Opinie o Total Wind PL w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Total Wind PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Total Wind PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Wind PL w Koszalin

To prawda że noclegi , wyżywienie , transport firma opłaca ? Jest ciężko przejść rozmowę kwalifikacyjną , jakie warunki trzeba spełnić by się tam dostać ?

lol

25 pln start 30 pln po 3 miesiącach po roku negocjacje ile godzin? Różnie - przeważnie 12 godzin 6 dni w tygodniu ile kasy zostaje? jeśli rozliczysz się ryczałtem podatek 5,5% warunki pobytowe w zależności od miejsca budowy

turbina

Cześć, Może ktoś napisać ile faktycznie jest pracy/ godzin w miesiącu? Jak wygląda sposób rozliczenia? Tzn. ile faktycznie zostaje netto.

klijent

Witam pracownika dzięki za odpowiedz stawki za godzinę takie jak podajesz to mi powiedzieli na rozmowie ale miały być do negocjacji po trzech miesiącach chodziło mi oto ile godzin w miesiącu się przepracowuje i jak te faktury które się im wystawia są rozliczane .Prosto mówiąc ile się zarobi na miesiąc.Ale ja i tak do tej firmy się nie dostałem więc życzę powodzenia i poprawy warunków pracy, ja atakuje inne firmy z branży

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Total Wind PL po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

kolego cos sciemniasz jaki pierwszy etap? I nic nie wiesz o zarobkach o firmie to o czym rozmawiales? :D A wiec wyglada to tak jak sie dostaniesz to przez pierwsze trzy miesiace dostajesz 5,9 euro czyli 25 zl smiech na sali buhahaha jak sie sprawdzisz i bedziesz mial opinie super to nastepny kontrakt masz na rok i dostajesz 7,1 euro czyli 30 zl. Jeszcze jedno podpisujac kontrakt to jak bys sprzedał dusze diabłu. Powodzenia ....

Klijent

Witam byłem w Koszalinie w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej i nie przeszedłem do drugiego etapu rekrutacji. Warunki pracy jakie przedstawili jeszcze na własnej działalności nie rewelacyjne. Niech ktoś napisze ilu monterów pracuje w tej firmie i jakie są warunki pracy na tych kontraktach ile się tam zarabia.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Wind PL - Koszalin

• Jak się pracuje w Total Wind PL?

Zobacz opinie na temat firmy Total Wind PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Total Wind PL
2.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Mieszka I 28
    75-132 Koszalin