Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

xyz

A ile takie szkolenia trwają?

@xyz

A jak długo jedzie się na projekt ? Ludzie - zadajcie sobie trochę trudu i poszukajcie w googlach odpowiedzi na takie pytania - szanujcie trochę czas innych. Szkolenia trwają od jednego do kilku dni.

zyx
@Ermenegildo

Kolego widzę że jesteś z branży. Moze coś wiesz nt. firmy west energy co za firma? Nie jest to jakiś krzak?

ermenegildo

Większość szkoleń odbywa się w Danii.

xyz

A rozumiem czyli szkolenia na vestasy czy siemensy sa na miejscu czy w innych krajach?

ermenegildo

Z wyjazdami różnie bywa. Wiem, że teraz jest trochę słabo z projektami. Może być tak, że po szkoleniu będziesz czekał kilka tygodni w domu. Po drugie, GWO - to nie jedyne szkolenie, które musisz odbyć na wstępie, więc na początek możesz pojeździć sobie na szkolenia co kilka, kilkanaście dni

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kupiec

Dziękuje za informację. Tak z ciekawosci ile sie czeka na wyjazd po badaniach , po szkoleniu tj na wyjazd na projekt?

Kupiec

Koledzy a jak wygląda sprawa szkoleń tj. dla nowych na pooczątku , są one platne czy bezplatne tj czy firma placi za jakies godziny na nich spędzone?

@Kupiec

Szkolenia są bezpłatne a za czas na nich spędzony- otrzymujesz wynagrodzenie.

Ermenegildo

Zgoda na badania to jeden z paragrafów w umowie, tak samo jak kara finansowa za wykrycie alkoholu. Badania bywają ale bardzo rzadko i wyrywkowo ( trzeba naprawdę podpaść ). Nie spotkałem się jeszcze z testami na narkotyki, bo nie było u nas takiej potrzeby, ale jeśli są robione, to krótkoterminowe ( kilku, kilkunastogodzinne ). To, że w sobotę ktoś da w palnik, to nic nadzwyczajnego, ale w poniedziałek rano wszyscy są trzeźwi. Testy są niepotrzebne, bo jak ktoś z kolesi zobaczy, że jesteś "wczorajszy", to sam Cię wykopie do hotelu. To jest zbyt niebezpieczna i odpowiedzialna praca, aby jeszcze ryzykować "towarzystwem" pijanego debila, który nie jest w stanie wyhamować przed końcem weekendu. Dojazd na projekt, to zazwyczaj 10-14 godzin, więc to, czy pierwsze 5h jest bezpłatne, czy pierwsze 8 płatne - nie ma większego znaczenia. W Totalu masz dodatkowo kartę służbową, którą płacisz za wszelkie posiłki i napoje w czasie podróży.

opinia

Moje zdanie jest takie . Jesli chodzi o mnie powinni robic ciagle kontrole taka jest prawda. Najlepiej codziennie albo 2x dziennie. Nie pojawialy by sie dziwne pytania.

gabrys

Normalne że w pracy trzeba być trzeźwym, ja pytałem się o to jak często są kontrole na zawartość np THC, bo jak np alkoholu nie pije ale czasem lubie sobie zapalić a thc utrzymuje sie przez jakis czas... troche bez sensu ze przez np zapalenie skręta na imprezie tydzien przed projektem i w razie kontroli mozna by sie pozbyć pracy... i to z powodu takiej głupoty... więc ponawiam pytanie jak często (czy w ogóle) totalwind sprawdza trzeźwość na budowie, ewentualnie czy są przeprowadzane kontrole na zawartość thc w moczu/krwi

jqleijflwqjf
@gabrys

2200 lub 2700 w zależności od wysokości franczyzy. Pomijając fakt, że to ubezpieczenie samego totala, a ty bedziesz tylko bulił im na to kase, gdyż do tej pory obowiązywały ubezpieczenia do 100 tysięcy zł. które każdy sobie kupował sam za mniej więcej 500pln. Teraz firma sprytnie to sobie wykombinaowała, by to monterzy pokryli im część opłaty za ubezpieczenie ogólne, zmuszając wszystkich do zapłacenia tej stawki w przeciwnym wypadku wypad z pracy, co napisał sam szef firmy soren.

PYTACZ

a wkoncu ile wynosi skladka na ubezpieczenie? 2700 na rok tak? a mozna to rozbic na raty. Bo powiedzmy uczciwie jesli ktos jedzie do pracy to prawie 3 tys to duzo kasy...

xyz

Hm, raczej normalne ze wymagaja trzezwosci , kolega ma racje ze od 15 euro zaczyna sie uczciwa płaca. Troche przesadzaja z jazda 5 godzin nie odplatna. Cisna z ludzi ile sie da. Przykre. W fairwind nawet placa za dojazd do 8h dziennie... zawsze to jest jakas kasa.

gabrys

Mam zamiar składać papiery, pytanie do ermenegildo, słyszałem gdzieś że trzeba podpisać z firmą zgodę na badania trzeźwości i zawartości alkholu, widomo że na budowie nikt nie pije i pali ale czasem jak ktoś lubi zapalic skreta w wolnym czasie na urlopie a wiadomo że takie coś zostaaje w moczu... czy firma często robi kontrole?

ermenegildo

Uczciwa płaca zaczyna się od 15€ za godzinę. Pierwsze 30 min jazdy na budowę jest niepłatne. Jeśli chodzi o dalsze podróże, to dojazd do Koszalina na własny koszt, a potem pierwsze 5 h bezpłatne, zaś każda kolejna godzina płatna tak jak praca. Po młodych jakoś specjalnie nikt nie jedzie, ale różnie bywa - zależy na jakich ludzi trafisz. Dopóki się nie wyuczysz, będziesz wykonywał cięższe prace niewymagające zbyt dużo od mózgu ... :)

pytacz

A z ciekawości bo wiem że w konkurencyjnej firmie task jest a tutaj nie wiem, czy np: czas dojazdu na budowę jest liczony do godzin pracy? np: podróż do francji, dani trwa prawda, czy są jakieś godziny liczone?

do ermenegildo

Jaka to jest uczciwa zapłata wg Ciebie? (60,70/godzine) ?

rozumiem. A jak atmosfera w pracy dla nowych? mocno po nich jezdzą?

ciekawa opcja

kiler

Siema ogólnie wysyłają teraz na azję do Kambodży .

cyprys

koledzy może ktos sie orientuje gdzie teraz są projekty dla nowych pracowników tj. gdzie wysyłają mlodzików?

@cyprys

W tej chwili są projekty w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Polsce, Danii i Francji. Nowych wysyłają wszędzie, jednakże polskie projekty są raczej zarezerwowane dla starszych pracowników.

do ermenegildo

Pozdrowienia dla kolegi ermenegildo, mam nadzieje że zobaczymy się gdzieś kiedyś na projekcie i spijemy bronka :)

@do ermenegildo

Dzięki. Spotkać się możemy, jak zmienisz firmę. Wykorzystaj czas w Totalu na naukę, bo w tej firmie naprawdę nauczą Cię dobrej roboty a potem już tylko szukać takiej firmy, gdzie za tą robotę uczciwie zapłacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin