Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Szary Robak

Praca jak praca. Najgorszym leniem chyba jest Tołdi ale pewności nie mam. Królowej lodu już nie ma, Kima tez już nima. Stara jedynie dalej sie trzyma. Nikt ze skipu nie został. Niedługo nie będzie już nic. pozdro 600

Była

Witam, pracowałam w firmie. Ostatni czas roku czy dwóch nie był dla Nas, dla nich kolorowy, ale jednak firma po małych kłopotach staje na nogi i w perspektywie przyszłości zaplanowała wiele inicjatyw, które pozwolą się cały czas rozwijać (z tego co wiem) Współpraca między ludźmi w tak dużym teamie nie należy do łatwych, ale jak ktoś chce się rozwijać to właśnie miejsce gdzie można się odnaleźć i piąć się w górę. Przypuszczam, że dalej najlepsza atmosfera panuje na CC, każdy pozytywnie nastawiony a w szczególności specjaliści, którzy wykonują kawał dobrej roboty. Mimo dużej odpowiedzialności widać duży spokój i mega dystans do swojej pracy. Każdy pracodawca chciałby mieć do dyspozycji takich ludzi. Na koniec chciałabym zaznaczyć, że dział szkoleń był na wysokim poziomie za sprawą Pana, który tam prowadził szkolenia, nie wiem czy dalej tam pracuje, ale jeśli nie to strata dla firmy. Ja niestety musiałam zrezygnować z powodów prywatnych. Także jeśli pojawi się jakaś oferta to śmiało aplikujcie, bo naprawdę możecie trafić do pozytywnej i energicznej ekipy

he?
@Była

Działu szkoleń został zlikwidowany. Kto pisze te komentarze?

Beata
@he?

Mieliśmy szkolenie.

Tomasz

Mam na imię Tomasz. Dla przyjaciół Tomek. Do życia mam holistyczne podejście. Przynajmniej tak niektórzy twierdzą. Siłą naszej organizacji ktora stworzyła fundamenty twarde jak skała jest determinacja i miłość do tego co robimy. Nawet gdy idziemy ciemną doliną zła się nie ulękniemy bo Firma jest nad nami.

@Tomasz

Trafiłeś w sedno. Właśnie my mamy fundamenty na skale twardej jak diament. Kiedy inni dosięgają gwiazd, my je dosięgamy i zrywamy, kiedy inni zdobywają Mount Everest my zdobywamy też i jeszcze wchodzimy na krzesło które zabraliśmy ze sobą by być wyżej od innych, inni osiągają prędkość światła my osiągamy prędkość myśli, inni jedzą zupę, my jemy zupę z talerzem. Naszą siłą jest jedność i nadzieja że za kolejną górą będzie kolejna góra, a za tą kolejną będzie kolejna. Bo my się gór nie boimy już do ich zdobywania się przyzwyczajami bo winda się zepsuła ...

Wojtek

Nazywam się Wojtek. Bardzo kocham prace w tej firmie. Wszyscy angażujemy się w pracę na rzecz poprawy odzysków i globalnego pokoju na świecie. Atmosfera jest wspaniała, a nasze mysli i czyny są Zjednoczone wokół jednego celu wielkiej rewolucji windykacyjnej. Wspaniale jest tutaj pracować kiedy poranny wiatr owiewa nasze sprawowane czoła, a serca biją mocniej przy każdej ściągniętej złotówce. Niech żyje nam nasza organizacja i towarzysz I Prezes. Windykatorzy wszystkich krajów łączcie się !!!

Tamara
@Wojtek

Dziękuję Wojtku za słowa otuchy i wsparcia. Z pewną dozą nieśmiałości ale musiałem odezwać się na tym forum. Wstyd mi, za tych niewdzięczników którzy w imieniu swych niejasnych i partykularnych interesów wypowiadają się na temat naszej firmy wspomagając wrogów zewnętrznych, a my dobrze wiemy kto nimi jest. Cudowna impreza integracyjna na której można było poznać członków naszej organizacji w tym ścisłe Kierownictwo które pojawiło się pomimo trudu i znoju w ich codziennego wkładu w planowaniu i wykonywaniu zadań programu naszej firmy była dla nas przeżyciem prawie mistycznym. Jednak znaleźli się podżegacze i elementy niepewne które pozwoliły sobie na krytykę tego wydarzenia podając argument braku podwyżek. Dla was podwyżek nie będzie nie jesteśmy instytucja charytatywną. Za co Kierownictwo będzie palić zimą jak rozda pieniądze dla was? Zamiast być dumni z pracy w tak szacownej organizacji wy wystawiacie swoje brudne ręce po ciężko odzyskany grosz który nie jest waszą zasługą tylko dalekosiężnych i perfekcyjnie zrealizowanych planów Kierownictwa. Nigdy nie opuścimy powierzonych nam zadań i pozycji. Bój to jest nasz ostatni, krwawy skończy się trud gdy związek nasz bratni ogarnie ostatni grosz!

Wojtek
@Tamara

Dziękuję Tamaro za słowa wsparcia. Jednakże nie możemy zauważać problemów szeregowych pracowników. Dlatego wiem że w ramach akcji mającej na celu zmniejszenie wydatków firmowych, a co za tym idzie zwiększenie puli premiowej w ramach odpowiedzialności społecznej wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązania: 1. Zaciemnienie biur i wyłączenie klimatyzacji. Zimą mamy zamiar rozdać koce pracownikom CC, 2. Wymiana samochodów na rowery i hulajnogi dla pracowników terenowych, 3. Organizowanie imprez integracyjnych w wybranym drogą losowania mieszkaniu wylosowanego pracownika 4. Wprowadzenie do biur w pomieszczeniach socjalnych koksowniki do ogrzania Dalsze innowacje są już w sferze planowania. W ramach akcji "zima" nasi pracownicy dostają wsparcie w postaci: 1. Bezpłatnego kartonu starych ulotek, materiałów promocyjnych etc które może wykorzystać do ogrzania mieszkania, 2. Zupek regeneracyjnych na bazie kostki rosołowej i chińskiego przepisu 3. Styropianu ze starych opakowań od komputerów i innego sprzętu celem lepszej izolacji mieszkania 4. No i oczywiscie ciepłych słów od kierownictwa. Ważne jest tez to że każdy z zespołów oddolnie i spontanicznie na posiedzeniu rady zakładowej zobowiązał się do przekroczenia normy o 150%. Nie lękajmy się jak mawiał pewien szef wszystkich szefów i razem kieujmy się w stronę jutrzenki swobody.

@Wojtek

pracowników terenowych tak generalnie to można zwolnić. do czego są potrzebni firmie skoro i tak nie wnoszą wartości dodanej?

Kamil
@Wojtek

Drodzy szefowie. Bardzo dziękuję za karton ulotek. W połączeniu z oponami i drewnem z palet mam ciepło w domu. Kiedy wieczorem zasiadam przed kolejnym odcinkiem "M jak miłość" i zajadam pyszną zupę z kostki rosołowej myślę jakie szczęście mi się trafiło, że pracuje w naszej firmy. Żałuję że nie jestem pracownikiem terenowym ponieważ mógłbym zabrać swoją dziewczynę na wycieczkę za miasto pędząc hulajnogą lub zabierając ją na rame roweru służbowego.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w GetBack S.A. szukają chętnych na staż?

HR

Oczywiście, aktualnie trwa nabór na dwa programy stażowe, trzy oraz sześć miesięcy. Odpłatność wynosi 250 zł miesięcznie, są jeszcze wolne miejsca.

Małgorzata
@HR

Informacja o płatnym stażu nie jest prawdziwa. Firma nie prowadzi obecnie żadnych programów stażowych. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w spółkach grupy kapitałowej Capitea namawiamy na kontakt na adresy mailowe podane na stronach www spółek.

@Małgorzata

Serio? To po co ktoś się podszywa pod HR i pisze o płatnym stażu? Już to że płacą 250 zł za miesiąc wydało mi się podejrzane bo to strasznie mało. Ty pracujesz w firmie i stąd masz informacje?

Małgorzata
@Roman

Tak, pracuję i to w HR, dlatego zareagowałam. Podobnie jak Ty, nie rozumiem, po co wypisywać bzdury, lecz "dowcipnych" / nudzących się na tym forum nie brakuje. Internety podobno wytrzymają wszystko :-)

@Małgorzata

ty namawiasz osoby zainteresowane zatrudnieniem? ty może najpierw namów już zatrudnionych, aby byli nadal zainteresowani dalszym zatrudnieniem :)

Terenowy
@Roman

Skąd wpadłeś na pomysł że płacą 250 zł? Firma nie ma kasy, oszczędności na wszystkim. Przecież jest napisane odpłatność, a nie wynagrodzenie. Uczestnicy stażu ponoszą odpłatność. W sumie niedrogo za możliwość zdobycia cennego doświadczenia do swojego CV.

Płacą normalne pieniądze.

pazie

podobno Hoist szuka kolejnych nieudaczników z getback do terenu??

Mateusz
@pazie

Najpierw kupili portfele od Getback, które im stanęły jak ość w gardle, a teraz jeszcze terenowych chcą żeby zaliczyć kolejną wtopę?

Lgtb

Kiedy w końcu zwolnią szefa terenowych? Idź już do budy ........

@Lgtb

ale właściwie to po co? czy z nim, czy bez niego - efekty pracy działu będą takie same

Wanda
@antywindykator

A on serio aż tak zasługuje na zwolnienie, że on o to pyta? Bo z tego co piszesz to wpływu na nic nie ma?

@Lgtb

przecież on szuka roboty od dawna- tylko każdy zamyka mu drzwi przed jego (usunięte przez administratora)

LL

Dokładnie. Rynek się już poznał na jego ściemie z pracą . Człowiek nawet @ sam nie umie napisać tylko zleca to niżej...

Bieda szyby

czy koński łeb nadal w terenie?

Firmóweczka.

Nie ma pieniędzy żeby utrzymać pracowników, ale na wóde, hotele i melanż firmowy nagle budżet jest. Kpina.

@Firmóweczka.

A to ktoś się zwalnia z powodu niskich pensji czy o co chodzi?

Miałeś szczęście

że nie przyjąłeś propozycji pracy, dopiero byś zobaczył tą toaletę od środka, ciśnienie na wynik na starzejącym się portfelu, co tydzień spotkania z kiero który g może i motywacja jak w największej amerykańskiej korpo :D takiego cyrku nigdzie byś nie uświadczył. Pracownik tam jest tylko tabelką w Excelu

Hmm
@Miałeś szczęście

Prawda taka że stawka jest podobna do pracy w sklepie/handlu bez doświadczenia. A windykacja to branża specjalistyczna i trzeba mieć doświadczenie. Ale cóż, pracownicy odchodzą, bo nikt nie będzie tam siedział wiedząc że może zarobić więcej w innych firmach, a w dużych miastach nie brakuje ofert pracy. Jeśli firmie żal na noworoczne podwyżki to nie liczcie na to że będzie lepiej. Nie ma co narzekać, jeśli zarobki słabe to w tak dużych miastach wystarczy kilka dni żeby znaleźć lepie płatne oferty. Już braki w pracownikach, a wypowiedzenia lecą cały czas. Tam nikt z doświadczeniem nie zostanie i zawsze bedzie chaos i przemiał pracowników jak w amazonie.

@Hmm

Wspominasz że mało płacą ale nie dodałeś ile konkretnie. Bo chyba nie najniższą krajową? Na początek ile bym dostał jakbym chciał się zatrudnić?

Miłosz
@Miałeś szczęście

Pracowałem i na szczęście już nie pracuję w tym bałaganie. Jest dokładnie tak jak piszesz. Nawet gorzej. Starzejące się portfele? To za mało powiedziane. One od paru lat są na tyle stare, że call center odbija się od ściany, to samo teren. Jaka jest reakcja? Ten wspomniany już tutaj as windykacji nakazuje mówić ludziom że skoro dzwonimy to nie ma przedawnienia bo przerwaliśmy. Śmiech na sali.

Marysia
@Roman

Na początek bez problemu dostaniesz 3010 brutto, firma tradycyjnie każdego stycznia daje podwyżki. Zapraszamy i chętnie powitamy się na pokładzie.

Hahha

Ja tez wezme jutro pożyczkę a za 3 lata powiem ze się przedawniło ...jak wziołeś to oddaj...a nie unos sie ambicjami o nękanie w Turcji za kradzież wiez co robią...

@Hahha

człowieku weź idź do psychiatry. koleś pisze o słabej propozycji wynagrodzenia a ty że jak pożyczył to ma oddać. czytać się naucz i nie pajacuj :D

@Marysia

3010 brutto? Nawet kilka lat temu płacili więcej :-D

Lidia

A dlaczego uważasz ze ta praca taka zła?

Trzykropek

Myśleliśmy że będzie lepiej, żenada to co oferują pracownikom... Brak szacunku, ciągle wymaganie, a kiedy dadzą coś od siebie...

@Trzykropek

co ci mają dać, jak hajsu nie ma?

@antywindykator

To firma słabo stoi finansowo i dlatego marnie płacą? Zarobki to najniższa krajowa czy jednak wyciągnie się więcej? Powiesz?

Coś tam więcej

@Roman

firma finansowo to nawet słabo nie stoi, tylko leży i beczy. istnieje tylko dlatego, żeby spłacać ratki i to nie wiadomo czy zapłaci wszystkie.

Tola

Jedne z najgorszych zarobków w branży premie

Dokładnie.
@Tola

To prawda w Amazonie lepsza płacą, a nie jest potrzebna wiedza specjalistyczna. Amazon:Początkujący pracownik zarabia od 4082 do 4355 zł brutto miesięcznie, licząc wynagrodzenie wraz z premią. Lider zespołu otrzymuje miesięcznie od 5080 do 5443 zł brutto.

@Dokładnie.

a jaka wiedza specjalistyczna tutaj jest potrzebna?

Już po... i co?

To nie jest żart, ta firma proponuję niższą stawkę niż w Amazonie. Powinniście informować w ogłoszeniach o tak niskich wynagrodzeniach, po co ludziom tracicie czas, wiedząc że konkurecja w tej samej branży wszędzie proponuję o 30-40% wyższe stawki!

malok
@Już po... i co?

ja sobie dorabiam na ich aucie i jest git

@malok

Czyli jako dodatkowa praca jest okej, ale na pełen etat nie ma co?

@Lidia

jasne dodatkowa praca hehe jak się w niedzielę nudzisz po obiedzie, to sobie możesz dorobić i pojeździć za dłużnikami :)

Maciej

Powiedzcie mi proszę, czy gatback to teraz asseta?

@Maciej

Tak, zgadza się. Getback to teraz Asseta

Dziękuję za odpowiedź.Ciężko cokolwiek znaleźć w internecie o samej Assecie.

antywindykator

nie zgadza się. getback to obecnie capitea. asseta to spółka-córka zajmująca się wydzwanianiem po ludziach i nękaniem o przedawnione i nieistniejące długi

@antywindykator

To skoro dług jest przedawniony to po co dzwonią?Pytam jako klient, bo miałam kilka lat temu parę groszy długu, nękał mnie getback, fakt, nie spłaciłam bo byłam bez grosza i tak naprawdę po paru latach zapomniałam. A teraz mnie nęka właśnie asseta. Czy można z nimi negocjować wysokości długu? Czy jako pracownicy możecie mi coś podpowiedzieć? Nie mówcie ze mam spłacać od razu wszystko, bo sytuacja materialna mi na to nie pozwala, ale chociaż jakieś raty i mniejszy dług w sensie bez odsetek?

@Anka

skoro do tej pory nie bylo komornika, znaczy że nie mają tytułu wykonawczego - więc spuść ich na drzewo. dług wygląda na przedawniony, a możliwe że go w ogóle nie ma.

@antywindykator

Dzięki za odpowiedź. Dług jest, nie wiem sprzed ilu lat, 6,może 8. Spłacałam raty jakiś czas a potem po prostu nie miałam z czego. Po paru latach zaczął ścigać mnie getback, nie umiałam się z nimi porozumieć bo przyjęli taką formę zastraszania, że nie dogadałam się z nimi. No a teraz pojawiła się asseta. Dług długiem ale odsetek naliczyli 3 razy tyle co samego długu. Każą podpisać ugodę i płacić takie raty, że ja nawet tyle nie zarabiam. Stąd moje pytanie czy naprawdę nie da się z nimi umówić na spłatę samego długu i mniejszych rat? Straszy mnie pan, że wszystko co mam to mi zabiorą,żeby spieniężyc.

@Anka

jeśli proponują ci ugodę - znaczy że na 99,9% mogą ci zwyczajnie naskoczyć i nie mają tytułu wykonawczego aby dać sprawę do komornika. nic się nie umawiaj i nie dyskutuj, niczego broń boże nie podpisuj - tylko założysz sobie pętlę na szyję. zwyczajnie każ spadać na drzewo i tyle w temacie. a jak cię jakiś (usunięte przez administratora) straszy że ci coś zabiorą to go wyśmiej i powiedz: nie strasz nie strasz bo się zesr... :) podsumowując: o niczym z nimi nie rozmawiaj, jak odbierzesz telefon i slyszysz że to asseta - mów że to pomyłka i się rozłączaj. dług nie dość że wygląda na przedawniony, to najprawdopodobniej w ogóle go nie ma.

@antywindykator

A gdyby miał tytuł wykonawczy to wtedy można prosić o rozłożenie na raty? Ale nie miał nic takiego tylko nalegał na podpisanie ugody.

@Anka

jakby mieli tytuł wykonawczy, to by nie skamleli o ugodę tylko dawno dali do komornika i ciągnęli hajs. skoro nie dali, tylko żebrają od lat - znaczy że tytułu wykonawczego nie mają (na 99,9%) i szukają frajera. kumasz?

@antywindykator

Tak, dziękuję za odpowiedź.

Klient

(usunięte przez administratora) Można tam zobaczyć jak wygląda praca osób z tych wszystkich firm windykacyjnych :)

Mongo
@Klient

Prawda

Wanda
@Mongo

Do czego to odnośnik był?

Grzegorz

Nadal pod wrażeniem rołdszoł jestem. Towarzysze pomożecie!!!

RoadShow

Jeśli nie macie niczego do zaoferowania pracownikom, a tematy o odejściach ludzi dla Was są zbyt trudne, to nie zmuszajcie ludzi do tego żeby oglądali nic nie wnoszące przedstawienia. Bo to troszkę żałosne w momencie kiedy większość pracowników szuka aktywnie innej pracy między innymi przez złe zarządzanie i olewanie, to w takim momencie napinanie "bicepsów" przed pracownikami których totalnie ignorujecie i nie macie za grosz szacunku nie jest dobrze widziane, a wymuszanie takich rzeczy bardzo niestosowne. Porozmawiajcie z pracownikami i posłuchajcie co o tym myślą, wstydu sobie oszczędzicie. Jeśli tak dalej będzie to będziecie robić spotkania z pustymi ścianami i to na wasze życzenie, wtedy czas pokaże czy będzie tak łatwo śpiewać że kto chcę to niech odchodzi.

Marysia
@RoadShow

Objazdowe kino musi być. Przecież władza od czasu do czasu pokazuje się maluckim. Myślę, że świadomość tego co dzieje się na dole albo nie dochodzi albo po prostu nikogo nie obchodzi. Jednak nie tyczy się tylko tej organizacji. Niech stąpi duch twój i odnowi ...

Hentaimaster

Punkcik mnożniki i wszystko jasne a poza tym archeologia windykacyjna

Gdzie liderzy z CC?

Niespełnione obietnice i puszczanie słów na wiatr sprawiają że najlepsi pracownicy odchodzą. Zamiast rozwóju jest regres, zamiast szacunku jest lekceważenie, a to największy błąd bo pracownicy to największy KAPITAŁ - a bez pracowników nie będzie nic. Powodzenia.

GB rekiny biznesu

GB kiedy nagroda dla geniusza który doprowadził do tego że pracownicy rzucają wam wypowiedzeniami? Leci już jak domino, a przecież dużo się o tym mówiło wcześniej. No i po co ta gra aktorska że się nic nie dzieje, czy wy serio myślicie że ludzie w firmię nie rozmawiają ze sobą? Jak to możliwe że ktoś doprowadził do tego że obecnie aż 90% pracowników w tej firimie aktywnie szuka innej pracy. To już ostatni moment żeby się ogarnąć. Chyba że będziecie sami tyrać za tych pracowników których zniechęciliście.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.