Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino

Opinie o Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino

Czy firma Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Putinoza Nowy wpis

Chcesz wiedzieć, jak się tam pracuje? Przekonaj się sam, ludzie z otoczenia powiedzą Ci prawdę ☺️ Być może zaoszczędzisz trochę czasu

Hania Nowy wpis
@Putinoza

a co skrywa ta wspomniana prawda? jaki jest średni staż monterów w firmie? jeden Pan deklarował zatrudnienie od 3 miesięcy. czy pracownicy sa jakkolwiek wdrażani na swoje stanowiska? ile trwa ewentualna adaptacja?

Nowy wpis

@Putinoza

Ja pracuję od 6 miesięcy i wszystko jest dobrze. Umowa od pierwszego dnia pracy, pensja na czas, koledzy sympatyczni.

Dawid

Mój fach to zbrojarz-betoniarz. Czy jest co teraz do pracy i na jakich warunkach? Ludziska tu chwalili, że umowa od pierwszego dnia i szef w porządku. To brakuje tylko, jaka aktualnie stawka?

Jan
@Dawid

Dawid coś ci się przestawiło w główce ... Od kiedy do produkcji okien potrzeba zbrojarza ? Dobre ...

Aneta
@Jan

A jakie są wszystkie stanowiska fizyczne tak dla jasności? O monterze była wzmianka jeszcze z rok temu. i tak po za tym jak pracuje się na obsłudze? Widziałam co do niej odniesienie na forum. Jakie zarobki?

Mateusz

Pracuje 3 miesiące jak monter i stwierdzam, że atmosfera i praca w firmie RYBAK dobra i bez uwag. Koledzy w porządku, Szef okej, zajęć dużo. Polecam.

Elżbieta
@Mateusz

No to fajnie, a inne warunki pracy jak? Masz umowe o prace?

@Elżbieta

Umowa o pracę o 1 dnia, pensja i ZUS na czas. Polecam .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kaśka

Duża firma z profesjonalnymi maszynami, nie żaden pośrednik producenta, przemiła obsługa i stały kontakt. Polecam firmę RYBAK ! Zakupiłam okna, fasadę, bramy i rolety - SUPER. Naprawdę firma pierwsza klasa . Pozdrawiam.

Paulina

Witam potencjalnych Klientów. Zakupiłam okna i bramę z firmy RYBAK i jestem mega zadowolona z podjętej współpracy z tą firmą. Profesjonalna na każdym kroku, terminowa, wyposażona w petarda sprzęt i przemiłych fachowców. POLECAM FIRMĘ RYBAK !

Ludwik

Polecam Przedsiębiorstwo RYBAK okna z Luzina. Ocena 6+ !

Przemek

Pracowałem w firmie RYBAK przez dłuższy czas. Bardzo fachowa kadra, dobra atmosfera i brak problemów z wzięciem wolnego kiedy potrzeba. Szefostwo uczciwie podchodzi do pracownika i życia. Wypłata była zawsze na czas. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że polecam firmę RYBAK.

Praca jest super, wynagrodzenie super, Szew super!

Czesław

Polecam firmę RYBAK. Praca stabilna, pensja na czas, warunki socjalne b. dobre, ZUS na czas. Zajęć mnóstwo, stawki solidne, ekipa w porządku. Nie mogę napisać nic złego i nie jestem Pracownikiem z biura z a hali produkcyjnej.

Sylwia

Polecam współpracę z firmą RYBAK pod każdym względem. Firma godna polecenia i pełna profesjonalizmu. Pozdrawiam Pracowników i Dyrektora ????????

@iwonka kiedy korzystalas z ich usług?

Iwonka

Kocham WAS za wspaniałą stolarkę !!!!! Przepiękne okna i drzwi, a prace wykonane schludnie i czysto !!! Pozdrawiam Iwonka .

Czy Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Daniel

Tak umowa o pracę, kasa na czas, ZUS na czas. W okresie zimowym po 9h, letnim 10-11h. Pozdrawiam Sławek produkcja .

Ludwik

Polecam firmę RYBAK, firma godna polecenia, doświadczenie widoczne na każdej płaszczyźnie rozmowy ( doradzają wiedząc o czym mówią ). Zastaliśmy z żoną zaproszeni do biura i na produkcje - żadnych uwag, ład, skład i porządek. RYBAK firma z najwyższej pułki .

Teresa

Firma RYBAK godna polecenia w każdym calu ! Stolarka solidna, wykonanie wysokiej jakości, montaż perfekcyjny, obsługa działu handlowego profesjonalna. Gorąco polecam firmy RYBAK ! Ps. życzenia Świąteczne dla całej firmy : Teresa B.

Misiek

RYBAK - polecam i zachwalam. Żadnych wpadek, czy złych doświadczeń.

Beata

Całkowicie nie rozumiem negatywnych opinii ? Odnoszę wrażenie, że piszą je te same 2 zaprzyjaźnione osoby, które w życiu same nic nie osiągnęły, ale najlepiej wychodź im marudzenie jak to każdy jest bee i źle robi. Ja polecam firmę RYBAK OKNA. Zamówiłam stolarkę i w pełni jestem zadowolona : okna : mega, termin : przed czasem, obsługa : profesjonalna, Pracownicy : wzorowi.

Jakość : 6 +, Termin 6+, Obsług 6 +, Asortyment 6 +, Firma RYBAK 6 +++ godna polecenia

Mateusz

Właśnie odebrałem montaż okien zakupionym w firnie RYBAK. Zamówiłem stolarkę na całą willę w Gdańsku łącznie z fasadą o bramą garażową. Montaż dokładny, okna wykonane dbale i czysto, obsługa firmy pozytywna. Firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino - Luzino

• Jak się pracuje w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadiusz Grzegorz Rybak PB Rybak Luzino