Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

Piaskarz

Bylem chwilę w cholandi bywało lepiej lub gorzej. Ale kordynatorzy spoko. Pozdrawiam Jędrzeja.

Kwaterują ludzi po wyglądzie ciasno w pokojach materac obszczany kary za wszystko sklepy daleko dom zrobiny ze stajni dozorca nie miły brak prywatności ogułem nie polecam

napisz za co wyleciałeś

Zbinio

Level1 to złodzieje,uważajcie na to biuro.Przyjechałem z dziewczyną na Luttercheist,domek oczywiscie ładnie piēknie ale co z tego jak ona siedziała prawie cały czas i przez trzy miesiące nic prawie nie zarobiła tylko na domek i jedzenie i nie tylko ona.Albo jak wytłumaczyć że miałem uzbierane 500€ wakacyjnego i 22 godziny urlopowe a wypłacili mi tylko 251€.Nie daj Boze jak przez pomyłke dacie też kopie do skrzynki za swoje godziny to nie dostaniecie pieniędzy albo jak pójdziecie do pracy na dwa dni do firmy i wam godzinówki nie podpiszą to też zapomnijcie o kasie.Róbcie zdjęcia na każdym kroku żeby mieć dowód.Ja tak się wybronołem bo mi nie chcieli za ryby wypłacić za jeden dzień.Koordynatorów od cholery a nic załatwić nie idzie.Nie polecam!!!! Z poważaniem Zbigniew B.

Ryszard

Nawet najlepszym może się coś nie udać ale generalnie firma ma dobre opinie i warto tu pracować!!

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

anonim 24

Cześć, ktoś wyjeżdża w tą niedziele do Level One ?

Nowicjusz

Proszę o opinie na temat pracy i mieszkania w emmelord przy papryce?

Daria

Praca na papryce i na kwiatkach jak z godzinami i jak z lokacja czy da sie mieszkac mamy wyjazd 09.05. i mamy obawy prosze o szczere opinie

Markoni

Czy może mi ktoś powiedzieć jak skontaktować tą firmą?

Kornel

Hej. Jestem tu od środy i już mam 40 godzin wyrobione na kwiatach doniczkowych w Ens. Miałem obawy ale z tego co widzę to ludzie pracują po 55/60 godzin tygodniowo. TAKŻE BRAK PRACY TO NIEPRAWDA.

Markus

Polecam! Najlepsi! MOJA MAMA PRACUJE U NICH OD 2 LAT I JEST MEGA ZADOWOLONA

Bene

Na jaką prace trzeba sie wybrac żeby mieszkać na Swiftenbant ? Praca dla pary

mbhk
@Bene

pakowanie kosmetyków lub ryby

Mariusz

Jestem tu 3 tygodnie i dziś pierwsze wolne. Z szefem się dogadaliśmy ze nawet niedziele chodzę na Ijsselmuiden do pracy. 2/3 godzinki po 15 euro do reki.

Wiktoria

Szczerze robią z ludzi (usunięte przez administratora) Dostałam z chłopakiem ofertę pracy na produkcję kosmetyków, ale na miejscu okazuje się że jednak zupełnie co innego będziemy robić... Ale to jednak nie jest aż taki dla nas duży kłopot. Kłopot zaczyna się w tedy kiedy okazuje się że nie ma pracy ... I z czego tu żyć... Pójdziesz raz w tygodniu do pracy żeby im za domek zapłacić... Chcesz zarobić? To na pewno nie w tej firmie bo tu jest na odwrót, to nie wy będziecie u nich zarabiać lecz oni na was ... Poprzez przyjazd na teren Holandii ich busem o wiele droszym. Poprzez wyrobienie numeru sofi dostają dużo kasy. A i jeszcze chciała bym zwrócić uwagę na to jak można być tak debilnym żeby umieszczać ogłoszenia o pracy z waszej firmy w necie skoro wy nawet nie potraficie zapewnić osobą które są na miejscu pracy .. Pozdrawiam Wiktoria Moje sugestie dla Level One Emmeloord: Nie róbcie z ludzi (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak się mówi że jest praca to ma być A nie dodajecie ofert pracy tak naprawdę bez pracy !!!

Maria

Polecam!!!

Mirka84

WIDZICIE A JA ZNÓW JESTEM TU OD 30.12 NA KWIATACH DONICZKOWYCH I SIĘ NIE UMIEM DOPROSIĆ 2 DNI WOLNEGO. KASE MAM DOBRĄ I PRACE TAKŻE ALE POTRZEBUJE COS ZAŁATWIĆ. MONA TYGODNIÓWKA PIERWSZA ZA 44 GODZINY TO 339 EURO NETTO. PO ODTRĄCENIACH. JAKO AGENCJA NAPRAWDE SĄ W PORZĄDKU

Mirka84
@Mirka84

Zapomnialam dodac domku tez polecam. Pracuje w Holandii 8 lat i tak dobrze jeszcze nie miałam.

abba1122
@Mirka84

Witam. Polski jezyk trudny jezyk. Jestes w Holandii osiem lat!!! Chce miec dwa dni wolne- ik wilde twe drachen frej heben

Kaja
@Mirka84

Powiedz mi jak jest z pierwszą wypłatą u nich. Podobno jest po 2 tyg. Jak pracowałam 3 dni w pierwszym tyg a w drugim cały to wypłaca mi za te 2 tyg czy tylko za ten pierwszy - 3 dni?

Zefel
@Mirka84

Witam mamy okazje tytaj przyjechać poleca pani jak atmosfera mieszkanie i wypłaty jak praca

mfnhd
@Zefel

narazie za duzo pracy nie ma.ludzie pracuja po 2, 3 dni w tygodniu.

Mateusz.gorski91@wp.

Dobra firma

Aga

Mój mąż pracuje przez tą agencje już prawie rok czasu. Nigdy nie było tak żeby nie miał pracy. Traktowany jest również naprawdę dobrze. Koordynator też jest w porządku. Został skierowany do stałej pracy lecz nie stety uległ wypadkowi i musiał przejść zabieg. Level nigdy nie zostawilo go samego. Zajęli się nim od początku od umówienia lekarza po kontrolę, zabieg aż do tej pory. Obecnie przebywa na zasiłku chorobowym i też nie jest zostawuony sam sobie. Ja z czystym sumieniem jak na razie mogę polecić ta firmę. A to jest prawda, że jeżeli ktoś chce cpac to będzie cpal ktoś chce pić to będzie pił. Level tego nie toleruje jak kazdy normalny pracodawca. Ja też wiem o kilku zwolnieniach ale na własne życzenie. Nikt nikomu do gardła nie wlewal a level nie ma zamiaru odpowiadać za kogoś tak nieodpowiedzialnego.Mieszkanie też w porządku.

Gwarantowana 100%

Dziewczyny ktore pracuja w tej agencji . Gwarantowały mi i mojej dziewczynie prace na 100 . Popchneły nas do zwolnienia sie z dotychczasowej pracy . Po czym twierdzac ze klijent wycofał oferte. Starałem się wraz z dziewczyną, wróucic na poprzednie stanowisko lecz juz to było nie mozliwe. Wiedz zadzwoniłem do Level 1 z nadzieją zrozumienia w jakiej jesteśmy teraz sytuacji. Jedyne co usłyszeliśmy to , że nic z tym nie mogą zrobić do własnego mieszkania nas nie wpuszcza a bez pracy nie bendą trzymać. My teraz jesteśmy w depresji nie możemy nic znaleść do jutra mamy opuścić mieszkanie . Nie mamy do kąd się udać. Nie wiemy co robić jesteśmy tu sami..... Moje sugestie dla Level One Emmeloord: Brak mi słów. Poprostu nie traktuja klijenta jak człowieka.Jeśli zapewniają cię że bedziesz miał prace i możesz się nie obawiać o to . ODEJŚĆ z dotychczasowej pracy. To i zachować sie jak człowiek. Świństwo Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko ma swoje korzenie

Nocacy
@Gwarantowana 100%

Potwierdzam i tak jest niestety. Pracowaliśmy przez ta firme na początku wszystko dla zachęty i mydlenia oczu. Pozniej zaczynają się schody chcą z ciebie zrobić niewolnika. Prędzej czy później każdego czekają niespodzianki i zaskoczenia gdy nagle się dostanie smsa dziwnej treści. Przekręt na przekrecie. Jeżeli chcecie wyjechac do tej firmy to jedzcie prywatnym autem ( zobaczycie sami) Tak czy inaczej w życiu nie polecił bym tej firmy nawet najgorszemu wrogowi

Mirek
@Nocacy

Masz może jakueś dowody na te wypowiedz. Bo ja jestem zachwycony tą firma po dwôch tygodniach. Dostalem już pierwszą tygodniowke 340 euro. Mieszkam na hotelu w Kraggenburg i z tego co widzę jest zero tolerancji dla narkotyków. Wczoraj widziałem jak zwolniono 3 chłopaków za palenie marychy w pokoju. I BARDZO DOBRZE. POZDRAWIAM PANIĄ ANETĘ.

Nocacy
@Mirek

Mam dowody, chcesz je ? Wszystko było zgłaszane, mam smsy do Pani koordynator. Mam nagrania rozmów jak olewają sprawy. Mam świadków. Wystarczy tylko w odpowiednie ręce wszystko przekazać I sypie się kara na firme. Może wkacu się obudzą z amoku.

Mirek
@Nocacy

andrju51@gmail.com CZEKAM NA DOWODY

Czy wie ktoś coś na temat magazynu z zabawkami przez Level one? Pracuje ktoś tam i chciałby może podzielić się opinią? :)

Kaja
@Marcin

Ja pracuje :) Jak masz okazję to się pakuj i nie zastanawiaj. Ludzie i praca naprawdę spoko. Dla mnie najlepsza praca jaką tutaj miałam w Holandii, a troszkę zmienialam :)

Domi78903
@Kaja

A kto jest koordynatorem przy tej ofercie?

@Domi78903

Alicja

NIE ZGADZAM SIE Z TYMI OPINIAMI. JAK KTOS CHCE CPAC BEDZIE CPAŁ. JAK KTOS LEŃ TO ZAWSZE ZBAJDZIE WYMÓWKE BY KOMUŚ PRZYPISAC WINE ZA BRAK PRACY TYLKO NIE SOBIE. LEVEL ONE MAM TU Z OKOLIC HRUBIESZOWA DUŻO ZNAJOMYCH KTORZY MNIE ŚCIĄGNELI DO PRACY I JEST OK. PRACUJE NA RÓŻACH JUZ 4 ROK. NAJPIERW SZKLARNIA TERAZ HALA INPAK.

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord