Opinie o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

Tak patrze i wciąż te same osoby piszą te same głupoty jak są nizadowoloni. A może zamiast pisać, trzeba iść tam gdzie jest lepiej skoro tak w Stefanini żle. Taka już polska natura, zrzędzić zamiast coś robić.

Tafkan

Ej chyba nie jest tak źle skoro stefanini rumuńskie chwali się ze cos tam wygrali - the best ito company... Co sadzicie?

qwerty

Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja najlepiej świadczy o cały czas lecących ogł na pracuj, co świadczy o tym że ludzie odchodzą bo widzą co sie dzieje

Inny

@ poi To 5K to oczywiscie bylo netto co mozna bylo wywnioskowac z tresci mojego posta. Widze ze moderator sporo wpisow usunal ostatnimi czasy, zniknela prawie cala strona konkretnych opini. Odnosnie powyzezego posta to samo sprawdzenie IP nic jeszcze nie daje, musialby sie jeszcze dany ISP zgodzic na wyjawienie danych osobowych a z tym to juz zupelnie nie tak latwo. Jesli faktycznie to jest true story to jeszcze lepiej swiadczy to o firmie ktora zamiast pracowac nad komfortem i zadowoleniem pracownikow to sciga niekorzystne chociaz w pelni zasluzone opinie.

Cała ich "rekrutacja" jest niedorzeczna. Wstyd, żeby kandydat dzwonił do firmy z prośbą o ustalenie terminu testu językowego, który to odbywa się, kiedy się im zechce zadzwonić, byle kiedy dosłownie, i ty, jako kandydat masz się do nich dostosować. Tak dla przypomnienia, jeśli umawiacie z kandydatem rozmowę na 10:00 to telefon dzwoni w okolicach tej 10:00 rano a nie 13:00 i później :) Szanujmy wzajemnie swój czas. Podsumowując, udział w rekrutacji do tej firmy, oraz profesjonalne podejście w tym aspekcie nie występuje. Ostatecznie test językowy się odbył i znajomość języka obcego została zatwierdzona ale NA SZCZĘŚCIE nie będę pracować dla kogoś kto na samym wstępie nie traktuje cię poważnie.

Pytania typu ; - konfiguracja Wi-Fi w domu - naprawa pzreglądarki - vpn - pakiet office

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer

one and the only one

a wiecie, że Nasza kochana firma szpieguje ludzi i sprawdza, kto zostawia jakie opinie na go work. Ponoć pisali do admina, bo trochę im nie w smak, że ludzie mówią prawdę. Na szczęście polityka strony tylko w ściśle określonych przypadkach jak popełnienie przestępstwa może wyjawić adres IP, ale tylko dla organów ścigania. na szczęście mamy wolność słowa. A jak ktoś ma jaja i się nie daję to straszą pismami od prawników, że wstąpią na drogę sądową. true story :)

Juno

To all foreign colleagues. STAY AWAY FROM STEFANINI!!. used to work there. You can find better paid job in Zabiezow and nicer atmosphere. THIS COMPANY IS A JOKE!!! Looking for savings everywhere and putting extra pressure on productivity. SLAVERY CAMP!!

Aa

@numa Pewniak, jak się dostaniesz (a nie jest to wyczyn) to już nie wylecisz. Chyba że z własnej woli. Nie jest tak źle jak tutaj piszą. Firma jak firma, a ludzie super.

Aa

5 tys brutto? To jeszcze ktoś w it pracuje za mniej?

st

@Rocco Akurat w hr to robota jest rewela, pol dnia na papierosku, potem bajerka z kolezankami i do domciu. Marzenie :)

@st

To było iść do HR jak tam takie kokosy.

Inny

Jesli cos faktycznie umiesz to znajdujesz robote gdzie indziej bez nawiasow za drugie tyle, no chyba ze ktos woli sie "ustawiac" za grosze i tylko strugac cwaniaka na forum. Pewnych widelek kasowych po prostu nie przeskoczysz.

@Inny

Mówisz, że widełek nie przeskoczysz. Mów za siebie. Postaraj się trochę. Może w końcu ci się uda. "Jesli cos faktycznie umiesz to znajdujesz robote gdzie indziej bez nawiasow za drugie tyle". A ty co, nadal się uczysz żeby faktycznie coś umieć, czy już robisz za te mityczne "dwa razy tyle"?

ustawiony

W Stefanie jest sztos, ale trzeba umieć się ustawić. Jak się ustawisz i coś umiesz, to masz lepiej niż wszędzie. Ale do tego trzeba jaj. Ludzie co tu piszą to jakieś mizeroty, które boją się nawet ze swoim szefostwem szczerze porozmawiać.

Rocco

Rotacja u Stefana aż furcy Panie, jak zaczynasz jest super ale po chwili jak orientujesz się co to za szajs i jakie masza szanse awansu to od razu ludzie uciekają i nie mówie tu o ludziach z IT , to również tyczy się HR hehehe tylko śmiac się

A

@ Ola, pytasz czy twierdzisz? Skad ta niby pewność? Tutaj byla mowa o przeciętnej lasce i pewnych brakach. Jeśli nie rozumiesz ironii to sie nie wypowiadaj.

A

Slowa klucze - "najlepsi fachowcy" i "software developmelnt". A tu byla mowa o przecietnej lasce z hr. A z jakim kolwiek delevelopment to ta firma nie ma nic doczyniena

Inny

Te (usunięte przez administratora) to chyba rocznie ? Przy ich poziomie "pracy" to by byla odpowiednia wyplata.

Marko

Jeśli chodzi o zespoły poza help deskiem to tak jest desktop support ale tez kilka innych. natomiast jeśli masz szansę to wbijaj bezpośrednio do klienta z pominięciem stefanini, bo zdzierają niemiłosiernie. (usunięte przez administratora).Takie prawa rynku niestety. Najlepiej to w Stefanini w ogóle iść do Hr jak się ma doświadczenie. Coraz głośniej o tym, (usunięte przez administratora)

oprócz tego , że on pytał o Support czyli pewnie o Desktop Support , a to już nie jest klepanie na helpdesku , tylko praca na miejscu u klienta więc większość problemów z tego wątku nie występuje i kasa taka jak pisałeś tylko netto .

Inny

Przykro mi ale to nie sa "realia", te czasu juz dawno minely. Zawsze mozna powiedziec ze moze byc gorzej ale tak samo moze byc duzo lepiej. Biorac pod uwage obecna ilosc tego typu firm w Krakowie to Stefan wypada naprawde slabo, dlatego tyle osob zmienia prace. Biorac pod uwage obecny poziom supportu czy jakosc "pracy" dzialu HR to wyglada ze jedyne co potrzebne do zatrudnienia to posiadanie pulsu. Jesli chodzi o kary z PIPu to mozecie zapomniec ze to cokolwiek zmieni. Jedyne co oni moga zrobic to wlepic kare za 500 zl i doradzic zmiany. Nie zmienia to jednak faktu ze warunki pracy w biurze nalezy eskalowac bo temperetura i zaduch w lecie sa nie do zniesienia. Jeszcze pare lat temu mozna by ta firme polecic ale obecnie kazdy inny outsourcing ktory znam placi duzo lepiej, do tego nie widac perspektyw bo firma wyraznie pokazuje ze planuje przeniesc co sie tylko da do Rumuni. Maja tam tansza sile robocza i wlasny budynek.

m

Dla twojej informacji też jestem zwykłym pracownikiem, ale trochę już w życiu przeszedłem, dlatego uważam że ktoś kto tak strasznie narzeka powinien iść i spróbować pracę za 8 zł brutto, w której nie dość że ci nikt kawę za darmo nie da, ale dopier... Ci tyle pracy, że nawet nie będziesz miał czas o kawie pomyśleć. A na końcu miesiąca będziesz się modlił czy chociaż tę jałmużnę dostaniesz, albo ci biedny pracodawca, który sobie tyłek wozi w zachodniej furze powie, że nie ma na wypłatę. To są realia a kto takie coś nie poznał to niech się nie wypowiada na temat warunków pracy.

m

Nie wiem czemu uważasz mój nick ale mniejsza o to. Co do usterek... Może liczysz na to że TL albo ktoś inny pójdzie naprawiać ustęp. Od tego jest zarządca budynku a tym raczej nie jest Stefanini. W budynku Avia jest WC w holu i co, może też uważasz że to wina firmy? To jakaś żenada to co tutaj niektórzy ludzie odwalają, skoro tak strasznie Ci się w firmie nie podoba to czemu ciągle w niej siedzisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 327 ocen.
  • Al. Krasińskiego 17 lok. 2
    31-111 Kraków
  • NIP: 2040001136 KRS: 0000270058

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.