Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Dłużnik

Szanuję Capitea za podejście do klienta !

RanyJulek
@Dłużnik

Myślałem, że to tylko moja opinia...

BYLE JAK

Witam wszystkich którzy planują się tutaj zatrudnić,niech was ręka boska broni,hahaha kanał,to był mój największy życiowy błąd.Popytajcie znajomych.

Jalu Kurek
@BYLE JAK

Nie zatrudniajcie sie tam. To jest linia produkcyjna. Rozlaczenia, wyzwiska, skargi dluznikow. Pracowikow maja za nic. Place zenua. Premie.... Zadecyduj sam! Chcesz nabawic sie nerwicy, pracowac za grosze bez premii zapraszam! Pozdrawiam ludzi e stalowymi nerwami ????

Szukający

Chciałem znaleźć informacje na temat zatrudnienia w Getback S.A. niestety strona nie działa. To jakaś awaria czy nie prowadzicie naboru?

@Szukający

Otwarte procesy rekrutacyjne ogłaszamy zazwyczaj na portalu Pracuj.pl

Izabela

Czy w oddziale w Lublinie można pracować zdalnie na stałe w przypadku osoby z doświadczeniem na windykacji ok 4 lat? I jeśli tak to czy są wytyczne do pracy zdalnej które trzeba spełniać?

@Izabela

Dzień dobry, pracujemy w biurach.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Mick

GRATULUJĘ NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ ! Francja elegancja ;-) Najwyższy czas odciąć się od historii!!!

Rysiek
@Mick

Przecież strona nie istnieje

Alina

Czy pracodawca stosuje jakiekolwiek "zachęty" przymuszania do szczpien?

Alina

Czy są jakieś przyjęcia do pracy? Nigdzie nie można znaleźć informacji.

Mick

44 miliony odzysków we wrześniu ? ŚWIETNY WYNIK ! ! ! !

Basia

Słyszeliście że odzyski za miesiąc sierpień wyniosły blisko 29 milionów? Getback górą!

kibel
@Basia

a jakie były koszty działalności? 30 mln?

@kibel

Dodaj, że sztucznie robione...

Bania u mariana

podobno firma idzie na czołówkę zo odzyskiem w mc wrześniu na 100 mln!!!

kdaz

to podobno prawda

YOLLA

Bardzo podoba mi się nowy znak firmowy. Ma w sobie coś z czarnej magii ;-)

Misiek
@YOLLA

Ponoć wydali na niego 1,5 bańki...

@Misiek

Nie wiem ile wydali, ale w firmie na górze mówią że warto było. Oderwani od realiów. Co to zmienia? Nic pensje marne, odzyski ciężkie do zrobienia,

Koszmar

Szczerze nie bierzcie tej pracy!!! Cc to koszmar. Wyzysk, (usunięte przez administratora) Cele nie do zrealizowania. Podwyzki? Brak! Zapomnijcie o nich! Chcecie przezywac codzienne 8h w sluchawce polaczenia, wyzwiska, drwiny za 2300/2500zl bez premii? Noe zycze nikomu takiej pracy, ponizania i drwin. Oczywidciepozdrawiam Prezia, Kiero. Nie dajcie sie nabrac na prace u nich!!!!

@Koszmar

Prawda podpisuję się pod tym.

Niezdecydowany

Kruk zapowiada ogromne inwestycje, czy Getback także planuje wrócić do zakupów nowych portfeli ? Jestem z branży i pytam jako potencjalny kandydat do pracy, bo wiek portfeli robi różnicę...

@Niezdecydowany

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nasze aktualne oferty pracy publikowane są na portalach Pracuj.pl oraz OLX. W przypadku zainteresowania którymś z nich, zapraszam do złożenia aplikacji. Informacje o przyszłości naszej firmy z przyjemnością przekażemy podczas ew. rozmowy rekrutacyjnej.

Seba
@Niezdecydowany

Męczymy się na tych starociach. Nowych nie będzie, firma nie ma kasy na przetargi. Wbijaj do nas, przynajmniej jest fajna atmosfera.

Seba
@Seba

Do nas, czyli do (usunięte przez administratora) ! ! ! ZAPRASZAMY PRACOWNIKÓW GETBANCK DO FIRMY ZE ŚWIERZYMI PORTWELAMI !

antywindykator

o jakiej przyszłości?

Dorota Zegarowska
@GetBack S.A.

To wy jeszcze nie padliście? Nadal wyciągacie kasę od ludzi?

Koszmar
@GetBack S.A.

Czy wy na glowe uoadliscie? Ludzie pracuja za glodowe pensje, rolujecie ludzi na umowach we Wroclawiu. Wyzysk. Prezes sie panoszy z Kiero i opowiada bajki. Nie wierzysz? Zatrudnij sie i przezyj koszmarna przygode za marne grosze. Wiecej zaplacisz zdrowiem!!!

@Koszmar

Za takie marne pieniądze każą pracować, a wszędzie podwyżki w górę ceny. Ludzie bez honoru.

Szukający

Czy jest szansa w terenie zarobić 2900 tys. na rękę? Jeśli tak to czy przyjmujecie z doświadczeniem z Kruka?

Beata

Chciałam aplikować o pracę na calcenter, czy wysyłać mam na Getbeck czy jakąś Aseta?

HR
@Beata

Wysyłaj na FINACEA S. A.

Jagódka

Czy po tych przenosinach do innej spółki i zmianach w funduszach to my jeszcze będziemy działać czy idziemy do zamknięcia?

Miłosz

Dlaczego nie chcą wypuścić byłego prezesa? Gdyby tylko wrócił do firmy, to odzyski znów sięgnęłyby 1,3 mld rocznie! Bylibyśmy znowu liderem na rynku.

VV

Ta firma ewidentnie staje na nogi ! Mają nowy skład osobowy, a dzięki właściwej analizie i modelowaniu danych, dobierają najlepszą strategię windykacyjną. Wkrótce mogą moim zdaniem zostać firmą pierwszego wyboru w zakresie innowacyjnego serwisu wierzytelności.

Kuba
@VV

Ciekawe co jest takiego innowacyjnego?

Cesiek
@Kuba

Innowacyjne są odzyski na poziomie piętnastu milionów złotych z tych dwudziestu dwóch miliardów w portfelach :)

Andrew

Ale ściema! :D jakie odzyski? Hahaha

Benek

Odliczając koszty to w tym tempie układ będą spłacać 10 lat albo i więcej.

antywindykator

oczywiście, w IV kw. br 70 mln, a w 2035 roku 3 mld. zejdź kobieto na glebę zamiast bujać w obłokach

FINACEA

Wzrosty odzysków są imponujące!

SZOGUN

SZACUN !

Henio

Piknie rośnie hej !

HAHAHA
@Henio

Trzymam za nich kciuki !

Janek

To jest najlepsza firma na rynku, a atakowanie jej tylko to potwierdza !!!

Wierzyciel
@Janek

Tak zupełnie się z tobą zgadzam na 100%, to jest najlepsza firma na rynku do (usunięte przez administratora) Nikt nawet nie podskoczy, (usunięte przez administratora)przy tym to pikuś. Jak nazwać tego, co pożycza i celowo nie oddaje?

Julka
@Janek

wzrosty odzysków to potwiedzają

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.