Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino

Opinie o Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino

Sylwek

Pracowałem 12 lat u młodego i gdyby nie to ze musiałem wyjechać w strony rodzinne to dalej bym pracował. Wypłata zawsze na czas, robota była, ludzie w brygadzie normalni, a kasa sie zgadzała. Nigdy nie zgodzę sie ze jest zle albo kasa nie na czas, bzdura !!!! Polecam

Sami swoi

A ja mam w dupie co piszecie, bo mi się dobrze pracuje a kasę zawszę dostaje na czas. Walą mnie wasze teksty jak mi zle, jak mi niedobrze ! Do roboty bęcwały jedne a nie pisanie na forum !

Janek

Co wy (usunięte przez administratora) Ja pracuję od 10 lat i nie odczułem złego traktowania, wręcz przeciwnie obecne warunki są na najwyższym poziomie, a wypłatę co jak co ale zawsze otrzymałem na czas. Czytać się nie chcę ich idiotycznych wypowiedzi osób na ogół nic nie potrafiących i chcących być wynagradzanych w złotych szkatułkach !!

Odradzam

Pracownik ma prawo wnieść do sądu pracy pozew. Będzie to pozew o zapłatę wynagrodzenia za pracę wraz z odsetkami z tytułu opóźnienia. Niedotrzymanie przez pracodawcę terminu wypłaty wynagrodzenia uzasadnia żądanie przez pracownika odsetek. Odsetki przysługują pracownikowi nawet, kiedy nie poniósł żadnej szkody z powodu opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. Odsetki przysługują także, kiedy opóźnienie było spowodowane okolicznościami, na które pracodawca nie miał wpływu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sylwek

Praca normalna, ludzie ze stałego składu normalni, zajęć dużo można dobrze zarobić. Przychodzą nowi popracują tydzień i mają dość, bo nie są przyzwyczajeni do roboty. Nic złego nie napiszę bo lubię swoją robotę, kolegów z pracy i przełożonych. Jest OK.

Wojtas

Napiszę krótko : jest robota, jest pensja na czas, jest atmosfera normalna raz wesoło a raz (usunięte przez administratora), ale ogólnie polecam. Skład ludzi mega ok, a kierownik i szef normalni goście! POLECAM.

Mały

Pracuje od paru miesięcy w nowym ich dziale elewacji. Praca jak każda inna, ale młody Rybaczek u którego pracuje jest ok i można się z nim dogadać w każdym temacie. Nie rozumiem negatywów, bo to nieprawda. Jak pracowałem w poprzedniej firmie elewacyjnej z Luzina, to była dopiero jazda, ja pierniczę, a tu nie ma wyzwisk, wypłata na czas, nikt nie jebie za nic - jest OK.

Staś

Praca jak wszędzie. Szef wymaga ale trzyma się ustaleń. Jak ktoś popije na budowie albo złapie co nie jego to ma (usunięte przez administratora) Pieprzenie nieudaczników, zawsze jakieś medy się utrafią z 2 lewymi. Robota jak robota, żaden (usunięte przez administratora) jak się słyszy u niektórych innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino - Luzino

• Jak się pracuje w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino