Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Mata

Podpisuje sie pod wpisem o paniach liderkach ze zmiany C.Pani Ewelina to napuszona,despotyczna stara panna.Nie szanuje ludzi,odnosi sie (usunięte przez administratora) nawet do starszych osób.Chlopa jej trzeba.Chodzi jak taki mamut,słoma z butów jej wystaje a robi z siebie gwiazde.Powinna umówić sie z Asia z z wiązek i pojechac do kina.Usiąść w ostatnim rzedzie i sie bzyknąć.Ps Beata jest spoko.Ludzie ja szanuja bo ona ich szanuje.

Kongsberg plotomotiw????
@Mata

Co do.P. Eweliny może i panną jest ale NIE sądzę żeby była STARA ????.Coś Ci mówi przysłowie SZANUJ A BĘDZIESZ SZANOWANY DZIEWUCHA wykonuję swoją pracę i tego samego oczekuję od ludzi a jak Cię zafascynowała historia P.Ani to pamiętaj rząd ostatni w kinie jest już przez nią zajęty zawsze możesz zająć rząd pierwszy przy samym ekranie i również możesz wyleczyć się ze swojej zazdrości związanej z pracą bo na moje nie możesz przeżyć że liderem jest ktoś młodszy od Ciebie ????????????.

@Kongsberg plotomotiw????

A ktoś nie pomyślał, ze to nie zazdrość ? Tylko na przykład to, ze do pracy powinno się chodzić z przyjemnością a przez takich liderów jak ona ludzie nie mają chęci ?(usunięte przez administratora) Potrafi być po prostu ludzka i ma szacunek wśród swoich pracowników a pracuje wiele ludzi starszych od niej, do których odnosi się z szacunkiem. Niestety ale(usunięte przez administratora)tego brakuje. Ktoś napisał „ Szanuj a będziesz szanowany” tak ? Brawo, trafiłeś w punkt ! Wiec to ze ludzie piszą tutaj takie opinie jest tylko i wyłącznie jej własną zasługa. Jak ona ludziom, tak ludzie jej.

Nanana
@Anonim

Ja jakos chodze do pracy z przyjemnością a jak tobie sie nie podoba atmosfera to zmien prace i przestaniesz pisac wtedy glupotu. One sa liderka mi które swoja prace wykonują jak należy. Jak ja patrzę na niektóre osoby z chęcią bym sama je w pracy zwolniła nugusy jak nic tylko by chodzili po hali i nic nie robili. Dla was to najlepiej pikniki sobie zrobic i nic nie robić

Nowa

Skoro panie liderki są takie podle to po co siedzicie zmienić pracę zresztą kJ też Eli nie trawią bo ciągle się czepia i dziewczyny przez nią płaczą a mimo to siedzą pi cichu obrabiając jej (usunięte przez administratora) praca to praca ktoś pracuje ktoś pilnuje

No name
@Nowa

Ty wyrażasz swoją opinie i każdy inny ma do tego prawo. No niestety nie każdy ją lubi, większość osób jednak ma o niej negatywna opinie i maja do tego prawo. Po tym jak odzywa się do lsw czy smartów jest to uzasadnione. Sama sobie na to zasłużyła

Bida

Tak tak dokładnie tak jest zgadzam się!!!Widocznie ktos jeszcze to zauważył brawo a dziewczyny( Liderki )życzę siły I Wytrwałości bo mam nadzieje ze jak przysłowie mowi jedna jaskółka wiosny nie czyni i jeden dwa kom nie zniechęca Was do Liderowania .????

Niestety ludzie na innej zmianie nawet wiedzą o jej zachowaniu, a ze zmiany C kogo nie zapytasz o nią to powie to samo. Stoję na lsw już już około rok, pisałam skargę nie raz za to jak się odzywa do mnie, czy do moich koleżanek, ale niestety góra z tym nic nie robi. Nie chodzi o to żeby obrazić kogoś publicznie, ale o to żeby wyrazić swoją opinie a to niestety nie jest zabronione. Pierwsze słyszę ze zwróciła komuś uwagę za jedzenie. Przecież gdzie tam nie spojrzysz to ktoś coś chrupie sobie pod nosem. A na papierosa wychodzi połowa hali, zaczynajac od Pani E. A kończąc na kobietach z lini i ze smartów. Jak widać opinia zabolała kogoś skoro jest doszukiwanie i oskarżanie już kto coś napisal, a brawo ze ktoś to w końcu zrobił

Sinus

No niestety tak jest. Ma jednych pupilków, którzy dali jej prezent na urodziny bo nikt inny nie chciał się składać a teraz inni są gorsi. Ktoś już dawno powinien z nią coś zrobić bo ludzie nie wytrzymują psychicznie.

Kazik
@Sinus

Moja droga nic na siłę !

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Beata wporzadku kobieta a Ewelina okres ma cały msc haha jedna inna druga inna i cieszę się że Ewelina wróciła i zrobi trochę porządku.!!!Ewelina dziewucho ile ty na podpaski wydajesz hm??? chyba wypłaty mało będzie????

PaweL.

Czesc kolejny raz dostalem dwa dni po wyplacie dodatkowa premie produkcyjna 660zł czy premia dotyczy tylko pracownikow clinrumu? Pozdrawiam Pawel.

Sinusoida

Na zmianie C to obie liderki są psycho Pani E.R i B. B. Jedna chodzi wiecznie obrazona a druga stałe tylko krzyczy na ludzi i ich obraża i poniza. Mają Panienki swoich przydupasow i Oni mogą robić sobie co chcą i chodzić jak chcą a reszta ma zapie.... Ta zmiana zrobiła się chora a wszystko to zatruły atmosferę psycho liderki. Pani B. B powinna się leczyć że swojej furi a Pani E. R iść na terapię jak wspolzyc z innymi ludźmi.

Do tego jeszcze dochodzi liderka E. ze zmiany C. Wróciła pani po kilku miesiącach do pracy i wyżywa się na ludziach. Wiecznie chodzi z miną jakby jej się kupę chciało, nie ma do nikogo szacunku i burczy coś pod nosem zamiast normalnie się odezwać. Kogokolwiek się nie zapytasz to ci powie, ze niestety ale gdyby była możliwość żeby kogoś wyrzucić to ona byłaby na pierwszym miejscu. I dziwie się ze ludzie jeszcze się nie zebrali i nie złożyli na nią skargi. Przed jej pójściem na L4 zachowywała się tak samo, problem żeby komukolwiek dać urlop, nawet jeżeli mówisz wcześniej ze potrzebujesz. Takich ludzi nie powinni tam trzymać. Dziwne ze jeszcze nikt się tym nie zainteresował i ona dalej chodzi z tą swoją wredną miną.

K.

Na jakim dziale i na której zmianie? U nas akurat pani shiftleader w porządku, jest z nami od niedawna, ale spoko. Zmiana c S2C. Pozdro.

Młoda

O którą konkretnie chodzi , jestem nowa i nie znam ich dobrze .

On

No widzisz to nie do konca jest tak. Kierownictwo o wielu rzeczach nie wie . leaderka z szytych pozegnala sie z praca po czym jak nekala pracownice wiec wszystko przed toba.????

laleczkaczaki

Jeśli chodzi o to co jest napisane wyżej(usunięte przez administratora) to szczera prawda. (usunięte przez administratora) Rozdaje ludziom upomnienia z byle powodu a sama osobiście kilka razy w ciągu godzin pracy wychodzi na papierosa. Gdzie sprawiedliwość? Skoro nikt z "góry" na to nie reaguje. Nie wspominając że liczy czas spędzany w łazience.

Pu pu
@K.

O którą konkretnie chodzi bo chyba pomyliłeś zmiany

Bumerang

Chodzi o sinusy

Pu pu
@K.

Ja jestem na s2c na zmianie c i nasza shiftleader to Asia i jest juz dosc dlugo wiec pytam o kim piszesz, bo chyba pomyliles zmiany.

Xyz

O kogo na sinusach chodzi?

Mloda

Na sinusach jest tylko shift-liderka dama (usunięte przez administratora)i słynna (usunięte przez administratora). no czy któraś z nich jest spoko to nie powiedziałaby(usunięte przez administratora)

P.
@Pu pu

Asia jest na zmianie B.

D.
@Pu pu

Zmiany to Ty pomyliłaś, nie wiecie na jakiej zmianie pracujecie i wychodzą później nieprawdziwe informacje. (usunięte przez administratora)

D.
@Młoda

Shiftleader P. Violetta, bardzo w porządku.Można? Można!

Xd
@D.

Była naszą liderką na zmianie weekendowej bardzo wporządku wszystkiego sama nas nauczyła. Pozdrawiam

Mefeanatrodonol

Fakt, romanse instnieja, drugi fakt, to sprawy prywatne. Ale szkoda ze (usunięte przez administratora) sprawy prywatne przynosza do pracy, babeczki zasuwaja na liniach i na KJ spogladajac na Sylale jak wyciera wargi z potu przy niejednym bliskim spotkaniu z osobnikami płci przeciwnej, nic nie robi, oglada zdjecia z wigilii sluzbowej przez prawie pol nocki siedzac na (usunięte przez administratora) podczas gdy reszta podwladnych wciaz zasuwa (usunięte przez administratora)ze ich przelozona sie opierdziela. w dodatku sposob wktory przekazuje informacje i daje upomnienia chodz samej sie jej naleza sa zaczerpniete od L.M :) Widac to golym okiem. L.M, S.S i ta ich nowa liderka z parapetem pod zebami proboja nawzajem wytworzyc autorytet drzac pape na boguducha winnych ludzi, mam nadzieje ze jesli to czytaja cos im sie trafi do pustych mozdzkow:) nie na kazdego zadziala krzyk, wystarczy ze wam odpowie ktos tak samo i sie gubicie i radze wam uwazac, co i przy kim mowicie bo wezmiecie przyklad z G.C. Noi, taka opinia na temat pracy tam, to jest 10% problemow z ktorymi borykaja sie pracownicy tamtejszej firmy, stanowiska z takimi wysokimi stawkami rownące sie z kierowniczymi wykorzystywane w taki sposob, ze ty stojac na linii masz ledwo 17 zl a zasuwasz na linii, kj czy tam smarcie przez cale 8 godzin dostajesz opiernicz od krzywej m0rdy ktora siedzi z (usunięte przez administratora) przez wiekszosc czasu, podnaszac ja kiedy wchodzi na hale kierowniczek lub dyrektorek. Sprawiedliwosc w tej firmie to cyrk na kolkach, ale wiekszosc osob tam pracujacych to stare baby i chlopy ktorych ktos nosi w domu na raczkach i boja sie takim ulepom kiwnac palcem i rowniez podniesc glos. PAMIETAJCIE, nie dajcie sobie mowic ze jestescie zerem,, reagjcie tak samo jak one na was, wtedy sie gubia:)

Plebejusz

no sluchaj, w pracy zachowuje sie jak by byla spod nieba wyjeta a na wigilii to by sie j3bala na scenie przy innych haha. Kompletna wiocha,ale to prywatna sprawa, dorosla jest i niech robi co chce

Plebejusz

No dyrekcja ( oczywiscie niektorzy z zebranych tam krawaciarzy) wydaje sie spoko. Dyrektor na przywitanie w jego pierwszy dzien chodzil po LU i witał się z każdym pracownikiem jakiego napotkał. Fajnie, nie? Ale nie dajcie się zwieźć. Uwazajcie zawsze co i przy kim mówicie bo nawet za narzekanie i mowienie prawdy o firmie, o tym co myślicie o np. Liderzynach mogą was wywalić, mimo ze mówienie prawdy to wiekszosc negatywy- no ale tak tam jest:P pzdr

Sinus

Jakby tego było mało, dochodzi jeszcze Pani E. ze zmiany C. Przyjaciółka jednej z liderek, robi z siebie bóg wie kogo, panoszy się i ludzi traktuje jak popychadła. Podkradala zmysły, nie ma szacunku do ludzi. Jedna kobieta się przez nią zwolniła, nie wytrzymała psychicznie. Kolejna jest na skraju swoich nerw a nikt z tym nic nie robi.

Sinuss
@Sinus

Jeśli chodzi o Panią E. ze zmiany C to nie jest to najgorsza osoba pracująca na tej zmianie. Na jednej z LSW stoi Pani która donosi do na wszystkich nie wspominając że każdemu obrabia tyłki. Poszła pogłoska że nawet niektórym osobą robi zdjęcia. Kto pracuje na tej zmianie wie o kim mowa.

szarpi drut

stosunki między magazynem a produkcja w firmie kongsberg brześć nigdy nie owocowały ale teraz po nocnych orgietkach na casting couch na pewno ulegną poprawie :)

Maliszka
@szarpi drut

Hej.Ani produkcja z magazynem????poproszę o konkrety ,a nie obrażać kolegów magazynierow ???????????? Ogólnie brak logistyki na produkcji????

@szarpi drut

Hihi, właśnie, opisz chociaż z wyglądu tego magazyniera, jeśli chodzi o płeć przeciwna to każdy podejrzewa i chodzą sobie plotki kto to:ppp

@Plebejusz

Koleś z brodą. Nie wiem jaka zmiana ale chyba Dawid ma na imię. Brodę ma na 100%. Podobno laska z wiązek jest taka dobra ze w godzinach pracy wychodzi na numerek i została złapana na tym...

@Sinus

Masz pewność że to właśnie ten magazynier. Nie masz 100% pewności wie po co rozsiewasz takie plotki. Pozatym prawda okazala się inna. To parę która pracuje na Sinusach nakryto a nie magazyniera. Potwierdzone info.

XYZ
@.

Ludzie w tej firmie jak zawsze wszystko wiedzą tylko często 99% to kłamstwa i plotki, które przy takiej ilości pracowników powstają w szalenie szybkim tempie. Głównie zazdrość sprawia, że po trupach dążą do celu. Tylko trzeba sobie zadać pytanie,, czy warto? “ Może czas najwyższy grać fair, zająć się swoim życiem i nie wtrącać w cudze? To tylko praca, zawsze można ją zmienić ale wyjąć słomę z butów i zmienić swoje podejście jest ciężko. Prędzej czy później każdy przekona się kto jaki jest i czy rozsiewa plotki.

....
@Sinus

Tą pare zlapano w zeszłym tygodniu A nie w tym :-) . Chyba ktoś nie lubi Dawida skoro próbuje zrobić mu pod górkę . Radzę zająć Ci się praca A nie plotkami :-) . Chłopaki z tej zmiany są w porządku :-) .

Sks
@.

Ciekawe komu aż tak chcica wyszła ????

Xxx
@Sks

Idź zapytaj tej zmiany jak taki ciekawy jesteś

Operator

Cześć, orientujecie się jakie sa stawki w Brześciu?

@Operator

Zaczynasz od 15.50 z czasem przechodzisz na stanowiskową 16.90-17.40

Mikołaj
@Sinus

Czy po pewnym czasie można liczyć na podwyżkę? Orietntujesz się dobrze w stawkach proponowanych przez firmę, więc mam nadzieję że będziesz też coś wiedział na temat podwyżek, zależy mi na tej informacji.

Xyz
@Sinus

Te stawki przy zatrudnieniu przez agencje czy przez zakład?

@Mikołaj

Jak już przejdziesz na stanowiskową to nie ma szans na podwyżkę, ludzie pracują po dwa lata za stawkę 17zl.

@Xyz

Przez agencje zaczynasz od 15.50. Jak przechodzisz na firmę to dostajesz 16zl na start

Ona

Jak wyglądają testy podczas rekrutacji?

Iwona

Hej, wiecie może czy przyjmują na weekendy do pracy? I czy trzeba pracować w każdy weekend czy np można tylko w 2-3?

Karola

Cześć, jest jakiś dział na dwie zmiany? Jaka stawka na godzinę co to za dział czy jest możliwość dodatkowych? Opowiecie coś bo nocki ciężko mi wchodzą....

Brzeska strefa wyzysku

Praca jak w media Markt, tylko dla idiotów, poza tym same wiesniaki tam pracują

Jakie są aktualnie stawki brutto Pikutkowo ?'

Wcale, że tu nie chodzi o wiek. Ja pracuję już prawie dwa lata a mam 20 lat, to kwestia tego na jaki dział się trafi i do kogo. Drugim też decydującym punktem jest podejście i samozaparcie, pewnie gdybym miałą inne sytuację to już dawno bym zmieniła tą pracę. Tak jak ludzie piszą nie jest to praca marzeń, a zarobki to chyba kwestia indywidualna, bo zależy na jaki dział trafisz, nie można tutaj wypisywać samych negatywnych aspektów bo w sumie plusem jest to, że jest ciepło, faktycznie mamy żetony dzięki czemu można pić ciepłe napoje. Ale wiele rzeczy tu nie gra i potrzebne są zmiany, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale gdy człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora) to nie można przejśc koło tego obojętnie. Ludzie, którzy nie mają o niczym pojęcia awansują, po awansie proponują byle komu za marny dodatek awans, na pomocnika obowiązki przejmują po tym, który awansował sobie i idzie do góry, sam będzie miał duże pieniądze a byle kto z produkcji dostanie trochę grosza i będzie się cieszyć . W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze dopóki będzie się tak działo jak na obecną chwilę.

pytanko

heja, dlaczego hr tak szybko się zmieniają w brześciu?

Patriota

Słuchaj ja pracuje na weekendy i nie wiem u którego lidera to zobaczyles lub zobaczylas ale tak nie jest.

Pod wrazeniem

Jak wynika z ponizszej wypowiedzi osoba o nicku "nowy wpis" jest zniesmaczona tym, co dzieje sie w zakladzie w Pikutkowie. Powiem kilka slow od siebie. Pracuje w tej firmie dosyc dlugo, aby moc sie wypowiedziec w kwestich poruszonych przez te osobe. . Moje pierwsze kroki "stawialam" w Kongsbergu w Pruszkowie, gdzie zostalam oddelegowana na szkolenie. Wrazenia? Moglabym stwierdzic, ze nienajlepsze. Szkolenie - porazka. Raczej pokazywanie na kazdym kroku wyzszosci osob szkolacych. Atmosfera fatalna. Klamstwa, ploty, obgadywanie innych, zajmowanie sie zyciem innych, podkopywanie dolkow pod wspolpracownikami itp. Standard. Czyz to nie jest typowe dla wszystkich miejsc pracy? Wiec w jakim celu piszesz o takich sytuacjach, skoro tak jest wszedzie i wszyscy o tym wiedza? Nawet w tak prestizowych zawodach, jak lekarz czy nauczyciel slyszy sie o "wybrykach". Taki jest swiat i tyle. Przyjechalas - (es) tu do pracy, nam rzekomo pomagac, czy na przeszpiegi? Z pewnoscia i w Pruszkowie pracuja ludzie, ktorzy nie moga sie pochwalic nieskazitelna opinia. Szczerze? Bylam zniesmaczona i zarzenowana zachowaniem niektorych pracownikow w Pruszkowie. Jesli chodzi o ponizanie innych przez kierownictwo - sama tego tam zaznalam na wlasnej skorze. Bylam tez swiadkiem wielu sytuacji, ktore wolaly o ' pomste do nieba'. Wiec prosze, nie rob z naszego zakladu pracy miejsca, w ktorym "diabel mowi dobranoc". Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive