Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

dawno na tej stronce nie byłem ,teraz tak czytam opinie pracowników byłych jak i obecnych,hmmm,może moja opinia coś pomoże.Pracuję w Pikutkowie od początku i praca nie jest ciężka,są osoby które wogule nie są nauczone ciężkiej pracy w życiu i narzekają,tzn na widok pracy od razu mają rozwolnienie.Jeśli chodzi o wypłaty są na czas i każdy dostaje tyle ile wypracował godzin,dla chętnych są zapisy na nadgodziny na weekendy,więc każdy kto ma jakieś kredyty do spłaty bez problemu może sobie dorobic parę grosza więcej,z podkreśleniem słowa jeśli tylko chce.Jest dosyc spora grupa ludzi ,tak jak wyżej napisałem co im się nie chce i tylko narzekają,tak się moi drodzy Polski nie buduje. Odnośnie poniższych wpisów na temat //shit//liderów bo do shift to im daleko brakuje,atmosfera w pracy w tamtym roku jeszcze była ok,ale w tym to już jest masakra jak te panie wariują na sinusach.Jest totalny (usunięte przez administratora) Pierwsza pani L o której tak się rozspisujecie-dziewczyna stara się i trochę coś tak kuma,ale ma brak podejścia do ludzi,krzykami i wyzwiskami na pracowników spraw się nie załatwia ,dziwi mnie to,że ta pani jeszcze nie ma sprawy założonej w sądzie ,a na pewno kiedyś będzie miała tak jak słynna pani G z mat szytych ,jeśli nie zmieni swojego temperamentu. Pani S.-ksywa na sinusach Suporeks,na niczym się nie zna ,ludzie jak do niej podchodzą z problemami związanymi z pracą to wielce oburzona jest,że jej się dupcię zawraca i każe wogule nie podchodzic do siebie,nie wiem kto jej tę posadę dał,ale powinna zostac zdegradowana z powrotem na linie i w niebieskiej koszulce zasuwac z kobietami koło 60tki ,które tak wyzywa i im ubliża,ta pani tj ewenement aspołeczny i nie powinna zajmowac się tym czym się na chwilę obecną zajmuje. Reasumując,miejsce pracy jest drugim miejscem poza domem gdzie człowiek spędza najwięcej czasu i każdy by chciał ten czas spędzac w miłej atmosferze,a nie w nerwach i stresie,trzeba ze spokojem podchodzic do pracy,a nie z nerwami,a nie potem jakieś wpisy czytac w necie .

@pracownik

Zaklad w Pikutowie na zdjeciu piekny nowoczesny a w srodku puszka pandory.

jak?
@pracownik

No to jest dobrze, ale niedobrze?

Rudzielec
@pracownik

Też już trochę pracuję w tej firmie i to, że liderzy są tacy jacy są to moze też wpływ gory i boją się tylko o siebie. Trzeba też zwrócić uwagę na ludzi ze sobą pracujacych. Zaloga w ktorej pracuję w ostatnią sobotę zrobila sobie spotkanie INTEGRACYJNE. Odpuszczajmy sobie grzechy ale jak patrzę na wstawione zdjęcie przez jedna z pań z byłą pania technik to mysle ze o takim odpuszczaniu grzechów nawet ten u gory nie myslał. I powiedz mi drogi Pracowniku jak tu się dziwić lidereom ze tak się zachowuja. Wysluchuja roznych opini plotek, a później komu zaufać, więc sie wyżywają.

@Rudzielec

Nie rozumiem wypowiedzi o zdjęciach. Czy to znaczy że już nie wolno zdjęć sobie z nikim robić i wstawiać ich?

Młoda
@Rudzielec

A o kim mowa bo nie wiem ?

maciek
@pracownik

Firma zagraniczna a zarobki jak w bandgladeszu jeszcze normy do tego. Szkoda czasu tam pracowac

Kicia

Pan lub pani Rudzielec mogła by się przedstawić jak ma odwagę pisać o innych osobach w internecie!

Rudzielec
@Kicia

A wyobraź sobie ze mam odwagę zbyt dlugo pracuję w tej firnie prawie 10 lat i przez ten czas duzo mozna dowiedziec sie o ludziach z ktorymi pracujesz. Sławek M

Aa

Witam chciałam Was ostrzec przed liderką Anną porażka totalna zwalnia ludzi za to że robią spokojnie normę w pierwszy tyg pracy tylko dlatego ze dana osoba im sie nie spodobała (usunięte przez administratora) wie dlaczego poprostu... Brak słów Starasz sie uczysz na maszynach a taka i tak wystawi Ci złą opinie i umowy Ci nie przedłuża... Porażka nie pozdrawiam Anny

Ss
@Aa

Prawda !

Micky

Uważajcie na pseudo techniczke jakości (usunięte przez administratora)-S2C obecnie jest na mojej zmianie. Nic nie umie ,podpierdziela i wprowadza ludzi w błąd . Jak to mówi (podejdź do tego z rozsądkiem) bo sama dobrze nie wie .

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Leszno
Młoda

Czy nie możecie napisać coś o kimś pozytywnego . Przydałoby się usłyszeć o kimś cos miłego .

Nowy pracownik

Nie czytajcie złych wpisów.Jestem nowym pracownikiem od miesiąca na wiązkach w Pikutkowie.Praca super i kasa niezła.Atmosfera koleżeńska,liderzy pomocni,ludzie fajni,nie wiem na co tu można narzekać.Chyba niektórym się nie chce pracować.polecam zakład jak najbardziej.

jak to jest?

Jak to jest?Strefa gospodarcza brzeska a więcej tu pracuje ludzi z Pruszkowa niż s regionu.I to Pan Dyrektor jakie stawki im zaproponował.

Magda
@jak to jest?

Pan dyrektor przecież sam jest z Pruszkowa, tak więc ma swoich.

@Magda

Który?

Osoba
@jak to jest?

Przeciez my jeździmy w delegacje a w wekkendy na nadgodziny

Magda
@Gość

Ten wysoki

Były
@jak to jest?

Tak właśnie jest w tej firmie. Zamiast dać ludziom godziwe pieniądze, żeby nie odchodzili to oni wolą nabijać kabzę swoim z Pruszkowa. Podobno na matach szytych też już jest kierowniczka z Pruszkowa.

Byla pracownica
@Były

Jest i to bardzo porabana Pani ktora swoim pracownikom robi zdjecia i nagrywa ich . Jest tydzien w Pikutkowie i tydzien w Pruszkowie nikt nie chce juz w Pikutkowie tej Pani

Ciekawa
@Byla pracownica

Jak się nazywa ta pani ?

Farsa
@Byla pracownica

I to jest odpowiedz na odwołania do tego aby dyrektorzy reagowali na zachowanie pseudo liderów. Zareagowali dając fenomenalną kierowniczkę. Szkoda tylko osób, które chciały się utożsamiać w jakiś sposób z tą firmą a zderzenie z rzeczywistościa okazało się bardzo brutalne. Ale maty szyte już wcześniej miały "dobrą" kierowniczkę, więc są wprawione. Jesteśmy z wami. U nas jeszcze są normalni liderzy, u was chyba ani jeden.

.....

No serial telewizyjny

Trzy kropki
@.....

Każdy z kimś lider z pracownikiem kierownik z liderem dyrektor z kierowniczka serial telenowela

@Trzy kropki

Telenowela i tutaj piszą ludzie którzy nie mają własnego życia tylko interesują się pierdolami a nie praca.

:-|
@.....

Raczej dramat

Bobo

To już druga słabość tej pani do faceta na tym dziale.

@Bobo

Bo dużo wiesz na temat tej osoby. Plotki w tej firmie były i będą zawsze.

Non

No jakoś dziwnie to brzmi :-O

wito

Jak sa romanse to i beda nowi pracownicy w przyszlosci a gdzie jest tak kochliwa zaloga w Pruszkowie czy w Pikutowie.

Non
@wito

Pruszków

wito

A ukrainki tez takie kochliwe czy tylko Polki.Konsberg Pruszkow zaklad milosci

XD

Coś więcej na ten temat ? Ktoś coś widział ?ktoś coś wie?

Stop

Uwaga! Zabrakło chętnych do zgłaszania się do agencji pracy.Wobec tego wszyscy zarejestrowani w Urzędzie Pracy musicie mieć się na baczności!.Agencja zgłosiła się do urzędu w celu przymusu przyjścia na spotkania rekrutacyjne do agencji.Wniosek nikt już nie chce tu pracować,ani przychodzić na rekrutacje,więc pozostał im przymus.Oferta dostępna na stronie PUP Włocławek.czyżby mobbing,śmieszna stawka i umowa,perfidna kadra z telefonem w ręku doprowadziła do tej sytuacji?,czy to po prostu zwyczajny brak rąk do pracy....Ludzie sami zgotowali sobie ten los.

ela
@Stop

Może góra otworzy w konicu oczy i zobaczy czemu ludzie uciekają i niechcą przyjść do tej firmy ,może liderzy dostaną nagane i będą ludzi traktować tak by zostali a nie zwiewali po miesiącu ,przy takim traktowaniu to w konicu zostaniecie sami z garstką ludzi.

Tytus
@ela

Czy wy nie rozumiecie, że im właśnie najbardziej zależy na takich liderach, którzy gnębią ludzi?Taki lider jest najlepszy. A "góra" sama stała za plecami i mierzyła czas operatorom więc otwarcie oczu niewiele pomoże. Faktycznie trzeba przyznać rację niektórym osobom twierdzącym, że tu pracują mówiąc delikatnie mało bystre osoby.

masakra
@Tytus

Masz rację i ja niestety zaliczam się do tych mało mądrych. Wytrzymałam tu rok, nie wiem jak, ale po ostatnich wydarzeniach i zachowaniu zakłamaniu liderów i tej całej reszty, robię wszystko, żeby uciec jak najdalej stąd. Każdemu napotkanemu, który zapyta jak wygląda praca w Kongsberg Pikutkowo odpowiem, żeby nawet nie próbował zaczynać pracy tam , szkoda czasu i zdrowia przede wszystkim. Żałuje , ze w ogóle zaczęłam tu pracę, głupia mogłam poświęcić ten czas na szukanie czegoś normalnego.

Masakra

Jestem pracownikiem tej "firmy" od roku. Dziś doświadczyłam, co znaczy zdanie mojej znajomej , że na produkcji prędzej czy później potraktują Cię jak ścierkę. Dalsza wypowiedź nie ma sensu, bo tu niestety pracownik wogole się nie liczy. Nie traćcie czasu na pracę tutaj, bo im dłużej tu zostaniecie tym gorzej będzie Wam się wydostać, wiem to z autopsji☹️.

gość88

Jak jest z pracą tylko w weekendy? Jak to wygląda finansowo?

Gościnnie
@gość88

Na weekendzie praca jest taka ,że trzeba umieć wszystko na wszystkich działach tam gdzie potrzeba jest plus robić normy a stawka bez zmian .

@Gościnnie

Mało wiesz panie gościnny o weekendach .

Stop

Już nie tylko agencje pracy mają problem.Na DD Włocławek ogłasza się sam niesamowity Kongsberg.ąPodejrzewam,ze i tak skierują do agencji pracy.Najważniejsze,że w końcu do tego doszło,że nikt tam nie chce iść,a to dopiero początek. Kiedyś zasoby ludzkie się skończą. Szkoda,że w tym przypadku trwało to długo.

kraina

Od pisania na forum o skandalicznym traktowaniu nas przez liderki one nie beda lepsze trzeba to zalatwic tam na miejscu ale do tego potrzebne jest zgranie wszystkich .

JaOna

Witam, dostałam dzisiaj dwa telefony odnośnie spotkania rekrutacyjnego , jedno organizowane przez Agencję Adecco ,drugie przez FlexHR , lecz czytając komentarze zastanawiam się nad pójściem na te rozmowy, czy ktoś ma doświadczenie z tymi agencjami? Czy gra nie warta świeczki?

@JaOna

Mnie mówili: „jeśli nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć” i poszedłem. Możesz iść, kolejne doświadczenie więcej. Dopóki nie podpiszesz umowy, to nic Cię nie zobowiązuje. Musisz wiedzieć, że przez trzy m-ce będziesz na najniższej krajowej. Najlepiej zatrudnić się bezpośrednio w zakładzie, wtedy stawka jest większa, ale ONI tłumaczą się, że nie mają czasu i wystarczającej kadry do obsługi biurowej. A trzeba wiedzieć, że rotacja jest duża. Jak tu ktoś napisał: „ na pięciu przyjętych, dziesięciu odchodzi”. Jeśli potrzebujesz uczciwej pracy, nie boisz się pracy na trzy zmiany, to idź. Zawsze możesz nie podpisać kolejnej umowy. Nic na siłę. Powodzenia

JaOna

Dzięki za odp. Jeszcze myślę...

LM
@JaOna

Jeżeli masz kogoś znajomego co pracuje bez pośrednio w zakładzie /umowa z kongsbergiem/ to niech cię poleci w biurze HR. Dostaniesz umowę od razu z zakładem .a nie wiem czy jeszcze jest to aktualne ale ten co poleca otrzymywał po 3 mies twojej pracy 500zł brutto ,a po 6 mies. 1000zł brutto.można się z kimś dogadać i jak wytrzymasz 6 mies, zarobić premie

Bolo
@JaOna

Gra nie warta świeczki, ale oczywiście można spróbować i przekonać się osobiście.Później pozostanie tylko: na gowork mieli rację.Pozdrawiam.

@JaOna

Ja wytrzymałam miesiac,szkoda zdrowia i nerw,powiedziałam ze lepiej zjesc chleb ze smalcem niz tam sie meczyc,praca jest lekka i fajna tylko ludzie okropni którzy mysla ze jak sa liderami to sa kims a czlowiek na tasmie jest nikim.zmiana ludzkich liderów i ludzie zostana i wyrobia norme ,przedewszystkim wiazki..

Halina
@LM

O bardzo fajny bonus. Tylko niestety nie mam nikogo znajomego w firmie. Czy pierwsza premia, o której piszesz jest przewidziana dopiero po 6 miesiącach pracy?

LM
@Halina

pierwsza premia 500zł brutto jest po pełnych 3 mies. a druga 1000zł brutto po kolejnych 3 mies

magik

Chciałem się dowiedzieć o warunki pracy w Utrzymaniu Ruchu w fabryce w Brześciu Kujawskim. Może ktoś napisać cokolwiek na ten temat?

Nnnnm

Chodzi o zmiane na sc2 zmiana c. Liderka panoszy sie wszedzie odkad nia zostala obrosla w piorka. Rozwala linie ktore sie zgraly. Jest to osoba klamliwa, falszywa. Moze i cos umie. Ale ludzi z ktorymi pracuje dzieli na dwie kategorie wybranci i ci gorsi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive