Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

SEBASTIAN

JA, PRACUJE OD 2014 ROKU NA SPAWANIU ZBROJEŃ BUDOWLANYCH STAWKĘ MAM NA TE CHWILE 14,76 EURO, SPROWADZIŁEM TUTAJ ŻONĘ Z DZIECIAKAMI. MNIE TA FIRMA POZWOLIŁA STANĄĆ NA NOGI. WIEM JEDNO ŻE JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO NA PEWNO MU COŚ ZNAJDĄ. MOJA KOBIETA TEZ MA U NICH PRACE NA SORTOWNI I PAKOWNI WARZYW. MY SOBIE PRACUJEMY ZAWSZE PO 5 DNI W TYGODNIU I SPOKOJNIE WYSTARCZA NA ŻYCIE. W CIĄGU ROKU PLANUJEMY DWA URLOPY JEDEN W POLSCE DRUGI ZAGRANICZNY. AHOY HOLANDIA. JESTEŚMY TEŻ W TRAKCIE ZAŁATWIANIE KREDYTU NA MIESZKANIE, PRZY NASZYCH DOCHODACH DOSTALIŚMY KREDYT BEZ PROBLEMU NA DOM SZEREGOWY, 4 POKOJE W EMMELOORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam najgorsze biuro

Marry

Hej, ja tutaj jestem jako nowa 5 tydzień i mi sie podoba. Miałam byc 6 tygodni ale przedłużyłam do końca wrzesnia. Dużo fajnych ludzi tutaj poznałam. Ok idę spać bo dziś na 18 nocka mnie czeka. Pa

Noname

Wszystko co piszą niezadowoleni to prawda, firma kradnie godziny myśląc, że nikt się nie kapnie robią to bez skrupułów w ostentacyjny, ordynarny sposób. Trzeba dzwonić i upomina się o wszystko. Organizacja leży, mnóstwo nieskoordynowanych koordynatorów, którzy niczego nie koordynuja. Lubią zapominać, trzeba ciągle się dobijac żeby coś załatwić. Każdego dnia trzeba dzwonić żeby cię na lokacje zawiezli. Nawet kierowcy busów narzekaja. Robota niby jest, różne miejsca i różni ludzie są lepsze i gorsze. Nigdy nic nie wiadomo gdzie pójdziesz i co będziesz robił. Niektórym robią w środku tygodnia wolne z kapelusza. Nie jest prawdą, że tylko pijakom tak robią co którzy niczym nie podpadli też tak robią choć mi akurat się nie zdarzylo

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Aktualny pracownik

Nie będę pisał eseja, te negatywy to niestety prawda. Dzwoni do ciebie 3 koordynatorow jednocześnie, nie wiesz z którym co załatwiać. Ogólnie prosisz ich o coś a oni, awsze zapomninaja albo udaja zapomnienie. (usunięte przez administratora)Nie ma tu też zarobków. 300 - 350euro tygodniowke w 90 %przypadkow. (usunięte przez administratora)Holendrzy w pierwszy dzień pracy wymagają od ciebie jakbyś 5 lat stażu miał w pracy.(usunięte przez administratora) Jedyne czego nie zepsuli to fakt, że codziennie do roboty chodzę. Jakaś chora biurokracja, piszesz jakieś kartki z godzinami nie wiadomo po co skoro oni i tak to liczą. Masz pisać i uzyskać podpis kierownika, zapomnisz to nie chcą płacić. Każdy mi tu mówi, ze trzeba liczyć godziny,bo firma zaniża z uporem maniaka i zawsze się trzeba kłócić. Nie bez powodu są 34 miejscem w rankingu agencji pracy wysylajacych do nl. Codziennie musisz po pracy dzwonić żeby Ci busa zalatwili nie należy Ci się. Musisz się upomina lc, koordynator niekiedy nie odbiera kiedy dzwonisz za busem i nie wiesz co robić. Zdecydowanie odradzam,to mój pierwszy i ostatni raz z agencjami. To co piszą i wam mówią o level 1 to prawda te wszystkie negatywy(usunięte przez administratora)Serio pisze, sprawdźcie ranking agencji pracy i zobaczycie co warto wybrać...

Antyspoleczniak

Jeżeli chodzi o samą biuro to wszystko w porządku jeżeli chodzi o zakwaterowanie zależy gdzie ja mieszkałem na przykład na chuście banda społeczników którzy za pochwałę sprzedadzą się do biura bo masz 20 centów więcej na godzinę ogólnie praca w level one w porządku jeżeli chodzi o społeczników trzeba uważać na chuście numer pokoju 3 Jacek przy nim należy nic nie mówić pokój 12 Darek Iwona myślą że to jest od nich mieszkanie bo już pracują tam rok czasu maksymalne donosiciele oraz bardzo dobrze wykluczają ludzi to z tobą rozmawia wszystko okej śmiechy chichy wychodzisz na dwór czy tam na bilarda już się obrabia (usunięte przez administratora) znowu przychodzisz z powrotem to jest wszystko okej nawet nic ci nie powie wychodzi ktoś inny to jemu (usunięte przez administratora) obrabiają jeżeli chodzi o pracę chwaliłem sobie ale o ludzi jedno społeczeństwo konfidentowe

młody 25

Hej, ktoś na jabłka się wybiera ?

ilona09
@młody 25

witaj ja się wybieram

młody25
@ilona09

Odezwij się do mnie jakub1994(małpa)onet.com.pl

Kondzio04.12.1976

Najlepsi i koniec. Ale każdy musi sprobować samemu.

Iwona

Hej. Wracam w niedziele 10.marca do papryki na Luttelgeest. To juz 4 sezon rozpoczynam. Stawka teraz to 10,96 euro oraz nadgodziny 135%. Średnio w sezonie tygodniowka to 360 a nawet 470 euro netto. Pozdrawiam Iwona

Bożena
@Iwona

Witam czy można prosić do pani kontakt ponieważ chce wyjechać z koleżanką i bardzo sie boimy bo są różne opinie

Artur

Ta agencja to jakas porażka zero szacunku do pracownika brak pomocy. Ja pracuje po 10 godzin dziennie a na dojazdy i czekanie na busa tracę 5 godzin!! Koordynatorzy całkowicie nieogarnieci a większość pozytywnych opinii to ściema. Ta agencja w porównaniu do innych jakie znam i w jakich byłem wypada najgorzej

Stf

...

Aneta78903

Hej Chcę wyjechać przez tą agencje ale szukam kogoś chetnego do wyjazdu bo sama się boje:) mam 21 lat Piszcie aneta78903@o2.pl Razem dałybysmy radę ze wszystkim mam nadzieję ze ktoś napisze:)

grabnioinator

jedna wielka ściema ta agencja pracowałem już trzy lata za granicą konkretnie w holandii i jeszcze nie spotkałem się z tak opierdalającą ludzi z pieniędzy agencją niby wszystko dobrze niby wszystko git ugadywałem się z agencją na wyjazd dla dwuch osup dla siebie i kuzyna co niezna języka ani niemiał doświadczenia bo jest kucharzem z zawodu znależli pracę ruwnierz dla niego wyjechaliśmy za granice kuzyn nie miał sofi jeszcze wyrobiona więc ta agencja musiała mu pomuc przy wyrobieniu bsn po dwuch tygodniach pojechałem z nim do biura i gadaliśmy ze on niema co jeść bo żadnych pieniędzy nie dostał miesiąc się zbliżał w tej agencji to mu wyrobili bsn jak mu go wyrobili tak mu powiedzieli że jest na wiekówce żekomo miał 7 coś odrazu pokazywali się z lepszej strony bo mu powiedzieli ze bendzie miał euro podwyżki :D na sezonowej pracy niema się mniej niż 9 :D jokoś po miesiący dostał solaris na 465 euro za trzy tygodnie co wychodzi średnio 155 euro tydzień a następna wypłata tygodniowa wynosiła 87 euro tak średnio wyszło a moja sytuacja była taka że byłem pomocnikiem brukarza robiłem wszystko prawie to co powiedział szef zawsze byało zrobione ,pierwsza tygodniuwka 150 myśle ok tam pobrali 90 za chate 23,60 ubezpieczenie i jeszczeraz 90 na zaś jakbym klucze zgubił lub ukrad rower to ja rozumiem ale jak spojrzałem za solaris to wyszło że 68,6 zabrali niewiem za co i butów mi nie policzyli kture mi kupili żekomo za 15 euro drugi solaris był oprórzniony o 111,88euro trzeci o 116,96 a czwarty zaś 85,76 i to tylko ze względu na to ze dzień przed ich wysyłaniem solarisa do pracownika poszedłem do pracy i powiedziałem szefowi że to jest muj ostatni dzień i że spadam do innej agencji hłopak się wkurzył dzwoni do biura że jak to jest możliwe że ja tam tyle pracuje i nawet nie zaraził 200 euro za tydzień jego kolego mi powiedział ze za 250 by się nawet z domu nie ruszył ale stwierdziłem jest od jutro spadam mam to gdzieś po tym dniu się nawet zdziwiłem bo dali mi asz 225 euro :D gdzie ogulnie trzecia wypłata powinna być już taka sama co następne bo jest już po odliczeniach nieregularnych odciągnięc i to tyle tak tylko jeszcze wspomne Umowy nie podpisywałem w biurze tylko po dwuch tygodniach w domu :) kuzyna mi zabrali z domku dali go 25 kilometrów odemnie i po tym jak się pytali czy ja chce zjechać do polski czy inną robote bym chciał co już prędzej zgłaszałem że chcę ją zmienić to powiedziałem że że ja już mam inną robote jak się zwolniłem tak kuzynowi podziękowali i teraz siedzi na ich domku i zapewne chcą go przetrzymać by go pużniej wysłać na polske i jeszcze go skasować za transport tak ze jak już tam bendzie to właśnie mu się pieniądze skończą niewidzę sensu by tam ktoś jechał by ich biuro miało zarobki połowe (usunięte przez administratora) a jakbyś się chciał coś spytać nawet koordynatora to ci powie niewiem pytaj w biurze pujdziesz do biura to ci powiedzą ze niewiedzą ta osoba wco wie akurat jej niema w pracy i tak na okrągł nawet muj szef podczas ostatniego dnia mojej pracy ich (usunięte przez administratora) ze tyle biorą niepolcam pozdrawiam czejść potym jak pisze powinniście się szczaić ze niejestem z biura bo za durzo błędów ortograficznych

Serdeczna

Firma jest niepoważna, przyjeżdżając na miejsce podpisaliśmy umowy, zostaliśmy poinformowani, że następnego dnia zostaniemy zabrani do urzędu na wyrobienie numeru Sofii, po czym wieczorem telefon, że nie stanie się to jutro tylko w jakimś dalszym nieokreślonym czasie i mamy iść do pracy :)) Nasza praca zakończyła się po kilku dniach, brak numeru sofii = brak możliwości dostania wypłaty! Firma ma za dużo koordynatorów co równa się słabym przebiegiem informacji wśród nich samych, jednym słowem bałagan. Nawet nie mieli pojęcia kto z kim mieszka na jakim domku... Strasznie daleko do pracy ok. 100 km od miejsca zakwaterowania.

Zadowolona

Wyjechalysmy z kolezanka do kwiatkow na miejscu okazalo sie ze do pracy przy rybach. Praca spoko jest mozliwosc nadgodzin a w soboty mozna dorobic na polu. Jestesmy zadowolone . na mieszkaniu tez mamy spoko ludzi. Jedyny minus jest taki ze koordynatorzy maja wiecznie czas na wszystko i nie spieszno im do pomocy aha no i po powrocie z urlopu oplacajac mieszkanie okazalo sie ze z pokoju 2 osobowego zrobili 3 osobowy. Na 6 m2 w 3 osoby to przesada. Bo ludzi sciagaja nowych zamiast starym dac zarobic. (usunięte przez administratora)Praca ok zarobek ok ale troska o pracownika na poziomie zerowym. Kokosy na nas zarabiaja a zero wdziecznosci.

Gosc1219

Werbuja ludzi Przez work Centre. Szybko organizują wyjazd z Polski najdroższym busem i najbardziej niewygodnym ich busem. Po przyjeździe okazuje się że nie ma pracy. W ciągu siedmiu dni pracowałam AZ nie całe dwa dni. I nie rozumiem po co cały czas ściągają ludzi. Gdyby byli uczciwi to by zorganizowali wyjazd ale w późniejszym czasie jak już się praca zacznie.

Kornel
@Gosc1219

Przyjechałem do Level tez przez Work Centre i było mi to wiadome odrazu jeszcze w Polsce. Nikt tego nie ukrywał. Pracuje ma sortowni i pakowni warzyw w Kraggenburg. Mam po 47 godzin na tydzien. Stawka 10.14 euro po dwoch miesiącach bedzie 10,97 euro. Moim zdaniem bardzo uczciwa agencja Level One oraz Work Centre.

Dusia
@Gosc1219

Hej. Moglabys daj swojego e-maila? Abym mogla sie z z Toba skontaktowac. Mam wyjechac i chciałabym zadac kilka pytan.

Seba99
@Dusia

Tez te osobe prosilem o kontakt mailowy ale echo. A admin usunął moj wpis. Ja pracuje u nich 2 miesiace i jest wszystko w porzadeczku. Mam prace 5/6 dni po 9/10 godzin dziennie. Zarobki netto 330 - 350 euro w wieku 20 lat mam stawke 10,71euro u rolnika.

Urwis

Witam, dostałem oferte na sortowanie cebulek kwiatowych w Emmeloord. Jest w stanie ktos cos wiecej powiedziec nt? Z góry dziękuję

Adrian
@Urwis

Witam ja tam pracuje wraz z dziewczyną pierwszy tydzień był cienki 21 h, ale wszystko na szczęście ruszylo mówię poważnie dziś piątek pracuje po 8 h ranna zmiana i ide też w. Sobotę i niedzielę więc ponad 50 u w dodatku od 1 lipca będą podwyżki!!

Kinga

Ludzie siedzą po kilka dni a nawet więcej na domkach bo nie ma pracy. Trzeba mieć szczęście żeby się coś trafiło na dłużej. Byłam zapisana na wyjazd na truskawki, po przyjedźcie okazało się ze będę pracować gdzie indziej, dzień po jeszcze co innego. Dwa dni pracowałam w jednej pracy a następny dzień jeszcze gdzieś indziej. Ogólnie mówiąc rzucają ludzi gdzie tylko potrzebują. Trafiłam na martwy sezon ale w okresie letnim raczej będzie więcej pracy;) W biurze miałam bardzo dużo problemów z koordynatorami, ciagle problemy z wypłatami i to tego opóźnienia.. szczerze mówiąc to są lepsze agencje, gdzie przynajmniej szanują ludzi bo w tej niestety nie ;)

kala
@Kinga

a możesz polecić dobrą agencje

Eeeewaaa
@Kinga

Jak chcesz pracę na dłużej to nie wyjeżdża się do prac sezonowych i uzależnionych od pogody. Pozdrawiam

Eeeewaaa
@Eeeewaaa

I nie*

Moja tygodniówka 400,50 netto

Moja tygodniówka 400,50 netto + 28 (urlopowe i wakajne) czylo 428,50 za 55 godzin pracy. jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Loon normale uren 40:00 9,82 392,81 Loon overwerkuren 15:00 à 125,00% 9,82 184,20 Mutatie Totaal tijdvak Verrekenen Omschrijving R T Percentage Grondslag Fiscaal Betalen Grondslag Fiscaal Betalen Fiscaal Betalen Loon normale uren 4 T 392,81 392,81 392,81 392,81 Loon overwerkuren 4 T 184,20 184,20 184,20 184,20 Vakantieuren 4 T 8,08 8,08 8,08 8,08 Uitruil huisvesting 4 * -60,75 -60,75 -60,75 -60,75 ---------------- ---------------- ---------------- ---------------- Loon voor loonbelasting en premies 524,34 524,34 524,34 524,34 Loonheffingen (Week wit) T 524,34 -97,48 524,34 -97,48 Gediff. premie Whk (WGA-vast) 4 * 0,0900% 524,34 -0,47 524,34 -0,47 ---------------- ---------------- Netto loon 426,39 426,39 Inhouding Uitruil huisvesting 4 71,50 -4,26 71,50 -4,26 Inhouding Ziektekostenverzekering 4 -21,63 -21,63 ---------------- ---------------- Netto te betalen 400,50 400,50 ========= ========= Cumulatieven R Dg Sv Lb Bruto loon Loon SV Loon ZVW Loon LB/PH LB/PH ZVW WW WIA 1 - Agrarisch kort 4 5 20 2.041,94 2.041,94 2.041,94 141,92 0,00 1,84 1 - 8187.17.270.L03 5 20 2.041,94 366,80 Rechten R Risicogroep Percentage Oud saldo OpgebouwdNieuw saldo Opname Saldo uren Saldo geld Vakantieuren 4 Periode/Keten kort 10,87000% 9:43 4:21 14:04 0:52 13:12 Vakantiegeld 4 Periode/Keten kort 8,00000% 98,66 33,10 131,76 131,76 Toelichting De waarde van de vrije vergoeding voor huisvesting is € 67,24 conform de CAO (€ 27,68 / 0,81 en € 33,07). De inhouding voor huisvesting is € 71,50. Het netto equivalent van het wettelijk minimumloon is € 419,57. Het netto equivalent min de wettelijk toegestane inhoudingen bedraagt € 393,68. Overige Fiscaal Cumulatief Betaalinformatie Basispensioen 56,31 Te betalen € 400,50 p

katarzyna
@Moja tygodniówka 400,50 netto

to jaką stawkę mają ze tyle zarabiają,przy 38 godzinach na stawce 9.83 po odciągnięciu mieszkania i ubezpieczenia nie dostaniesz więcej niż 250 euro,zastanów się zanim zaczniesz pisać kolejne brednie

Hubert

Cześć. Ktoś coś o sortowaniu cebulek kwiatowych w Emmeloord? Moze ktos sie wybiera 27.06.

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord