Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Zora

Normalnie lepiej tu niż na Pudelku.

kodak

A dajcie spokój. Podobno są filmy ponagrywane z wybryków i ktoś je ma. Sodoma i gomora.

benio

Zgadzam sie, ze nie powinno sie wyciagac prywatnych spraw publicznie, ale: po pierwsze: nikt tu nie podaje danych osobowych, ktore moglbyby byc poznane przez kazdego uzytkownika, ktory wejdzie na to forum; po drugie: srodowisko przedstawicieli farmaceutycznych/medycznych jest specyficzne i wszyscy sie znaja posrednio/bezposrednio wiec pisanie tutaj nic nie zmienia; po trzecie: zona b. wiedziala o jego wybrykach zanim to sformalizowali (ich wybór ich zycie) po czwarte: przy okazji oceny firmy, w ktorej sie pracowalo zawsze wyciaga sie brudy; po piate: wyluzujmy, ja nie pracowalem bezposrednio w DP, zostalem nieslusznie oskarzony o dziwne rzeczy, ale zycze tym ludziom wszystkiego dobrego, na DP swiat sie nie konczy, kazdy niesie swoj krzyz jakby to nie zabrzmialo...

Rysy

Prawdziwe czy nie prawdziwe...Co by nie gadać obrzydliwe jest opowiadanie o cudzych prywatnych sprawach.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

ale się dzieje tzn kto? Co do Buncola to słynie z tego że jest chamski i w branży ma taką opinię dlatego nikt nie chce z nim współpracować. Chamskie odzywki do klientów, bójki na parkingu z pacjentami przychodni i wiele wiele innych a trzeba pamiętać, że to klient jest Bogiem bo on decyduje o zakupach a firma ma z tego pieniądze. Tak przez lata Buncol wyrobił sobie nazwisko, zapracował na swoje nazwisko jak mało kto. Na wyższych szczeblach w firmach dermo wszyscy znają to nazwisko życzę powodzenia kiedyś w poszukiwaniu pracy w branży dermo.

nożyczki

uderz w stół.najśmieszniejsze jest to, że zapomina wół jak cielęciem był,odezwała się oburzona, która sama na wyjazdach zagranicznych w dawnych czasach ...może nie będę kończyć.

spasiony wieprz

E, ja myślę, że ślubna Buncola doskonale zdaje sobie sprawę, jak zabawia się jej małżonek w terenie, więc nawet jeśli przeczyta to forum, te wypowiedzi nie powinny być dla niej zaskoczeniem czy nowością. Serio myślisz, że tego nie widać? Ślepy by zauważył. Zresztą, nic nam do tego. Może mają między sobą tzw. pakt o nieagresji? Może ona wie i akceptuje, albo przymyka oczy? A może robi to samo? Nie wiemy, co tak naprawdę dzieje się w zaciszu domowym państwa B. I nic nikomu do tego.

benio

odp do "do półgłowków" Szanowna Pani, nie wiem jak długo zna Pani Buncola - ja jakies 13 lat, swoje wywrotki, o ktorych wiedziala zona robił juz zanim sie pobrali, a w poprzedniej dużej firmie, w ktorej razem pracowalismy wrecz kipial chamstwem po wypiciu procentów, jego najwiekszy wyczyn to wpisanie w ksiedze gości w jednym z hoteli zagranicznych tekstu cyt. " (usunięte przez administratora) hotel, nie było co wyr...ć" może trzeba sie zastanowić zanim sie napisze, a może szanowna Pani ma przypadkiem inicjały AC?

do półgłówków

Weszłam na tą stronę i oniemiałam. Poraziło mnie chamstwo jakim posługują się istoty bo ludzie to o nich powiedzieć nie można. Czy zastanowiliście się przez chwilę co czuje jego żona jeżeli to przeczytała? Czy ta kobieta w czymś wam zawiniła, że ja tak krzywdzicie? A może chcielibyście żeby osoby przez was kochane zostały postawione w takiej sytuacji? Brawo gratuluję pomysłu. Te hehy i hahy też świadczą o wybitnej inteligencji. Mam nadzieję, że to udar bo słońca jest dużo.

jaskiniowiec

Hehe, żony jak zwykle dowiadują się na końcu. Jeśli w ogóle.

do krakowianka

Hehehh ciekawe co żona Barbara na to:):) jak się dowie będzie dym hehehhh

prosta instytucja

hoho, widać, że Buncol łapie ostatnio każdą okazję:) koleżanko Krakowianko, rozumiem, że są tropikalne upały, ale nie idź tą drogą hehe

Krakowianka

Artur bylo super dziekuje... mrrr

ZGora

pracowalem kiedys tutaj, przypadkiem tu wszedlem, masakra te opinie, sajgon wszystkie opinie sa prawdzwie te z dawna - niestety to prawda. pozdrawiam dawnych kolezanki i kolegow

ehh tam

Ale ustalenia po spotkaniu hehehh wszyscy zniesmaczeni tak jak ja? Artur też dobry nic się nie odezwie. Porażka

kropla

hehłak jakbyś miał takich ludzi w terenie też byś posiwiał.

hehłak

DO LOLO: Panie RC niech sie tak Pan nie emocjonuje, bo juz i tak Pan posiwiał, powodzenia...

ktoś

wiecie co,nie ma mnie w dp jakiś czas i jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem:) cokolwiek by się dalej działo.)

do bębenków :-)

świetny nick, gratki tyle masz w głowie co w tym bębenku,zresztą jak tu wielokrotnie obecna "kry" lub różne inne nicki czyli gwiazda dominisia pisać takie bzdury, powiedz konkretnie co zyskałaś przez te kontrole z pipy? bo jak pamiętam to zmienili nam umowy na czas zadaniowy i poprawili jakieś regulaminy a może wszystkowiedząca mądrala dominisia pochwali się jak nas wszystkich robiła po rogach i nie przepisywaniem zamówień które powinna przekazać na nasze tereny i ile czasu sama pracowała codziennie w terenie? to dopiero heca i jeszcze jej wizyty w warszawie z płaczem a teraz to jak widzę jakaś wyrocznia jesteś... dziwię się że dalej repujesz bo ty jak czytam to urodzony prezes jesteś. Ja odeszłam sama znalazłam fajną robotę i wiem że wszędzie jest super na początku jak cię zatrudniają a potem jak nie zasuwasz to nic konkretnego nie zarobisz. Nie chce mi się więcej na tą stronę wchodzić to jest jakiś śmietnik frustratów, zatrudniali dziwnych ludzi to teraz mają takie komentarze.

Gwiazda
@do bębenków :-)

W odpowiedzi na naruszenie regulaminu strony: Kontrole z PIP-U zleciło min.3 byłych przedstawicieli,którzy również rozważali pozew zbiorowy o naruszenie podstawowych zasad pracy np. ilosci godzin pracy. Nie ugrałam dla Was zmiany umowy, ale dla siebie prawomocny wyrok o zwrot moich pieniędzy przez firme DP. I to są fakty. Nie będę oczerniać Pana Prezesa, a na tym Forum jestem 1 raz od 2 lat i to tylko dlatego ze zadzwonił do mnie były przedstawiciel i zachęcił do przeczytania tej opinii. Co do mojego bycia Prezesem -cóz mogę Nim być w 1 dzień,wystarczy sobie działalnosc zalozyc własną i tak się nazwac, zresztą nie trzeba daleko szukac przykładu :-),mozna tez wydrukowac sobie na kalendarzy >>doktordoktor,prezes

do bębenek

heheheheh bębenek dobre hehehh ale się tu dzieje. Co do tzw "wynikowców" jak ktoś wyżej napisał to święta prawda i za wyniki odpowiedzialność ponosi tylko i wyłącznie kierownik. To on kieruje grupą ludzi, odpowiada za wyniki i wyniki powinny być z kwartału na kwartał wyższe i nie ma h.. we wsi. Jeśli nie są to coś jest nie tak i ktoś nie wykonuje pracy tak jak powinien. Niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy wyciągnąć wnioski i pozbyć się leni.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa