Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

sylvia502@o2.pl

Jak się Pani dostała ? :)

Punisher

Można tworzyć biznes z podejściem do współpracowników jak do - różnego formatu - partnerów w osiąganiu wspólnego celu. W toruńskim CC CUK-u gros osób na średnim i wyższym szczeblu traktuje podległych im agentów jak wyłącznie narzędzia do osiągania własnych celów. Elastyczne kręgosłupy ułatwiają im negocjacje pod stołem i wymiganie się od odpowiedzialności za niewypłacony udział w zyskach. Jednocześnie są tak krótkowrozczni/ne, że piszę tu bo wielu może to pomóc zaoszczędzić czas przez uniknięcie umowy z takim cwaniaczkami.

Zdegustowane CC
@Punisher

Święta racja. Kierownik CC w CUK zarabia mniej niż w Biedronce!! Obietnice premii nijak się mają następnie do wypłaty. Chcesz podwyżkę, bo jesteś dobry, masz najlepsze wyniki, dają ci na odczepne (usunięte przez administratora)zł brutto. Każdy w CC szuka pracy. Ostatnio kolega złożył wypowiedzenie, nawet ich nie interesowały rozmowy z pracownikiem w celu zatrzymania.(usunięte przez administratora)

@sylvia502@o2.pl

Uwaga! Płatna opinia, CUK zwiększył kasę na wstawienie dodatkowych płatnych opinii, wpływających na sztuczny tłum, aby przykryć wynagrodzenie minimalne krajowe.

Assessment HR CUK :)

Ostatnio we Franczyzie (to sieć zew. CUK) uczestniczyliśmy w szkoleniu Assessment center, to proces oceny kompetencji, w którym uczestnicy są obserwowani i oceniani przez zespół obiektywnych, wyszkolonych sędziów kompetentnych (asesorów). I tu był problem, ponieważ sieć zew. CUK oceniał HR CUK, asesorami bym ich nie nazwał. Powiem tak - jedno wielkie nieporozumienie kompetencyjne, brak doświadczenia, nietrafione wnioski, żenada. Moniko, pewnie jesteś po takim assessment :) jesteś świetna i tak trzymaj :)

„Praca jest stabilna”. Gdzie w CUK? O czym ty piszesz. Niezły żart. Zwalniają ludzi pod byle pretekstem, umowy tylko na czas określony, potem żegnaj - byłeś złym pracownikiem, nie jesteś efektywnym pracownikiem, cokolwiek lub ludzie zwalniają się sami, bo nie chcą dalej pracować za minimalną krajową i podwyżkę po kilku latach (usunięte przez administratora)zł brutto. „Pracowałam w CUK 2 lata. Dosyć długo”, dziewczyno długo to 5, 7 i wzwyż lat. Post postawimy na starcie przez CUK, płatny, który dyskredytuje CUK, jako pracodawcę.

Bez zmian

Opinia 15.06.2020 21:05 Praca dla osób bez doświadczenia. Na krótko. Nie polecam. Jak ktoś napisał wcześniej na forum, zwolnienia z dnia na dzień bez uprzedzenia. Po prostu wstajesz od biurka i koniec pracy.(usunięte przez administratora). Znów w Toruniu szykują wypowiedzenia dla osób które dają z siebie wszystko ale ze względu na zaistniałą sytuację "koronawirus" nie są w stanie zrobić planu. To oczywiście nikogo nie obchodzi. Radzę omijać z daleka. Opinia z czerwca 2020 i bez zmian w CUK, mimo upływu praktycznie roku czasu. Brak szacunku do pracownika, jesteśmy tylko trybikiem maszyny cukowskiej. Stale widzę rekrutacje na OLX (bo ogłoszenie o pracę gratis), atmosfera zła, boję się co przyniesie jutro, mam umowę na czas określony.

@Bez zmian

a czy w jakiejkolwiek firmie uprzedza się o zwolnieniu? no błagam nie róbmy afery z tego, że się zwalnia. Łatwo napisać, że zwolnili bezpodstawnie niż przyznać się, że się należało! Punisher - odpuść w końcu, zrób sobie rachunek sumienia.

Bond

Podbijam! Ja wnoszę za niewypłacone nadgodziny przez CUK. Będzie tego.

Alex
@Punisher

Cwaniaków w CUK nie brakuje, szczególnie wśród kadry zarządzającej, jeżeli można ich nazwać kadrą. Ci ludzie nie mają własnego zdania, kompetencji zero, stołki przez zasiedzenie w tej firmie. Na zew. cała ta kadra zginęłaby szybko. Brak wyników, brak planów zasypywane ścinaniem kosztów na premii pracowników, pensja zasadnicza to kpina, bo super kadra nic nie ma do gadania.

Foto zrobić i do prezesa hahha a sorry już nie można. Lidzie to wam rzeczywiście zostanie tablica hahah

upss

I na to wszystko jakiś patafian, który nie ma własnego życia, tylko śledzi losy profilu na forum swojego byłego pracodawcy. Znalazłbyś sobie jakieś hobby. Szachy może? Dobrze zrobi na szare komórki. Jeżeli jeszcze jest coś do uratowania.

Jola

Czy poszukują aktualnie kogoś na Kraków? Widziałam ostatnio punkt cuka w dogodnym dla mnie miejscu, bo blisko z domu i tak sobie pomyślałam no czemu nie? widzę, że piszecie o braku konieczności posiadania doświadczenia w ubezpieczeniach i faktycznie takiego nie mam, ale za to mam spore w pracy z ludźmi a to zawsze chyba jakiś plus

@Jola

no niestety na ten moment nie ma osobnych ofert pracy na Kraków, więc z tym raczej kiepsko. Jedynie jest opcja otworzenia własnej działalności multiagencyjnej, ale jak brak Ci doświadczenia to chyba kiepska opcja

Jola

Rozumiem, czyli widoków na razie żadnych nie ma, ewentualnie chodzić o pytać w konkretnych miejscach. szkoda

SaySo
@Jola

Sytuacja na rynku pracy jest jaka jest. Szkoda, ale cóż poradzić, trzeba się dostosować.

@SaySo

To Cuka aż tak dotknęła ta sytuacja na świecie? Myślałam, że cały czas byli otwarci i nie ucierpieli aż tak

@Jola

Nie do końca. Ale powoduje to niewielką rotację, ludzie nawet chcąc zmienić pracę nie mają zbyt wielu możliwości w tej kwestii i zostają tu gdzie mają stabilne zatrudnienie w chwiejnych czasach.

Ale jak to?
@SaySO

Na czym polega tu stabilność zatrudnienia?

@Ale jak to?

Dla mnie sytuacja pod względem pracy jest tutaj stabilna, bo zwolnienie mi raczej nie grozi z tego co mi wiadomo.

Ale jak to?
@SaySO

Chodzi mi nie o przeczucia ale o konkrety. Czy od początku zatrudnienia w CUK jest umowa o pracę na czas nieokreślony?

@Ale jak to?

A czy w jakiejkolwiek firmie od razu na start dostajesz umowę na czas nieokreślony? Bo z tego co wiem to nie :) więc zastanów się jakie pytania zadajesz bo są one bez sensu

Jola2
@SaySO

Stabilne zatrudnienie za minimalna krajowa. Wow! Lidl płaci lepiej.

Kot
@Ale jak to?

W CUK nie ma żadnej stabilności zatrudnienia. Ludzie sami składają wypowiedzenia, CUK się nie przejmuje rotacja i dalej ogłoszenia gratis na OLX. Porażka na całej lini!

Max
@Jola

Jolu, zapytaj najpierw o zarobki, radzę Ci. Wówczas Twój apetyt szczególnie w Krakowie, gdzie są takie duże możliwości pracy, zniknie. Najniższa krajowa i premia, której nie sposób wyrobić. W Krakowie masz raj lepszych ofert pracy.

@Max

Niech sama oceni? Zbawiciele się znaleźli, pozwólcie innym doświadczać na własnej skórze, nie każdy musi mieć identyczne odczucia jak wy...

@aster

Też mnie to zastanawia.. już to widze jak ludziom tak bardzo zależy na innych i ile inni będą zarabiali. a w prawdziwym życiu to patrzą tylko na własny tyłek czy oni mają a nie o innych myślą. bzdury same

Rocket

Jak już czytasz to czytaj ze zrozumieniem. Oczywiście, ze każdemu zależy na jego własnej wypłacie, ale co kogo interesuje ile zarabia obca mu osoba?

what

ale się teraz pogrązasz tutaj. jak nie umiesz czytać to sie za to nie zabieraj. po co to wykłocanie sie z innymi? wmawianie im rzeczy które sobie wymyśliłaś w głowie? sama się ośmieszasz

what

płatne, nie ma co, pokazać ci fakturę? dostałam za ten wpis równe 0 zł wliczając vat.

Igła

A tobie też już zapłacili za te wpisy??? bo skoro każdy jest płatnym dronem to Ty też. No nie podejrzewałabym Cię że tak tylko dla rozrywki sobie tutaj wypisujesz i nie masz nic lepszego do roboty? bo wiadomo że masz nie? :)))))))

ale jesteś odklejony, dżizas XD

Czarny PR

W końcu ktoś to zauważył! Czyli nie tylko mi to podejrzanie wygląda. Czarny PR as its best, muszę przyznać, że robicie dobrą robotę w tym zakresie. Ciekawe czy dobrze płacą za te hejty. Chyba tak, bo ja bym nie miała do czegoś takiego głowy i sumienia, dobra kasa musiała polecieć.

A jak oceniacie ogólnie centralę cuka? dobrze funkcjonuje?

Centrala CUK

To centrala jest w Toruniu? -To jest serio centrala? Byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej, myślałam, że tak wygląda oddział.

Nie rozumiem tej korespondencji? Pracowniku CUK prowadzisz tu z kimś osobistą wymianę zdań? Co ma piernik do wiatraka? Pogubiłam się, to CUK jest towarzystwem ubezpieczeń? Myślałam do tej pory inaczej.

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Niezła rotacja od 2020 roku.. Wymiana doświadczonych, dobrych pracowników na nowych czy mniej kłopotliwych? Do czasu.. Promowanie osób, które donoszą, żyją tylko i wyłącznie w "przyjaznym" (czyt. zakłamanym) świecie ubezpieczeń. Dyskusja z przełożonym to przedszkole. Nie ma rozmowy, bo jest koniec tematu. Brawo..

IT

Pracuje, niestety :( Uważa się za gwiazdę, bo stałe łazi do Zarządu. Gada jak nakręcona i nic z tego nie ma. Wszechwiedzacą mądra. Oby tylko kolejnym jej strzałem nie było IT, bo była już wszędzie. Wtedy IT będzie na jej celowniku i skarżenie do Zarządu na kolejny Dział. Straszne!

Misia
@IT

Potwierdzam. Chodzi do zarządu i chwali się potem, że byłam na spotkaniu z zarządem. Taka jestem mądra, że ho ho. Skarżąca klika. Wywyższa się ciągle. Nie lubię jej i nie cenię.

ccc

Do mających bezpośrednie doświadczenie na poniższych stanowiskach albo innych pracowników dobrze znających realia firmy i posiadających taką wiedzę: 1. koordynator sieci zewnętrznej - jakie wymagania, sama praca, zarobki ? 2. kierownik placówki - jakie wymagania, sama praca, zarobki ? Dzięki za info. Pozdrawiam

!!

Ależ nabijanie pozytywnych i nieprawdziwych nic nie wnoszących opinii - płatne drony PR!

@!!

Patrząc na to ile pojawia się takich samych komentarzy jak ten, to ja się zaczynam zastanawiać komu tu płacą za pisanie...każdemu normalnemu by się znudziło.

Mela
@aster

Tobie się nie znudzi, bo to ty żyjesz z płatnych opinii, taką masz pracę. Btw - współczuje ci patrząc na twoje „zadania”. Rozwijasz się jak cholera :)

@Mela

Nie znudzi mi się, bo nie mam zamiaru pisać co 2 minuty tego samego XD Też ci współczuję Melcia ;)

xerxess

a były w ogóle zamknięte?

Xx
@xerxess

Ważne dla kandydatów do pracy, kiedy jest otwarta placówka cuk i w jakiej galerii :)))

Na wynos

Porozmawiajmy o ubezpieczeniach, czy jedzenie na wynos jest ważne w strategii firmy. Bardzo.

Z

Chciałem tak po prostu znów nabić sztuczne pozytywne opinie bo taką mam pracę, a CUK nie znam ;-))

@Na wynos

Co z tobą jest nie tak??

@aster

ja Ci odpowiem co jest z nim nie tak - wszystko

Mela
@Rocket

Nie, to ja ci odpowiem. Panowie kix i inne płatne drony, zresztą takie same jak ty aster, tak się zagalopowali we wstawianiu pozytywnych, płatnych opinii o CUK, wpisując je na forum w stylu, czy galerie są otwarte i czy jedzenie na wynos, że internauci śmieją się wam w twarz. Gubicie się płatne drony mocno. Widzimy to wszyscy.

Eri

To nie jest ubezpieczenie, ale jest opieka medyczna w Luxmedzie

@Eri

Ale to też nie dostajesz od strzała, tylko po przepracowaniu pewnego czasu

Mirosław
@Eri

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie i pisałeś o ubezpieczeniu. Chciałbym się dowiedzieć czy osoby bez doświadczenia również są tu mile widziane, mam nadzieję że napiszesz mi coś na ten temat.

@Mirosław

Tak.

Zosia
@Eri

I to się nazywa pełna odp. I gwiazdka, pozytywna opinia znów nabija!!!!

@Zosia

Ale pytanie było skonstruowane tak, że odpowiedzią może być tak/nie, więc po co pisać elaborat, skoro taka zdecydowanie wystarczy? Bez sensu.

Janek 2

Prawda boli Janku? A portal opinii o pracodawcach istnieje od miesiąca :) dobre :) Cokolwiek nie napiszesz, znamy prawdę o pracy w CUK.

Janek
@Janek 2

Chodzi o to, ze przez takie działania ta osoba naraża innych. Niech każdy wypowiada się na podstawie własnych doświadczeń.

Margot
@Janek

Janku, obserwuję korespondencje o CUK, który ma ponad 1600 opinii, czy serio uważasz, że jedna osoba napisała te wszystkie opinie. Większość opinii aż kipi płatnymi, aby podbić dobre opinie o CUK w stylu, czy nosicie maski, czy są urlopy. Przez firmę przewinęło się mnóstwo osób i kandydatów o pracę. Zejdź na ziemię.

Zu

Cześć. Mam kilka pytań. Odnośnie stanowiska UDK. Po pierwsze, czy podejmując prace w CUK podpisuje się lojalkę? Jeżeli tak to na jaki okres czasowy?

Zu

Super. A czy po szkoleniu mam jakiś obowiązkowy okres do przepracowania?

@Zu

Chodzi mi o to, że jeśli z jakichś względów będę musiała zrezygnować np. po miesiącu to czy wtedy muszę zwracać koszta szkoleń?

peter
@Zu

Nie, nie zwracasz kosztów.

@Zu

A czy ten okres 2 tyg szkolenia liczy się normalnie do wynagrodzenia?

@Zu

taaak, normalnie dostajesz wypłatę ;)

@Marta

w zasadzie już w momencie szkolenia jesteś pracownikiem CUK, więc na logikę wszystko normalnie działa. tylko, że dopiero po szkoleniu jesteś w pełni gotowa, żeby pracować jako Doradca.

@Marta

Super, dzięki Wam mega za odpowiedzi i sorrki za zawracanie głowy, ale musiałam doprecyzować parę kwestii.

peter

Nie ma problemu.

kos
@Marta

a po tym szkoleniu już jesteś pozostawiony sam sobie, czy możesz liczyć na wsparcie?

@kos

oczywiście w codziennej pracy masz wsparcie zarówno lidera jak i kierownika ;)

kos

I jak z atmosferą?

@kos

atmosfera fajna- wszyscy jesteśmy na ty. nie ma wyścigu szczurów, czy jakiejś niezdrowej rywalizacji.

@kos

oczywiście zależy od poszczególnych osób, nie każdy musi się lubić, ale ogólnie nie ma z tym problemu, raczej ludzie się dogadują.

Prawda

Są lojalnościowki. Widzisz podstawiony dronie, co ty wiesz o CUK?? Nic, bo tam nie pracujesz. Klepiesz płatne opinie dla kilku firm jednocześnie i wszystko ci się porąbało.

Poszukująca
@kos

Atmosfera jest taka, że wszyscy się uśmiechamy i wysyłamy CV :) miło uprzejmie na pokaz, aby przetrwać i kolejne wysłane CV. Są brokerzy, tam odszedł mój kolega i inni. Jest szansa dla mnie także na lepsza pracę.

Wzruszona
@Marta

Jestem wzruszona tą wymianą korespondencji, nabijającą po entny raz pozytywne opinie na temat CUK, łza się w oku kręci i sztuczne gwiazdki o "super pracodawcy wpływają" :)

Kolon
@Wzruszona

Łatwo cię wzruszyć najwyraźniej.

Wzruszona
@Kolon

"Wzruszona" to przenośnia. Oczywiście nie wzruszają mnie już płatne opinie HR CUK. Każdy to widzi od lat na forum GoWork. Żal "przepalonych środków finansowych na sztuczny PR o tej firmie. Lepiej zainwestować w warunki bytowe Centrali lub wypłacić pracownikom RAZ GODZIWĄ PREMIĘ za ciężką pracę. Tyle w temacie moich "wzruszeń".

HIT CUKu

Od początku 2021 r. odeszło z naszej firmy 3 Dyrektorów Top Menedżmentu. Pracownicy są przerażeni tym, co dzieje się w CUK. Jeżeli firma w taki sposób traktuje Dyrektorów najwyższego szczebla, co my mamy powiedzieć. Do czego to zmierza. Jest źle.

Dario

Nie zrozumiałeś wpisu. Jak My pracownicy czujemy się widząc, co dzieje sie w CUK. Nie wiemy, czy Dyrektorzy odeszli bo mieli dość tej firmy, czy zostali zwolnieni. W ciągu kilku miesięcy trzech Dyrektorów?! Jak ja się czuje pracując w tym chaosie. Źle. Bardzo źle. Stale nowe twarze, których za chwilę nie ma. Wszyscy byli słabi, trudno w to mi uwierzyć.

Dokładnie, chaos i panika były w czasie obecności tych osób w cuk.

Matrix

Nie, zapewne wszyscy dyrektorzy i pracownicy odchodzący błagali o pozostanie w CUK :)) upadli na kolana i prosili o pozostanie u „najlepszego pracodawcy w kraju i lidera szkoleń”. Ale bekę kręcisz chłopie!

Sieć

Nie było żadnego chaosu, człowieku, co ty piszesz, tak ci dyktują?! Mądrzy ludzie, z wizją, pomysłami, otwarci. Tak się składa, że zdążyłem (to dobre słowo przy rotacji w CUK), poznać całą trójkę TOP Menadżerów. W jednym byli zgodni - nie wchodzili w..... zarządowi, nie było wazeliny, donoszenia na innych, jak pozostali w centrali, nawet ci niższego szczebla. Nie mogę uwierzyć, że zarząd kupuje takie słabe zachowanie i donoszenie na innych.

Darla

Czy od Asystenta ds Sprzedaży wymaga się przy rekrutacji wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży?

Keri
@Darla

nie, nawet w ogłoszeniu jest napisane że nie oczekują doświadczenia tylko ogólnych kompetencji. czy skracając jeśli się nadajesz i spodobasz na rozmowie to wszystkiego tak naprawdę mogą Cię nauczyć i wiedza wtedy wcale nie jest potrzebna

@Keri

Musiałam przeoczyć. Dzięki :)

Keri
@Darla

no to przeglądnij sobie jeszcze raz wszystko dla pewności i stronę ich, jest tam sporo informacji

@Keri

Wiem wiem, to tez uczyniłam oi razu.

@Keri

Czy trudno się tego nauczyć nie mając wcześniej do czynienia z branżą ubezpieczeń?

@Julka

To zależy jak bardzo jesteś pojętna na taką wiedzę i czy to polubisz ;)

@Nina

Nie wiem czy lubię, bo jak pisałam, nie mam doświadczenia w tej branży

@Julka

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam że już masz lubić, tylko CZY POLUBISZ, jak już zaczniesz szkolenie ;)

@Julka

bo prawda jest taka, że im bardziej podoba nam się to co robimy i to jest nasz "konik" to tym szybciej przyswajamy wiedzę ;) dlatego o tym właśnie mówię.

@Nina

Faktycznie źle przeczytałam, zgubiłam przedrostek "po".

@Nina

Nie no, rozumiem i zdecydowanie się z tym zgadzam.

@Julka

Mam nadzieję, że udało mi się wyczerpująco odpowiedzieć na pytanie. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie (tzn to co będzie dalej z Twoją pracą). Życzę wytrwałości i powodzenia

Wzruszenie
@Julka

Nina, Juka i inne miłe panie, panowie wzruszyłem się waszą płatną wymiana postów :) jaka jest cena za słowo, czy za „dobre” o cuk? Jesteście dobre w nakręcaniu sztucznych stron.

hmm
@Wzruszenie

Oj mój drogi, jak na kandydata doszukujesz się tutaj usilnie teorii spiskowych, co jest w zasadzie dziwne, więc kto tu kogo (usunięte przez administratora)

Franczyza

Moja Dyrektor sieci zew. pracowała kilka miesięcy. Wywalczyła mi podwyżkę, ponieważ w Centrali jest tak samo źle z wynagrodzeniami, jak w sieci. Po krótkim stażu pracy nie ma znów Dyrektor sieci zew. W sieci sprzedaży nie znam osoby, która nie szuka pracy poza CUK. Zarabiamy słabo. CUK to firma przejściowa, nie łącze z nią dalszej ścieżki zawodowej. Standardy zarządzania CUK poniżej standardów krajowych, gdzie sieć się scala, a nie zmienia standardy zarządzania co kilka miesięcy. Pracy w sprzedaży na rynku jest dużo. CUK to krótki rekord w CV, brokerzy i TU to przyszłość dla ambitnych i prawdziwych sprzedawców ubezpieczeń.

Juice

Jak to jest z tym cukiem, czy on się wciąż rozwija, czy raczej pod tym względem już stanął i stawia całkowicie na jakość punktów które już mają?

@Juice

Pytasz po prostu czy wciąż powstają nowe punkty?

Juice

Czyli uważasz, że już nie postawią nowych?

hauru

dokladnie. zgadzam się z przedmówcami. Ale powiedz Juice, o co właściwie chodzi? Czaisz się w jakimś konkretnym miejscu i liczysz na otwarcie tam cuka czy co?

Juice

No i zapewne całkiem słusznie, ale tak jak mówię to czysto informacyjnie, jakby mi nikt nie odpowiedział to też bym jakoś to przeżył, ale fajnie że nawiązała się rzeczowa i kulturalna dyskusja, czasem ciężko o takie w internecie

mikser

O chwilę mnie nie było i zdążyły się tutaj dołączyć inne osoby które wiedzą co nieco, także fajne uzupełnienie tego o czym pisałem

mikser

A co do kultury wypowiedzi to jak najbardziej się da jeśli pytanie jest rzeczowe i porusza jakiś konkretny temat. Tutaj było chwilę o czym podyskutować

@mikser

Punkty CUK
@Juice

Standard punktów CUK przypomina styl głębokiego PRL, który ostatnio pokazywali mi rodzice, serio kropka w kropkę. XD no raczej architekta tam nie widziano #PunkCUKnawypasie

Puff

Nosicie maseczki i myjecie ręce dokładnie ?

Puff, Puff
@Puff

Nosimy maseczki, myjemy rączki, zachowujemy dystans - wszystko po to Puff, abyś miał dobry temat na Go Work, czyli portalu o Pracodawcach. Dajesz dalej Puff propagandy cukowskiej.

Rozczarowanie

Była ostatnio zatrudniona jedna z pań dyrektor, dynamiczna, inna niż cukrowe. Hit. Cukowskie układy towarzyskie, wazelina płynąca od lat w "wielkim cuk" przerosła nawet nowego dyr. Rozpoczęły się w końcu odprawy, rozmowy o wynagrodzeniu, czyli standard wszędzie, tylko nie w "wielkim cuku". Tu mało kto wytrzyma, kto ma swoje zdanie i jest inteligentny. Smutna rzeczywistość "wielkiego cuku". Wstyd mi.

Lex

Stażysta Prawnik narobisz sobie i firmie problemów. Stary uważaj, bo zagalopowałeś się poważnie! To ma swoje konsekwencje zapewniam cię.

Pracownik Centrali CUK

Ależ ty jesteś słaby, ja się dużo nauczyłam, nie mogę się do tego przyznać, bo mnie zwolnią. Szykam pracy poza CUK wiec siedzę teraz cicho. 2 wazeliniarzy wygrało, jak zawsze w tej firmie, w innej nikt by na nich nie spojrzał.

Współpracująca

Miałam przyjemność pracować przy zadaniu z Panią Dyrektor, na którą HR CUK dały tu ewidentnie zlecenie płatnych opinii. Pani Dyrektor z kompleksami? Ja po 15 min. spotkania miałam wszystko rozpisane, wiedziałam co robić, same konkrety. Zaskoczę Was CUK, jesteśmy w kontakcie na Linkedln, i zapewniam Was to osoba bez kompleksów, z wiedzą jakich nie ma w CUK. Nie mam pojęcia, skąd w HR CUK takie złe zdanie i progowanie plotek na temat Pani Dyrektor.Tak po ludzku, głupio mi tego słuchać w firmie i czytać. Sama szukam pracy, i nie jestem z Działu Rejestracji. Może Pani Dyrektor ściągnie mnie do budowanego Zespołu, mam nadzieję.

Klient

Byłem niedawno ubezpieczyć auto. Jestem zdegustowany tą firmą, moje auto wyjechało brudne jak z lasu. Trudno wam posprzątać i zadbać o placówkę. Nie wrócę tam na pewno. To nie jest firma dla aut klasy premium.

Pracownik Centrali CUK

Nie wiem, w jakim celu HR zleca takie niekulturalne wpisy do Klientów. Klient zaparkował na parkingu przed punktem obsługi, gdzie jest brudno, piach po zimie, sama to widzę wychodząc z firmy. Zamiast przeprosić, polemika na niskim poziomie. Schodzimy na psy. Pani Dyrektor? Nie mamy Pani Dyrektor Działu Administracji.

@Pracownik Centrali CUK

Drogi "Pracowniku Centrali CUK": informuję, że nie mamy Dyrektor Działu Administracji, bo nie nie mamy Działu Administracji :D Nie wiesz??? Jak jest "po zimie", to jest na parkingu "piach po zimie", podobnie jak na ulicach i chodnikach. Nie ma za co przepraszać. Nie ma też co dyskutować z rzekomymi Klientem, który na forum z ocenami pracodawców desperacko wypisuje ewidentne bzdury, ani z rzekomym pracownikiem Centrali - który ten cenny czas mógłby poświęcić np. na poszukiwanie nowej pracy. Buziaczki! :)

Go

Desperatem to jesteś ty dronie CUK-owski, ile ci płacą za hejt faktów o CUK. Za 10 zł przyspiesz w odp. na prawdziwe inf., bo stracisz zaraz posadę lokalnego łgarza. Ty nawet nie wiesz jak wygląda nasza siedziba. Buziaczki :(

@Klient

przez piasek?

Werka

bez doświadczenia w ubezpieczeniach też mam jakieś chociaż minimalne szanse? szybko się ucze

@Werka

jak najbardziej

Franek

Kiedyś tutaj pracowałem. Akademia Lidera nadal funkcjonuje?

świeży

co to właściwie jest?

świeży
@Franek

pierwsze słyszę o czymś takim

@świeży

Akademia Lidera to jakby taki cykl szkoleń różnych dla pracowników

@świeży

No przynajmniej był, dlatego pytam czy nadal to działa

swieży
@Franek

i każdy może wziąć w tym udział?

PR CUK
@Franek

Po co nabijasz na GoWork inf. o szkoleniach? Szkolenia to coś normalnego w firmach. Chcesz zdobyć gwiazdkę dla CUK i dodać nieprawdziwą pozytywną opinię?!

Sonia
@swieży

Nie każdy, niestety.

Rycerz
@Franek

Akademia Lidera funkcjonuje. Brałem udział poprzednio, co za żenada. Poziom 0. Człowiek siedzi i nic nie mówi, bo HR prowadzą. To moja kolejna praca i takiej chałtury nie widziałem na rynku. (usunięte przez administratora) kompetencyjne. Ale HR rządzą w tej firmie, nie sprzedaż.

rena
@Rycerz

Serio? To ja miałam zupełnie inne odczucia, moim zdaniem spoko, na pewno można było coś poprawić, ale coś z tego wyniosłam

Forowicz

Długo mnie nie było na tym forum. To co tu wyrabia CUK przechodzi wszelkie pojęcie, myślałem, że widziałem już wszystko. Dziesiątki pytań płatnych dronów, czy myjcie ręce, czy nosicie maseczki, i odpowiedzi innego drona na pytanie drona kumpla: Tak. :) uśmiałem się jak nigdy. CUK bijecie rekordy krajowe, jak myślicie, czy my forowicze nie widzimy waszej propagandy? Płatnych i to beznadziejnych dronów, które piszą do siebie i sobie nawzajem odpowiadają. Za kogo CUK macie ludzi?! Beka na maksa, jeżeli ktoś kupi wasz „mega podstęp”, wow :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.