Opinie o AB vakwerk w Emmeloord

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AB vakwerk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB vakwerk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB vakwerk w Emmeloord

Sylwia Nowy wpis

Najlepiej zadzwonić i się zapytać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w AB vakwerk?

@QueenRuda

Czy w tej firmie mają też domki agencyjne ?

Sylwia Nowy wpis
@@QueenRuda

Mają ale bardzo mało i nie wszędzie starają się przyjmować ludzi już co mają swoje prywatne lokum

Czy AB vakwerk oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AB vakwerk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy w AB vakwerk poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Sylwia

To znaczy o co dokładnie pytasz ...premi nie ma ale są odkładane wakacyjne i raz do roku to jest wypłacane zawsze w maju ..urlopowe to sobie tymi godzinami co się odkładają dysponujesz sama .AM.i jak poruszasz się własnym transportem a masz do pracy po wyżej 10 kil.jest ci zwracane za kilometry

Czy AB vakwerk organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak organizuje

Jak szefostwo w AB vakwerk traktuje ludzi?

Bardzo dobrze jestem w tej firmie 4 lata i nie mogę narzekać

Paweł..

skad wziasc pit za rok 2016

Macin

Wyjeżdża ktoś na paprykę na szklarnie w hoogweg na dniach lub może ktoś pracuję ?? Jak zarobki aktualnie ??

Maciej
@Macin

Też jestem ciekaw jak kształtują się zarobki. Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę to koniecznie daj znać, każdy taki wpis wiele wnosi i pomaga ludziom odwiedzającym wątek.

@Maciej
@Maciej

Wyjazd mam w środę a prace mam zacząć od 18 stycznia. Wybierasz się może??

Ela

Pracowalam w Koopmanie. Panie z AB obiecuja prace na dluzszy okres czasu. Okazuje sie ze stalych pracownikow w Koopmanie maja juz wystarczajaco duzo. Od czasu do czasu maja wieksze zlecenie wiec przyjmuja do pracy od 4 -12 tygodni. Dalam sie nabrac 2 razy. Pracowalam po 8 tygodni. Zmienilam biuro i pracuje juz rok.

Ciekawa
@Ela

A jakie biura teraz zatrudniaja ludzi do Koopmana? Bo słyszałam, że Ab już tam nie werbuje.

Bylam przez ab vakwerk w zeszlym roku na papryce hoohweg i od tamtej pory nie spotkalam tak dobrego biura. Praca tez spoko jesli ktos przyjezdza zarobic to zarobi spokojnie duzo kasy w sezonie. Polecam ogolnie to biuro.

Ada

Do jakich krajów można wyjechać z tego biura?

Karol

A wiec spotkalem sie z chamstwem pierwszy raz od 2012 roku wyjezdzajac do holandii po przez to biuro Sciagli mnie 1200 km z polski po dojdzie na miejsce nikt nie mial ochoty sie zaintresowac tym ze dojechalem ze chce isc do pracy Sam musisz dzwonic I ich powiadamiac ze jestes I chcesz pracowac Oferuja prace ktorych nie ma siedzadz a biurze sluchasz rozmowy zena tym zalkadzie nikogo nie potrzebuje Zaczynaja co szukac budowlanka ok stawka 13 eu po 2 h telefon ze stawka 11 eu jednak Wypowiem sie tak Dziadoska agecjia Oby w zyciu takiego (usunięte przez administratora) Malo tego w gryfinach ta (usunięte przez administratora) nie daje sobie sprawy ze ludzie wyjezdzaja za pieniedzmi no ma to gdzies

@Karol

Ktory oddział?

Martyna

Jak tam zarobki w firmie? Sa jakieś premie?

Zenek

A wystarczy, że dobrze robi się swoją robótkę i nie ma co narzekać!

Pani Dziedzic

Są gorsze agencje, co nie oznacza ze ta jest dobra. W większości 3 osobowe pokoje, jak widać zarobek na pryczach bo za pokoj wychodzi tyle co za mieszkanie. Już pomijam fakt że dziuple takie ze diabeł dobranoc mówi ale cały flevoland to pole pole łyse pole. Jeśli na papryke lub inny badziew to pierwszy tydzien bez pracy to norma, jedyna oferta warta uwagi to koopman ale lepiej przez level niz ab ( mniej kroją za chate). Ogólnie nie polecam ani ab ani całego flevolandu.

Twm
@Pani Dziedzic

Akurat pracowałem przez level i pobierali kaucję za mieszkanie a w rzeczywistości jest je ciężko odzyskać po przepracowanej pracy. Uprzejmość biura ab van jest na tak.

BD

Witam tydzień temu wrociłam z Holandii. Bylam z koleżanka zatrudniła nas agencjia AB vakwerk w Emmeloord,niestety z przyczyn osobistych musiałyśmy wrócić do pl . Pracowałam przez kilka agencji w Holandii, i nigdy nigdzie w żadnej agencji ,nie byłam tak miło obsłużona jak przez agencjie. AB VEKWERK. Panie w biurze są uprzejme i miłe ,na pytania otrzymywałam satysfakcjiunujace mnie odpowiedzi , na meile natychmiastowa odpowiedz. Żadnych problemow z solarisami ,ani wypłatami , byłam i jestem pod wrażeniem tej agencji i Pań tam pracujacych. A to dlatego że jest to jedyna agencjia ktora do tej pory mnie z niczym nie zawiodła , ani z pracą ani mieszkaniem, a mieszkałam w Ens i gdyby zaistniała jeszcze taka możliwosc ,to bede sie starała aby być zatrudnioną tylko przez ww agencjię AB vekwerk w Emmeloord. Dadam jeszcze że gdyby to było tylko możliwe to osobiście dałabym tej agencji 6 gwiazdek i dałabym ja za przykład by pozostałe agencjie brały z niej przykład i pisze to z pełna odpowiedzialnością. Tamtna poczatku Panie sa ludzmi a dopiero później pracownicami ww agencji.

Mimi

Cześć nie mogę znaleźć forum odnośnie biura w Obdam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Amigo Plant w Heerthugowaart?

Nela
@Mimi

Podpinam się pod pytanie

@Nela

Cześć @Nela wybierasz się tam??

Pati
@Mimi

Nie polecam biura .Jednym słowem (usunięte przez administratora) ! Nigdzie jeszcze nie zarobiłam tak mało jak przez te biuro AB Obdan. Tygodniówka ok 190 ! Warunki pracy i mieszkaniowe szkoda gadać .

Janosik

Nie przesadzajcie z narzekaniem, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Waldek

To chyba są same gangi i jakieś zorganizowane grupy przestępcze że ludzie mają te same problemy na wszystkich Agencjach Pracy w Holandii,bo z Polski sa kierowani ludzie czyli córek tych Agencji.Wiec proszę państwa musicie sami przemyśleć o co tam chodzi widzę że za wynajem mieszkań zarabiaj na Polakach tylko muszą pamiętać że za pokój możemy tylko płacić 70 euro tygodniowo,lożko,łazienkę, lodówkę,i tv.Musiscie pamiętać że pewne muszą być godziny 42h tygodniowo to jest minimum żeby się opłacało+ nocki jeżeli jest mozliwe,.Bo tak to ciezko i lipa żeby się utrzymać.A najważniejsza rzecz żeby was gnoje polskie pseudo gangi szanowali a nie jakieś jazdy psychiczne itd.Jak coś robić im filmiki, fotki,i zgłaszać do MSZ Polacy za granicą,albo Polskiej Ambasady lub dzwonić i pokazywać telewizji polskiej zgłaszać ich co robia na Polskich Obywatelach.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o AB vakwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w AB vakwerk?

Zobacz opinie na temat firmy AB vakwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

AB vakwerk