Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

Kupiec

25 ZŁ NA GODZINĘ po 3msc 30 zł, 2700 zł ubezpieczenie firmy, okolo 200-230 godzin miesiecznie, własny zus, dojazd do koszalina na swój koszt (na 99%) to tyle, srednia oferta taka prawda , praca na 6-7 miesiecy w roku realnie to tyle pozdrawiam

jaa

czy dojazdy do koszalina sa oplacane przez pracodawce? tj pociag czy chociaz paliwo?

Janusz

Czy ktoś się orientuje jakich pytań można się spodziewać w jezyku angielskim na rozmowie kwalifikacyjnej ?

do ermenegildo

I jeszcze jedno mnie zastanawia, czy praca na górze w jakiś sposób różni się od pracy na dole pod jakimś względem? Np na górze głównie praca w pozycji wymuszonej a na dole np głównie dźwiganie i praca fizyczna. Gdzie jest większe zagrożenie? czy na dole gdzie można zawsze czymś oberwać w głowe czy na górze skąd można spaść?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
do ermenegildo

Czy jest na budowie jakiś regulamin BHP? Aby można się było zapoznać w czasie pracy?

Ermenegildo

Godziny wyjazdów są uzależnione od godzin odlotu samolotów. Jeśli nie jesteś w stanie dojechać, to przyjeżdżasz dzień wcześniej i firma opłaca Ci hotel. Jeśli chodzi o wypadki, to praktycznie w każdym miesiącu jest kilka mniej lub bardziej poważnych zdarzeń typu : stłuczenie, złamanie, otarcie, obcięcie lub zmiażdżenie palców, rozcięcie głowy. Te poważniejsze typu: złamanie czy zmiażdżenie - nie zdarzają się aż tak często. W zeszłym roku był wypadek w innej firmie w Holandii - spłonął jeden serwisant a drugi skoczył z nacelli , uciekając przed ogniem. Największy wpływ na wypadki przy pracy - masz Ty sam - zależy to od rozsądku, przestrzegania procedur i instynktu samozachowawczego, choć czasami i to nie wystarczy, bo zdarzają się tzw. " strzały znikąd "...

do ermenegildo

Czy wyjazdy na projekt (ewentualnie na lotnisko Berlin) z Koszalina są o jednej porze? Chodzi o dojazd do Koszalina... czy w Koszalinie trzeba byc wczesnie rano czy wieczorem?

Ermenegildo

O tym, co robisz, decyduje visor. Na początku , jak dobrze pogadasz, będziesz mógł sobie wybrać, czy sprzątasz na dole, czy na górze :) Będziesz wykonywał proste prace pomocnicze w różny teamach, dopóki nie zaczniesz ogarniać tematów. Jak będziesz już w czymś w miarę dobry, to możesz zostać na dłużej przy jednej robocie, ale rodzaj wykonywanych prac zmienia się bardzo dynamicznie, w zależności od potrzeb. Jeśli chodzi o stanowisko kierownika - to wg. mnie, firma potrzebuje osoby z co najmniej 4-5 letnim doświadczeniem, mające w "małym palcu" wiedzę na temat kilku typów turbin.

do ermenegildo

Wiadomo że jak jade pierwszy raz to robie wszystko abym był bezpieczny, dla mnie to jest najważniejsze-przynajmniej na początek dopóki nie nabęde rutyny i wprawy w tym co bede robił. Czy można sobie na przykład wybrac gdzie się chce pracować? np praca na górze? praca na dole? praca z kablami?

ermenegildo

Nie tylko visor, ale przede wszystkim przedstawiciele klienta kładą duży nacisk na bezpieczeństwo. Za nieprzestrzeganie zasad, między innymi niestosowanie zabezpieczeń - możesz wylecieć z projektu a nawet roboty. To, jak stosujesz te zasady, zależy od Ciebie. Zawsze możesz odmówić wykonania pracy, ktora wg. Ciebie jest niebezpieczna. Cały czas jest w firmie parcie na bezpieczeństwo, a ostatnio coraz większe.

do ermenegildo

Chodzi mi głównie o kwestie bezpieczenstwa na projekcie, weźmy np sytuacje gdy visor każe robić coś na dole podczas gdy sekcje wyżej trwają roboty. Mam prawo odmówić? A jeśli tak to adios do domu? Albo np gdy każe tobie wjechać dźwigiem na góre do naceli np bez zabezpieczen a ty odmawiasz. i co cześć jak czapka i do domu?

do ermenegildo

A jak do kwestii bezpieczenstwa podchodzą poszczególni visorzy? Czy jest parcie na to aby zakonczyć projekt jak najszybciej bez względu na bezpieczenstwo? Czy kwestie bezpieczenstwa są raczej ściśle przestrzegane?

1.Tak 2.Tak

do ermeneglido

1. Dłuższe wyjazdy? np 3 miesięczne też bez zjazdu do domu? 2. Czy zdarzają się sytuację w ktorych trzeba przejechać z projektu na projekt bezpośrednio? I czy takie przejazdy są płatne?

do ermeneglido

1. Czy wraz z biegiem czasu zmienia sie system pracy? np na 4 tygodnie na projekcie 2 tygodnie w domu? czy cały czas są wyjazdy do 3 miesięcy? 2. Jak firma podchodzi do dawania wolnego pomiędzy projektami? Np na urlop? na jakieś ważne uroczystości rodzinne itp.?

@do ermeneglido

Nie ma to wpływu. Zazwyczaj są dłuższe wyjazdy, ale zdarzają się także kilkutygodniowe. Zaplanowane wcześniej urlopy, są honorowane przez firmę - musisz tylko dać informację z kilkumiesięcznym wyprzedzenie. W przypadku spraw losowych firma też nie robi problemu - wracasz na ich koszt.

Ermenegildo

Dokładnie tak - po przepracowaniu 12 mies. wskakujesz na stawkę 35 pln, a po 24 m-cach na stawkę 40 pln. Znam ludzi, którzy przyszli z zewnątrz i dostali stawki 45 i 50 po 3 miesiącach. Takie są fakty.

do ermenegildo

Momento... Czyli swoim pracownikom np z dwuletnim doświadczeniem dają max 40 pln/godzine? a nowym pracownikom którzy przychodzą z innych firm z branży i z doswiadczeniem dają wiecej na okres próbny 45/h?? a po 3 msc 50/h??

ermenegildo

1. 6-7 miesięcy 2. 3 -4lata , to już w miarę doświadczony pracownik, a 6-8 lat, to już elita 3. Ja też tego nie kumam. Mają węża w kieszeni, żeby dołożyć 5 czy 10 pln pracownikowi wyszkolonemu przez siebie, a zatrudniają ludzi z innych firm, płacąc 45 na start a 50 po 3 miesiącach -ludziom z dwuletnim doświadczenie. Startując w Totalu po dwóch latach masz 40 pln. To jest właśnie paranoja.

do ermenegildo

1. to na ile msc pracy realnie może liczyć początkujący który dopiero zaczyna? 2. Starzy doświadczeni tzn z ilu letnim stażem? 3. Czegoś nie kumam, skoro szukają doświadczonych techników to czemu pozwalają odchodzić swoim pracownikom? Przecież taki doświadczony technik też nie powie przyjdzie za czapke gruszek?

Ermenegildo

Starzy, doświadczeni ludzie - spokojnie tyle wypracują. Dla reszty 8 miesięcy pracy - to raczej pobożne życzenie. Mówili też o możliwości większych podwyżek - jeśli okażesz się dobry - to też ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin