Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Ruda

Szczury uciekają z tonącego okrętu.

WINDYKATOR

Po pierwsze: Bieg przedawnienia jest przerwany, gdy bank albo Getback wysyła pisma przypominające o spłacie. Po drugie: Zgłoszone do sądu przedawnienie długu nie oznacza, że zostanie on całkowicie zapomniany. Zasada jest prosta - mimo, że dłużnik w świetle prawa nie ma już obowiązku zwrotu pieniędzy i wierzyciel nie ma szans dochodzić długu przed sądem, to przedawnione zobowiązanie nie znika i Getback ma prawo dochodzić jego zapłaty w innym sposób. W ramach starań o odzyskanie pieniędzy może np. zgłosić dłużnika do rejestru dłużników prowadzonego przez Biuro Informacji Gospodarczej. Czynność tą może powtarzać nawet co roku i w ten sposób zapis o długu nie zniknie nigdy ! Po trzecie: Mam w bazie długi nawet sprzed 20 lat i co ? I windykuję tak samo jak te sprzed roku. Długi należy spłacać i nie ma społecznego przyzwolenia na nie oddawanie pieniędzy ! Także: Do usłyszenia !

@WINDYKATOR

"I windykuję ....". Można prosić o garść szczegółów ? Waść to chyba "duraczówkę" kończył.

WINDYKATOR

Tak ??? To dlaczego sądy II instancji decydują inaczej ??? W ich decyzji, windykacja przedawnionego długu narusza dobra osobiste, jeżeli długu nie było, ale jeżeli dług był i nie został spłacowny, to niespłacanie długu narusza dobra osobiste WIERZYCIELA, który ma prawo domagać się naprawienia szkody !!! DO usłyszenia (usunięte przez administratora)!!! Za rok, pięć, może nawet i dziesięć, ale BĘDZIECIE ODDAWAĆ KASĘ !!!!!!!!

@WINDYKATOR

Poprosze o sygnatury takich wyrokow.

@Stefan

No i gdzie te sygnatury???? Chociaz jedna, malutka...HAAAALOOO!

Stefan

Znow klamiesz. Jestem absolwentem prawa, wiem co to jest zobowiazanie naturalne. Wiem tez, jaki jest cel instytucji przedawnienia. Windykacja przedawnionego dlugu, jesli dluznik podniosl zarzut przedawnienia, narusza dobra osobiste. Koniec, kropka. Tak wypowiadaly sie sady. Np.: (usunięte przez administratora) Inaczej nalezaloby dom zamienic w archiwum bo przeciez po 30 latach kablowka moze stwierdzic, ze czegos nie zaplacilem i sprzeda rzekmy dlug macherom od windykacji. Kto trzyma kwity przez tyle lat? Nawet w bankach, dostep do historii jest za ostatnie 10 lat. Miales mi podac orzeczenia sadow II instacjji - jak rozumiem okregowych wzglednie apelacyjnych. Gdzie te sygnatury? Kara od Prezesa UOKiK tez byla za nic?

@Stefan

Przepraszam, to mialo byc adresowane do tamtego "eksperta". Zdaje sie, ze skonczyl zaoczne prawo wWyzszej Szkoly Gotowania na Gazie w Pierdziszewie, Filia Zaoczna w Koniuszewie Dolnym.

Stefan

Tez mnie rozczulil tym pismem, co to przerywa niby bieg. Za chwile telefonem beda przerywac...

K.A.T.

Taka krypto-cenzura, swoją drogą zauważyłem gorsze zjawisko - a mianowicie: manipulacja. Próbowałem sygnalizować, ale (usunięte przez administratora) :)

@Stefan

Sygnatury, hm.. A może antywindykator poda wreszcie choć jedną? Te jego wygrane sprawy? Nie jesteś pierwszy, już dawno wyśmiewano te jego "wygrane" i proszono, by podał chociaż jedną! Także smaruj wrotki i pal gumę bystry Stefciu.

@???

Celem weryfikacji... Oj tam czepiasz się :) Po co jakieś sygnatury? Bo potem zaiste będzie data urodzenia, nr buta fiuta długość i średnica przyrodzenia :) (usunięte przez administratora)

???

Ja to mam gdzieś i ciebie i tych twoich klientów :) Zapytaj kolegę Stefcie, po kiego mu sygnatury.

Momo
@WINDYKATOR

Kłamiesz, że nie ma społecznego zezwolenia, ja i kupa innych ludzi dajemy społeczne zezwolenie na niespłacanie.

Ty chyba naprawdę o NICZYM pojęcia zielonego nie masz. Każdy pracownik ma dostęp do WSZYSTKICH DANYCH. KAŻDEGO (usunięte przez administratora). I to jest nasza wiedza tajemna, wiemy dużo więcej od ciebie orzełku, niepotrzebnie cwaniakujesz i przechwalasz się, bo naprawdę nie ma czym :)

@Stefan

Absolwencie, nie ośmieszaj się. Na forum żądasz, żeby ci podać sygnatury akt - niedorajdo. I ty chcesz być prawnikiem?

@???

Chodzi mi o sygantury orzeczen w II instancji. O tym, ze gb przegrywa notorycznie albo wycofuje pozwy - to juz wiadomo.

@zdziwiony

Wyrokow(usunięte przez administratora)Ze swojej strony - juz przytoczylem. Wyroki sa publikowane, po anomizacji,(usunięte przez administratora)

@Stefan

Bez komentarza - (usunięte przez administratora)

@???

Cytuje: Tak ??? To dlaczego sądy II instancji decydują inaczej ??? W ich decyzji, windykacja przedawnionego długu narusza dobra osobiste, jeżeli długu nie było, ale jeżeli dług był i nie został spłacowny, to niespłacanie długu narusza dobra osobiste WIERZYCIELA, który ma prawo domagać się naprawienia szkody !!! Chcialbym zobaczyc chociazby jeden taki wyrok. To jak pajacyku, podeslesz?

@Stefan

Pal wrotki czubie. Niedorobiony absolwent. Chcesz zobaczyć, to szukaj. Naprawdę oczekujesz, że ktoś ci tu będzie podawał, bo sobie tego żądasz? Poszukaj głupszego od siebie i żądaj pacanie.

???

Ty bredzisz jak zwykle, ani mądrze, ani błyskotliwie. Do tego na odległość capisz brudasem.

???

Tak jasnowidzu, ty wiesz najlepiej, że nikt nie ma długu. I wygrywasz wszystko na fujarce, siedzisz tu jak mucha plujka i zasrywasz forum . Co za wzięty prawnik z ciebie, tylko podziwiać. Do tego ten prostacki język, szyk i elegancja prawnika :)) Każdy prawnik by się wstydził za takiego kompana :)) PS. Delegaci z Japonii i Izraela dopytywali o ciebie, chcą kupić kaftan i zapewnić ci wyżywienie na dłuższy okres. Plus pampersy gratis.

obserwator
@K.A.T.

Oj, poziom tych "prawników" - samozwańców. Poniżej wszelkiej krytyki :( Co musi siedzieć w waszych chorych głowach, jeśli takie są wasze wypowiedzi. Naprawdę wstyd. W wulgaryzmach i obrzydliwościach brylował do tej pory antywindykator, ale on nie rokuje już nawet na żadne uzdrowienie, bo kultury żaden lekarz nie nauczy. To się wynosi z domu. A wy? Wynieśliście to co widać :( Człowiek - to brzmi dumnie :(

obserwator

Żebyś wiedział, że mamy. Mamy dostęp do całej dokumentacji i niczego nie udostępniamy :) Nie masz pojęcia, co wiemy i widzimy. Możemy się tylko pośmiać z takich "bohaterów" i "zwycięzców" jak ty sieroto boża.

A co to w ogóle jest "dług, którego nigdy nie było"?:) To chyba jedna z twoich wygranych spraw:) "Wygrałem coś, czego nigdy nie było". A potem mi się śniło, że coś było itd...

No to jak wygrywasz sprawy których nie było ??????????

domyślny
@???

Jakby antywindykator miał klientów, to by go wychwalali po wszystkich odpustach, że taki skuteczny, że nic nie bierze od nich, polecaliby go gdzieś itp. Jak wiadomo, nic takiego nigdy nie miało miejsca, oprócz jego żałosnych przechwałek. Dziękuję za uwagę :)

WWW
@domyślny

Faktycznie !

Bumcykcyk

Antywindykator to jest gość, który ocalił swoich klientów przed utratą pieniędzy na rzecz złodziejów z Getback. Wypisuj dalej jakieś przypadkowe nazwiska ludzi, którzy podobno przegrali z Getback a to wszystko nieprawda i szybko cię zdemaskowali. Nie martw się, Tworki ci pomogą. Jeszcze wszystko będzie dobrze.

@Bumcykcyk

Tworki może i pomogą, jednakże ja bym radził zajęcie się jakąś mniej wymagającą pracą i koniecznie bez dostępu do dokumentów.

ech

Żenada ten spis osób... Wymyślone persony i tyle.

Dłużnik

Co za wyrozumiali ludzie i normalne podejście do dłużnika ! Pozdrawiam osoby z infolinii !!!

Roman
@Dłużnik

Fajnie, że jak piszesz firma ma tak dobre podejście do klienta i pomaga w spłacie zaległości. Ciekawi mnie, czy także osoby zatrudnione w firmie są zadowolone z pracy i czy trudno się dostać na stanowisko pracownika infolinii. Zachęcam Was do większej aktywności.

@Roman

Mi pasi

@Marcin

No to super, a mnie :( nie "pasi".... Rozpasanie to było, teraz zadek w troki.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Prezes

ty się lepiej skup na okradaniu dłużników i wykorzystywaniu ich niewiedzy... zresztą i tak nie przeszedłbyś testów psychologicznych dla kandydatów na akcjonariuszy getback.

@Prezes

PopisaŁ: "zresztą i tak nie przeszedłbyś testów psychologicznych dla kandydatów na akcjonariuszy getback". Ciekawe kto wydaje taki certyfikat, Tworki? :}

Mikołaj

To, co Pan pisze jest tak oczywiste i logiczne, że aż zęby bolą. Aż dziw, że są jeszcze tacy "finansiści" i "prawnicy", którzy tego nie rozumieją. Chyba, że w celach sobie wiadomych, udają że nie rozumieją.

AK

A ten jak zwykle: wulgarny, pomylony i nawalony.., pisze sam do siebie, pozdrawia, oskarża i jak zwykle nic ciekawego nie ma do powiedzenia. Ale się rzuca jak ta wesz na grzebieniu.

Król Julian III

Władziu :) Idź do sądu :) Nawet tego nie rozumiesz, że tutaj nic nie zwojujesz? Na przyszłość dobra rada: puknij się w mózgownicę, zanim zaczniesz robić interesy.

@Król Julian III

Ja tych akcji trochę kupię. nie za dużo ale tak za 10 000

Pierre

Dzisiaj w firmie mamy dwie delegacje z Japonii i Izraela. Po co przedstawiciele jakiś zagranicznych funduszy kręcą się po spółce ?

Recepta
@Pierre

Po nowym roku zaplanowane są wizyty angoli i amerykańska... różne fundusze się koło nas teraz kręcą...

@Recepta

Byli już Indianie i Eskimosi z Meksyku?

Król Julian III

Tak, ci z Izraela pytali o ciebie :)

Ewelinka ot tak
@Pierre

po to aby zobaczyć jak nie należy zarządzać firmą. Taka lekcja poglądowa.

Przed świętami ma być ktoś z kurii lubelskiej.

K.A.T.

Ja, ja - gut, gut... A ja 3 umorzenia spraw wniesionych przez kanc. prawną getback Brysika, bez prawa ponownego wniesienia pozwu. Osoby, którym pomogłem też zadowolone, raz że dług nieistniejący, kwoty roszczeń wydmuchane etc, etc. Także jak mawia @antywindykator sprawy albo się wygrywa, albo przegrywa. Ale nawet przegrana sprawa też jest w pewnym sensie wygrana - bo przynajmiej kwota roszczenia i odsetki ustawowe i magiczne słowo "koszty" są weryfikowane. Pa, pa Misiaczku! :)

GB

A tobie się wydaje, że to jakieś szczególne osiągnięcie? Nam się udaje :) Myślisz, że jak tu swoje przechwałki forsujesz, to jesteś wiarygodny? Każda z zadłużonych osób woli spłacać w ratach na korzystnych warunkach i zapomnieć o długu. Tobie nawet nie zaświta, że ci ludzie wcale nie chcą być nieuczciwi tak jak ty. Siedzisz tutaj jak truteń i przechwalasz się jakimiś urojonymi wygranymi. Jesteś śmieszny. Żaden poważny prawnik nie siedzi na forum Goworka. A już twoje brednie, wyzwiska i fantazje to naprawdę chore, szanowny obrońco z urojenia.

K.A.T.

A kto powiedział, że getback to windykacja? Koń by się uśmiał :)

@GB

A ty co ty za kocopoły waść pieprzysz?

K.A.T.

hEHE, he :) Z tych syfiastych portfeli, co po Hoist zostało? Kpisz waść i wstydu oszczędź :)

Drifter

Pisz tak dalej głąbie, to tylko dodasz temu Antywindykatorowi argumentów i wiarygodności. U was to sukcesem jest dodzwonić się do klienta, a kiedy wam wyjedzie z przedawnieniem to już masz ciepło w gaciach i rozmowa się urywa. Taka prawda. Pracuje u nas kolega który przyszedł z Getback to mówił jak to wygląda. Hołota nieudaczników, którym się wydaje że windykują.

@Drifter

Ale cię ze złości skręca, to i fantazje z kija wzięte :) U was??? Czyli gdzie niby ? Wymyśl coś lepszego cienki bolku.

@Król Julian III

Tworki dostarczają tutaj siłę roboczą do Getback? Nie inaczej. Współczuję wam tego upośledzenia, ale niestety z genetyką nie wygrasz. Jarają się ugodami że niby 800 robią, tylko baran w to uwierzy, a sami mówią że to sprawy do 1000 złotych, ile to rocznie jest? 40 milionów? Z czego ci zlodzieje pieniądze oddadzą ludziom? Naprawdę los czuwał nade mną źe tu CV nie złożyłem tylko do Kruka, ludzie chociaż normalni, a nie psychole jak tutaj.

omg

Nareszcie można się pośmiać :)

zdziwiony

Komuś każesz wymyślać inne teksty? :)) A to dobre, stary nudziarz , na którego widok można pawia rzucić:)

@K.A.T.

Ooooo!!! Następny pomocnik w nieistniejących sprawach:) Coś mi to dziwnie wygląda, z różnych nicków się przechwalasz? Bo trudno uwierzyć, że dwa identyczne nosacze siedzą się w jednym miejscu i bredzą dokładnie to samo. Jeszcze tylko Halyny brakuje.

coś jest na rzeczy

Hehh :) No właśnie, musiał nazgarniać kupę kasiory za te swoje "wygrane sprawy" :) Uuuuu, pewnie z pindziesiont bedzie :)

Moreno

Jakich kosztów postępowania?

PRACOWNIK

W firmie dzieją się takie rzeczy, że zamierzam kupić troszkę akcji. Nie pytajcie dlaczego...

@PRACOWNIK

Pewnie Abris dał zielone światło, kurcze będzie petarda, będą fajerwerki - pożyjemy. zobaczymy do Sylwetra, znaczy Sylwestra AD 2020.

PRACOWNIK

Mało wiesz...

Maciek
@PRACOWNIK

W firmie dzieją się takie rzeczy, że musisz mieć oczy dookoła głowy i pilnować się najlepiej dobrze drzwi zamykaj, żeby w łazience kolega ci fujary w odbyt nie posunął, tacy pomocni są. Wcale się z tym nie kryją jeden z drugim.

@PRACOWNIK

Wiem, że nic nie wiem (ja tego nie powiedziałem i zapisałem - fajnie wiedzieć, że ty wiesz wszystko).

K.A.T.

No tak, bez ironii - najbardziej stabilna spółka na GPW.

XYZ

Pracuję w firmie parę lat i zauważyłem sporo nowych wpisów ostatnio, dlatego postanowiłem wrzucić coś od siebie, bo wiem co tu się naprawdę dzieje: mogę śmiało stwierdzić, że to już nie ta sama firma co rok czy dwa lata temu. Zarobki są spoko, bonusy okej, programy i szkolenia fajne. Atmosfera niesamowicie się poprawiła. Wszyscy czujemy odpowiedzialność za spółkę, bo spółka zaczęła nas traktować odpowiedzialnie. Nie wiem czy to zasługa przełożonych czy sytuacji jaka się wydarzyła, ale powodów do narzekania nie ma.

@XYZ

Aha. i o kupnie akcji też się zastanawiam ;) ale jak wieść niesie, to i tak najprędzej za rok... sporo ludzi z mojego działu o tym rozmawia.

dziobak
@XYZ

A kupujcie, czemu nie :) W 2017 też sporo pracowników kupiło :) hahahahahaha Teraz z pewnością bardzo się cieszą hahahaaaaaaa

@dziobak

Kupili ale ci z działów sprzedaży obligacji i innych sztucznych departamentów ds. inwestycji i pozyskiwania kapitału, których już dawno tu nie ma !!!

@XYZ

Super inwestycje były i kapitał, że straty za lata 2017-2018 wyszło 2,9 mld zł, długi na 3 mld zł i klienci z obligacji okradzeni bez pieniędzy zostali. Złodziejska firma, dobrze że nie składałem tutaj CV tylko do innej z branży.

PRAWNIK

Do osoby piszącej na forach jako Marian Koniuszko: Niniejszy wpis stanowi ostrzeżenie publiczne do wykorzystania w procesie sądowym. Zaprzestań czynności oczerniających spółkę. Zakończ wpisy, które utrudniają proces windykacji, a są insynuacjami. Dział prawny spółki archiwizuje te wpisy. Dziękujemy.

Mikołaj

Myślę, że te wcześniej pojawiające się "getbackowe wpisy", to groźnie pobrzękiwanie szabelką, jest formą zaklinania rzeczywistości. Rzeczywistości, która marnie wygląda. Wystarczy poczytać ostatnie anonsy medialne na temat nowego bilansu otwarcia spółki. Informacje płynące z Money.pl i Puls biznesu do optymizmu tak pracowników jak i wierzycieli spółki nie napawają. Opowieści o przerywaniu biegu przedawnienia za pomocą byle pisma i powiadomienia pomijam litościwym milczeniem.

@PRAWNIK

Brzmi nieźle. I straszno i śmieszno :)

Polak

Wszyscy Polacy powinni honorowo spłacać długi Polakom ! Udanego Święta Niepodległości !!!

@Polak

Fajna podpucha - ciemny lud to kupi/kupuje? Chyba nie :(

TERAZ JA MÓWIĘ

Zachęcam do odwiedzenia kanału TERAZ JA MÓWIĘ na (usunięte przez administratora) Jest tam cała prawda o tym szemranym towarzystwie, wyłudzanie przeterminowanych, albo wpłaconych już długów. Są także wszystkie niedozwolone metody podczas rozmów. NIE POLECAM TEJ FIRMY

@TERAZ JA MÓWIĘ

Jeszcze się reklamujesz, żeby słuchać tych spreparowanych sklejek?(usunięte przez administratora)

Kaligula
@zdziwiony

Zdziwieni to są pracownicy getbaku. Osoby, które firma (usunięte przez administratora)ta pseudo firma są coraz bardziej świadome. Niech GetBack odda 2,6 mld złotych inaczej wierzyciele ją wystawą na giełdę wierzytelności....

Pracownik Getback

Tyle waszego dłużniki co tutaj swoje żale wylewacie. W firmie mega pozytywy, odzyski rosną i w zębach przyniesiecie pożyczone pieniądze których nie chcecie oddać. Nie zasłaniajcie się przedawnieniem bo to wam nic nie da, co z tego że się wam przedawniło jak wyślemy list z wezwaniem do spłaty i przedawnienie przerwane. Potem sąd i komornik was puści w skarpetkach, a trzeba było zawrzeć ugodę jak dzwoniliśmy. Mamy premie i będą jeszcze większe, motywacja jest mega to nie odpuścimy wam za grosz!

Pracownik Getback

Ty sprawy podobno wygrywasz, a sam nie wiesz że każda czynność przerywa przedawnienie. Widać że tuman jesteś i głupoty piszesz. Wystarczy że wyślemy list przypominający o spłacie i przedawnienie jest już przerwane i nic nie pomoże dłuznikowi, który sobie twierdzi że się przedawniło. Żadnej wiedzy nie masz.

WINDYKATORKA

W firmie panuje mega atmosfera !!! Odzyski rosną ! U Mariusza też coraz więcej wygranych spraw - okoliczności nam sprzyjają... Lepiej zawrzeć ugodę jak dzwonimy niż się potem po sądach tułać. Mamy premie i będą jeszcze większe, motywacja jest olbrzymia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DŁUGI NALEŻY SPŁACAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik Getback

Nie interesuj się tym, Getback ma układ i wszystko spłacimy co w układzie jest zapisane, a ty lepiej powiedz tym swoim dłużnikom którym pomagasz żeby oddali pożyczone pieniądze i nie wmawiaj im że nic nie muszą płacić. Długi trzeba spłacać!

Zenek

Nie rozumiem tego promowania nie oddawania pieniędzy tutaj. Nie rozumiem tego namawiania do nie spłacania długów i oszukiwania, że ich nie było. Życzę wszystkim, którzy pożyczyli komuś swoje pieniądze, żeby ich nie odzyskali. Tylko tez wiem, że tu nie ma tych co pożyczają innym, tylko pożyczają od innych... Tacy są mądrzy, a sami nie potrafią się dorobić. .. Długi się spłaca inaczej się idzie do piekła, bo to wyrzadzanie krzywdy bliźnim !!!

@Zenek

A co to za jakieś populistczne popierdułki waść uskuteczniasz? Kto tu namawia do nie spłacania długów i oszukiwania, że ich nie było -daleko nie trzeba szukać, co zrobiła i czyni perełka parkietu GPW windykacji z 2,5 mld długu. PS. Grzechem i piekłem, to możesz jakieś babcie czy dziadków straszyć :)

@

A ty koniuszko jeszcze się nie zorientowałeś, kiedy getback spłaci? Nie umiesz czytać? Co tu robisz w takim razie? Umiesz (usunięte przez administratora) jedynie smarować to samo w kółko, uzasadniając swoje istnienie. Umiesz wyzywać, obrażać, szkalować, nie stać cię na odrobinę inteligencji, smarujesz jak cep. Dlatego nie zasługujesz na kulturalną odpowiedź. Zajmij się obroną swoich klientów... hahaha

Pracownik miesiąca

Nareszcie koniec weekendu i jutro znowu do kochanej pracy pomagać ludziom w wychodzeniu z długów ! Do jutra !!!

Kocur
@Pracownik miesiąca

Zarąbista pomoc polegająca na żądaniu spłaty trzykrotnie zawyżonych długów, które są przedawnione. Super pomoc!

@Pracownik miesiąca

A może tak: Nareszcie koniec weekendu i jutro znowu do kochanej pracy pomagać kochanej firmie w wychodzeniu z długów ! (usunięte przez administratora)

ludzia

Na twój widok zawsze wysyłam takie sms-y

Kowalczyk

Czytam te jęki nierobów co nie chcą oddać pożyczonych pieniędzy to mnie śmiech ogarnia. Dojeżdżam dłużników i pensja na koncie jest, premia też jest, Getback to super pracodawca, poniżej 6 tyś. brutto nie schodzę. Od nowego roku będzie jeszcze lepiej i się wami dłużniki mocniej zajmiemy.

@Kowalczyk

Nierób to jesteś ty, i do tego (usunięte przez administratora) - bo peany pochwalne waść piszesz na cześć tej złodziejskiej organizacji. Gratuluję pewności siebie w słowach, bo może od nowego roku będzie jeszcze lepiej (usunięte przez administratora)

ludzia

Ludzia być sama sobie winna, mogła ludzia nie być chytra i nie liczyć na drapane. Jedna ludzia zarobiła na obligacjach, inna ludzia straciła. Nie przejmuj się ludzia, niech się ludzia sądzi w sądzie.

Gosia

Jeszcze jeden telefon A zgłaszam was na policję nie mam żadnego długu, więc odczepcie się.

Kierowniczka

Wbrew temu co sądzą niektórzy, Pan Tokarek nie odszedł z firmy tylko z zarządu.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 61 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.