Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

nowy

Witam. Piszecie o produkcji w wiekszosci wpisow. Moze ktos sie wypowiedziec jak wyglada praca na magazynie?

asd
@nowy

nie jest zbyt wymagająca, atmosfera jak najbardziej ok

Pracownik Brześć

W tej firmie to już naprawdę dzieją się cuda. Tam każdy z każdym może i żadnych konsekwencji nikt nie wyciągnie bo już są sytuacje że na ludzi jest krzyk że dwie minuty wcześniej staną przed dzwonkiem a pewna para wychodzi sobie 5 min przed i nikt tego nie widzi... No ale cóż na wyższym stanowisku można i można zabierać że sobą zwykłego pracownika...

Panna Nikt

To jest forum poświęcone firmie a nie życiu prywatnym pracowników. Ogarnijcie się i nie szukajcie sensacji. Kto z kim, jak gdzie kiedy, kogo to obchodzi ? Tu mają być rzeczowe informacje dotyczące firmy! No chyba, ze ktoś nie ma własnego życia i lubi żyć życiem innych....to w takim razie proponuję pogadać " na żywo" a nie(usunięte przez administratora)obrabiać na forum.

Oj
@Panna Nikt

W pracy to się pracuje a nie ma życie prywatne.lider z pracownicą?! Taka sytuacja już powinna być rozwiązana przez kierownika.Jak się ma pretensje że ktoś o tym gada to trzeba było się zastanowić wcześniej.Widzieli gadają normalna sprawa.

Młoda
@Oj

Takie czasy są teraz że romanse w pracy są normalne , nie liczy się opinia innych tylko to co w spodniach . A najlepiej to widać na spotkaniach zakładowych . Z czasem zrozumieją że to dobrze nie wróży tym bardziej osobom które mają rodziny .

Mag

Naprawdę dajcie sobie spokój z tym zakładem....Praca w systemie trzy zmianowym.,za najniższą pensję; w warunkach ciągłego (usunięte przez administratora) Tylko nieliczni I najbardziej zdesperwwani wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy ...Naprawdę nie warto

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Raz dwa trzy

Kolego. A widziałeś niewolnictwo w XXI wieku? Okradanie z wynagrodzenia w biały dzień, w białych rękawiczkach. Do toalety wyjść nie wolno, zapalić też nie. A Ty się czepiasz o jakiś tam prąd do samochodu? To tylko dla pozoru żeby niemieccy wizytatorzy widzieli lub taki wymóg był na etapie budowy nowoczesnego zakładu produkcyjnego. Działać nie musi tak jak bramki, automaty do ciepłych napojów, czy nawet zegarki, że o maszynach produkcyjnych nie wspomnę. Pozdrawiam serdecznie przedmówcę. Taki to zakład????

Cześć. Na jakiej podstawie wypłacane są premie świąteczne i te 500zl za 3 miesiące bez wolnego?

Trzeba być zatrudnionym przez kongsberg i mieć przepracowane 3miesiace

Raz dwa trzy

Te premie bez wolnego to (usunięte przez administratora) Mnóstwo ludzi nie dostało. Przykra sprawa.

Aaaa

Kiedy wypłaca na Święta tym co nie wypłacili? Mieli płacić w tym tygodniu

@Aaaa

Jak naślesz armię adwokatów i inspekcję pracy. I niech sprawdzą dokumentację płacową od początku twojej kariery w tej firmie. Zobaczysz jaka będziesz bogata. Na ile Cię okradli do tej pory. Pozdrawiam

Raz dwa trzy

No w grudniu to pojechali z wypłatami. Brawo,brawo dla zamkniętych kadr. Tylko masowe l4 tu chyba pomoże. I premii znowu nie było, nie wiadomo dlaczego. Ach może ktoś paznokcia złamał!!!

@Raz dwa trzy

Z tego co słyszę od pracowników, to 95% ludzi jest okradzionych. Brawo firma! Jakoś muszą utrzymać rzeszę nygusów ze wschodu. I pewnie rok chcą zamknąć dobrym wynikiem finansowym. Ach szkoda gadać. Trzeba na firmę wypiąć cztery litery????

Ona

Witam.Jezeli zostanę polecona przez pracownika kongsberg ,na jaki typ umowy mogę liczyć przy zatrudnieniu,jaka stawka i dodatki np.premia,socjal?Proszę o odpowiedź.

Edyta

Dzień dobry czy sa przyjecia do pracy na produkcję i gdzie można aplikować , i sa testy? Proszę o informacje zwrotną

Kajtek
@Edyta

Przyjęcia są cały czas,ale do którego zakładu.Pruszków czy Pikutkowo?Przyjmują przez agencje pracy lub jak się ma kogoś w Konsbergu z polecenia.

Tretho

Hej czy przyjmują do clean roomow

Ile można zarobić?? Zależy od ilości dni w miesiącu??

Nat
@Nowy

Od ok. 2100 do ok 3000 do ręki z hakiem, zależy od tego, jaka jest twoja stawka godzinowa (np. stanowiska LM mają wyższą stawkę od stanowisk punch, ale praca na nich jest trudniejsza i bardziej odpowiedzialna). Wysokość pensji zależy też od ilości dni roboczych w miesiącu, ilości tzw nocek, premii produkcyjnej, liczby przepracowanych nadgodzin (płacone podwójna stawka dzienna) i ewentualnych nagród.

Interester

Wow, sporo negatywnych opinii. Ja mam pytania. 1.jaka jest struktura w firmie tzn poszczególne szczeble od dołu. Pracownik - lider-kierownik? 2. Czy jest szansa na stanowisko mistrza ale przy rekrutacji zewnętrznej? Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto skladac

Nat
@Interester

Pracownik - lider - shift lider - kierownik Można otrzymać wysokie stanowisko poprzez rekrutację zewnętrzną. Masz dobre referencje, wykształcenie i doświadczenie? Pracodawca będzie zainteresowany. Negatywnych opinii dużo, ale najwięcej z nich nie dotyczy meritum, tylko plotki, oczernianie itp. Praca jest spoko, ma minusy i ma plusy - piszę jako pracownik z 17-sto miesięcznym stażem.

Zniesmaczona

Powiem krótko Liderka i jej (usunięte przez administratora) z brygady c do odstrzalu wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja atmosfera w pracy powinna być pozytywną a nie każdy idzie do pracy z myślą co ona znowu (usunięte przez administratora) do czego się przyczepi aż się rzygać chce jak tam trzeba iśc zacznijcie ludzi traktować jak ludzi a nie jak tania siłę robocza bo daleko tak dziewczynki nie zajedziecie to nie komuna a wy nie żadne (usunięte przez administratora)

zmiana S2C

Publikuję subiektywną opinię z mojego punktu widzenia. Piszę o własnych wrażeniach i odczuciach po ponad roku pracy w KA. Nikt nie musi się z tym zgadzać, kto chce, ten może. 1. Jestem zadowolona z pracy i zarobków, które przy pracy na nadgodzinach oscylują w granicach 2400 - 2800 zł do ręki. 2. Praca, jaką wykonuję nie jest ciężka. Jest bardzo monotonna, ale po powrocie do domu nie stresuję się, nie myślę o pracy, nie jestem nią obciążona psychicznie. Pracownicy w większości muszą stać w miejscu przez cały czas pracy - bolą stopy, plecy i nogi. Można się przyzwyczaić. 3. Bywa tak, że presja jest bardzo silna. Pracownicy są poganiani, muszą tłumaczyć się z niskich wyników, których przyczyną najczęściej są czynniki od pracownika niezależne (patrz: punkt 6). 4. Moim liderem jest wspominana wielokrotnie wcześniej młoda kobieta, którą większość osób krytykuje. Potwierdzam część opinii - dziewczyna jest bardzo wulgarna i dość trudno załatwiać z nią sprawy. Podczas gdy inni liderzy chętnie idą pracownikom na rękę i pomagają im, nasza liderka lubi spławiać ludzi przychodzących do niej z problemami. Potrafi być sympatyczna, jako koleżanka, ale nie jako przełożona. Jest bardzo młoda, może się wyrobi. ;) 5. Plotki i fałsz - grono pracowników, z którymi ma się styczność, jest bardzo liczne. Są to różni ludzie i w tak dużym gronie zawsze znajdą się osoby lubiące szemrać za czyimiś plecami. Trzeba, jak wszędzie, uważać co się mówi i do kogo. Jest naprawdę wielu świetnych, wesołych i oryginalnych ludzi z którymi po prostu aż miło wyjść po pracy na piwo. 6. Cele są trudne do wyrobienia ze względu na częste problemy typu - awarie, brak komponentów do montażu, niewystarczająca liczba pracowników na liniach, lub osoby jeszcze nie wykwalifikowane. Nowi pracownicy nie przechodzą kompleksowych szkoleń. W zasadzie to wdrażają się w strukturę pracy "na żywioł" 7. Drobne przyjemności? Żetony na kawę z automatu, zadaszona palarnia, firma posiada fundusz socjalny, pod zakład podjeżdża autobus. Mają stanowisko do czyszczenia pingli z tak dobrym płynem, że w życiu sobie lepiej okularów nie wyczyściłam :D 8. Drobne niedogodności? Z żetonu na kawę czasami nie skorzystasz, bo cztery automaty nie działają, a do piątego stoi ogon na całą długość stołówki. :D Na stołówce jest zbyt mało miejsc siedzących dla pracowników. W autobusie jest mało jakichkolwiek miejsc w ogóle. ;) W szatniach też ciasno i ludzie muszą stykać się gołymi tyłkami, żeby się pomieścić przy szafkach. Jeśli chcesz na przerwie zapalić papierosa na palarni, przygotuj się, że zimą bardzo zmarzniesz, albo zmarnujesz 5 minut przerwy na wycieczki do szatni i z powrotem po kurtkę. 9. Pracodawca oczekuje, że na stanowiskach będzie utrzymywany porządek, tymczasem notorycznie brakuje środków czystości - płynów, ręczników papierowych itp. Szczotki i szufelki często są w bardzo złym stanie i zbyt rzadko wymieniane. To tyle. Jak coś sobie przypomnę, to może napiszę więcej. Pozdrawiam. :)

michał

ta firma to jest jakieś nieporozumienie, atmosefera żałosna, warunki pracy również. Nigdy nie kupię bmw ani volvo, jak widziałem w jaki sposób są montowane poszczególne systemy. Mam nadzieję że już niedługo po firmie w Pruszkowie śladu nie będzie.

Pracownik S2c

Witam jestem pracownikiem nowym .Przyjmując sie do pracy bardzo sie jej obawiałam czytając te kometerze moją liderką jest pani MU prze sympatyczna osoba wiadomo jako liderka musi pilnować ludzi żeby pracowali bo to ona jest rozliczana z naszej pracy więc się nie dziwię że ma pretensje że nie ma celu co do ludzi z naszego działu też nie mogę o nich nic złego no może z paroma wyjątkami A mianowicie lini nie jakiej Marceliny nie polecam z nimi pracy reszta jest całkiem spoko młodzi ludzie jest czas na pracę ale też i na trochę śmiechu zwłaszcza na jednej lini dużo tam się dzieje lubię tam pracować młode dziewczyny śmieszne nie ponoszą się jak nie kture osoby jedynie do czego mogę się czepiać to do nowej pani kierownik i szef lidera Pana R

S2c
@Pracownik S2c

Również miałam okazję z nią pracować nie sympatyczne osoby tam pracują dla niej ważniejszy jest wygląd psełdo modelka A nosi jeszcze tą swoją śmieszną torebeczke????Jak dobrze że już nie pracuje tam

Kamil
@Pracownik S2c

Anonimowo kogoś oczerniać, wyśmiewać zza ekranu to każdy prosta potrafi... Zazdrościsz komuś czegoś czy po prostu jesteś wredną szmatą i wylewasz swoją żółć na tym forum??

Kamil
@S2c

A co Ciebie to obchodzi kto i w czym chodzi... Zazdrościsz jej tej torebki czy co... A może nie pracujesz bo się nie nadawałas i tyle :)

Pszczółka
@Pracownik S2c

Chyba faktycznie jesteś nowym pracownikiem bo co do opinii o liferce MU piszesz że jest sympatyczna to chyba jej nie widziałaś jak poniza ludzi jak ubliza ludziom z byle jakiego powodu który sobie ubzdura nie ma szacunku do ludzi.. Przyszła na zmianę to zmiana była w produkcji najgorsza bo wolała latać z udawanym tampobem przy rozporku niż produkcja się zająć Swoich to nawet o normę nie pyta A od innych jej chce jest chamska i wulgarna stoi ciągle przy lini 2 bo najwięcej płot z tej lini wychodzi dzięki Iwonie bo ta to następną praca się nie zajmie tylko kimś Od kad jest GR produkcja poszła w górę A dlaczego bo wielce liderka przestała robić z siebie debila Tą firmą i ta liderka MU to powinien Pruszków się zająć bo ludzie odchodzą bo psychicznie nie dają rady Pozdrawiam

Lolita
@Pszczółka

Ta MU to dopiero pseudo liderka nie wiem kto ją awansował ale normalny nie był dosyć że jedzie po tych pracownikach od najróżniejszych to szacunku nie ma w ogóle no chyba że do tych co jej do ucha szepcza Co kolwiek żeby z nią załatwić to graniczy z cudem Np nie wpływa premia idziesz mówisz a pseudo liderka co mówi Nie moja sprawa A lider jest od tego żeby to wyjaśnić z biurem bo jak każdy do biura by latał to ciągle kolejki byłby tak więc lider moim zdaniem jest od tego żeby reprezentował takiego pracownika A nie wszystko w (usunięte przez administratora) miał A w końcu lider do czegos zobowiazuje jest od tego jak (usunięte przez administratora) do srania A co do lini i tej Iwony ta to dopiero ma chora głowę wszystko jej przeszkadza nawet to że ktoś z parkingu szybciej wyjechał ha ha i już afera była na całą firme w skrócie mówiąc robota by szła gdyby się wzięły za robotę A nie czyimś życiem się zajmowały bo swojego kojca nikt nie widzi tylko czyjś Przychodzą ploty puszczają A później miesiącami gadają kto z kim A kto nie z kim ludzie jakby każdy pilnował swojej (usunięte przez administratora) to problemów by nie było

@Lolita

Widzę że komuś żal że z Tobą nie gada tylko z kimś innym w tej firmie są jeszcze większe plotuchy niż Iwona sama chyba nią jesteś skoro swoje żale tu wylewasz weś się dziewczyno ogarnij i weś się do roboty bo one robią ponad tysiąc mat A ty.

Lolita

Ha ha kto powiedział że ona że mną nie gada I napewno nie jest mi żal I czym się szczycisz że robisz matę z dwoma przewodami złożona byle jak wielce mi 1000 tyś mat każda linia by tyle zrobiła prostej maty ha ha Szkoda że nie dadzą was na inne maty wtedy każdy by zobaczył jakie wy robotne tak robotne jak mocne w gębie za plecami

SC2
@Lolita

Ile jadu i nienawiści w Tobie, bardzo Ci współczuję. Popracuj nad ortografią!

....
@Lolita

A co Ty tak się uczepilas tej liderki MU każdy na jej stanowisku by był taki sam widocznie się nadawała skoro zrobili z niej liderke .Weź się za pracę to będzie wszystko ok .

@Lolita

Akurat ja nie pracuje na tej lini ale jak czytam co ty tu piszesz to widzę już kto jest największym plotuchem z kongsberga wes sie dziewczyno ogarnij rozmawiasz z nią A potem ją obgadujesz i twoim zdaniem co to jest ????? Ciekawa jestem ile twoja linia robi mat na dwa kable A zresztą jak ci to przeszkadza to się zwolnij nie potrzebujemy tak fałszywych osób i zanim coś napiszesz sprawdź jak to się piszę bo widzę że nie tylko z głową jest coś nie tak ale i z ortografią

Słoneczko

Pseudo to pracownik z Ciebie A nie z liderki MU

Pracownica

Dokładnie to samo mam na myśli A w porównaniu do Iwony to ona muwi w prost co a nie obgaduje na forum

Prawda
@Pracownica

Mówi wprost? Ty chyba sama to Iwona napisałaś, bo nikt o prawdomownosc by cię nie oskarżył

Orr

Uczysz ortografii, a piszesz weś, zamiast weź? Hehć

@Pracownica

Piszecie że ktoś ortografii nie umie No ale żeby napisać mówi przez U otwarte to dopiero ortografia się kłania haha komuś się wytyka A samemu się błędy robi....

Myszka12

Zmiana "C" na S2C, zastępca lidera pani P, nie ma szacunku do ludzi, wszystkich probuje ustawiać, ponizac, ludzie nie pozwolą zeby została liderem, niech sie za robotę wezmie bo do tej pracy to ona sie nie nadaje . Koleżanka z liderką więc mysli że może wszystko..

Prawda
@Myszka12

Zgadzam się, zero szacunku dla ludzi, jak to czytasz topamietaj karma wraca

Słoneczko

Okazuje się że nie tylko na liniach zajmują się plotkami bo pewna wredna Pani K .która stoi na maszynach też się zajmuje plotkami szanowna pani K Pani się zajmie praca i swoim życiem prywatnym .Bo do płotów jest Pani pierwsza

Ciekawy

Wie ktoś może kiedy mniej więcej robią przelewy świąteczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive