Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

kokosz

Co Wy ludzie Elka nie sprzedałaby żadnej sztuki. Handel wbrew pozorom to bardzo trudne zajęcie w dobie takiej konkurencji jaką mamy. Ona się nie nadaje do sprzedaży i jazdy samochodem. Ona nadaje się do prostej roboty typu: zrobić tabelki w exelu (to każdy potrafi) siedzieć na GPS dziecko małe potrafi, robić zestawienia statystyki proste jak barszcz, wklepać dane i exel sam wylicza a nie do handlu. Pojechała by do apteki jakby wyleciała z hukiem z jednej drugiej bo by nie chcieli z nią rozmawiać parę razy to by zobaczyła. Pewnie by się poryczała. Żenada.

Odpoweidź

Szkoda, że wierszyk o Eli zniknął był niczego sobie. Powinna być dumna, że wiersze o niej piszą a kazała go usunąć. A tak na poważnie, jadą temu Buncolowi, ale Ela też dołożyła swoje do atmosfery w firmie. Przecież przedstawiciel nie może mieć lepiej niż ona. Ela zapraszam na podwójne jak sprzedasz chociaż jedną sztukę to pogadamy...

A na kogo ta Ela ma niby donosić skoro wszyscy poza biurem idealni?

Jolancia

Faktycznie chyba Ela w biurze siedzi godzinami na Goworku, tak dobrze się z nimi zna, że kometarze na jej temat usunęli. Jeśli chodzi o donoszenie na przedstawicieli to przecież Ona MUSI, bo prezes jeszcze dojdzie do wniosku, że jej etat nie jest potrzebny i ja zwolni. A przecież Ona ma dziecko, a moze nawet kredyt.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
tabelka

zakuły panią wpisy pewne, że tak szybko je pani usunęła?to nic nie da droga pani, mogą się pojawiać co chwilę, udowodniła tylko pani swoją wielką małość.ale i tak wszyscy znają pani prawdziwe oblicze.celowo pisze pani z małej litery , bo na wielka pani nie zasługuje. niech pani pamięta, że to jest karma, i wszystko wraca do człowieka, a to złe, jeszcze ze spotęgowaną siłą. wie pani o czym mowie.owocnego polowania na czarownice dalej pani zycze,poki ma pani jeszcze gdzie.

A.P.

Pozdrowienia dla całej ekipy i Eli.:)

krokiet

No teraz skład jest super. Proponuję się przyjrzeć sztucznemu nabijaniu zamówień w farmpro. Buncol otrząśnij się ja nie wiem jak do tej pory Buncol zarządzał sprzedażą ale chyba licho z tego co widzę.

tymtyrymtym

Nie obrażajcie magazynu i Marka. Cała reszta prawda. Jeśli DP padnie to przez Buncola i samego prezesa. Najlepsi przedstawiciele odeszli, bo prezes traktuje przedstawicieli jak śmieci - przepraszam chwasty. A samo się nie sprzeda, Buncol jak widać też nie daje rady. Nowym też mydli oczy, że poprzednia ekipa była be, ale teraz już ma samych super przedstawicieli? Nie dajcie się zwieść będziecie następni.

Geronimo

I do tego w biurze siedzą takie niekumate mumie egipskie...ja bym wywalił przynajmniej 3/4 ekipy

obecny PH

Też to słyszałem ale myślałem ze to ściema hmmm a to jednak prawda.

wiadomość

Wie wie, fakt jest taki że wyprzedają i nie będą brać bo też mi powiedzieli że już nie chcą brać tych produktów, sam kierownik potwierdza. Potwierdzam to nie żadna ściema.

szakalaka

Ktoś pytal o prace w tej firmie, zacytuje pracownice super pharm: wyprzedajemy ta twoja byla firme i juz nic nie chcemy miec z nimi do czynienia! Taki mial byc szal na spp, a teraz tylko wstyd i utopione pieniadze.

aksjo
@szakalaka

No juz wez nie ściemniaj , że w takim Superpharm pracownik wie o strategi firmy dotyczacej jakiegoś produktu. Zresztą produkty te mają bardzo dobrą opinię. Ostatnio w aptece mamuśki bardzo sobie polecały.

wyzwał

Jeśli splajtuje to tylko przez Buncka. Powymieniał skład na ludzi którzy sprzedają jak sprzedają, namydlił prezesowi oczy że na własną działalność to będzie super, a ludzie na własnej działalności mają w tyłku czas pracy i zaangażowanie, człowiek na etacie to jeszcze boi się żeby tej pracy nie stracić, słucha szefa itd na własnej działalności twierdzi że nikt mu nie może nic zrobić. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Tak tak Panie Buncol zamieniłeś Pan ekipę na o wiele gorszą, zatrudniłeś Pan ludzi pod siebie, a trzeba było dbać o ekipę i dobrze z nimi żyć to i by sprzedawali i Pan też miałbyś dobrze a tak? Cieszy się Pan Buncolek z tego co Pan ma? Do roboty Panie Buncol do roboty!

Działaj Działaj

Hmm to jak obstawiamy to ja proponuje 1 kwartal 2016...

skała

czytając te komentarze chyba zacznę obstawiać kiedy ta firma splajtuje, bo już nic dobrego tu się nie wydarzy.

waks

No w Gemini kogo on miał nie znać hehehh taka potencjałowa apteka tylko że od niego nikt nic nie kupi a napewno nie za tyle co kupili by od innych osób. Ale jest super hehehh, gdzie nie wchodzi to nikt z wyższych ludzi decyzyjnych go nie zna więc jak ma iść sprzedaż? A tak miało być pięknie. Sprzedaż ma gorszą od poprzednika Kreta.

kolka

Buncol kogo on miał nie znać heheh jaka to nie miała być sprzedaż w każdej firmie i co? Jest dobry do mydlenia oczu szefom to fakt i szefowie się nabierają. A zarządzanie sprzedażą i sprzedaż? Pozostawię bez komentarza.

n/n

Cała ta firma to patologia, w której nie można normalnie pracować! Ciągłe podkręcanie śruby sprzedażowej, a przecież człowiek to nie robot. Jest kilka osób co robi wynik a reszta zbiera ochłapy, niestety. Buncol jak to Buncol, nie robi nic, całe życie na wakacjach. Nie polecam pracy tutaj, brak konstruktywnego myślenia i zarządzania, od biura, aż po magazyn.

0.04

Buncol to raczej kapitan Schettino.

grisza

A ten tonący statek to który? Buncol? On już w branży dawno zatonął.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa