Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Pracownicy

Każdy ma prawo do bezpieczeństwa w związku z zainstniałą sytuacją. Chcemy dbać o zdrowie nasze i naszych bliskich. A niestety jest to niemożliwe pracując na jednej hali w kilkaset osób. Dlatego Podpisz petycję i podaj ja dalej w świat ❤️‼️ https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_pracy_w_zakadach_produkcyjnych_na_terenie_caej_polski_w_zwizku_z_zagroeniem_epidemiologicznym

Witam pracuje w tej firmie już rok i to co tam się dzieje to porażka teraz w biurach nie pracują bo się obawiają o zdrowie a my pracownicy jesteśmy gorsi i musimy pracować nie chcą dawać urlopów każą do pracy przychodzić z dziećmi to jest okropne co tam się wyprawia niech ktoś się w końcu tym zainteresuje

Zzzz

Plus pomysł z animatorem dzieci gdy szkoły są pozamykane i przedszkola. Chore nie myślą o ludziach na produkcji A z biorą już mają wolne bo się boją.

@Zzzz

A biuro już wolne bo się boją. Gdzie tu jest logika. Od poniedziałku podejrzewam że połowę zakładu nie będzie.

@Zzzz

No my też się boimy i na nich pracować musimy niestety a z tymi dziećmi to jest jakaś paranoja nikt mądry nie przyprowadzi dzieci

Pracownik.

Kierownik umywa ręce każe nie siać paniki a oni sami co robią.. Tak jak wcześniej ktoś napisał traktują nas jak bydło.. Założyli dwa dozowniki z plynami dezynfekujacymi przy wyjściu dla nich samych a gdzie my ? Nie mamy zachowanej odpowiedniej odległości.. Nikt się nami nie interesuję ważne są tylko i wyłącznie wyniki nic więcej.. Nikt głośno nie powie że zabrano dwie osoby bo miały wysoką gorączkę bo się boją że ludzie odejdą.. Ale właśnie wszystkie zmiany co są powinny się dogadać i coś zrobić w tej sprawie bo co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie..

Pracownica
@Pracownik.

Siejecie niepotrzebną panikę. Jeżeli by było zagrożenie faktycznie i zabraliby do szpitala to uwierz był by szybki odzew. Trochę rozsądku... Ludzie

Kabr

Ludzie, jeśli mieliście kontakt z osobą, która wróciła z zagranicy to zostańcie w domu. Nie sprowadzajcie zagrożenia na inne osoby. Osoby wracające do kraju obowiązuje kwarantanna więc te, które mają z nimi kontakt również. Myśle, że nikt nie chce być w skórze osoby, która zaraziła pół zakładu.

Xz
@Kabr

Nigdy nie dojdziemy do osoby która by zarazila, wtedy wszyscy będziemy chorzy .

Kamil

A co sądzicie o dziale fts

KA Brześć Kujawski

Na tematy związane z KA Brześć Kujawski jest odrębne forum. Tam możecie pisać co was boli bo nie interesuje cię się swoimi życiem tylko cudzym,(usunięte przez administratora)ludzi których wogole nie znacie i nie wiecie co przeżywają na codzien. Takich zachowań jest bardzo dużo. Nie pasuje to się zwolnij!

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Abra

Najfajniejsza jest kuzynka Małgorzata i kuzynka Aleksandra.

@Abra

Abra chyba się pomyliłaś bo chciałaś napisać najgorsze!!!!!!!!

@Ona

Kuzynki? Słyszałem że są razem...

@Gość

Gość tez byś mówił ,ze kuzynki bo za pewne wstyd było kobiecie chwalić się taka corka .

@Ona

W końcu ktoś się wypowiedział na temat tych "kuzynek" . Obie wprowadzają złą atmosferę do pracy . Z takimi osobami na takich stanowiskach o których nie mają zielonego pojęcia nie da się pracować normalnie . Pani Małgorzata cały czas chodzi niezadowolona i tylko patrzy do czego ma się przyczepić zamiast pomóc i wytłumaczyć .

Gość :))
@Xxx

A co ona będzie robić? Nie zna się na niczym i udaje wielką Panią .. ludzie za nią pracują i na nią

Gisc
@Gość :))

Jak nie umie współpracować z ludźmi to może niech zatrudni się jako pracownik do wyprowadzania bydła i baranów tam nie potrzebne doświadczenie.

@Xxx

Pani Małgorzata umie jeszcze znęcać się psychicznie i dawać kary..chyba cofnęła się w lata przedszkolne bo tam za karę stawiali w kąt.

@Gisc

Tam też się nie nadaje :-) . Powoli to my jesteśmy traktowani jak bydła i barany :-D

No
@Ona

Chyba zapomniała jak to być normalnym pracownikiem . Mam nadzieję że kiedyś ktoś będzie Tobą tak dyrygowal . Jeżeli myśli że ludzi zniszczy psychicznie to się myli bo niedługo ludzie zniszczą ja . Każdy siedział cicho Ale w końcu nadszedł czas by dowiedziała się opinii na swój temat .

@No

Pewna Pani G.tez tak traktowała ludzi i już nie pracuje. Patrzeć jak i Pani Małgorzata otrzyma zbiorowy pozew na psychiczne znęcanie się nad ludzi .Czasy murzynów to już minęły

Hehe
@Ona

A na jakim dziale ta Małgorzata? I na której zmianie? Bo są 2 Małgorzaty liderki na sinusach.

Zarobki

Ile można teraz zarobić w kongsbergu w pikutkowie bez nadgodzin i bez sobót??

@Zarobki

Zależy na jakiej będziesz stawce i ile masz lat .ale tak około 2300,

Ktoś

Przy stawce przez agencje 15,50 z jedną sobota, wiek 35 lat ile się wyjdzie na miesiąc?

@Ktoś

Przy 164h i plus jedna sobota stawka 15,50 zarobisz około 2050.

3y

2300 netto to chyba raczej z dwoma sobotami,a nie przez agencje 5dni w tygodniu,ani nie przez kongsberg.

Zzzz

Przecież nikt nikogo nie trzyma w tym zakładzie. Na siłę. Drzwi otwarte...

Nowa

Jestem pracownica od niedawna gdzie moim liderem jest młody chłopak. Atmosfera jest na zmianie super, ludzie z poczuciem humoru... praca też nie jest już zła, gdy jest problem to pomoze każdy, lider, liderka lub skoczkowie powiedzą co i jak na smarcie i wytłumaczą wszystko.... oby było tak dalej to będzie super :)

W Brześciu

Młoda
@Nowa

Nowa popracuj jeszcze trochę i dopiero się wypowiedz. Bo gdzie ta pomoc liderki lub nowego skoczka .lider K.moze i miły ale nie ma swojego zdania. A co do ludzi to tak są mili ,pomocni ale patrzeć jak wszystko wybuchnie bo to co wyprawiaja z ludźmi to jeszcze trochę i wszyscy się postawią gdzie wtedy zostaną liderzy i sami będą pracować na z (usunięte przez administratora) wzięte normy .

@Młoda

A co takiego się dzieje? Nie znam tam wszystkich i sytuacji też nie znam chociaż słyszałam że ostatnio jest nerwowo

Pracownica
@Nowa

Nowa K.Z.to bardzo miły uczynny lider,.zawsze pomoże jak jest potrzeba .Szkoda ze o innych tak nie można napisać!!!!!

Ambra

Kuzynki wprowadzają zamieszanie.

@Ambra

Jakie kuzynki i jakie zamieszanie?

@Nowa

Całe zamieszanie i nerwowa sytuacja przez pseudo kuzynki Małgorzatę i Aleksandrę ze zmiany B . Kuzynka Małgorzata nie ma pojęcia jak powinno pracować się z ludźmi .

Xxxxxx
@Ona

Tak Kacper jest bardzo W porządku, ale one powinny zastanowić się czy pracują z ludźmi czy nie bo ich zachowanie to masakra.. w dodatku ponoszą się po hali i nic więcej nie potrafią.

Mis

Usunieto ok ale nie zmieni to opini o pani Agn.P z pompek ani trenerek z pompek GŁ I inne to co pisza na forum prawda w 100 procentach .Tak jak I kierownik R .P .Podlizywac sie I donosic to jest wtedy ok na dzale jeden pracuje drugi sie opierdziela bo dobrze donosi .Jest troche fajnych ludzi ale to wyjatki .

Witam pracowałem w tej firmie nie polecam tam iść do pracy liderki są okropne i pyskate nic nam pracownikom nie wolno liderki po 3 wychodzą na pół godziny na papieroski A pracownikowi nawet nawet na szybkiego dymka bez pytania wyjść nie można porażka co tam się dzieje

Mis

Witam pracowalem kilkanascie lat I wszystko to co pisza to prawda. Trzeba sie dobrze podlizywac donosic to jest lux .Liderki trenerki P . Piecyk plotkary pierwsza klasa . Trzeba miec zdrowa psyche zeby tam pracowac .No I kierownictwo kiedys tak a jak tam P Ryszard Popiolek

Dlaczego cześć pracowników mimo pozytywnej opinii przez Lidera nie dostała podwyżki. A ci co nie mieli to dostali? Trochę niesprawiedliwe. Młodzi pracownicy mają tę samą stawkę co doświadczeni pracownicy. Krzywdzące.

Xxx

Halo! Shiftliderzy! Czy nikogo nie interesuje pijany, zataczający się Daniel z lm na nocnej?

3x
@Xxx

Co sie dziwisz? przeciez nie pierwszy raz juz. Wielki kolega kierownika a po (usunięte przez administratora)przed lidka i chowa sie za elemami

No name

W Brzesciu pracujesz robisz normy wszystko na cacy a nagle dostajesz out z niewyjaśnionych powodów także kierownictwo powinno zająć się też tym bo ktoś kto ma biała koszulkę myśli że może od tak rujnowac komuś życie przez jego wybujałe decyzję to jest w błędzie pozdrawiam serdecznie

Ktoś
@No name

Po jakim czasie zwalniają zatrudnionych przez agencje, po miesiącu czy dłuższym czasie?

poszukująca

Czy Kongsberg przyjmuję aktualnie do pracy ? tzn przez agencje

Ciekawa

Mi chodzi o zakład w Brześciu. Piszesz o Brześciu czy Pruszkowie?

Ona

Zadowoleni z aneksów? Mnie zastanawia czy to tylko od państwa podwyżki i ile obecnie wynosi najwyższa stawka... Moja wynosi 17.40 i pracuje od września na kongsbergu wiedząc że najniższa krajowa stawka godzinowa wynosi 17 zł brutto to jakoś się nie cieszę czy u was podobnie?

Taaa
@Ona

17zl brutto to stawka na zleceniu, nie na umowie o pracę.

Pracownica od poczatku
@Ona

Ja pracuje od początku firmy w Pikutkowie we wrześniu to mi minęły dwa lata pracy w Konsbergu i też mam17,40 na godz a nie chwaląc się napewno znam się na pracy lepiej niż niejeden shiftleader i technik jakosci

G
@Pracownica od poczatku

Sami wielcy fachowcy, pracują dwie godz. dłużej i pozjadali wszystkie rozumy, więcej skromności. Przypominam przyjmują bez żadnych kwalifikacji, każdego, nie ma się czym chwalić.

Reks

Jest jeszcze 16.90 Stawka

Hej ciekawe czy coś będzie ns Święta Wielkanocne?

Ja (usunięte przez administratora) pierw oberwało się Ewelinie teraz widzę że kom.na Beate MASAKRA jakaś.Dajcie już im spokój bo mi jakby nie pasowala zmiana już dawno bym się przeniosła na inną po co się męczyć jak nie pasuje to zmienić i tyle!Mam nadzieję że Beata będąc na urlopie zasłużonym odpoczywa i nie czyta tych bzdur a Ewelina też dała se już spokój i nie wchodzi na tą stronkę bo co się wkur...ć.Wiec teraz napiszę coś miłego Dziewczyny nie przejmujcie się tymi komentarzami i nie rezygnujcie ze stanowisk Lidera jednak z jakiegoś powodu na te stanowisko zasłużyła jak i jedna tak i druga.Beata ćwicz głos bo dawno nie krzyczałaś a Ewelina nie zmieniaj się bo komuś nie pasuje Twój wyraz twarzy że nadąsana niby jesteś w (usunięte przez administratora) miej nie jesteś ciastkiem żeby każdy Cię lubił.Z miła chęcią będę obserwować Was w białych koszulkach noście je z dumą i nadal reprezentujcie zmiane(usunięte przez administratora) mnie to czy nazwą mnie przydupasem czy (usunięte przez administratora) wie kim jak wypisują.Miłej Soboty życzę wszystkim

Piszecie teraz tylko o Ewelinie i Beacie... weźcie się za robotę. Każdy by chciał przyjść do pracy i hahaha i hihihi i ploty A robić nie ma komu. Lider nie pasuje ? Nie musi, to jest praca A one są przełożonymi. Reprezentują Was, wasze sprawy i w biurze i tłumaczą się za wasze nie wyrobienie normy

Doświadczony ????

Beata lider dla ludzi.....może kiedyś tak było.... Osoba dwulicowa. Ma swoich przydupasow, jedna linia może zrobić mało, drugą ma (usunięte przez administratora) za dwie linie. Wszystko dla jej super premii....Jeden pan z lutowania dzięki jej ochronie jest nie do ruszenia, jak sam mówi, bo on musi mieć stanowisko siedzące...Mysli, że krzykiem załatwić wszystko. Teraz liczy się tylko ilość, zero jakości, wieczne napieranie. Ewelina fakt prosta dziewczyna.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive