Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

kaillaj

czy w totalu płacą delegacje czy nie??

@kaillaj

Nie

tkIN

czy ktoś się orientuje jakie są stawki na serwisie u innych bo w enerkonie płacą 3tys. brutto

Byly pracownik

Duzo by pisac o TW Polska jako jedyny oddział w pracownik musi byc na dzialalnosci gospodarczej, wszedzie w TW sa technicy na umowie o prace i zarabiaja dobre pieniadze.W Polsce wykorzystywanie na maksa i czesto siedza chlopaki po miesiac i dwa w domu bez pracy. "Ryba psuje sie od glowy", cala kadra w Koszalinie to bliscy wspolpracownicy czyli nikt nie jest tam obcy,dobre pensje, codziennie lunch w poludnie z restauracji, na projekcie sami alkoholicy od visora po najblizszych jego kolesi ktorzy stawiaja mu wodke i z nim pija, nie raz problemy z tego tytulu,wypadki samochodowe, problemy z Policja, niszczenie mienia itp. Ogolnie straty dla firmy czasami ogromne, ale widocznie firme stac na takie koszty bo nic sobie z tego nie robia. Visor kryje im (usunięte przez administratora) kolesie jego i kolo sie zamyka i tak juz od lat. Wiec nikt normalny tam nie zostaje i spadaja z tego klanu ŻULI. Jako byly pracownik ktory widzial nie jedno w tym Burdelu stwierdzam ze TW oddzial w Koszalinie to dobre dla mlodych samotnych, lubiacych regularne picie alkoholu, bez zobowiazan i dlugie wyjazdy krotkie zjazdy MŁODZIKÓW. Ps. Cala kadra na imprezy swiateczne ida na imprezy firmowe za firmowe pieniadze, a pracownik ma GUZIK ha ha.

Szkoda gadac

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ventus

Czy Total Wind bezpośrednio serwisuje jakieś farmy w Polsce lub na świecie? Czy to jest tylko podwykonawstwo na zlecenie innych firm? Czy są lojalki? Czy te stawki można negocjować już na początku, czy obligo na początku?

Sick

jakie polskie, pracujesz w całej europie a nawet świecie, po wiele miesięcy od domu. Słabo jest słuchać i czytać gości którzy twierdzą że nie ważna jest stawka na początek bo najważniejsze jest dostanie się do pracy za jakąkolwiek stawkę, a potem najwyżej się zobaczy. Ale jak zaczynasz od najniższej to nie oszukuj się po okresie próbnym nie dostaniesz dwa razy tyle.

POGROMCA fryzjerów

Słuchajcie to prawda na poczatku zenada 25 zl na godzina... robie póltora roku w totalu obecnie mam 50 zl na godzine gdzie naprawde ciezko trzeba zapierdalac zeby miec taka stawke po 1,5 roku co nie którzy pracuja 3 lata i dopiero maja 50 zl. jak nie macie rodziny i nie jestescie mamejami warto spróbować . mnie np. satysfakcjonuje minimum 10 tys zl miesiecznie na czysto. wiadomo wyjazdy ale cos za cos. i czy w totalu czy gdzie inndziej jest ciezka praca trzeba (usunięte przez administratora) nie raz po 16-18 godzin jeśli to konieczne.

Ermenegildo

Czytaj ze zrozumieniem - napisałem prawie każdy a nie wszyscy. Ogromna większość to znajomi lub bliższa czy dalsza rodzina. Jak dłużej popracujesz - dowiesz się, kto jest z kim skoligacony. Stawki nie zależą od pokrewieństwa, lecz od stażu, aczkolwiek mając dobre przełożenie - łatwiej jest uzyskać podwyżkę.

Ermenegildo

Dokładnie - prawie każdy w Totalu ma jakieś powiązania rodzinne, koleżeńskie lub towarzyskie. Ludzie "z ulicy", to naprawdę niewielki odsetek...

Fakir

Ludzie powiązani z biurem? w jakim sensie? to znaczy technicy którzy mają znajomości w biurze?

Ermenegildo

Wiosną wszędzie jest lipa, bo nie ma jeszcze tak dużo gotowych fundamentów. Od kwietnia powinien być booom. W Totalu pierwszeństwo mają ludzie powiązani z biurem. Zatrudniają więcej ludzi niż potrzebują ( w razie większego zapotrzebowania ), więc nie dziw się, że świeżaki wiosną siedzą w domu ...

Fakir

Ma ktoś info o realizowanych projektach? Miało być dużo pracy a tu (usunięte przez administratora) zwodzą ludzi tylko.

Jeżyk

Dostał ktoś w ostatnich dniach prace w tej firmie??

R

o Ener pisze, a nie o totalu czy fair

Jeżyk

Czy rozmowa jest w całości w języku angielskim?? Czy tylko sprawdzają poziom??

Kepczer

Przez agencje? Pani bezpośrednio od nich dzwoniła z działu HR. No raczej sie skuszę bo narazie to pierwsza firma która oddzwoniła. A jak myślicie takie porównanie miedzy fairwind a totalem? Pozdro

R

jak nie masz co robić to wal, jak masz inne opcje to sprawdzaj, praca przez 6m przez agencje

Kepczer

Mam umówiona z nimi rozmowe o prace ale jak czytam Wasze opinie to masakra. Serio aż taka padaka?

xyb

jaka niemiecka umowa? przecież firma jest polska a po 6m 200zł brutto

DMZ

XYZ Jak masz jaja to zadzwon.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin