Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

Jak jest z pakietem medycznym w Total Wind PL? Można dołączyć rodzinę?

JJ

Tam jest się na działalności , więc sam się ubezpieczasz. Ale ta firma idzie ze stawkami płac w dół , jakaś kpina cykle wyjazdowe z (usunięte przez administratora) wzięte . Jak tak dalej będzie to zostaną im tylko 2 ekipy , i zmienią nazwę na (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Total Wind PL?

Ale to już było

Zależy gdzie chcesz pracować w biurze czy na "polu"?Umowa o pracę/kontrakt jako podwykonawca na samozatrudnieniu.

PRACOWAŁEM

Dla techników preferowany jest kontrakt. Bedziesz miał wszystko na swojej głowie. Nikt z biura w niczym Ci nie pomoże. Prawdopodobnie pozostaniesz z długami i na koniec będą od Ciebie chcieli wyłudzić pieniądze za szkolenia. Jeśli znasz się choć trochę na elektryce to poszukaj pracy w Niemczek jako elektryk. Nie pchaj się do tej firmy bo zostaniesz (usunięte przez administratora) na kilkanaście tysięcy złotych jak wielu techników. Tak ta firma działa!!!!!

Czego wymagają na rozmowie? Jak się przygotować?

@Ania

Najlepiej poszukać innej firmy z tej branży.Omijać szerokim łukiem tych którzy na początku mamią zarobkami a później w razie czego odwracają się na pięcie.Sporo osób już o tym wie.

Igor

A ja myślę, że trzeba by solidnym pracownikiem bo firma jest dobra ale wymagają!

@Igor

Firma zatrudnia na B2B więc w razie problemów odwrócą się plecami i powiedzą że wcale dla nich nie pracowałeś. Omijają podatki i lawirują między lukami prawnymi aby wyjść na swoje . A jak postępują w podbramkowych sytuacja przekonało się wielu którzy stracili po kilkanaście tysięcy złotych. Nie wydaje mi się żeby firma była dobra, wszyscy w biurze kłamią i chachmęcą aby wyjść na swoje. Praca jest niebezpieczna, ciekawe jak zachowali by się w razie wypadku!!!

@Igor

Jesteś świerzakiem w branży więc dlatego tak piszesz.Kilkadziesiąt osób poszkodowanych jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy za wykonaną pracę.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

(usunięte przez administratora) Strata czasu!!! Mamią wysokimi zarobkami, dużo wymagają mało oferują w zamian. Pracowałem dla nich na umowie B2B. Gdy Duńska spółka splajtowała powiedzieli że nigdy dla nich nie pracowałem i że mam szukać moich pieniędzy w Danii. Kłamią na każdym kroku, najpierw nie powiedzieli że TW A/S splajtował - dowiedziałem się o tym od dyrektora finansowego z Danii, później że to dla nich zaskoczenie że splajtowali - Duńska spółka od kilku lat wychodziła na minusie w zestawieniu rocznym i zawsze spóźniała się z płatnością faktur. Poziom buty chamstwa i arogancji pracowników biura sięgał zenitu, roszczeniowi na każdym kroku. Byli w pełni świadomi problemów finansowych innych spółek, mimo to i tak wysyłali na projekty, na koniec zrobili z siebie ofiarę i próbowali wyłudzić pieniądze za szkolenia. Njlepiej pasuje tu słowo zaczynające się na O kończące - SZUŚCI. Jeśli myślisz na pracą/ współpracą to nie radzę bo stracisz czas i nerwy, a jedyne czego się dorobisz to nerwicy.

Exwoman

Witam, chciała bym powiedzieć wszystkim kobietą które puszczają faceta do pracy w tej firmie, że zdradzać będzie na potęgę. Było już kilka przypadków nie jeden ze panny w delegacjach sypiaja z kim popadnie. Jedna zaszła w ciążę i złapała męża po tym jak spała z połową techników. Kolejna site assistant zapisała się w historii firmy, bo spała z całą chyba firmą, a pracowała przez 6tyg. w tym z moim facetem. Ta młoda dziewczyna była tak pusta, że podczas zabaw z facetami pisała i dzwoniła do swojego męża, jaka trzeba być kobietą. Faceci byli zadowoleni, bo ona jednego wieczoru zaliczyła kilku, nie bez powodu dostała pseudonim NO LIMIT. Dzis widywana jest w koszalinie z dziećmi, współczuję ojcu lub ojcom. Ja nie polecam żadnej kobiecie puszczać tam faceta.

@Exwoman

@exwoman żalisz się czy chwalisz? Brzmisz jak frustratka, że cię chłop puścił kantem. Zgłoś się do "rozmów w toku", albo "wybacz mi", bo ten portal nie jest od tego.

@Gość

Pamiętajmy, by nie obrażać siebie nawzajem. Forum rzeczywiście nie jest miejscem do rozprzestrzeniania firmowych plotek i prywatnych rozmów. Rozmawiamy tutaj na temat warunków pracy, atmosfery, czy zatrudnienia w Total Wind. Zachowanie pracowników poza firmą nie jest przedmiotem naszej dyskusji. Czy ktoś z Was mógłby podać jakieś merytoryczne wiadomości na temat firmy Total Wind PL?

Forest
@Exwoman

No to krótko i zwięźle. Total staje na nogi dla dobrego pracownika zawsze jest praca stawki sa adekwatne do doświadczenia i umiejętności. 02-03/19 zaczyna się znów mnóstwo nowych kontraktow. Co do tematu tej szmuli to każdy WOLNY kto miał ochotę zapraszał ja na drinka po imprezie i korzystał bo była ładna i chętna ale już od dawna nie pracuje a takiej nimfy już nie będzie :)

@Forest

Skupmy się proszę wyłącznie na tematach dotyczących pracy. Podpowiedz, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy? Czy istnieje konkretny okres próbny? A może zależy to od stanowiska?

Bingo
@Forest

A ty co z HRu totala piszesz jak naganiacz.(usunięte przez administratora)

nigdy więcej TW
@Gość

Rozumiem że jesteś jedną z tych pracownic które puszczają swoich chłopów kantem. Esencja tej firmy (usunięte przez administratora) i prostactwo. Widać jak któraś złapie Duńczyka za przyrodzenie to ma się nie wiadomo za kogo. Paniom z biura proponuje wrócić do pracy (wyzyskiwanie innych - bo z tego firma się utrzymuje) zamiast pysznić się na forach.

Tak sobie
@Iwona

To się nie działo po za firma tylko w czasie pracy w delegacji.i takie fakty świadczą i o udziach i o firmie

Dzieki tej firmie jestem w plecy 20K PLN. Nikt z biura nawet nie raczył powiedzieć że TW A/S zbankrutował, nie wysłali moich faktur na czas i TW A/S nie opłaciło ich. Z problemem zostawili mnie samego twierdząc że pracowałem dla Duńskiej spółki. To mogli dać Duńską stawke. Na odchodzę chcieli jeszcze wyłudzić pieniądze za szkolenia. Mam nadzieje że Karma kiedyś do was wróci cwaniaczki, życzę wam wszystkiego najgorszego!!!

Następny pokrzywdzony... Skoro cię oszukali to zgłoś sprawę na policję i idź do sądu. Tak to jest jak się nie czyta tego co się podpisuje, a potem ma się żal do całego świata. Pamiętaj , że pomówienia odnośnie rzekomej próby wyłudzenia są karalne, więc zastanow się dwa razy zanim kogoś oczernisz. I pracownikiem to ty nigdy nie byłeś skoro wysyłałeś im faktury....

Bingo

Wynajmij adwokata masz na to dwa lata później przepada.Dziwne szef polskiego totala był udziałowcem w duńskiej spółce i nic o problemach finansowych nie wiedział :)To tak jak byś Ty nie wiedział o stanach swoich domowych finansów :)Dobrze wiedzieli co będzie dlatego tak usilnie chcieli nowe umowy wprowadzić gdzie był zapis o przerzuceniu cesji .To nasi prawnicy to podsunęli rozwiązanie abyś później z nimi się szarpał.Przecież będzie mniejsze prawdopodobieństwo ,że ktoś będzie się z nimi szarpał na drodze sądowej bo to są koszty.Podobno są nabory i znowu historia się powtarza młodzi nieświadomi przychodzą kuszeni zarobkami a jak firma postępuje w trudnych sprawach to można było się już przekonać.Kilkadziesiąt osób poszkodowanych od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

Janek

Faktycznie panie i panowie z tej firmy nie brali po uwagę że mają żony i mężów .i odbywało się to w godzinach pracy i po ale to delegacja to przecież wszystko można .jakieś zasady każdy powinien mieć.

Iwona

@KAMIL, rozumiem, że masz te informacje i dajesz znać innym po to, żeby ich ostrzec, ale warto czasem poczekać na finalne rozwiązanie sprawy i oficjalną informacje od Total Wind PL. @Exwoman, pamiętaj, że forum głównie mówi o warunkach pracy, a nie o prowadzeniu się poszczególnych pracowników.

Bolo

Czy jest tak trudno jak piszą na stronie?

Iwona

@PP, dziękuję za Twoją wypowiedź na wątku dotyczącym pracy w Total Wind Pl. W związku z tym, iż praca w tej firmie Tobie odpowiada, czy zechciałbyś powiedzieć jeszcze coś więcej o niej? Jak wygląda przepracowany dzień w Total Wind? Czy są poszukiwani do firmy nowi pracownicy?

@Iwona

Przede wszystkim praca jest ciężka fizycznie, nie ma co ukrywać- może dlatego niektórym osobom to nie pasuje :) ale firma docenia uczciwą i dobrą pracę. Jeżeli jeteś dobry to nie masz praktycznie przestojów. Stawka do negocjacji- ja po 5 latach czuję się doceniony. Mimo przejściowych problemów licze na to ,że dadzą rade i bede mógł z Nimi nadal współpracować, bo nie chciałbym zmieniać firmy.

Machu
@Iwona

Zacząłem prace w Tw na poczatku wrzesnia 2017 było super jako w zasadzie ktoś z bardzo malym doswiadczeniem w branzy(ok 6ms) zarabialem ok 10k ,do tego wszystko bylo oplacone wlacznie z posilkami. w styczniu zmienili opcje z wyżywieniem na diety co też bylo ok bo wtedy wychodzilem ok 13-15k , ale będąc na serwisie na Węgrzech gdzie siedzialem tam polowę marca i cały kwiecien 2018 na poczatku maja dostalem telefon od Jana managera, ze totalwind A/S ogłosił upadłość i mogę zadecydować czy zostaje czy wracam do domu , ponieważ na 99% nie dostanę wyplaty za marzec i kwiecień co okazało sie niestety prawdą. Ponadto musialem wrocic na swoj koszt (poblokowali karty na paliwo), za swoje zaplacic za hotel w ktorym bylem i jeszcze grozili mi policją jak nie przywiozę samochodu sluzbowego na magazyn gdzie oczywiście musialem za swoje zatankować . i na tą chwilę TW A/S wisi mi jakieś 15k... Polskie biuro nie odbiera telefonów , na maile nie odpisują a jak uda sie do kogoś dodzwonić to walą ścieme że system nie działa albo że pani co zajmuje sie tą sprawą pojechala wlaśnie do ZUS albo jest na urlopie. Z tego co wiem inni technicy dalej pracują ale pod spółka benelux i mają wyplaty na czas i jest tam u nich ok. Ogolnie gdyby nie fakt że A/s zbankrutowal pewnie dalej bym tam pracował ale niestety raczej nikt za darmo pracować nie lubi... Szkoda że sie tak potoczyło..

Majka
@Machu

Nic dziwnego jak się na delegacjach bawią panny z biura i bitą za cudzych facetów to kiedyś dobro musi się skończyć

Also ex

(usunięte przez administratora) i tyle!

Jest dokładnie tak jak piszą albo nawet gorzej. Trzymać się z dala no chyba że ktoś chce pracować za darmo.

KAMIL

Witam szukam ludzi którym firma tak jak mi wisi pieniądze od kilku miesięcy. Wiem że jest ich pełno. Razem można złożyć jakiś pozew zbiorowy, osobno może się nic nie wskora ale w większej liczbie jest szansa. Proszę o wiadomość na maila Kamil.traf@onet.pl mam już kilka osób chętnych.

Iwona

@anonymous, dziękuję za Twoją odpowiedź. Jest ona cenna szczególnie dla zainteresowanych pracą w Total Wind Pl. Czy ktoś z tu obecnych osób zechciałby odnieść się do wypowiedzi anounymous? Jak Wam pracuje się w tej firmie? Jakie oferuje Wam formy rozwoju i możliwości?

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy total wind pl na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

PP

Moja współpraca z firmą jak narazie układa się ok,a pracuję już 5 rok. Stawka na fajnym poziomie jak narazie nie miałem opóźnienia w płatnościach za faktury

Techniszyn

Firma bankrut, sa dluzni wielu technikom. Kto moze niech sie trzyma zdala, niedlugo wszyscy odejda.

Adi

Witam wysłałem cv do totalwind ale nie dzwonią czy może ktoś zna inne firmy gdzie przyjmują świeżaķów bez doświadczenia

Cichy
@Adi

Sezon sie konczy wiec raczej do wiosny nie spodziewaj sie telefonu.

Wilovind

boss

Alfonso
@Adi

Fairwind, cały czas rekrutują, sezon waśnie się zaczyna

Anka

Fair Wind w Szczecinie Ja tam pracuję

ggg

Firma ogłosiła upadłość, wszystkie projekty ofshorowe i blejdy (w tym 150 techników) przejął global wind. Co z onshorami?

Jaku
@ggg

Dzisiaj też się dowiedziałem nie wiadomo co teraz będzie ale mam nadzieję że będzie lepiej i że nie wyrzuca tyłu osób...

Jaku
@ggg

Nie wiem ciekawe co będzie teraz wydaje mi się że weszli w spółkę z globalne mam taką nadzieję

TW
@ggg

Wykupili część Total Wind A/S Dania - najlepsze projekty i kontrakty. Pozostaje Total Wind PL ( Podobno ma ogłosić bankruta w poniedziałek - chodź jest na plusie i nie przynosi strat ) oraz Total Wind UK oraz Total Wind Benelux ( który ma się sam wykupić ). Ogolnie jest (usunięte przez administratora) - nie wypłacają pieniędzy ludzią wiszą po 20 tyś zaległe faktury...

Ta firma bardzo skrzywdziła mojego syna

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin