AB vakwerk

Emmeloord

AB vakwerk

Opinie o AB vakwerk

lourie

Od kilku tygodni ubiegam sie o wyrownanie godzin , przytakuja z milym usmiechem i O efektu . Przydalaby sie inspekcja pracy ! Zarobki zenujace , traktowanie tez .

Mała

Cześć, jest jakaś chętna dziewczyna na wspólny wyjazd??

Karol

Wie ktoś czy w emeloord mają mieszkania firmowe

Mimi

Cześć nie mogę znaleźć forum odnośnie biura w Obdam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Amigo Plant w Heerthugowaart?

Nela
@Mimi 28.08.2018 21:53

Podpinam się pod pytanie

anonymous
@Nela 07.10.2018 20:23

Cześć @Nela wybierasz się tam??

Jasiek

Na super mieszkania nie można nigdy liczyć bo niestety pracownicy nie dbają o nie a następni dostają co jest wolne!!

Kris W. ex Action werker

AB Vakwerk ze Zwaagdijk to nieporozumienie brak szacunku do ludzi, zaøatwianie formalnosci przez telefon polega na odsylaniu na inny nr i tak az sie nie poddasz... w porownaniu z brabanckim AB w ktorym obecnie pracuje to jak z piekla trafic na normalne zycie AB w Zwaagdijk omijajcie!!!

Bylem i widzialem

Jak narazie najlepsza firma. Mieszkania jak najbardziej OK...a brudno jest zawsze…. po lokatorow. Wiec nie zgadzam sie ze tym co Luki tu powyzej napiszal. Polecam.

Luki

Pracowalem przez to biuro ale sie zwolnilem. Mieszkania firmowe to baraki zwane hotelami. Najgorszy to chyba w Baarlo kolo Zwartsluis. Po interwencji u posrednika w Polsce przeniesli ludzi a pozostalym obnizyli koszty. W mieszkaniach brudno!!!!!!

Zostaw opinię o AB vakwerk - Emmeloord

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB vakwerk