. P.S. chyba w firmie jest duża rotacja bo przyjeżdżają też przedstawiciele z różnych firm farmaceutycznych dermo, którzy wcześniej pracowali u was.

Pelopones

No fajny. Ci co sa szukaja juz roboty gdzie indziej za plecami i rozsylaja cv, wiecie o tym czy nie?. hmmm pewnie nie. tak tak zyjcie w przekonaniu ze jest ok.:)

zainteresowana

Buncol z kapustą i ziemniakami taka potrawa. Ksywa od obrażania się robienia miny jak Buc. Buc - człowiek chamowaty wiecznie obrażony który uważa że jest ok a inni są be. Ktoś mrukowaty, sprawiający wrażenie nieprzyjemnego i niesympatycznego, bardzo często ze skwaszoną gębą. Dużo jest znaczeń a trzeba zainteresowanego zapytać jaka jest geneza. Nie odbiegajmy od tematu. Czy są teraz przyjęcia do firmy? Wie ktoś może coś na ten temat?

ice
@zainteresowana

Nie wiem. Podobno powstał fajny zespół. Chociaż jakaś farmaceutka wcześniej pytała o poprzedniego przedstawiciela. Musiał być jakiś wyjątkowy.Ciekawe w czym??? ha ha . Jak jej tak bardzo zależy to do firmy powinna pisać. Ale grubymi nićmi szyte.

Jowisz

dawno mnie tu nie było, ale widzę dzieje się, oj dzieje:) a to chyba duża zasługa jednego aktora, którego teraz zwą Buncolem, dobre hehe, może ktoś poda genezę tej zacnej ksywy?no ale nic się nie dzieje bez przyczyny,i zaczynają się odyzwać duchy z przeszłości tego Pana, który przez lata nie jednej osobie zalazł za skórę, taka prawda.no ale ,że teraz to wizytówka DP...

farmaceutka

Gdzie się podział profesjonalizm? Taki młody chłopaczek przyjeżdża, wesoły ale wrażenie jakby mu nie zależało typu "dobra tam będzie dobrze, załatwi się" nie potrafi odpowiedzieć na pytania. Jakoś wcześniej lepiej się dogadywało. Dermaprofil co się stało z poprzednim przedstawicielem?!!!!!

kolega po fachu

Ryży skąd wiesz że zamykają? Skąd takie info? P.S. Też pozdrawiam Buncola. Buncol dajesz radę? :):):) Kiedy zmieniasz pracę?

ryzy

Masakra to jeszcze ta dermaprofil istnieje? juz niedługo zamykają ta lewa firmę co tylko ludzi oszukują, wykorzystują, poniewieraja,zwyczajna pralnia brudnych pieniędzy.zwykle buractwo!

Wirtuoz

Praca na wlasna dzialalnosc ludzie o czym wy mowicie. Nie oplaca sie, wielkie g zostaje. W powaznej dobrze prosperujacej firmie to nie do pomyslenia. Jak juz firma zatrudnia na wlasna dzialalnosc to na rynku jest juz postrzegana jako firma dziad i krzak, w przypadku farmy jak lekarzowi na wizycie powie sie ze pracuje sie na wlasnej dzialalnosci to lekarz wspolczuje i zastanawia sie co to za firma. I firma opinie sobie wyrabia. Zenada!

do beta

No widzisz ty pracujesz na działalności nabijasz kabzę innym a inni pracują w normalnych firmach na pełnym etacie z normalną pensją. Widać że nigdy nie prowadziłaś swojej firmy skoro twierdzisz że żeby założyć firmę potrzeba setek tysięcy złotych. Co to za firmy których nie stać na pracowników? Proszę cię. Też pracuję w farmie i mam normalną pensję podstawę plus premia, nie obchodzą mnie zusy koszty itp. P.S. Też pozdrawiam Buncola, Buncol trzymaj się! Nie puszczaj! Wszyscy trzymają kciuki hehehhh:):):)

Aququ

Rozmawialam z ph z dp naprawde buncol pracuje?. Ciekawe czy juz z buncola sie smieja za plecami. Buncol to ksywka z poprzedniej firmy. Pan A.B. nie byl autorytetem ale bylo smiesznie. Buncol tylko nie zepsuj wyników. Pozdro

beta
@Aququ

ja wiem o czym mówię.Gdybym miała pracować na siebie musiałabym mieć co najmniej kilkaset tysięcy zeby założyć firmę. Nie oszukuję ani skarbówki ani pracodawcy. Nie wyobrażam sobie żeby mieć pretensje do całego świata i tylko myśleć jak oszukać innych.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa