AB vakwerk
2 5 19 5 1

Opinie o AB vakwerk

Filtruj opinie po kryteriach:

Mimi

Cześć nie mogę znaleźć forum odnośnie biura w Obdam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Amigo Plant w Heerthugowaart?

Nela
@Mimi

Podpinam się pod pytanie

anonymous
@Nela

Cześć @Nela wybierasz się tam??

Pati
@Mimi

Nie polecam biura .Jednym słowem (usunięte przez administratora) ! Nigdzie jeszcze nie zarobiłam tak mało jak przez te biuro AB Obdan. Tygodniówka ok 190 ! Warunki pracy i mieszkaniowe szkoda gadać .

Janosik

Nie przesadzajcie z narzekaniem, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Pani Dziedzic

Są gorsze agencje, co nie oznacza ze ta jest dobra. W większości 3 osobowe pokoje, jak widać zarobek na pryczach bo za pokoj wychodzi tyle co za mieszkanie. Już pomijam fakt że dziuple takie ze diabeł dobranoc mówi ale cały flevoland to pole pole łyse pole. Jeśli na papryke lub inny badziew to pierwszy tydzien bez pracy to norma, jedyna oferta warta uwagi to koopman ale lepiej przez level niz ab ( mniej kroją za chate). Ogólnie nie polecam ani ab ani całego flevolandu.

Waldek
Nazwa działu: Produkcja

To chyba są same gangi i jakieś zorganizowane grupy przestępcze że ludzie mają te same problemy na wszystkich Agencjach Pracy w Holandii,bo z Polski sa kierowani ludzie czyli córek tych Agencji.Wiec proszę państwa musicie sami przemyśleć o co tam chodzi widzę że za wynajem mieszkań zarabiaj na Polakach tylko muszą pamiętać że za pokój możemy tylko płacić 70 euro tygodniowo,lożko,łazienkę, lodówkę,i tv.Musiscie pamiętać że pewne muszą być godziny 42h tygodniowo to jest minimum żeby się opłacało+ nocki jeżeli jest mozliwe,.Bo tak to ciezko i lipa żeby się utrzymać.A najważniejsza rzecz żeby was gnoje polskie pseudo gangi szanowali a nie jakieś jazdy psychiczne itd.Jak coś robić im filmiki, fotki,i zgłaszać do MSZ Polacy za granicą,albo Polskiej Ambasady lub dzwonić i pokazywać telewizji polskiej zgłaszać ich co robia na Polskich Obywatelach.pozdrawiam

Mati23

A jak jest z dojazdem tam na miejsce ? Samemu trzeba kombinowac transport ?

Miron

Mi powiedzieli że tam sama enklawa zmowa na ludzi jedna (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na domki kasa.Murzynów z Polski nawiozą mało godzin i walą Polaczków za wynajem.Pozdr

Gosc

Fajnie było tylko fałszywi ludzie pracownicy,i na agencji pracy fajanse ludzią kręcili pracownice i pracownicy oczerniali,pomawiali ludzi okłamali i w (usunięte przez administratora) robili kordynatorki,i mieszkańcy obcy ludzie którzy mnie nie znali Na hotelu jednym to (usunięte przez administratora) enkalawa przestępczą gangi jakieś patologiczne jazdy że połowę to do rozjebania.Ze (usunięte przez administratora) będą zmowy kręcić na firmach przeciwko innym ludzią którzy fajnie utciwie pracują i chcą sobie troszke grosza odłożyć na start.Nie dajcie się szmacic i (usunięte przez administratora) na kaskę za wynajem pokój w hotelu ,bungalow itd.70 euro za wynajem to jest dobra cena za pokój domku,albo hotelu.A nie kuźwa 100 euro + 30 ubezpieczenie no chyba że macie 42 + nocki i cały tydzień na okrągło praca.A jak będą dalej kręcić w Holandii takie przekręty to pozamykają te wszystkie firmy które kierują do Holandii do pracy,a jak coś wam nie będzie pasować będą oszukiwać (usunięte przez administratora) na domkach wypłaty godziny dymac,albo jacyś kolesie w miejscu zamieszkania kręcić na was krzywe tematy odrazu będą ścigani w Polsce i nl za pomówienia.Bo oni was tam ściągają z Polski do pracy więc niech biegają i zabiegają o dobrego pracownika,a jak nie pasuje to niech muslimki zatrudniają do roboty uchodźców.A jak coś nie pasuje to nagrywacie miejsca zamieszkania jakieś popeliny itd .Zawsze możecie zgłaszać do Ambasady polski,albo MSZ Polacy za Granicą jest takie biuro .Pozdrawiam

Tak3Nie

Z klasztora
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam w ab vakwerk z siedzibą biura w Berlikum. Praca była fajna, serio, agencja mniej bardziej ogarnieta, ale jak się zadzwoniło to dało się załatwić wszystko. Co do domków to (usunięte przez administratora) bo patologia robi go wszędzie, a tak ok. Do pracy miałam nie całe 10 km na rowerze co było masakryczne jak padal deszcz ( od 10km dają samochód a my mieliśmy 9.7 albo 9.8 więc śmiech na sali). Po powrocie do Polski mieliśmy mieć dawno zakończona umowę, ale jakaś nie ogranela i placilismy jeszcze miesiąc za ubezpieczenie, więc tak jak pisałam trochę nie ogarnięte towarzystwo, ale jak się ich nekalo telefonami dało się wszystko wyegzekwować. Wypłata zawsze się zgadzala. Były godziny, jak będę mieć okazję to tam wroce.

lourie

Od kilku tygodni ubiegam sie o wyrownanie godzin , przytakuja z milym usmiechem i O efektu . Przydalaby sie inspekcja pracy ! Zarobki zenujace , traktowanie tez .

Maciej
@lourie

Większość firm zamiast wynagrodzenia oferuje pracownikowi za nadgodziny dzień wolny do odebrania w dogodnym terminie. Napisz proszę, jak wygląda Twoje zatrudnienie? Czy pracodawca zapewnia Ci zakwaterowanie, czy leży to w Twojej gestii? Co doradziłbyś osobom wybierającym się tam do pracy?

Mała

Cześć, jest jakaś chętna dziewczyna na wspólny wyjazd??

Karol

Wie ktoś czy w emeloord mają mieszkania firmowe

Jasiek

Na super mieszkania nie można nigdy liczyć bo niestety pracownicy nie dbają o nie a następni dostają co jest wolne!!

Kris W. ex Action werker

AB Vakwerk ze Zwaagdijk to nieporozumienie brak szacunku do ludzi, zaøatwianie formalnosci przez telefon polega na odsylaniu na inny nr i tak az sie nie poddasz... w porownaniu z brabanckim AB w ktorym obecnie pracuje to jak z piekla trafic na normalne zycie AB w Zwaagdijk omijajcie!!!

Tak4Nie

Bylem i widzialem

Jak narazie najlepsza firma. Mieszkania jak najbardziej OK...a brudno jest zawsze…. po lokatorow. Wiec nie zgadzam sie ze tym co Luki tu powyzej napiszal. Polecam.

Luki

Pracowalem przez to biuro ale sie zwolnilem. Mieszkania firmowe to baraki zwane hotelami. Najgorszy to chyba w Baarlo kolo Zwartsluis. Po interwencji u posrednika w Polsce przeniesli ludzi a pozostalym obnizyli koszty. W mieszkaniach brudno!!!!!!

Tak6Nie

Zostaw opinię o AB vakwerk - Emmeloord

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie