Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

Cxx

Porażka : dział HR bez kultury- zapraszają na spotkanie rekrutacyjne , obiecują odpowiedz i ..... echo. Niby nic , ale jak masz do przejechania 300 km to przydało by się proste : dziękuje ale nie !

@Cxx

Spróbuj zadzwonić jak Twoja sprawa się ma.Ludzie wypisują różne rzeczy na papierze a jak przychodzi weryfikacja tego to lipa panie.Dlatego zapraszają Cię na spotkanie ponieważ chcą stwierdzić realnie czy warto w Ciebie zainwestować.

@Cxx

Brak kultury to dopiero pokażą jak podpiszesz kontrakt. Wszyscy mają Cię gdzieś. Wypłata standardowo z opóŹnieniem. I wymagania z kosmosu za śmieszne jak za tę branżę pieniądze.

Chuck Noris

Napisz może ile dni się spóźnili po prawidłowo wystawionej fakturze i jakież to wymagania z kosmosu.Bo jak ktoś nie jest w branży to nie wiadomo co sobie pomyśli.

@Chuck Noris

Chuck Noris - jeśli jesteś pracownikiem biura to może zajmij się swoimi obowiązkami np:. robieniem przelewów, wtedy nikt nie będzie miał powodów do narzekania. A nie robisz PR na internecie i udajesz że jest wspaniale podczas gdy jest odwrotnie. Firma już długo nie pociągnie. Sam szef stąd ucieka bo wie że wszystko się sypie.

Quebeck

Szefo wiedział co się święci i że nie będzie mógł już tyle zarabiać więc dał dyla z tonącego okrętu.Duński oddział ma/miał zatrudnionych jako pracowników a to kosztuje sporo więc lipa.Polski odłam jeszcze pływa, ale jak długo tego nie wie nikt.

nie polecam

Radzę trzymać się z dala od tej firmy. Wykorzystują pracowników płacąc śmieszne pieniądze. Praca jest naprawdę ciężka, a gdy zbliża się deadline to i niebezpieczna. Ciągłe ciśnienie kosztem bezpieczeństwa. Firma potrafi z dnia na dzień poinformować o wyjeździe, a gdy dochodzi do płacenia to każe czekać po 3 tyg. Oszczędzają na czym się da. Żenada

@nie polecam

Było mówione termin płatności 21 dni od wystawienia faktury. To nie "Ju-es-ej" że wypłata co tydzień.

nie polecam
@Chuck Noris

Było mówione - esencja tej firmy. Wiele rzeczy które nie do końca zgodnych z prawem ustala się na gębę, a kontrakt- straszak służy jedynie do szantażowania ludzi. Termin płatności 21 dni oznacza że firma ma 21 dni na zapłacenia a nie że płaci w ostatnim dniu. Często zdarza się że ten termin jest przekraczany, a ZUS trzeba opłacić terminowo. Jeśli ktoś chce dopłacać ze swojej kieszeni to spoko.

Firma bardzo słabo zorganizowana. Notoryczne problemy z płatnościami. Stawki śmieszne jak za tak niebezpieczną pracę. Praca bardzo ciężka po kilkanaście godzin dziennie. Lepiej dorobić na ogórkach niż tracić czas na tą firmę "krzak". Radzę trzymać się z dala.

Kartofel ????
@były pracownik

Możesz coś bliżej napisać o tych problemach, o stawkach itp. Dzieki

@były pracownik

Chyba raczej to ty byłeś słabo z organizowany.Jak źle wystawiasz faktury to czekasz dłużej tak ciężko to pojąć. Nasłuchałeś się też o zarobkach tylko zapomniałeś, że trzeba pracować dlatego się, rozczarowałeś .To nie jest praca dla każdego tym bardziej dla takich jak ty.Pozostały ci tylko ogórki w Holandii.Zapomniałeś dodać, że ta firma krzak istnieje kilkanaście lat.

@Chuck Noris

Tu się zgodzę. To nie jest praca dla mnie gdyż nie jestem frajerem. Zastanówcie się ludzie czy niemiec lub duńczyk wykonał by taką pracę za te pieniądze, nawet na kasie w supermarkecie dostają więcej. Właśnie dlatego ta firma krzak istnieje kilkanaście lat bo wykorzystuje ludzi .

Chuckie

Mam gwo i chcę rozpocząć pracę przy turbinach jako początkujący niech mi ktoś napiszę czy chcą takich do Total wind bez doświadczenia w branży tylko z w/w certyfikatem

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Iwona

@Art Bi dziękuję za odpowiedź. Głównie zależy mi na poznaniu mocnych stron tego pracodawcy. Piszesz o biurokracji, która panuje w biurze. A czy to ma jakiś wpływ na resztę pracowników z innych działów? Może ktoś jeszcze się na ten temat wypowiedzieć? Macie podobne wrażenie? Wspominasz też, że jest to praca jak wszędzie. To dlaczego warto pracować właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

noob
@Iwona

Ciężko dopatrzeć się mocnych stron. Ogólnie nie polecam. Nowy kontrakt niekorzystny - technik ma być odpowiedzialny za wszystko finansowo, a firma zgarniać kasę co by się nie zdarzyło. Biuro jest miłe aż do podpisania kontraktu później to mają Cie gdzieś i radź sobie sam. Kantują pracowników na zwrocie podatku i płaceniu nadgodzin. Dla firmy liczą się tylko pieniądze, kosztem bezpieczeństwa. Ogólnie to śmieszne pieniądze jak za taką niebezpieczną prace. Drobne wypadki w tej branży to poważne załamania a poważniejsze wypadki to już tragedie. Lepiej pójść do pracy na magazynie w Niemczech.

Iwona

@Obi łan kenobi możesz powiedzieć coś więcej o pracy techników? Tym bardziej, że obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Technik instalacji i serwisu turbin wiatrowych.

Art Bi
@Iwona

Ale jakie konkrety byś chciała wiedzieć :) Praca jak prawie wszędzie dla niektórych na instalacji lub serwisie albo tu i tam.W zależności od potrzeb około 10h dziennie czasem krócej czasem dłużej.Rekrutacja trwa bo starsi odchodzą i nie zabardzo jest komu pracować brakuje ludzi.Poczatek roku był bardzo słaby sporo ludzi odeszło.Biuro zżera rak biurokracji i to generuje koszty.Dlatego TW jest drogą firmą dla klienta chyba jedną z najdroższych w branży.Nieświadomym świeżakom dają do podpisania mało korzystne kontrakty.

Luke Skywalker

Przyjęcia zawsze są .Rotacja też :) papu i hotel opłacony.Wylot na projekt z najbliższego twojego lotniska.Czasami odbiór auta z Koszalina lub kolega zgarnia Cię po drodze zależnie od kierunku jazdy.

Xxx
@Luke Skywalker

Lukę a kursy opłaca firma ?! Działalności obowiazkowa ?!

Luke Skywalker
@Xxx

Na tą chwilę opłacają, ale szykują się zmiany dla opornych w przyswajaniu wiedzy aby za niezdany kurs/egzamin płacić z własnej kieszeni.Z jednej strony to dobrze bo zmobilizuje to olewających do przyłożenia się choć trochę.Bywały takie asy które nie zdawały po 2-3razy tego samego a pieniążki niemałe firma za kurs i dla kursanta płaciła.Działalność obowiązkowa dla pracujących w plenerze a w biurze już nie.

Xxx
@Luke Skywalker

dzięki wielkie za podpowiedz teraz już wiem wszystko.

Szkot

Witam wszystkich, ma ktoś jakieś informacje czy są przyjęcia do total wind !? Jak to wyglada odnośnie przyjęcia, czy firma robi kursy, wiem ze samozatrudnienie stawka tez wiem jaka jest 25 zł za h, hotele i wyżywienie przeloty rozumiem ze firma opłaca ?! A jak jest ze startem zbiórka np na lotnisku czy w Koszalinie w firmie. Proszę o opisanie moich pytań.

Obi łan kenobi

Musisz doprecyzować pracownicy czy technicy?W tej chwili jest nędza i co najgorsze nie zapowiada się lepiej.

Iwona

@nik nikrozumiem, że dobrze wspominasz pracę w total wind pl. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

nik nik

Ja tez tam pracowałem i nie miałem takich problemów. Faktycznie trzeba mieć własną działalność-wystawiasz faktury i dostajesz kase na czas. W HR też spoko. Nie dość, że dziewczyny fajne, do tego ogarnięte i zawsze pomocne..nie wiem o co Ci chodzi. Może Ty nie byłeś fair i stąd takie problemy. Ja zakończyłem współprace z powodów osobistych i nie było żadnych problemów, wręcz poszli mi na rękę. jak ktoś chce to zawsze znajdzie sobie problem. Ja osobiście polecam firmę i jak sytuacja osobista mi pozwoli chętnie tam wróce.!

karol

Wiecie może jak wygląda teraz praca u nich jako Technik instalacji i serwisu turbin wiatrowych? Na pewno trzeba ten okres próbny przejść, z tego co wiem to on wynosi ok 3 miesiące no i zastnawiam się czy potem jest umowa o prace normalna już na jakiś dłuższy okres.

wieśtas
@karol

tam pracujesz na własnej działalności a nie na umowe o prace TOTAL UPADA????

Firma krzak, najlepiej (usunięte przez administratora) za darmo. ....płacić polisy ktore są bardzo wysokie i zwiazane tylko z Totalem a z działalnością juz nie Choć i tak nie zapewniają pracy ciągłej tak potracaja wszystko co chcą i kiedy ćhcą ekspensy potracenia zaległe podatki ,że niby biuro w Danii z opóźnieniem wystawia i przesyła do nich 3 miesięce po skończonym projekcie dobre sobie robią co chcą . ...!!!!! Nigdy więcej tej firmy. .... pracujesz a wypłaty nie widzisz . Jak maja tobie oddać to 3 miesiace czekasz na zwrot a jak grubsza sprawa to nawet 1.5 roku bo pani sie pomyliła beznadzieja toatalna Taka sobie niby firma Dla nich to od razu zabrać ile się da pobierają wszystko 0.00 do wypłaty Ludzie nawet komornik nie zabiera całego wynagrodzenia mówi o tym kodeks pracy! !!!!!Ta firma schodzi na psy. .....HR panie niby ksiegowe w biurze a nie miłe robią tak naprawdę nic,a my utrzymujemy ich ciężką pracą , wielką robia łaskę, że udzielą informacji to takie ciężkie. ....tak mają dużo pracy, a w każdym e mailu, ,w razie pytań prosimy o kontakt, ,puste słowa! !!!! A szef pewnie nawet o tym nie wie On wogóle nie ma pojęcia co oni wyprawiaja ......szkoda słów Kto rano wstanie ten rządzi taki jest Total Wind Żenada Total Wind jak Tytanik idzie na dno ot i cala prawda o firmie. .....Całe szczęście ze moja współpraca się z nimi skończyła. ....

jerry

Moze ktos wrzucic pare zdan jak wyglada praca w TW jako SITE ASSISTANT ? DZIEKI.

Baba z wozu

Ile można zarobić netto w TW jako technik serwisu?

Baba z wozu

Ile można zarobić netto w TW jako technik serwisu?

Anonim123

Cześć Wszystkim, Czy ktoś z Was pracował może w TW jako Site Assistant i jak to się przekłada na realną pracę? Z góry dzięki za kazdą odpowiedź.

Czesc czy ktos wie jakie firmy zatrudniaja do prac pray wiatrakach morskich ( offshore ) moze ktos z was juz pracowal w morzu

ermenegildo

25 pln to stawka na dzaiałalość - jeśli jesteś vatowcem, to jest to kwota netto, jeśli nie, to jest to brutto i od tego płacisz podatek dochodowy. Dolicz sobie jeszcze koszty ZUS - u , księgowego , ubezpieczenia działalności od odpowiedzialności cywilnej, oraz to, że chorobowe i urlopy masz niepłatne, bo jesteś na własnej działalności ...

deception

25 ZŁ NA GODZINE to brutto czy już po obtrąceniu haraczy??? na jakich zasadach trzeba mieć założoną działalność, aby nie stracić ????

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin