Opinie o Alchemia S.A. w Warszawa Jagiellońska 76

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alchemia S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alchemia S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alchemia S.A. w Warszawa Jagiellońska 76

Jaka jest kultura pracy w Alchemia S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Witia

Żadna. Nędza totalna. Wszyscy zastraszani trudną sytuacją, żeby nie dać podwyżek. Ludzie omijajcie to szerokim łukiem.

miki

Praca Tragedia , kierownictwo ma wszystko i wszystkich w (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika, a jak zapytasz o podwyżkę to patrzą na ciebie jak na kosmitę !!! TRAGEDIA

Gal

Żałosna firma prowadzona przez jakiegoś żyda. Stawki sa smieszne. Nie ma co liczyc na premie ktorej brak od X mieś. Obiecuja podwyzki i inne takie bajery, mydlą oczy. Ludzie sie zwalniaja

miki
@Gal

Zgadzam się w 100% !!! Atmosfera tragiczna , kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) Ludzie zapylają za nędzne grosze, a jak zapytasz o podwyżkę to patrzą na ciebie jak na kosmitę !! TRAGEDIA

Jeżeli kogoś bawi praca za psie pieniądze to gorąco polecam. Premii i podwyżek brak (usunięte przez administratora) po halach i kierownictwo które mało co ogarnia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Alchemia S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
WITUŚ

Walcownia rur batory Ludzie sie zwalniaja brak premii Nie zaciekawie sie robi

Zenek

Jakieś newsy z pracy w firmie byłyby mile widziane na tym forum.

xxx
@Zenek

Odradzam. Prywatny folwark Pana Siemieńca który skutecznie wykańcza oddział po oddziale swoim brakiem kompetencji. Brak ludzi zarządzających , wszystko leży a Pan prezes obstawił się na 3 stanowiskach i żadne nie ogarnia.

Zofia
@xxx

Doceniam, że postanowiłeś wziąć czynny udział w dyskusji, jednakże jestem zmuszona Ci przypomnieć, iż na forum GoWork.pl raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi pracowników Alchemia. Zabrania tego bowiem regulamin serwisu, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Skupiłeś się jedynie na osobie Prezesa wspomnianej firmy, a warto byłoby dodać coś i na temat warunków pracy, jakie w niej obowiązują. Co powiesz na temat wysokości wynagrodzenia podstawowego - jest na dobrym poziomie czy jedynie na wystarczającym?

Zofia

Opiszcie proszę aktualną sytuację w firmie. Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia oraz atmosfera? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Doradźcie, na jakie stanowiska warto aplikować!

Tomasz
@Zofia

Jak? Ano tak, że ta firma to dłużnik, który nie płaci. Zalecam ostrożność.

Oszukana

Pragnę wszystkich ostrzec przed pracą w Alchemia S.A w oddziale w Zawadzkiem . W dziale handlowym panuje zmowa milczenia, a wszyscy wiedzą, że to co tam jest to swoisty mobbing i cechy molestowania. Ja dla pracy w Alchemia zrezygnowałam ze stałej pracy, a po tyg pracy w Alchemia w Zawadzkiem dostałam wypowiedzenie na skutek mojego wyraźnego sprzeciwu na panującą tam atmosferę. Jeśli ktoś się zdecyduje to radzę uważać na DW i EK - nagrywać rozmowy, kopiować e-maile itp tak aby w sądzie mieć dowody.

ZZ
@Oszukana

Byłem pracownikiem w Zawadzkiem i znam Pani Sytuacje , kłamstwo nad kłamstwem była Pani niekompetentna na co Pan DW i Pani EK są wyczuleni , do tego oczerniła ich Pani bezpodstawnie , prowokowała Pani ludzi swoim zachowaniem oraz nie wykonywała powierzonych obowiązków . Praca przy Panu DW była bardzo ciekawa, pełna wyzwań i sporo się nauczyłem, rzadko spotyka się tak młodego i kompetentnego Menagera. Gdyby były tylko lepsze zarobki chętnie nawiązałbym ponowną współprace.

Pracownik z Chorzowa.

Do Stefan: nie mam pojecia czy sa prowadzone rekrutacje do firmy mozna sie pytac i dzwonic. Info. Walcownia rur Batory ul. Dyrekcyjna 6 Chorzów. Telefon reszta info w necie.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Pracownik z Chorzowa.

Sytuacja w miarę rozwojowa na walcowni rur w Chorzowie w Alchemia S. A. Produkcja rur na poziomie dodatnim od początku 2018r. I caly czas sie utrzymuje, duże partie zamówień rur, więc praca jest. Pojawily sie nawet premie - nagrody dla pracownikow w wysokosci okolo 200- 300zl. Na ręke. Jeśli ktoś zainteresowany pracą na walcowni rur w Chorzowie za wynagrodzenie w granicach 1800-2000zl. ( 15zl. ) brutto/h. Być może z ewentualna podwyżka. To można aplikować. Są niewielkie braki na niektórych stanowiskach na produkcji napewno brak suwnicowych. Praca w systemie 3 zmianowym. Weekend-y nie zawsze ale przeważnie wolne.

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy? Tak rzadko piszecie

ares

skoro masz takie wysokie wymagania finansowe to musisz zmienic chyba wlasne kwalifikacje bo na poczatek raczej nigdzie wiecej nie dostaniesz.

gość

Alchemia może zatrudnić defektoskopistę tylko za śmieszne pieniądze jeśli pasuje komuś praca w NDT za ok 1800pln to proszę próbować. Wiem że ostatnio odeszło kilka osób z alchemii więc pewnie poszukują kogoś na ich miejsce. Jeśli masz uprawnienia to szkoda składać tam CV jak poszukasz to znajdziesz coś lepszego. Powodzenia

gość

Alchemia jest właścicielem Rurexpolu

lew
@gość

Żałosnym właścicielem !!!

mimir

Alchemia prowadzi teraz rekrutację w Rurexpolu na wiele stanowisk np: handlowca na rynek krajowy,specjalistę od systemów,operatorów walcarek, ślusarzy. To co oni robią to jakaś paranoja od 01-02-2016 roku zwolnili ok 1/3 załogi z przyczyn ekonomicznych zmniejszyli pracownikom wynagrodzenia a teraz powadzą rekrutację na te stanowiska z których zwolnili ludzi.Więcej opinii o tym zakładzie znajduje się na tym portalu pod hasłem Rurexpol.

Witam Dzisiaj straciło pracę w tym zakładzie ok 100 osób.A pozostali pewnie w najbliższym czasie zostaną zwolnieni lub sami się zwolnią jak zobaczą kartę zarobkową za luty.

Rurexpol

Alchemia SA Oddział Rurexpol to przykład że władze Alchemi nie mają pomysłu na prowadzenie tego typu podmiotów.Do kierowania zakładem przyjmowani są dyrektorzy którym brak pomysłu na prowadzenie zakładu. Wizerynek firmy u kontrachentów jest negatywny bo co kilka miesięcy zmienia się dyrekcja firmy. Pokłosiem tego jest brak zamówień. Pracowniką ogranicza się wynagrodzenia bo to jedyny pomysł na zminimalizowanie strat. Wcześniej część załogi pracowała na śmieciówkach a teraz 120 osób na wypowiedzeniach i brak dyrektora oddziału. Jako pracownik walcowni odradzam podjęcie pracy w tym zakładzie brak perspektyw. Cała Alchemia to niewiarygodny pracodawca.

feryt

Pragnę wszystkich przestrzec przed podjęciem pracy w jednej z kilku walcowni rur których właścicielem jest Alchemia S.A. Wyzysk praca w systemie trzyzmianowym a wynagrodzenie 1400PLN. Kadra dyrektorska pod względem kompetencji mierna zero kultury osobistej.

NIEWAŻNE!!!!!
@feryt

ODRADZAM PRACY W ALCHEMIA SA ZA 1400 KIEROWNICTWO I BRYGADZISCI KAPUSIE!!!!!! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!! JAK I ZE STRONY KIEROWNICTWA TAK I KAPUSIÓW BRYGADZISTÓW!!!! ALE I NA NICH CZEKA ZEMSTA!!!!

rxp
@NIEWAŻNE!!!!!

Co chcesz? Wyścig szczurów, a gumowe ucho krąży.

Zostaw merytoryczną opinię o Alchemia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alchemia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alchemia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alchemia S.A.?

Alchemia S.A.