Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

raz,dwa,trzy...będziesz Ty

W każdym zakładzie są różnego rodzaju insekty....larwy,glizdy,karaluchy,prusaki i szczury. Tak samo jest w tym zakładzie.Wstyd i przykład brać z Prószkowa.Nigdy nie dojedziecie do poziomu ludzi z Prószkowa. Ludzie przyjeżdżający do Włocławka za głowę się łapali i łapią. Nie ma na Pikutkowie ze strony ;kierownictwa,zastępców,liderów,skoczków ( nie wszystkich ) nie ma za grosz poszanowania ludzkiej godności.Jest brak szacunku do starszych wiekiem osób,nie potrafią normalnie podejść i porozmawiać tylko z ryjem i krzykami poprzedzone wulgaryzmami. Najgorszy zakład w jakim pracuję ( Tak na marginesie i tak odchodzę więc to opisuję) Patrząc w tym zakładzie na ludzi jak są traktowani....to przykre,że nikt z tym nic nie robi.Ludzie sami do siebie nie mają za grosz szacunku,a co dopiero do drugiej osoby. W toaletach palą,całują się lesby, butelki po 100 ml w koszach,jedne związki sie rozpadają i drugie tworzą...taaakkk....potrafią za tyłki się trzymać stojąc obok siebie....A skoro już o tyłkach...czyli potocznych d.pach i tu najbliżej do gufna...potrafią owo gufno spod siebie zjeść by wspinać sie wyżej,palec ubabrany w d.pie drugiemu trzymać,kolegów i koleżanki podpieprzać nawet gdy nie ma w tym za grosz prawdy.Wymyślają i tylko chamy po jajach się drapią...czyt. ( (usunięte przez administratora) ) Wesz i (usunięte przez administratora) to jest to samo bierze sie z brudu.Myjcie sie brudasy bo śmierdzi od was jak z szamba. Do wymiany jest kierownictwo,zastępcy, liderzy,skoczkowie i (usunięte przez administratora) Raz,dwa,trzy...następnym będziesz Ty.No tak...jak nie ma komu pracować to się bierze to co leży,a później takie ,,pustaki,suporeksy'' japy drą i bliźniąt na innych.Z drugiej strony to ten zakład nie jednej i jednemu źycie uratował ???????????? Dzisiaj ja na dole,jutro Ty.

Raz dwa trzy

No muszę tu napisać prawdę bo nie wytrzymam. Socjal jest bo było na święta od 400 do 500 zł. Plus paczki dla dziecka.Wiecie jakie? 1 drops, dwa lizaki( serduszka) i nieświerzy banan. I informacja do tego ,że będzie odprowadzony podatek i składki społeczne od tej paczki. Chyba cały 1 zł. A okradają na wypłatach i po 1000 zł. Taka obłuda. Pozdrawiam wytrwałych w tej firmie

Ola
@Raz dwa trzy

Ja raczej w paczce którą otrzymałam na święta, nie widziałam żadnego lizaka ,banana paczka była bardzo przyzwoita A co do pracy w ka jest ok pracuje od samego początku i jeszcze mi się nie zdążyło żeby pensja mi się nie zgadzała! Osoby które chcą pracować to będą !, pozdrawiam

Mr

Mam pytanie ile wynosi wynagrodzenie netto w konsberg w pikutkowie z 2 sobotami w pracy.

Nowa2

Jak z dojazdem do pracy tutaj ? Jest autobus opłacany ? Okolice Żyrardowa bym dojezdzala

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zainteresowana

Orientuje się ktoś czy kursują autobusy z dworca w Brześciu Kuj. bezpośrednio do Kongsberga? Niby rozkład jazdy wisi ale słyszałam że już nieaktualny???

@Zainteresowana

Nie ma już autobusów.Został tylko z Włocławka

@Anna

Dziękuję za odpowiedź!:)

Robota spoko z zwłaszcza zmiana "A" pozdro punch, lu

Czy jest dojazd z Radziejowa do Pikutkowa? Jakiś autobus, bus?

wito

Czy to prawda ze w Kongsberg Pruszkow na produkcji w tej chwili zatrudnieni sa sami Polacy.

Człowiek
@wito

Nie nie prawda. Jest jeszcze trochę Ukraińców

Dorota94

Witam. Chciałam się zapytać czy można przyjść do pracy na nocki albo same weekendy. Mam małe dziecko dlatego taki system pracy byłby najlepszy?

Pomocna
@Dorota94

Z tego co wiem jest możliwość pracy weekendowej, na pewno w agencji addeco udziela ci więcej informacji :)

#Pracownik KA Pruszków

Pruszków Pozdr Pikutkowo Chłopaków z LM,Sprey Glue,LineUp,Punch Trzymajcie się ????????????????????

Kochający pracę
@#Pracownik KA Pruszków

Pracuje tu już od pewnego czasu,jak dla mnie świetne warunki bo pracowalem w dużo gorszych. Jest cieplo ,są dofinansowania,mamy cieple napoje, uslugi smart lunch tego nikt nie wymienil. Polecam współpracę z tym zakladem. (usunięte przez administratora)

Sympatyczna

Witam Serdecznie... Chciałabym pochwalić,Pana Roberta ( Lorda ????) z nowym rokiem się poprawił,na lepsze, oby tak dalej..

Bubu

Kiepska firma, zero organizacji zero wizji na cokolwiek. Masa pseudo "starych" pracowników ze stazem rok i mniej.... łazi jak inżynier procesu nie robiąc kompletnie niic... żenujące. Liderzy z łapank bez pojęcia o pracy

Reks

Szczeże każdy narzeka Niestety ale ja juz pracowałem w gorszych warónkach Powiem że chwale swój dział każdy jest miły i pomocny A nazywanie tego zakladu(usunięte przez administratora) to jest przesada są gorsze o wiele zakłady wiem są nie dogodności i jest dużo żeczy które można wytknąc zkładowi kierowniką Ale nie jest aż tak strasznie Pozdrwiam

H
@Reks

szczerze, warunkach, rzeczy,

Lalus
@H

No po samej pisowni widać jakim pracownikom się tam podoba. Myślę, że ludzie którzy mają większe ambicje przychodzą tam, pracują dwa miesiące i odchodzą.

Reks
@Reks

Przepraszam za błędy tylko tyle powiem I obrażająć nic tym nie udowodnisz. Mam prawo mieć inne zdanie Tylko wyraziłem opinie

Zainteresowana

No i opowiadają. A co do romansów to firma jest spora więc były są i będą romanse. A osób robiących plotki też nie zabraknie nigdy. Tylko nie rozumiem jednego dlaczego nie podejdzie zapytać jaka jest prawda tylko gada to co usłyszy i pół sobie doda.

app

A co powiesz o osobach które są (usunięte przez administratora) i zdradzane o dzieciach które cierpią. Też powiesz taki los Gdzie jest kierownictwo które powinno już dawno z tymi romansami zrobić porządek a nie udawać że nic nie widzi. Każdy sobie tłumaczy to mnie nie dotyczy nie moja sprawa i dlatego takie świństwa się dzieją za przyzwoleniem innych

app

Czy wiedzą co robią wątpię. Tu raczej górę biorą hormony nie rozum.

Dzidzia

Za listopad nie było żadnej premi. A wiecie dlaczego? Bo dawali za dużo dodatków za weekendy więc stwierdzili że ludzie "za dużo zarobili". No tak jak zwykły kierowniczek zarabia w tysiącach to jak "montazysta - Operator ????" zarobił 4 tysiące bo pracował 30 dni w miesiącu to już za dużo zarobił więc po co mu premia

@Dzidzia

A są jakieś premie płacone albo na godziny?

@Daria Solińska

A czy są premie płacone i nagodziny?

Daria Solińska

A ile można zarobić w kosbergu?

O.N.A
@Daria Solińska

Jeśli pracujesz 160 godzin bez dni dodatkowych, oczywiście na trzy zmiany to zarobisz 1900 zł :) a jeśli zaczniesz robić soboty z niedziela gdzie są dodatki 100 % i dodatek 250 to przy stawce 15.60 możesz zarobić 4 tys. Ale musisz wtedy cały miesiąc dzień w dzień przychodzić. Hahah także chyba więcej czasu spędzasz z pracą niż z rodziną

Daria Solińska

Witam. Czy są przyjęcia do pracy???

Lutek

Są oczywiście.

Anna -mama Lorda Roberta

Witam Panią "Sympatyczną " . Nie wiem co Pani chce osiągnąć tą nagonką? Pani "ptasi móżdżek" nie zastanawia się ile złego robi w psychice innych osób. Trochę podejścia psychologicznego Pani nie zaszkodziło by, ale co wymagać od osoby, która nie ma odwagi rozmawiać prosto w oczy. Życzę pomyślności w pracy i w życiu prywatnym. Pozdrawiam. Anna -mama Lorda Roberta.

Pracownica od poczatku
@Anna -mama Lorda Roberta

Witam mam pytanie czy w tej firmie nie ma tzw dobrych liderów i skoczków byłoby miło coś pozytywnego przeczytac

Ktoś

Bardzo często jest ponawiane ogloszenie do zakładu w Brześciu Kujawskim. Pracownicy są zwalniani czy sami odchodzą? Dziwi mnie tak częsta rotacja.

Eli
@Ktoś

W większości ludzie odchodzą sami - najczęściej ci młodzi. Być może po prostu spodziewali się, że będzie lżej i łatwiej, a rzeczywistość ich przerosła. Spokojnie, nie jest wcale źle - pracowałam wcześniej w kilku innych miejscach i tutaj jest najlepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive