Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Buuuu

Jak tak dalej pójdzie to Pan dyrektor zostanie sam na pokładzie. Zmiany się wprowadza na lepsze a nie na gorsze....

Bite
@Buuuu

O jakich zmianach piszesz?

Mirosław
@Buuuu

Co zostało zmienione na gorsze Twoim zdaniem? Czy rozmawiałeś już na ten temat z szefostwem Cuk? Jeśli tak, to ciekawi mnie jaka była ich reakcja, liczę że opiszesz tę sprawę dokładniej.

awtnp
@Mirosław

Czekamy na odpowiedź.

Andy
@awtnp

pytanie czy się doczekacie, jeśli to było kolejne gadanie w stylu nie wiem ale się wypowiem

@Mirosław

Przede wszystkim system premiowy. Nie motywujący kompletnie, raczej system karny. Kto pracuje ten wie.... A Dr mówi o partnerstwie i pracy zespołowej.... Nie w ten sposób. Sporo ryzykuje pisząc to.

ExCUK

To można być bardziej???? :D

Istnieje i daje rade

;)

I tak się składa że są ludzie którym się pracuje dobrze i nie mają powodu żeby narzekać, ale nie bez powodu mówią że narzekanie to nasz sport narodowy

ułan
@;)

chcesz pracować pracuj. nie chcesz pracować nie pracuj. tutaj nie ma zadnej wikeszej filozofii.

Luigi
@ułan

prawda. to łatwiejsze niż by się mogło wszystkim wydawać. ale jak to mowią ile ludzi tyle opinii. dlatego ja się nie sugeruje

@Luigi

najpierw sam popracuj, a potem się wypowiadaj

@Luigi

nie dla każdego to takie łatwe

CC
@Buuuu

Inni regionalni dyrektorzy nie wytrzymali presji i odeszli.(usunięte przez administratora) Jak się robi 100% planu nikt Cię nie doceni czeka się 2 miesiące by kasa się zgadzała wiecznie się człowiek swojej premii nie może doliczyć. System jest nie jasny i nie przejrzysty. (usunięte przez administratora)

@CC

no ale premię się chyba dostaje za coś - za wyniki m.in chyba, tak? a nie tylko za to, że do pracy przychodzisz? nie wiem wydaje mi się, że ciężko nazwać karą to, że nie dostajesz premii, której warunków otrzymania nie spełniłeś w danym miesiącu...

Buuu
@nwm

Bronisz firmy bo w niej pracujesz? Jeśli pracujesz to wiesz dokładnie za co premia jest obcinana mimo wyrobionych planów. Nie rozumiem...

nie bronię

@nwm

jak miałbym bronić miejsca, w którym dnia nie przepracowałem?

@Buuu

głośno myślę po prostu...

@Buuu

jeśli się mylę, to po prostu mnie popraw, a nie zakładaj, że wszystko już wiem, bo tak nie jest.

Zuzanna

Coraz więcej kierowników, co chwilę nowi dyrektorzy i departamenty... Jak Wam się pracuje w takiej korporacji?

Looka
@Zuzanna

Nie wpływa to na moją robotę szczerze mówiąc, nie zaobserwowałam większych zmian na punkcie

cuk

Standardowo na rekrutacji to mówią tak jak jest i nikt nikomu oczu nie mydli. każdy chyba sam sobie zdaje sprawę jak ta praca wygląda.

?
@cuk

a jak wygląda ta rekrutacja dokładniej?

?
@cuk

dużo osób w niej uczestniczy? bardzo oficjalnie?

ego
@?

Noo...rekrutujący i kandydat

ego
@?

Czy oficjalnie...raczej nie, zależy od osoby prowadzącej.

hdsjajak

Standardowo, na rekrutacji mydlą oczy...czego to oni ci nie naobiecują. Ciekawe czy mogą potem w lustro w domu spojrzeć...ludzie bez godnosci i honoru

Cis
@hdsjajak

Tak tak, a wśród nich ty, niczym perła w koronie, czysty jak łza, opływający w wartości. Na siebie spójrz najpierw.

Szok
@Cis

hahaa no wiadomo. jest za dobry dla nas po prostu i nikt go nie docenia

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Aurora Borealis

No hej. Planowo chciałam zaaplikować od CUKa, ale się właśnie złapałam na dość trywialnej (chociaż może istotnej) rzeczy. Mianowicie - czy mogę pracować jako doradca klienta mając tatuaż? Jest niewielki, na przedramieniu, więc zawsze mogę go czymś zakryć, marynarka, czy koszula z długim rękawem i nie będzie widać, więc nie powinien być to problem? Zawsze mogę też przykładowo przykryć dermacolem od biedy, ale to już mniej chętnie. No chyba, że to nie jest w ogóle żadna przeszkoda? W sumie nie raz mnie obsługiwał ktoś z tatuażem, czasy się zmieniają, więc może przejdzie? Chyba, że branża jest na tyle restrykcyjna pod katem strony wizualnej pracowników, że nie ma szans? W sumie z taką opcją też się liczę. Macie w ogóle jakieś z góry narzucone ubrania pracownicze, coś z logo firmy np.? Jak to wygląda? Bo jeśli zakrywa to się zastanawiam, czy w ogóle się przyznawać do niego, jeśli będę cały czas pracować przykładowo w koszuli...

@Aurora Borealis

hm.. w sumie ciekawe pytanie ale do tej pory nie spotkałam się z informacją że nie można mieć tatuażu.. może jakbyś miała na środku twarzy, ale gdzieś tam na ręce co można zakryć to chyba żadna przeszkoda, no przynajmniej jak na moją logikę. myślę że też opinia o tatuażach z czasem zaczęła się zmieniać i już nie kojarzy się tylko z więzieniem ale jako element czysto ozdobny

Name
@Ewa

a z tym przekonaniem o tatuażach to niestety wciąż jeszcze różnie bywa. to zależy od człowieka

Q
@Aurora Borealis

Ja mam kilka i żyje. Powinnaś zakryć i tyle

Xam

Brawo płatny hejterze. Kolejna opinia o niczym. Kolejne nabite gwiazdki. Wstyd dla Ciebie, nie masz co innego wymyślić więc w kółko powtarzasz to samo.

Aurora Borealic

Chciałam tylko zaznaczyć, że ja pytałam serio, nie wiem skąd zarzut, jakoby ktoś mi zapłacił...serio, za pytanie, czy mogę pracować mając tatuaże? Nie rozumiem, ale nie wnikam, po prostu się tłumaczę. To była moja realna rozterka, więc zapytałam. To tylko w ramach uściślenia, bo czuję, że idą w moim kierunku pociski, które trafiać we mnie nie powinny. Swoją drogą, jakby udało się odpowiedzieć mi na moje pytanie to byłoby miło. Tatuaż już wnioskuję, że przejdzie, a jak z dress codem pracowniczym?

Magda
@Aurora Borealic

za moich czasów nosiło się koszulę pracowniczą z logo i ciemny dół nie wiem czy dalej tak jest

Czarka
@Magda

tutaj to prędzej oskarżą o wątpliwą prawdziwość opinii niż odpowiedzą na pytanie. bo po co odpowiadać na pytania na forum do zadawania pytań?? Mam nadzieję że w punktach nie panuje taka atmosfera jak tutaj, bo zazwyczaj tak jest niestety że wszyscy są odważni ale tylko w internecie.

@Magda

Dzięki

@Aurora Borealis

Ostatnio jak mijałam punkt cuka. Taką wysepkę w galerii to pani była ubrana elegancko ale to były jej ubrania, nie mialy żadnego logo ani nic

@Aurora Borealis

Ale nie wiem czy to zależy od pracownika czy od punktu czy ogólnie już nie ubiera się uniformów

@Czarka

a z tego co słyszałam to wiele osób sobie chwali atmosferę w pracy na punktach

@Rita

Zależy na kogo trafisz. Czasem się trafi jakaś czarna owca w typie wampira energetycznego, a to wpływa na atmo. Ale z reguły źle nie jest

Anka

Możesz, spokojnie :)

ona
@Aurora Borealis

nie ma problemu , mam duzy tatuaż na ręce i pracuje

@Anka

wszystko spoko, ale ile jeszcze osób napisze to samo?

Jeśli chcesz pracować w CUK..

Zgadzam się w 100%. Ta osoba nawet nie umie rzetelnie poradzić sobie z opiniami, które pracownicy piszą o swoich przełożonych w CUK.

Aurora Borealis

Nie wiem na jakiej podstawie mnie posądzasz, ale do pracownika PR to mi (stety niestety) bardzo daleko. W sensie, myśl sobie co chcesz, ale ja się nie dam pomówić, ani przedstawić jako ktoś kim nie jestem.

Aurora Borealis

To była moja realna zagwozdka, nie trzeba do tego dopisywać teorii spiskowych. A jak już to sobie robicie, to mnie w to nie mieszajcie.

Mikasa
@Aurora Borealis

Słuchaj, po pierwsze, to po co się w ogóle komukolwiek tłumaczysz?

Xyz

Nie polecam. Premie srednie, praca wiąże się z dużą ilością nadgodzin, ciągle braki w kadrze. Ogromną ilość obowiązków, nieadekwatne płace do wykonywanej pracy. Brak możliwości zrobienia awansu, na twoj awans musi charowac cale biuro a i tak trudno. Wieczna presja z góry na sprzedaż życiowek a premi z tego żadnych. Między obsługa klientów musisz sprzątać kible, bo to tez leży w zakresie twoich obowiązków. Na zapleczach bieda, brak lodówki, mikrofali (o ile nie kupisz sobie samemu, albo nie złożysz się z wspoloracownikami) przy takich godzinach pracy to porażka, (usunięte przez administratora) pracodawcy szkoda kasy chociażby na pomalowanie scian.

@Xyz

Potwierdzam przedmówcę. Warunki bytowe, brud, obdrapane ściany, farelki jak w PRL, nędza, firma zatrzymała się na 20 lat wstecz. Praktycznie każdy szuka pracy, a HR sieją propagandę, jak jest super. Rynek pracy otworzył się, szkoda każdego dnia na etat, gdzie pracy jest za dwóch i minimalna krajowa, brak płatnych nadgodzin.

sundfor

różni się czymś charakter pracy w punkcie wolnostojącym od takiego w centrum handlowym? bo mam wybór pomiędzy dwoma, oba w podobnej odległości i nie wiem, który wybrać, jakby ktoś był w stanie zebrać do kupy zalety/wady obu tych opcji, to będę wdzięczna. a może różnice są nieznaczne? dajcie znać, plis.

Sia
@sundfor

różnice są przede wszystkim godzinowe jeśli chodzi o pracę no i wiadomo w weekendy to się może inaczej przedstawiać. Poza tym też w moim odczuciu, do punktów wolnostojących ludzie przychodzą z konkretnymi sprawami bo przyszli tam właśnie po coś, w galeriach czasem to jest tak przypadkiem, a bo się przy okazji o coś zapytają itp, więcej takich mniej ważnych spraw

@Sia

czyli raczej niuanse. to chyba po prostu zadecyduję po bardziej korzystnych godzinach. dzięki.

Sia
@sundfor

no ogólnie to tak. godziny plus tam gdzie lepiej ci dojechać jeśli faktycznie masz taki wybór

@Sia

odległość i dojazd praktycznie taki sam, po prostu w różne strony, więc to nie będzie czynnik decydujący

@Sia

ale dzięki za odpowiedzi itd.

Mirosław
@Sia

Hej, widzę że świetnie orientujesz się co się dzieje w Cuku. Powiedz mi proszę jak wygląda tu kwestia wynagrodzenia? Jaka jest podstawa i ile można zarobić z prowizji? Czy firma daje umowę o pracę od razu?

nie ma. nie rozsiewaj paniki i jakiś dziwnych plotek które sobie wymyśliłeś

Jeśli chcesz pracować w CUK..
@..

Paniki? Ja tylko pytam o to, co może wkrótce zostać codziennością...

Mirka59@onet.pl

Dziękuję bardzo za miłą obsługę, oraz za dogodne warunki ubezpieczeniowe.polecam

Luigi
@Mirka59@onet.pl

fajnie że nawet klienci wchodzą tutaj zostawić pare dobrych slów i doceniają prace.. to się ceni z perspektywy pracownika. mam nadzieję również dołączyć do tej perspektywy

to do roboty

gex

Jak już zeszliśmy na temat przedstawicieli obu płci w tej pracy, jakie ubranie pracownicze mają męscy członkowie załogi. Czy trzeba mieć pełen garniak (latem conajmniej uciążliwe), czy biała, schludna koszula i ciemne spodnie semi elegant wystarczą? Chyba, że jest jakiś firmowy , logowany strój?

Podbijam ;)

Gładka, jasna koszula wystarczy

Łukasz
@Buuuu

to w sumie na plus że można być w swoim ubraniu a nie kisić się w jakimś firmowym garniaku szczególnie przy takich temperaturach egzotycznych jakie ostatnio mamy

Git. Dzięki @Buuuu ;)

expracownik
@gex

należy nosić paskudą apaszkę lub krawat z materiału uczulającego, niezależnie ile jest stopni :) Kobiety nie mogą nosić niczego krótszego niż do kolana i bez dekoltów

Lena
@expracownik

no faktycznie straszne rzeczy, żeby do pracy nie móc się ubrać jak na plaże? żeby wymagali odpowiedniego stroju jak na to stanowisko? no niesłychane.. wymagania wręcz z kosmosu

@expracownik

Krawat nie brzmi jak bardzo duże poświęcenie. W spódniczki się wciskał nie będę, więc whatever.

Lena
@gex

spódniczki czy nie tam sie idzie pracować a nie na pokaz mody, więc jak trzeba się ubrać to sie ubiera i tyle.

@Lena

ale wiesz że jestem mężczyzną i dlatego o tym pisze co nie?

@gex

jest XXI wiek, to nie takie oczywiste

Roza

czemu tak bardzo jestes przekonany ze tu pisze HR? nie masz na to żadnych absolutnie zadnych dowodów a wmawiasz ludziom te swoje teorie

Roza

ja się tylko pytam po co? po co to robisz??? po co to ludziom wmawiasz?

Roza

nie wspomne o tym że już dawno tu nie pracujesz a nadal przesiadujesz. nie masz nic lepszego do roboty?

Elen

jest w porządku. pracuje od niecałego roku na jednym z punktów. zespół trafił mi się fajny nie ma problemów z grafikami zawsze się jakoś dogadamy

Nantes
@Elen

Jak wygląda kwestia grafików, jest sztywny, czy ustalany na podstawie wypełnionej przez pracownika dyspozycyjności?

Nantes
@Nantes

Ktoś coś?

Verka

Hej. Czy oferują pracę zdalną? Przynajmniej te powiedzmy 2 dni w tygodniu? Czy całkowicie stacjonarnie?

@Verka

Mowa oczywiście o centrali. Dział marketingu, uściślając.

Milka
@Verka

No oczywiście.. na punktach to raczej nie obowiązuje coś takiego jak praca zdalna :))

Milka
@Verka

Myślę że może być taka opcja, chociaż to na pewno jest do ustalenia najpierw na rozmowie, a potem w dziale na którym się pracuje

@Milka

No wiem...

@Milka

Hmm, okej. Jeśli rozwieją wątpliwości już na rozmowie to spoko. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym wiedzieć wcześniej, bo szczerze mówiąc, jeśli takiej możliwości nie ma, to nie mam się co pchać nawet i marnować swojego i HRów czasu.

Jak z ratio facetów do kobiet na stanowisku Doradcy Klienta? Pracują też, czy raczej zdominowane przez dziewczyny?

Okson

pracują też a czemu by mieli nie pracować??

@Okson

Raczej częściej się spotyka kobiety na tego typu stanowiskach, przynajmniej ja mam tez takie odczucia. Ale mężczyzn też widziałem, więc myślę, że nie ma zasady. Ten zawód nie ma płci.

Okson
@gex

to fakt, jest więcej kobiet, co nie znaczy że nie może być również mężczyzn bo są i zatrudniać też się mogą

gośka

hej, czy osoba świeżo po szkole (kończę w czerwcu, więc od lipca będę w gotowości do podjęcia pracy) ma szansę na przyjęcie do firmy? nie mam doświadczenia (no, coś tam robiłam, ale to takie dorywcze prace, co nawet nie wiem czy do cv wpisywać)

Pas
@gośka

Tutaj mogą też nauczyć wszystkiego od zera dlatego to też fajne miejsce żeby zacząć i postawić pierwsze kroki w takiej branży, albo po prostu w pracy z ludźmi. Dużo się tutaj dobrego można nauczyć

mika

na lajcie

@Pas

właśnie o to mi mniej więcej chodzi, żeby podszkolić się z tego zakresu pracy z ludźmi i zdobyć właśnie jakieś doświadczenie pierwsze

@gośka

a ile właściwie trwa takie wprowadzenie? czy nie ma ustalonych ram i po prostu uczą do momentu, kiedy osoba wszystko załapie? i czy na początku będzie ktoś kto będzie przysłowiowo "stał nade mną" i kontrolował?

Pas
@gośka

Na początku jasne, nie zostaniesz pozostawiona sama sobie o to nie musisz się martwić ;)

Olia

Zaproponowali dobre warunki więc decyzja została podjęta i rozpoczęłam prace. Na ten moment odczucia bardzo pozytywne.

xena
@Olia

A teraz? Pewnie już po szkoleniu itd. Coś się zmieniło, czy nadal okej?

Olia
@xena

Jestem już chwilę po szkoleniu. W mojej opinii nic się nie zmieniło. Dobrze że sobie ustawiłam powiadomienia na maila, bo nawet bym nie widziała że ktoś pyta

Koralina

Hej, czy w przypadku przeprowadzki do innego miasta jest możliwość transferu do tamtejszego punktu? Czy w ogóle się czegoś takiego nie praktykuje? Z góry dzięki.

denko
@Koralina

jeśli akurat byłoby tam wolne miejsce dla ciebie to raczej nie ma żadnych przeciwwskazań

boria
@Koralina

Może, ale miej na uwadze, że nie zwolnią kogoś, tylko po to, żeby zrobić miejsce dla ciebie. Dużo zmiennych, nie jestem w stanie ci przewidzieć czy się uda.

denko
@boria

no właśnie to też miałem na myśli że to zależy od wolnego wakatu.

Pola

Jak dla mnie praca jest całkowicie w porządku. Zawsze to coś innego się dzieje bo różni ludzie przychodzą. nie ma takiej nudy typowej.

@Pola

To też zależy od dnia. Z czasem praca powszechnieje, jak każda. Ciężko się odciąć od rutyny. Ale w sumie może to i lepiej, że nie ma jakichś rollercoasterów emocjonalnych, bo z dwojga złego chyba już wolę tę rutynę.

@moxie

To zależy oczywiście od tego jakie kto ma podejście do pracy i jakie oczekiwania :) Mi odpowiada jednocześnie stabilizacja i to że różni ludzie przychodzą, więc codziennie dzieje się coś innego, pomimo tego że obowiązki te same

@moxie

Dla mnie po prostu to praca na lata, nie jakiś przejściowy okres.

@Pola

wiadomo. każdy z nas inaczej do tego podchodzi i inne ma plany na przyszłość. ale trzeba szanować siebie nawzajem

Walczymy w CUK o ekspres do kawy w kuchni. To nie żart. Standard kuchni dla pracowników CUK na każdym piętrze „centrali” woła o pomstę do nieba. Stare zniszczone meble, brud, bieda. Przyłączam się do prawdziwych postów, które dziś przeczytałam. HR nabijane na forum w stylu, czy placówka jest czynna w Wigilię są wyłącznie wstawiane przez HR. Każdy to widzi.

Sonia

Ciężko mi (usunięte przez administratora), bo w dzisiejszych czasach kawa nie towarem z wysokiej półki. Nie pracujesz w CUK.

Żart?

Nie znam dobrze firmy, złożyłam CV. To oznacza Łosiu, że firma w całej centrali na x pięter ma 1 ekspres do kawy? To jest jakiś żart? Czy my tu piszemy o centrali CUK, czy o placówce. Nie wierzę, że takie warunki bytowe tolerują dziś pracownicy :) jest 21 wiek

Pracownik Centrali

W jęz.polskim piszemy wziąć. W centrali nie ma dobrych, współczesnych warunków na miarę centrali. Farelki powodują, że wyłączają się korki, są przestoje w pracy. Dla jednych to standard, dla mnie niedopuszczalne, gdy pracownik włącza sam korki, ponieważ nie ma w centrali działu adm. Jeżeli słabo nam płacą, a to wychodzi w każdej ankiecie, przynajmniej warunki socjalne powinny być na dobrym poziomie, a nie są od lat.

Łoś
@Pracownik Centrali

W gruncie rzeczy to masz rację.

Chłopie, ty masz coś nie tak pisząc dalej i wyliczając, na którym piętrze i jaki to są przelewy, przelewowe, gdzie i fachowe gdzie. Masz hopla na punkcie pani dyr x, obarczysz ją za 1700 opinii o CUK, pisząc jednocześnie w kolejnej opinii ile pracowała :) scenariusze ci się mylą, dla której firmy dziś piszesz. Pracownicy nie mogą się wypowiadać i cały portal, który ma ponad 4 mln. opinii opanowała pewna pani :) to jest zasięg i moc sprawcza ;))

Czarny PR

Chryste, że ja musze takie rzeczy tłumaczyć. "NICK - (z ang. nickname) – przezwisko, pseudonim. Termin ten często używany jest w polskojęzycznych programach do określenia pseudonimu, loginu, identyfikatora itp". Nick to nie tylko zagraniczne imię męskie. Także sam się doedukuj, płatny dronie. Niech cię wyślą na jakiś kurs z tej farmy hejtujących trolli, czy kto tam ci płaci.

@Czarny PR

jak robi takie byki jak ten to nawet nie zasłużył na taki kurs. naprawdę żenujące

owca

a Ty swoją wypłatę za wypisywanie tych bzdur już dostałeś czy robisz to za darmo jak ostatni .....

owca

w miejsce kropek możesz wstawić dowolne słowo, pozostawiam ci ten wybór :)

Czarny PR

Czemu mówisz kolektywnie? Odnosiłem się do jednej osoby, która wyraźnie nie wiedziała.

Bebok

PISZEMY OBIEKTYWNIE XDDD No to było dobre, przyznaję :)

owca

no właśnie widać po twoich wpisach jaki jesteś obiektywny. kogo ty próbujesz oszukać? gołym okiem da się zobaczyć że robisz to dla kogoś z konkurencji

Adonis

Macie ekspres ??

Karo

Słaba firma , nędzne pensje jak u prywaciarzy

nan
@Karo

też jesteś słaba w tych swoich wpisach ale pewnie nikt ci jeszcze tego nie powiedział

Zuza
@Adonis

Nie mamy, a co?

Max

Opinia z 2019 r.: Życzę zmiany na lepsze 11.01.2019 16:38 Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam sie, czy pisza je osoby ktore maja jakiekolwiek pojecie o pracy w tej firmie. Po pierwsze dodatkowe benefity o których są tak pozytywne komentarze należą sie pracownikowi po przepracowanym roku, bez okresu próbnego. Trzeba również przejść jakże mało realną ścieżkę na awans. Wcześniej zapomnijcie o prywatnym lekarzu i karcie multisport. Co do wynagrodzenia tez zostawia wiele do życzenia. Z premią mozna wyciągnąć (optymistycznie) 3000 zł, a odpowiedzialność i widza jaka trzeba posiadać już w pierwszych miesiacach pracy na pewno kwalifikuje sie na wiecej niz 3000 zł. Szanujacy sie pracownik pójdzie po prostu gdzieś indziej (może PZU). Wstyd i hańba dla firmy z tak ważnej branży- jeśli nic sie nie zmieni, rotacja pracowników was zniszczy- juz jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nadal bedziecie mieli opinie inkubatora doradców, szkolicie ich za własne pieniądze, a nie umiecie zaproponować dobrych warunków, aby ich zatrzymać- godnego wynagrodzenia. W końcu tylko dlatego pracujemy. Gdyby człowiek chodzi do pracy dla atmosfery, wystarczyly by mu spotkania ze znajomymi..., bez odpowiedzialności i wysiłku, proste. Ludzie doświadczeni i z dużą wiedzą idą do konkurencji- bo lepiej płacą. Brawo... konkurencjia jest wdzieczna i dziękuję :) czy naprawdę wrto wydać kupe kasy na szkolenie pracownika, który pojdzie dalej z doświadczeniem, bo szczedzicie na wynagrodzenie? Każdy kto musi utrzymać rodzine, pojdzie tam gdzie mu wiecej zapłacą, a atmosfere tworzą ludzie, nie firma. Zawsze można się dopasować. Opinia dziś: Od 2 lat nic nie uległo zmianie. „Atmosfery” nie włożę do garnka, nie pojadę z rodziną na wymarzone wakacje, nie utrzymam rodziny za 3 tys. Zobaczcie żadnych zmian dla pracowników na lepsze dla pracowników od 2 lat.

K
@Max

Pracowałam tam na szczęście ładnych pare lat temu ale z opisu Twojego widzę ze się nic nie zmieniło .. płaci grosze potem zwalniają i zatrudniają świeżakow za mniejsza kasę . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.