Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Insider

Firma kreuje się na innowacyjną technologicznie, ba sam COO występuje na FinTech Rejs 2022 (usunięte przez administratora) z panelem "Nowoczesna windykacja"....tymczasem... strona asseta.pl niedługo obchodzić będzie okrągłe, pierwsze urodziny, a tam nadal komunikat "wkrótce nowa odsłona strony". Dynamika technologiczna godna Elona Muska ;) No ale tak to jest, jak się do współpracy zaprasza ex-pracowników Kruk S.A., którzy wylecieli z niego z wielkim hukiem za "kompetencje".

Pracownik.

Czy ktoś się orientuje czy będą jakieś podwyżki ?

antywindykator
@Pracownik.

jasne że będą podwyżki. podwyżki targetów :D

Nieudacznikiiii

Jaka firma tacy pracownicy, żenada

Oburzona

Dlaczego wydzwaniają do mnie osoby, których numery należą do dawnego get backu skoro nigdy nie zaciągałam żadnej pożyczki w tym banku, nie mam też żadnego niespłaconego zadłużenia w żadnym w innych banków? Wydzwaniają regularnie co środę. przestałąm odbierac telefony, bo wypytywano mnie niegrzecznie o numer PESEL bez podania powodu, wydzwaniają numery w całego kraju. To jakaś szopka, czy inna forma wyłudzania danych potencjalnego klienta, którego można oszukać?

Lidia
@Oburzona

Kurczę to podejrzane. Mam nadzieję że nie podałaś żadnych danych? Sprobuj blokować te numery może przestaną dzwonić :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Jaka umowa obowiązuje w GetBack S.A. podczas okresu próbnego?

Antysekciarz

Zadna, firma nie rekrutuje od roku

Wanda
@Antysekciarz

A rok temu w takim razie jaka umowa obowiązywała wtedy? ;) Czyli jakby nie patrzeć to chyba pozytywne info, że nie musieliście nikogo rekrutować?

Hehe

W tej Pato firmie jest rotacja większą niż w Amazonie, nie polecam

Szukający

Czołem, chciałem zapytać jakie są warunki finansowe na pozycję terenowego, jakie dają auta, czy jest karta paliwowa i czy da radę zatankować do swojego? Pozdrawiam.

... użytkownik kart Assety
@Szukający

Możesz tankować do swojego ????kto zabroni?

Lidia
@... użytkownik kart Assety

Wy tak serio? :O Z tego co mi się wydaje, to mając kartę paliwową, pracownicy stacji zawsze sprawdzają czy wlewacie do auta, którego nr rejestracyjny jest na karcie. To ile wy tam zarabiacie, że chcecie tak oszczędzać na paliwie? XD

Doradca Terenowy

Skoro jestem doradcą terenowym w tej firmie,to doradzę coś przełożonym terenu. Drodzy kierownicy, menagerowie, dyrektorzy,prezesi,zarząd. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co się dzieję w terenie,jak dużo ludzi powysyłało CV w celu znalezienia godnej pracy i zapłaty, bo to co wy dajecie swoim kochanym i wiernym pracownikom,do jest śmiech na sali. Nie długo sami będziecie zaper........... w terenie żeby firma nie padała.Już nie długo spodziewajcie się falowych odejść z pracy, ciężko będzie kogoś znaleźć na ich miejsce do tej zajebistej firmy, bo opinia o was się roznosi z prędkością światła, jakie tu są zarobki.pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwoju GetBacku,bo to dalej jest GetBack choćby nie wiem ile razy zmienialiście nazwę.

Terenowy

Zgadzam się w 100%

Na innych działach też
@Doradca Terenowy

W innych działach identycznie. Ludzie masowo chcą odchodzić i tak się właśnie zaczyna dziać, zero zaangażowania żeby utrzymać pracowników. Nie pomyśleliście że oni robią to celowo, żeby ludzie odchodzili ? Ja nie wierze że nie zależy im nawet na bardzo dobrych pracownikach. Może znów będą ogłaszać upadek i chcą żeby ludzie sami odchodzili zamiast im wypłacać odprawy.

N
@Doradca Terenowy

muszę się z tym zgodzić rzeczywiście jest coraz gorzej

@Na innych działach też

Taki jest cel: maksymalne obciążenie obowiązkami, żeby człowiek sam złożył wypowiedzenie. Pracownicy, którzy pouciekali na zwolnienia lekarskie, żeby choć chwilę odpocząć psychicznie od tej spółki i władz, pomimo tego że zarząd zarzekał się, że po powrocie zostaną zwolnieni, finalnie nie dostawali wypowiedzeń po powrocie.

@Doradca Terenowy

Co tu można robić w terenie, mając na uwadze stan jakości tych portfeli?

Terenowy
@Iwona

Można orać pole w terenie albo prać we Frani. W większości terenowi to takie pajace co nauczą się kilku skryptów a później próbują rżnąć inteligentów. A większość to są proste chłopy oderwane od pługa.

Wanda
@Insider

A to im wygodniej jak ktoś złoży zamiast samemu zwolnić? To chyba bez różnicy?

@Wanda

Wygodniej. Nie ma odprawy zw. z likwidacją stanowiska. Nie ma dodatkowego wynagrodzenia za wydłużone okresy wypowiedzenia (były takie, zamiast 3 np. 6 miesięcy).

Marchewka

Co drugi pracownik w firmie zaczyna szukać pracy żeby uwolnić się z tego bagienka, ale nic dziwnego skoro zarząd uważa że płacenie pracownikom należnej pensji za wykonaną prace to okradanie firmy. Firma działa na zasadzie kłamstwa, tym kłamstwem jest marchewka na sznurku która zatrzymuje pracowników w nadzieji że kiedyś będzie lepiej, że będą podwyżki, że będzie lepszy system premiowania, że będzie sprawiedliwe traktowanie, że nie będzie wyzysku na pracownikach wiele innych cacanek obiecanek. I tak mijają kolejne miesiące pełne kłamstw przełożonych. Zrzucanie obietnic na następne dni byle pracownicy zostali i żeby jak najdłużej przeciągnąć pracownika, wyciągając ostatnie soki za jak najmniej. Od dawna w firmie złe nastroje i prośby o wysłuchanie, ale jak grochem o ścianę. No jak to się mawia, kłamstwo ma krótkie nogi więc zaczął się etap domina gdzie jeden po drugim rzucają wypowiedzeniami. Coraz mniej wykwalifikowanych pracowników w kadrach i coraz więcej śmieszków ze strony przełożonych że ludzie odchodzą do słabych firm (bo przecież oni tacy super) które swoją drogą proponują dużo lepsze warunki finansowe - profesjonalnie co? wyśmiać pracownika który dostał lepszą ofertę , zamiast próbować go zatrzymać hmm? Totalna amatorka i kłamstwo wszechobecne.

@Marchewka

Skąd podwyżki, skąd premie? Tu nie ma przyszłości, nie ma pieniędzy.

Niezadowolony pracownik

Nie polecam pracy w GB (obecnie są pod inną nazwą ale nie ma jeszcze pokoju, więc napiszę tu). To jest upokarzająca firma, jeśli ktoś tam pracuje to nie ma szacunku dla siebie. Zarząd chciałby żeby pracownicy przychodzili za darmo, podwyżek nie ma nawet jak się zakończy rok. Będąc nawet bardzo dobrym pracownikiem, robiącym doskonałe wyniki nie ma szans na polepszenie warunków, nie ma szans na rozwój, nawet na minimalną podwyżkę, bezsensu się starać skoro mając duże doświadczenie skoro przychodzi nowy pracownik z zerowym doświadczeniem i dostaje lepsza propozycje. Większość osób którzy tam pracują są w trakcie szukania czegoś innego lub rzucają wypowiedzeniami. Firma się sypie, bo pracownicy odchodzą a kierownicy prezesi chodzą i drapią się po głowach twierdząc że jakoś to będzie - totalnie brak profesjonalizmu i szacunku dla pracowników. Zarząd doprowadził do takiej sytuacji że każdy dobry pracownik rzuca wypowiedzeniem. Bardzo źle się dzieje w firmie i każdy z pracowników którzy to przeczytają będą wiedzieć że to przez Pana który ostatnio objął "stery" bo już pomijam o mało kompetentnych leniwych przełożonych (kierownicy) którzy nie potrafią nawet wywalczyć tego żeby zatrzymać ambitnych pracowników którzy odchodzą jeden po drugim.

N
@Niezadowolony pracownik

Muszę się zgodzić z tą opinią w 100% Zwłaszcza o kierownikach ,którzy o nic nie walczą dla swoich pracowników Zarobki marne Premie jeśli to tak można nazwać są bardzo marne i nie odpowiednie co do wykonywanej pracy W dodatku te ciągłe uwagi do pracowników ,które są naprawdę żenujące i nie odpowiednie zero szacunku dla drugiego człowieka Jak można tam pracować ,swojej decyzji co do pracy tam żałuje i to bardzo największy błąd SERDECZNIE ODRADZAM !

@Niezadowolony pracownik

Jakiego sposobu zarządzania się spodziewasz po człowieku, który nie miał w przeszłości do czynienia z windykacją? - jego ruchy w firmie można przyrównać do chodzenia po polu minowym: "a nóż się uda...". Faktem jest, że ludzie którzy coś sobą reprezentują albo już złożyli wypowiedzenia albo są na etapie mocnego poszukiwania alteranatywy. Kolejne odejścia wzmagają tylko efekt kuli śniegowej, bo na miejsce rezygnujących albo nie ma chętnych (wątpliwa reputacja spółki) albo świadomie ich obowiązki są rozdzielane, co powoduje jeszcze większą frustrację, z której Zarząd nie wyciąga wniosków, i który w 1/3 nie ma doświadczenia w windykacji, w 1/3 coś tam dla windykacji robił, ale nikt nie wie co, za to wiadomo jakie ujemne wyniki miała spółka GmbH, którą zarządzał, 1/3 jest nieobecny - przepis na katastrofę gotowy.

@Insider

I właśnie za to o czym piszesz, Tomuś wyfrunął z Kruczka.

Dick

Czy Asseta S.A. to dawny GetBack?

Getback
@Dick

Nie. Dawny Getback to teraz FINACEA ;-)

@Dick

tak getback to teraz asseta, wystarczy spojrzeć na profile kierowników na linkedin

Nie polecam

Sprawy oferowane do windyacji w terenie przez tę firmę to jest największy windykacyjny śmietnik jaki może sobie wyobrazić, warunki aktualnie chyba najgorsze na rynku. Natomiast wymagania mocno przeszacowane. Kadra zarządzająca do wywalenia, tatar przerost formy nad treścią.

antywindykator
@Nie polecam

a spodziewałeś się czego? że pojedziesz na adres i już ludziki będą z hajsem oczekiwać i kwiatami witać? :) to z czym jeździcie to się ze 3 lata temu zdążyło przedawnić, jak nie wcześniej

TOTALNA MASAKRA!

Przygotowujecie się do wyrzucenia obecnych pracowników i przyjęcia Ukraińców? Bo wszystko na to wskazuje. Od początku roku ludzie czekają na podwyżki, zbywacie ich mówiąc że pracujecie nad tym i podwyżki będą od następnego miesiąca, mamy marzec a wciąż ludzie nawet nie dostali grosza podwyżki. Niektórzy z was mówią że firma nie ma budżetu, a w tym czasie robicie przelew na kolosalne kwotę dla Ukraińców, nie byłoby w tym niczego dziwnego bo pomoc jest ważna, ale wcześniej mówiliście swoim pracownikom że nie ma budżetu na noworoczne podwyżki dla pracowników. Nikt tutaj nie jest przeciwnikiem pomagania, bo wszyscy pomagamy w ramach swoich możliwości, ale powinno być najpierw tak: pomagamy w pierwszej kolejności sobie, tak żebyśmy byli wstanie pomagać innym. Chyba coś tu się nie zgadza, bo jeśli pomagać to nie kosztem innych ludzi. Co będzie następne, zabieranie premii których już nie ma praktycznie?

Pozytywny

W terenie zaczynamy odczuwać pozytywne zmiany. Wyniki pokazują mocny progres. Fajna atmosfera. Ludzie pomocni. Pracuje się jak w rodzinnej firmie. Wszystkim polecam.

Bąk
@Pozytywny

Chyba opisałeś swój sen w sylwestra !!!

OLAF
@Pozytywny

Wojtek my cię prosimy nie kompromituj się tutaj takimi słodkimi chwytami. Myślisz że nikt się nie zorientował? Po co te wszystkie głupoty, po co ten teatrzyk odstawiasz.

olf
@OLAF

Sam się kompromitujesz. Kolejny zwolnionybza kombinacje frustrat

Wiarygodny
@Pozytywny

Potwierdzam! Super ludzie, super atmosfera, super kasa! Warto tu robić!

Haha
@Pozytywny

Widze, ze HR udaje kogos innego I na forum juz sciemnia:);) A jak to NIE HR ani zaden kierownik to podaj swoje inicjaly to zadzwonie:) I bedzie cisza:):)

Pozytywny
@Haha

Właśnie taki poziom. Ktoś pochwali i napisze prawdę to już ma być szkalowany.zadzwonisz i może mi pogrozisz bo mam inne zdanie? Jak dobrze, że coraz mniej takich osób w firmie...

@Haha

Nie mamy potrzeby ani udawać nikogo innego, ani ściemniać. Wszystkie nasze wpisy opatrzone są oficjalną etykietą "Pracodawca". W przypadku wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Emanuel
@olf

wszystko na to wskazuje, że to frustrat

Zalamany postawa
@Pozytywny

Opis sytuaci Sasiad kupil dom od osoby ktora przejela go na licytaci komorniczej okazalo sie ze byli juz sasiedzi nie mieszkakacy od7 lat mieli jakies sprawy pod adres killa razu w roku zagladaja windykatorzy sla pisma To musza byc koszty panowie nie kwapia sie by znalesc nowy adres panistwa dluznikow tylko yrzadzaja sobie bezowocne spacery ? Dziwne czy za to mogom dostawac wyplate?

@Zalamany postawa

Jeśli jest to prawda i ma Pani / Pan dowody, że rzeczywiście pojawiają się w tym miejscu nasi Windykatorzy, to uprzejmie proszę o zgłoszenie sprawy na adres mailowy, podany na naszej stronie www. Dokładnie przeanalizujemy sytuację. Z góry dziękuję!

Krzysztof
@Pozytywny

I tak wiadomo, że ten komentarz jest zrobiony przez jakiegoś kierownika czy innego pracownika. Przecież to brzmi jak tania reklama proszku do prania, a nie spontaniczna wypowiedź.

oooo
@Pozytywny

co za (usunięte przez administratora). Ta praca dla assety to (usunięte przez administratora) wyzysk! To Twoj koszmar!

Negatywny

W terenie odczuwamy pozytywne zmiany!! chłopie co ty pierdzielisz! jakie zmiany.chyba na gorsze. Skoro jest lepiej to powiedz tu na forum ile zarabiasz co m-c. albo ile zarabiają twoi koledzy co robią po 500% targetu,śmiech na sali.szkoda gadać i się wkurzać na tą firmę. popytajcie ,a dowiecie się jaki tu jest miód.pozdrawiam normalnych i (usunięte przez administratora)

Nie polecam.

Napiszę żeby pomóc niektórym w wyborze. W każdej firmie konkurencyjnej są proponowane dużo wyższe stawki. Oni proponują stawki bliskie najniższej krajowej, w markecie znanych sieci można zarobić więcej. Jeśli ktoś nie może znaleźć pracy to można się zdecydować na pracę tymczasową - ale nie widać tam żeby to była jakaś praca życia, choć przy takich takich warunkach pracy i oczekiwaniach lepiej znaleźć sobie ofertę pracy gdzie nie będzie potrzebna wiedza specjalistyczna i doświadczenie, bo tam pensje są minimalne a wygórowania/oczekiwania bardzo wysokie.

Mała

Witam nikomu nie polecam tej firmy o zwrot nadpłaconych pieniędzy czekam od grudnia i nie mogę dostać ,pracownicy żenada mówią jedno i to samo jakaś masakra ,jak oni to potrafili dzwonić po 5 razy dziennie kiedy człowiek zapłaci ,a jak trzeba oddać pieniądze to echo. Totalna porażka jako firma a pracownicy zero kompetencji.Nikomu nie polecam a jak nie to jedynie prawnik i sąd.

Tom

Wstyd pracować w tej firmie

werfel
@Tom

Nie wstyd: to hańba i upokorzenie do końca życia.

Krzysiek

Czy teren pracuje zdalnie? Jeśli nie, to czy odwiedzani są klienci tylko zaszczepieni czy ci niezaszczepieni również? Pytam z uwagi na sprawy osobistego bezpieczeństwa.

@Krzysiek

Nasi Pracownicy na każdym stanowisku pracują z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Hmm.
@Krzysiek

Jaka to różnica, skoro zaszczepieni wciąż zarażają i chorują. Poza tym co to za pytanie? Czy wcześniej uczestnicząc w życiu społecznym pytał się Pan każdego o choroby, lub szczepienia? Z pewnością nie. Proszę nie popadać w absurd.

Pracownikkk
@GetBack S.A.

A okresy naprawcze. 50 lub 100 zl podwyzki i czynniki nie do wyrobienia to wporzadku? Psychicznie macie wprawe zaorac pracownika i dluznika!

Jerzy Nowak

Po zmianie marki jest coraz lepiej coraz więcej wchodzi rozpędza się ta lokomotywa i przebije tunel przez który Kruka dogoni.

Mariola

Jakiej nazwy trzeba szukać na portalu o pracę, Getbek, Kapitea czy Aseta?

@Mariola

W wyniku rebrandingu firma GetBack nosi obecnie nazwę Capitea. Niemniej, nie prowadzimy teraz naboru Pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.