Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

swaswaswa

Kiedy w końcu nowy szef HR?

Ghh
@swaswaswa

Trzymamy kciuki za rekrutację nowego szefa Hr:)))

Monki

Cześć, chcę się załapać na słuchawkę na 3 mc. - mam gdzieś wyniki - tylko golas pensja mnie interesuje. Mój kolega był u was i powiedział że dam radę przez 3 mc. ściemniając.

Seba

Mam pytanie do Państwa: CZY TAK SŁABE ODZYSKI WYNIKAJĄ Z CIENKICH PRACOWNIKÓW CZY SŁABIUTKICH MENADŻERÓW I ZARZĄDU ?

Teren
@Seba

3 w 1.

Jagódka
@Seba

Pracownicy się starają jak tylko mogą, są wszechstronne merytoryczne szkolenia, benefity i motywacja, kadra zarządzająca skutecznie wspomaga, niestety portfele są przedawnione i dłużnicy śmieją się zamiast spłacać.

Żart portfele
@Jagódka

W TWARZ SIĘ ŚMIEJĄ?

Prawdziwe oblicze gb

Ostatnio słuchałem na kanale youtûbe pt TERAZ JA MOWIE oraz AKCJA WINDYKACJA. Posłuchajcie sobie jaki niski poziom a wręcz patologia panuje w windykacjach min w gb.

HAHAHA
@Prawdziwe oblicze gb

A czego ty się spodziewałeś ?? Może jeszcze czerwony dywan trzeba rozkładać przed dłużnikami, którzy nie spłacają zaciągniętych długów ???? Windykatorzy i tak są grzeczni w stosunku do tych, którzy okradli innych nie oddając pieniędzy !

Seba
@HAHAHA

Kto okradł, kto nie oddał? O czym ty w ogóle piszesz? Tak w ogóle to jak windykatorzy są grzeczni, a co mają być niegrzeczni? (usunięte przez administratora) Opanuj się człowieku z tą wylewającą się żółcią i nie pluj jadem.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Szanowny HR ! Zakończcie już te polemiki tutaj, bo nas tylko ośmieszacie !!! Lepiej usuwajcie wpisy, które są nieprawdziwe i wprowadzają w błąd, zamiast tłumaczyć się z bezpodstawnych oszczerstw. Dziękuję.

Szanowny Pracowniku, zapraszam do współpracy przy prowadzeniu niniejszego profilu, a wtedy może zrozumiesz, jakie są zasady oraz (nie)możliwości. Zgadzam się, zakończmy. Wiesz, gdzie mnie znaleźć, jeśli masz ochotę pomóc. Z życzeniami miłego weekendu!

Smilar

Szanowny Getback Jak podchodzicie do kwestii mobbingu w organizacji? Czy reagujecie na wszystkie sygnały?

@Smilar

Reagujemy na wszystkie sygnały, pod warunkiem, że trafiają do nas bezpośrednio. Można zadzwonić, napisać, wrzucić list do skrzynki HR (są one dostępne w każdym z naszych trzech biur), odwiedzić... Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi.

sraks

reagujecie poprzez niereagowanie

Smilar
@GetBack S.A.

Chyba średnio reagujecie. ten kierownik zwolniony za (usunięte przez administratora) z h****a to co robi w waszych szeregach?

@Smilar

Dzień dobry, po pierwsze nie jest to dyskusja na portal publiczny, ponieważ w żaden sposób nie rozwiązuje sprawy, a tylko nakręca niepotrzebne emocje. Po drugie, nawet jeśli ktoś został skądś zwolniony za cokolwiek, a nie jest to w żaden sposób potwierdzone, poza anonimowymi wpisami na portalu publicznym, nie mamy możliwości (ani obowiązku) podejmowania jakichkolwiek działań w obecnym miejscu pracy. Reagujemy na sprawy, które są zgłaszane bezpośrednio do nas, do obecnego Pracodawcy. Jesteśmy gotowi wspierać rozwiązanie każdej trudnej sprawy, lecz musimy wiedzieć kogo i czego ona dotyczy. Nie jest to lekceważenie, nie jest to brak reakcji, lecz w opisanym kontekście po prostu brak możliwości reakcji.

noko
@GetBack S.A.

bierzecie wszystkich jak lecą- a że lecą niedojdy to wynik wiadomy

@GetBack S.A.

Dlaczego wdajecie się tu w takie dyskusje, zamiast zgłaszać takie wpisy do moderatora ??? Tłumaczy się winny - uczycie nas tego na szkoleniach, a sami nie potraficie stosować w praktyce ...

Dokładnie na tym polega prowadzenie profilu na GW. Na reagowaniu oraz podejmowaniu dyskusji wtedy, gdy ma to sens. Nie istnieje coś takiego, jak "zgłoszenie do moderatora". Zwróć uwagę, że pomimo wielu wpisów, które nie mają na celu nic innego, niż wylewanie żółci, są tu i takie, na które po prostu wypada odpowiedzieć, reprezentując Pracodawcę. Pojawiają się również kwestie istotne z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Nie jest to zatem tłumaczenie się, lecz po prostu praca HR :-)

Północ

Pracuję u konkurencji, pomyślałem czemu nie przenieść się do Getback? Podobno to byłaby dobra zmiana. Czytam na stronie, że aktualnie firma pracuje nad powiększeniem zespołów obsługujących sprawy detaliczne oraz budowaniem struktur specjalistycznych, a jednocześnie ma jeden z najlepszych i największych zespołów windykacji terenowej w Polsce. Jakiś żart to jest jedno z drugim w połączeniu?

@Północ

Chyba raczej nie pracujesz u konkurencji, prawda? ;-) Niemniej, nie jest żartem, że rozwijamy się.

Simona
@GetBack S.A.

Czy można się dowiedzieć na czym ten rozwój ma polegać? Obecne odzyski na poziomie 14 mln złotych miesięcznie jakoś nie współgrają z kwotą ponad 70 mln jaką mieliśmy 3 lata wstecz i wcześniej. Gdzie tu ten rozwój?

Андрій

Привіт, ти все ще шукаєш місцевих стягувачів боргу? Я та мій колега Іван будемо раді прийняти вас на роботу та приймати замовлення. На яку адресу слід надсилати папери?

@Андрій

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska w Terenie. Niemniej, można przesłać do nas CV na adres e-mail: rekrutacja@getbacksa.pl i jeśli uruchomimy poszukiwania, na pewno skontaktujemy się!

MARIO

Już mamy dosyć takie stylu zarządzania działem terenowym. Gość nie ogarnia kuwety a hr mu przyklaskuje. Piszemy więc do zarządu.

@MARIO

Każdy może mieć własną opinię oraz spostrzeżenia. Natomiast dzielenie się nimi na portalu publicznym, pod "przykrywką" może być odebrane jedynie jako złośliwa obmowa, bądź przysłowiowe bicie piany. A większość tematów, które tu się pojawiają, dokładnie tak wygląda. Nie masz pojęcia komu lub czemu "przyklaskuje" HR, ponieważ nie kontaktujesz się z nami bezpośrednio. Ukrywasz się, a jednocześnie oczekujesz reakcji. Na co? Wobec kogo? Możesz więc nadal trollować, albo podjąć otwarte działanie. Lecz cóż, na to trzeba by odwagi... Owocnych przemyśleń życzę! PS. Oczywiście, Zarząd jest do dyspozycji Pracowników.

omijajcie firme szerokim łukiem. GetBack jak i (usunięte przez administratora). Kadra zakłamana do granic możliwości. Ludzie bez honoru i zasad. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, ktore równie obelżywie.... Zaczynaja od kłamstwa i upodlenia ludzi. Ale pamiętajcie Świat jest bardzo mały, do zobaczenia. Karma wraca zawsze

Piotrek

Cała naprzód i do przodu! (usunięte przez administratora)

Jaro w

Kiedy nowy szef terenówki???

aaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwww
@Jaro w

daj nam go już najszybciej jak można

Wrona

Mamy to! Za miesiąc kwiecień uzyskaliśmy ponad dwadzieścia siedem milionów odzysków. Brawo brawo i to mobilizuje nas jeszcze bardziej do dalszej owocnej pracy i dajemy z siebie wszystko. Tak trzymać koleżanki i koledzy. Mam jeszcze pytanie czy my musimy jeszcze płacić tym krzykaczom od obligacji? Kupili to kupili, temat zamknięty ich strata, nikt im nie kazał. Nie można tych pieniędzy inaczej zagospodarować? Gorąco pozdrawiam ekipę, jest moc!

@Wrona

Drodzy Koledzy, fakt, jest moc i wszystkich nas to cieszy, gratulacje! Niemniej, musimy wykazywać się profesjonalizmem w każdej sytuacji, do czego gorąco zachęcam. Okazywanie szacunku zawsze będzie dla nas z korzyścią!

Martyna

Chciałabym pogratulować takich pracowników ! Rozmawiałam wczoraj z kompetentną osobą, która dostosowała spłatę mojego zadłużenia do mojej obecnej sytuacji finansowej. DZIĘKUJĘ ZA ROZWIĄZANIE PROBLEMU !!! POZDRAWIAM ZESPÓŁ GETBECKA !

@Martyna

Bardzo dziękujemy :-)

maksala

dlaczego cała firma śmieje się z obligatoriuszy!!!

@maksala

Dzień dobry, chcemy podkreślić, że nie jest zwyczajem w naszej firmie wyśmiewanie się z kogokolwiek. Nieliczne wpisy pojedynczych osób nie mogą stanowić o charakterystyce całej firmy. Do obligatariuszy podchodzimy z należytym szacunkiem, jednocześnie oczekując zrozumienia, że pracujemy ciężko nad realizacją postanowień układu zatwierdzonego przez sąd. Obligatariuszy zawsze zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą oficjalnych kanałów - anonimowe dyskusje na forach publicznych nigdy nie przynoszą pożądanych efektów.

@GetBack S.A.

Do obligatariuszy z należnym szacunkiem? Proszę sobie nie stroić żartów i z nas nie kpić! Pożyczyć kasę za obligacje było łatwo, ale jak trzeba oddać to już trudno? Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? Gdzie są nasze pieniądze? Jak się pożyczyło pieniądze, to się oddaje, prawda?! Nie 25% tylko całość, tak nakazuje uczciwość i przyzwoitość. Jak nazywa się ten, co nie oddaje pożyczonych pieniędzy? Chętnie usłyszę jak nazwać takiego.

@Wierzyciel

Przypominam, że realizujemy prawomocny układ. Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę, iż jest to profil pracodawcy i założenia dotyczy spraw pracowniczych.

Neutralny
@GetBack S.A.

Szkoda tylko, że obligatariusze zamiast wspierać spółkę w realizacji układu na który sami się przecież zgodzili, tylko utrudniają i przeszkadzają. NIKT IM PIENIĘDZY WPŁACAĆ NIE KAZAŁ !!! Najpierw sami przynieśli, a potem sami zrezygnowali z 75%.

Miki
@Wierzyciel

Racja !!! Jak się pożycza pieniądze, to się oddaje, ale co zrobić jak wierzyciel chce z powrotem tylko 25% i to przez 8 lat ? Trudno, trzeba spełniać prośby nawet tak niesamowite !

Tomcio

Dlaczego oni tak płaczą? Już się nie da tego sluchać, tylko nam w pracy przeszkadzają jak tak człowiek poczyta te wypociny. Kazał im ktoś te obligacje kupować, zmuszał ich? My chcemy z miesiąca na miesiąc zwiększać odzyski, żeby pokazać innym na co nas stać, ci ciągle psują nam nastrój. Przy okazji chciałem pochwalić mojego pracodawcę, uczciwa firma naprawdę, rozmowa kwalifikacyjna była super a warunki uczciwe, dostałem to co ustaliliśmy na (usunięte przez administratora) kwotę.

PRZYTOMNY

Bardzo proszę, żeby pracownicy HR wstali z kolan i zaczęli chodzić z podniesiona głową, bo swoją postawą cały czas przypominają dotychczasowe porażki firmy, zamiast budować jej nowy wizerunek !

@PRZYTOMNY

A czym jest ukrywanie się pod nickiem na portalu publicznym? Dyskusją "z otwartą przyłbicą"? Z przyjemnością wysłucham Twoich porad w rozmowie bezpośredniej, niezmiennie jesteśmy dostępni dla Pracowników pod adresem e-mail hrbp@getbacksa.pl. Z życzeniami słonecznego weekendu, Małgosia

@PRZYTOMNY

Jeśli porażką nazywasz okradzenie nas z naszych pieniędzy za obligacje, to gratuluję ci poczucia humoru i przyzwoitości.

@Wierzyciel

Kto was (usunięte przez administratora)??? Sami poszliście na zaproponowany układ, a teraz oskarżacie wszystkich, tylko nie siebie ! Zacznijmy od tego, że nikt was siłą do wpłaty pieniędzy nie zmusił... A jak układ się nie podoba, to nie trzeba brać z niego pieniędzy !

@GetBack S.A.

Mi tylko chodziło o to, żebyście się tu nie wdawali w rozmowy z anonimowymi typami, którym zależy tylko na kąsaniu spółki.

@PRZYTOMNY

Spółka pożyczyła pieniądze za obligacje. Gdzie jest nasza kasa? Nie ma! Jak się pożyczyło pieniądze, to się oddaje, prawda?! Jak nazywa się ten, co nie oddaje pożyczonych pieniędzy?

Neutralny
@Wierzyciel

Z tego co wiadomo, to obligatariusze zawarli ze spółką układ, czyli sami zgodzili się na rezygnację z 75% swoich środków ;-(

Karma

Serdeczne podziękowania dla obligatariuszy za to, że zgodzili się na taki układ ! ! ! Pozdrawiamy !

@Karma

Nie bądź taki bezczelny, za krzywdy odpowiesz we właściwym czasie!

Chętny

Podobno dużo ludzi szykuje się do odejścia z terenu, jest oferta zbiorowej pracy dla całego zespołu. Warunki to 5 tys. brutto +dobre premie+ auto fabia kombi.

@Chętny

Proszę swoje ogłoszenie rekrutacyjne zamieszczać na własnym profilu. Pozdrawiam!

;m
@GetBack S.A.

Dlaczego tak mało płacicie ludziom na CC??

@;m

"Mało", czy "dużo" to pojęcia względne. Nasze wynagrodzenia uwzględniają prawidłowe wskazania rynkowe.

Słuchawka
@;m

Dlaczego mało? Jeśli za 2900 brutto wyścig szczurów kręci się w najlepsze i frekwencja dopisuje, oznacza to że wynagrodzenie jest na właściwym poziomie.

kał
@GetBack S.A.

dlaczego prawidłowe wskazania rynkowe każą ludziom przeżyć za 2 000 na rękę?? To jest takie prawidłowe??? Puknij się w głowę 2 000 razy zanim coś takiego napiszesz.

@kał

Po pierwsze namawiam na nieco grzeczniejsze wypowiedzi. Po drugie: tak, omawiane wynagrodzenia są zgodne ze wskazaniami rynku dla tego typu stanowisk. Tym bardziej, że mowa tu jedynie o wynagrodzeniach zasadniczych.

AAAJ
@Słuchawka

raczej robotników

Doradca

Tylko zasadnicze są.

@Doradca

Nie jest to prawda. Niemniej, jeśli dostrzegasz jakąkolwiek niesprawiedliwość związaną z Twoim wynagrodzeniem, zapraszam do kontaktu bezpośrednio. Nie rozwiążemy tej sprawy na forum publicznym, jeśli nie wiem, komu i jak mogę pomóc. Adres e-mail niezmiennie hrbp@getbacksa.pl. Do dyspozycji w tej i podobnych sprawach masz również kolegów z grona Przedstawicieli Pracowników.

Doradca
@GetBack S.A.

Rzeczywiście, pomyliłem się. Oprócz zasadniczego są jeszcze bezpłatne benefity, które można sobie wsadzić wiadomo gdzie. Moja wina, biję się w pierś.

@GetBack S.A.

dlaczego tak się tu tłumaczycie anonimowym trollom zwolnionym ze spółki ? Obecni pracownicy maja z was bekę...

@PRZYTOMNY

Śmiech to zdrowie :-) Ciesz się weekendem, miłego!

Zadłużony

Dziękuję za wyrozumiałość.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.