Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Forowicz

Długo mnie nie było na tym forum. To co tu wyrabia CUK przechodzi wszelkie pojęcie, myślałem, że widziałem już wszystko. Dziesiątki pytań płatnych dronów, czy myjcie ręce, czy nosicie maseczki, i odpowiedzi innego drona na pytanie drona kumpla: Tak. :) uśmiałem się jak nigdy. CUK bijecie rekordy krajowe, jak myślicie, czy my forowicze nie widzimy waszej propagandy? Płatnych i to beznadziejnych dronów, które piszą do siebie i sobie nawzajem odpowiadają. Za kogo CUK macie ludzi?! Beka na maksa, jeżeli ktoś kupi wasz „mega podstęp”, wow :)))

Mela

Jestem przerażona tym, co dzieje się w CUK. Pracuję tu krótko, atmosfera strachu, fatalna. Uciekam stąd.

Ax

Witam, czy jest ktoś kto może podzielić się opinią na temat stanowiska Koordynator ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej?

juka
@Ax

oo ciekawie brzmi, czym się zajmuje właściwie taki koordynator? (za odp. typu rozwija sieć zewnętrzną serdecznie dziękuję)

@Ax

obowiązki z ogłoszenia: aktywne pozyskiwanie kandydatów do trzech kanałów sprzedaży: biura franczyzowe, punkty partnerskie i niezależni doradcy, rozbudowa sieci sprzedaży, zarządzanie i współpraca z podległą siecią, wsparcie organizacyjne i biznesowe pośredników, realizacja celów sprzedażowych, monitorowanie lokalnego rynku usług ubezpieczeniowych i działań konkurencji.

Ulcia
@Ax

Ogólnie dobrze by było mieć rozeznanie w branży, trzeba ukończyć studia, ale w zasadzie nie jest konkretnie podane na jakim kierunku, więc coś pokrewnego zapewne. No i ogólnie myślę że trzeba mieć dar do zarządzania zespołem i kontaktu z klientami.

Ewelina
@juka

Ja także byłam ciekawa, jak wygląda praca jako Koordynator ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej w Cuk Ubezpieczenia. Dlatego super, że zechciałeś pomóc. Na pewno sam tam pracujesz. Wspomniałeś, iż kandydując na to stanowisko dobrze by było mieć rozeznanie w branży, mieć studia i dar do zarządzania zespołem i kontaktu z klientami. A co z doświadczeniem? Trzeba je mieć?

@Ewelina

o niczym nie wspomniałam, dosłownie żywcem skopiowałam to co stało w ogłoszeniu, także te pytania to nie do mnie proszę kierować

@Ewelina

fakt, pisałam o rozeznaniu, ale jak widać ot było tylko "gdybanie" poprzedzone słowem "chyba", bo o samym stanowisku niestety wiele nei wiem.

Revoll
@Ewelina

nie chce mi sie szukac tego ogloszenia ponownie (bo tez juz je wczesniej widzialem) ale wydaje mi sie, ze byla mowa o wymaganym doświadczeniu, bo to już raczej poważniejsze stanowisko

Ahoj
@Revoll

Nie było mowy. Nie to jest najważniejsze na tym stanowisku. Wiadomo, że ciężko zostać Kordo tak z ulicy i od czapy, bez wcześniejszego przygotowania. Grunt to znać branżę i przedstawiać umiejętności potrzebne na takim stanowisku (negocjacje, nastawienie na cel, przywództwo i umiejętność motywowania)

Opiekun klienta
@Ax

Podzielę się opinia na temat Koordynatora ds. Rozwoju Sieci Zew. Wynagrodzenie zasadnicze wręcz głodowe, pensja oparta o premię, której nikt z nas nie widział. Wskaźniki nie do osiągnięcia, stałe zmieniane, chaos. Dyr. Makroregionu stają na głowie, ale jeden przyznał się, że sam szuka pracy i wysyła CV. Ta firma upadnie, demotywacja w terenie jakiej nie widziałem w sieci innych dobrych firm. Uciekam wkrótce z cukowskiej nędzy :)

Fiona

Hej a jak praca w marketingu?

Palma
@Fiona

Też chętnie podpatrzę czegoś o marketingu, bo zamierzam apikować na specjalistę ds. marketingu i PR. Warto startować?

Apacz

Czy tej oferty już nie ma, czy to ja źle szukam?

Ewela

A dopiszesz jeszcze na jakie wynagrodzenie można liczyć w marketingu? Są jakieś widełki płacowe?

Marketingowiec
@Fiona

W Marketingu mamy tyle pracy, że lepiej nie mówić, jedna osoba pracuje za dwa etaty. Szefowa nie ma wpływu, sama się boi. Cała kadra zarządzająca się boi, z wyłączeniem HR, które nic nie robi i zatrudnia sobie dalej pracowników. Ja, aby zarobić biorę prace do domu i nigdy mi za to nie płacą. Wyzysk w CUK nie zna granic!! Szukam innej pracy, znam swoją wartość.

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Były pracownik na szczęście

Wszystkich czytających to forum przestrzegam przed CUK. Otrzymacie minimalną krajową w wynagrodzeniu, żadnych benefitów na wyłącznie umowy na czas określony, będą na Was oszczędzać na wszystkim, prace bierzesz na weekend, aby wyrobić przywdział, brak płatnych nadgodzin, będą obniżać zasłużone premie zmieniając budżety na Waszą niekorzyść, mają 2 pupilków wśród pracowników, największych wazeliniarzy i tam popłynie kasa, beztalencia cukowskie. Pozostali pracownicy są nikim, będą bajki „pracujesz dla atmosfery nie dla kasy”, bieda aż piszczy, każdy w CUK szuka pracy i chodzi na rozmowy. Porażka na całej linii. Nie dla młodych zdolnych, ambitnych, to jak sklep spożywczy, tylko w biedronce lepiej dziś płacą.

marynata

no dobra dobra, ale tu wchodzą też kandydaci (nie będę wskazywać palcem na siebie) którzy generalnie chcieliby znaleźć tutaj jakieś informacje, nie?

HR dały potężne zlecenie - spadły im płatne opinie więc jaki padł rozkaz? Nastukać przez Donne, Marynatę i inne opłacane drony kilkadziesiąt opinii z wyborem w formularzu „pozytywne”. Rozmawiałem właśnie z centralą GoWork, mają was HR CUK na celowniku, Administratorzy GoWork widzą, ile pustych, bez znaczenia opinii wrzucacie na portalu. Wystopujcie HR CUK bo każdy zna już wasze zagrywki o placówce, Wigilii i do czego służy forum, 1000 nieprawdziwych płatnych opinii. Czy wy myślicie, że nie wiemy skąd te wasze gwiazdki? Nawet średnio zorientowany internauta przejrzał was na wylot!

Uwaga! Płatna opinia, CUK zwiększył kasę na wstawienie dodatkowych płatnych opinii, wpływających na sztuczny tłum, aby przykryć wynagrodzenie minimalne krajowe.

Jaga

Czy bez żadnej przeszłości związanej z branżą ubezpieczeń ma się szanse podczas rekrutacji na doradcę klienta?

Ewka
@Jaga

Oczywiście, że tak, na doradcę na lajcie

Ryba
@Jaga

wiedzę można nabyć i wszystkiego się nauczyć. ważniejsze jest podejście do klienta i otwartość na niego, bo tak naprawdę na tym się to wszystko opiera (merytoryczna strona też jest bardzo ważna, ale wiadomo, że bez predyspozycji to się daleko nie zajedzie)

polinezja
@Ryba

Dokładnie, no to jest fakt, że albo ma się to coś w kontaktach z ludźmi, albo się tego nie ma. To jest rzecz, której raczej ciężko się wyuczyć.

@polinezja

Dobrze wiedzieć, że dla laika też znajdzie się miejsce.

@polinezja

Mam jeszcze prośbę, opowiedziałby ktoś jak wygląda rekrutacja? Z kim jest prowadzona?

@Jaga

No standardowo dosyć. Sprawdzanie kompetencji miękkich na pewno, bo te są kluczowe jeśli chodzi o rekrutację.

@Jaga

O, u mnie jeszcze była scenka “sprzedażowa”.

@Jaga

Przypomniałam sobie, wyglądało to tak, że został rzucony jakiś problem i ja wcielając się w daną rolę miałam zaproponować jego rozwiązanie. Coś w tym stylu. Więc warto się przygotować na tę ewentualność, że trzeba będzie uruchomić kreatywność i wykazać się improwizacją.

Ewka
@Jaga

@A wiesz, że nie ma jednoznacznego “standardu” rekrutacji. każdy rekruter może prowadzić ją na swój indywidualny sposób. więc okej, rady radami, ale nie nastawiaj się, że będzie to wyglądało tak jak w przypadku innych osób.

hmm
@Ewka

pytanie, czy one się odbywają stacjonarnie, czy zdalnie teraz jak pandemia jest?

@hmm

Na pracuj jest notka, że zdalnie. Ale ja się rekrutowałam na długo przed wirusem, więc naturalnie była stacjonarnie.

@hmm

Z drugiej strony, pracujesz i tak stacjonarnie i i tak kontakt z ludźmi będziesz mieć bezpośrednio, więc w zasadzie na doradcę myślę, że mogą być prowadzone w normalnym trybie.

@Stella

Zresztą - wyjdzie w praniu, przecież jeśli będą zainteresowani Twoją kandydaturą, to na wstępnej telefonicznej rozmowie przedstawią wszystkie potrzebne informacje.

Czapkins

Meriwa, pisz odnośniki do kogo piszesz, bo nie wiaodmo o co chodzi

Biolog

kapibary smiesznie biegaja po dnie wody , polecam filmik

no jaja

Puff, co ty...za kogo nas masz?

Meriwa

Nie chodziło mi że teraz w tym momencie tylko ogólnie na tym profilu

OCB

podobno mogą się zdarzyć scenki sprzedażowe na rozmowie, prawda to?

ori

jak prowadzone są rekrutacje, stacjonarnie czy online?

Lidia

@Meriwa obczaj po etykietkach pod nickiem taka moja rada

Roman

Akademia lidera to jest złoto jeśli chodzi o szkolenia i ich jakość, jedne z lepszych w jakich miałem okazje uczestniczyć

zoix

Może ktoś powiedzieć, czy biuro pracuje zdalnie?

Meriwa

Widzę że sporo osób tu jest, pracownicy też się udzielają czy większość to kandydaci?

Młokos

Czy jest jakiś minimalny wiek do podjęcia pracy w Cuku? Pytanie nie bezpodstawne, mam 21 lat więc prawnie wszystko się zgadza ale nie wiem czy sam bym zaufał tak młodej osobie

Złol

@Karma i co, masz tak jak mijasz każdy sklep, czy inną placówkę usługową? Weird flex but OK.

Kukiz

Odczuliście jakąś różnice?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.